Lesní oběť 2

Erotické povídky a vtipy

Lesní oběť 2

Napsala Elkaja

 

Po týhle drsný jízdě (kterou popisuji v předchozí povídce) jsem seděla roztažená a dýchala jak po maratonu. Musela jsem sama sobě přiznat, že toho mám až nad hlavu. A ještě k tomu ta šiška... Pitomec jeden... Hodně blbej nápad. Co s tím teď budu dělat? Začala jsem docházet k rozhodnutí, že to ukončím, odemknu se a v první řadě se nějak zbavím té šišky. Takže zbývá jen se natáhnout a vyndat ze skrýše klíček...

“Hele, ti smrkáči nekecali! Fakt tu čeká nahá baba na vobtažení!" Panebože, oni sem fakt někoho poslali. Od kraje mýtiny se ke mně blížil manželský pár... Odhadem tak kolem padesátky. Doprčic, to je další věc, se kterou jsem nepočítala - možnost, že mne tak najde ženská. Nic mi nikdy nebylo vzdálenější, než bi sex... No, snad se ta babča nezapojí...

"Koukni Máňo na ty vemena... A podle tý cedule je tu fakt k tomu, aby jí použil každej, kdo jde kolem. No a jak mluvili ti smrkáči, tak už byla dneska použitá vícekrát. Co řikáš? Dopřeješ mi mrd s neznámou čubkou?"

"Klidně si užij, ale já si ji užiju taky, abys věděl."

"Tyjo, lesbickej šuk jsem ještě nezažil. To budu mít dneska Vánoce!" Tak to mi ještě chybělo. Ta baba mne chce taky. Mě snad vomejou. To asi nedám... Prdlačku krávo. Vlezla jsi do toho sama, tak si to teď vyžereš... A nikdo se mne asi ptát nebude...

"Hele, Máňo, prej odšpuntovat… ale ti smrkáči jí tam nacpali šišku! A přitom měli tady vedle ní hezkej umělák. Proč to ti debilové udělali? A co já s tím teď? Já ji chci omrdat, ne jí potrhat kundinu..."

"To byli fakt nějaký magoři. Pusť mě k ní. Něco zkusím. Třeba to půjde." Máňa si sedla před mojí kačenku, chvíli ji okukovala za všech stran a jemně prsty osahávala vstup do kundičky, napnutý ostrými šupinami šišky. "Jo, to by mohlo jít..." a začala mi jemně dráždit klitoris. Proboha,co to dělá? To mi snad chce vyvolat orgáč se šiškou v prcině? Doufá snad, že ji vystřelím, nebo co???

"Vypadá to, že to funguje!" Pochopila jsem... Začala jsem být vzrušená (zase) a začala jsem téct... Máňa opatrně přidržela šišku a přitiskla na ní prst, který pomalu sunula po šišce do nitra mojí trápené kačenky. Ještě že ti pitomci nevzali žádnou příliš širokou šišku… Když byla uvnitř, začala využívat toho, jak teču a prstem jezdila po šišce dokola. Přitom roztírala po šišce moje šťávy a zároveň ji pomalu tahala ven vždy tou stranou, na které byl prst mezi šiškou a kačenkou... Obdivovala jsem její nápad a šikovnost. Asi bych si ji sama šetrněji vyndat nedokázala.

"A je venku! Můžeš do ní, Péťo." Chlap ke mně přistoupil a jako každej - začal pozorností k mým kozenkám a bradavkám. Na to mačkání, kroucení, štípání a kousání jsem si pomalu začínala zvykat... Ale pořád se mi to zatraceně líbí... HMMMMMMM… jen dááál...

"Nechápu, proč taková blbost, jako je šiška... Jestli jí chtěli potrápit, tak jsou tu lepší věci kolem..." Chtěla jsem se rychle rozhlédnout, co že tím myslí, ale zjistila jsem, že mi Máňa drží hlavu a sundává roubík.

"Děkuju vám. Měla jste super nápad. Jsem vám moc vděčná."

"Tak mi holka teď ukaž, jak moc jsi vděčná." S tím se Máňa postavila a já viděla její kalhotky ležet o kus dál. Stoupla si levou nohou těsně vedle mě, chodidlo pravé nohy mi položila na levé rameno a zvedla sukni. Najednou jsem měla těsně před obličejem její zarostlou pičku, ze které vykukoval už naběhlý poštěvák. Došlo mi, že tahání šišky se podepsalo i na jejím vzrušení. Objevila se její ruka, prsty roztáhly pysky a ukázaly se kapičky její šťávy.

"Na co čekáš? Víš, co máš dělat, ne? Nebo chceš šišku zpátky?" To stačilo, začala jsem lízat jako o život. Odpovědí bylo spokojené vrnění. Jen počkej… a co řekneš na tohle...? Prudce jsem vcucla její klitoris tak, aby se mi otřel o zuby a hned nato jsem lehce skousla a pokračovala krátkými rychlými skousnutími. Jako když drkotají zuby...

lesní oběť 2 eropovídka bezpasaka.cz

Vyjekla a vrnění přešlo do rychlého dýchání. "Šikovná čubička… taky máš dobrý nápady..." Začalo se mi zatmívat před očima, protože její manžel si zatím celou tu dobu hrál s mojí kačenkou a já cítila přicházet další orgasmus...

"AMGHMMMMMMMAAAA!!!!!!!!!" Úplně se mi zablesklo před očima a od klitorisu projelo celým tělem palčivě šlehnutí, následované pálivým pocitem. Zároveň s tím se ozvalo zaječení Máni, protože jsem mimoděk skousla její poštěvák.

"Co blbneš chlape? Co jí to děláš? Málem mi ho urafla!!!"

"Kopřivy, lásko... HAHAHA..." A znova to palčivé šlehnutí. Teď už jsem mezi zuby nic neměla, jen jsem se zase věnovala lízání a jak to šlehlo - vzepjala jsem se a můj jazyk zajel do nastavené prciny…

"AAAAAAAAHHHHH!!!!! To je lepší… pokračuj... šlehej jí tu kundu, dokud mne neudělá… AAAAAAAAAAAAAAHHHHHH!!!!!!" Panebože to snad ne!!! Snad to nevezme vážněEEEEEEEEEEEEE!!!!!!! Moje hučení do její pičky zaniklo v jejím sténání a jekotu... Pak jako kdyby se zlomila - ztichla a sesunula se vedle mne a opřela se o strom.

"Teda holka, tys mi dala. To byl zážitek, to ti povím... Snad ten můj řev nikdo neslyšel." A s tím mi nasadila zpátky roubík.

"No, baby, bylo to krásný pokoukání, ale teď už chci taky do akce." Klacek mu stál jako tyč a byl teda výstavní... Koukala jsem se fascinovaně, jak se ke mně blíží, nasazuje naběhlý žalud na moji rudou, od kopřiv naběhlou a neuvěřitelně mokrou kačenku a pomalu zajíždí dovnitř… AAAAAHHHHHH... Bože, ten snad naráží až na můj žaludek!!!!!!!!!! TOHLE DLOUHO NEVYDRŽÍM!!!!!!!! A v tom jsem cítila nárazy jeho výstřiků někde hluboko uvnitř...

"Krása... Máš šikovnou kundičku, čubí..."

"Hele, Péťo, já ti s ní ještě něco ukážu, chceš? Vím, žes to chtěl už dávno zkusit, nebo aspoň vidět, a teď je možnost. Co ty na to?" Spiklenecky na něj mrkla.

"To jako fakt? Myslíš to vážně?" Proboha, o čem to mluví? Co chystají? Máňa ke mně přistoupila s divným úsměvem. "A teď se moc necukej..." Zasunula mi do kačenky tři prsty. Po té kládě jejího muže to nebyl problém. Chvilku jezdila uvnitř a přitom roztahovala prsty. V té chvíli mi došlo, co chce dělat! FIST NE!!!!! Ten znám jen z netu!!!!! A vždycky se divím, že to přece nejde!!

Přidala další prst a jezdění a rejdění se změnilo na otáčení sem tam... Už to začínalo bolet… dost tlačila... Bolí… bolííí... BOLÍÍÍ… AUUUUUUU.

"No vidíš, čubičko… a je tam..." Otevřela jsem oči a uviděla jsem její zápěstí končící mezi mýma nohama. Její muž seděl s hlavou u mojí kačenky a jen zíral, zatímco ona začala celou rukou v mé kačence jezdit a šukat mě.

"Hele, Máňo, já to chci taky zkusit!" Kristepane s těma jeho lopatama???? To snad NE!!!!!

"Brouku, radši ne. Podívej se, jaký máš ruce... Mohl bys jí ublížit."

"Nojo... tak jí zašpuntuju a půjdeme." Strčil do mě robertka a odcházel. Máňa se ale vrátila a zašeptala: "Jsi fajn kurva. Budu vzpomínat." A ještě než se dala na odchod, jen tak jakoby mimochodem zapnula vibrátor naplno. Podívala se na mě, usmála se a zmizela v mlází za svým mužem. Zase sama... Bolavá a unavená... Dost... Končím. Jen chvilku posedím, než se vzpamatuju a pak už opravdu odejdu.

***

CO SE TO DĚJE? KDE TO JSEM? PROČ SE NEMŮŽU HÝBAT? Jo tak... už si vzpomínám… A tepání v kačence mi připomíná zbytek.... Bože, já jsem usnula! Zvedla jsem h!avu...

"Vidíte, že je naživu... Tak jdeme mrdat, ne?"

lesní oběť 2 eropovídka bezpasaka.cz 1

KRISTEPANE ONI JSOU TU DALŠÍ! Ale já už nechci!!! Pochopila jsem hloubku rčení - buďte opatrní ve svých přáních, mohly by se splnit! Přede mnou stáli tři chlapi, tak kolem třicítky a hltali moji nahotu.

Ten, co stál nejblíž, natáhl ruku a vyndal ze mě vibrátor. Už stejně nevibroval. Baterky mají omezenou životnost.

"Tak tunýlek by byl ready, takže jedem, ne?" Rozepnul si kalhoty a vyndal svůj nástroj. Hochu, s touhle zvadlou žížalkou asi nic nesvedeš. Vyhoupl se na břeh vedle mne. To neeeeee, další orál nechci!!!!!! Ne… je to dobrý. Stoupl si na pařez a žížalku mi strčil do ruky. 

"Dělej, čubko. Postav si ho!!!! Petr s Máňou v hospodě říkali, jak jsi dobrá, tak se ukaž..." Nic jsem nedělala, tak mi začal šukat ruku, zatímco ostatní mi studovali prsa a kačenku. Za chvilku byl jak šutr. Slezl z břehu a bez cavyků do mne zajel.

"Ta krávo, ta ji má vytahanou... Mám pocit, jako kdybych ho strčil v Praze do Blanky... Dejte sem toho uměláka!" Chvíli mi ho strkal do kačenky, pak ho vytáhl, plivl na něj, rozetřel to a nasadil k mému análku. Nestihla jsem ani zatnout zuby a AAAAAAAAAUUUUUUUU!!!!!!!

"Tak, čubko... a teď budeš těsnější..." Zvláštní pocit... Plný análek, v pičce jezdí kláda cizího muže a další dva cizí muži si tvrdě hrají každý s jedním prsem... Uvědomila jsem si najednou celou situaci v plné nahotě... Panebože, já jsem normální kurva!!!!! Tohle zjištění ale zaniklo v dalším (už ani nevím v kolikátém) orgasmu.

"Tak, chlapi, já jsem hotovej. Čumte, jak to z ní teče... Tak další, kdo chce..." Druhej byl sice vysportovanej čahoun, ale pindíka měl malýho a byl i rychle hotovej. Třetí si pečlivě natáhl kondom.

"Ááá, pán je opatrnej... HAHAHA..."

"Kušuj... nevíš, co chci..." Už jsem byla celkem dost bolavá a odřená, a i následky té šišky se pomalu začaly ozývat, takže jsem jen čekala, kdy už skončí a odejdou, abych se mohla odepnout a odejít.

"Tááákkkk..." Vytáhl ho ze mne s kondomem naplněným bílým semenem. Stáhl si kondom a odepnul mi roubík.

"Jsi tu, kurvičko, už asi dlouho a určitě máš hlad. Tak tady máš sváču..." Pevně jsem sevřela rty a zavrtěla hlavou.

"Pomůžu ti..." Ozvalo se vedle mne a následovala prudká bolest od tvrdě zmáčknutých bradavek.

"ÁÁÁÁÁUUUUUUUUUmghmmmmm." Využil mého výkřiku a vymáčkl mi obsah kondomu do pusy. Pak následovalo už známé držení zavřené pusy a ucpaný nos, dokud jsem nepolkla...

"Vidíš..." A roubík byl zpět.

"Tak čus… a zase někdy...."  A zase jsem sama... Blížil se večer... To už jsem tu tak dlouho??? Potřebovala bych na velkou… Vlastně ne... to cítím ten vibrátor v análku... ale na malou jo... ale to vlastně můžu… Jeeeeeeeeeee… nikdy bych nevěřila, jak může být čůrání příjemný...

"Tak tebe ještě neodvázali?" UŽ NEEEEEEEE.. Na kraji mlází se objevil "rytíř" z prvního dějství...

"Ale koukám, že ses tu nenudila, podle toho, jak vypadáš..." Koukla jsem na sebe, kam mi poloha dovolila - prsa rudý, naběhlý, kačenka podobně (aspoň co jsem viděla), kolem poházený kopřivy, olepená šiška, a z břehu na kterým sedím stéká potůček spermatu...

"No, tak jestli nevadí, tak jsem si přišel dát repete. Jo a kamarád mi nevěřil, tak jsem ho vzal s sebou. Nevadí? Hmmm... i kdyby vadilo, tak nic nenaděláš. Šukat se bude..." Panebože já už vážně nemůžu... Kolik už se jich vystřídalo? Ráno "rytíř", pak ti čtyři s šiškou, manželský pár, pak tři z hospody a teď tihle dva... Pokud si vzpomínám na všechny, tak jedenáct chlapů a jedna ženská. Ach BOŽE!!!! Nedělal žádný cavyky, hned sundal kalhoty a bez jakýchkoliv okolků do mne zajel a brousil mne jak o život.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

"Vzhledem k tomu, jak vypadáš a jakej je tu binec, bych čekal, že budeš rozmrdaná a vytahaná... ale jsi pořád celkem těsná čubka"

"Hele kámo, to bude tou naplněnou prdelí."

"Aha… jen se… vystříkám… a kouknu… na tu prdel… JOOOOOOOOOOOO!!!!!" Další dávka semene... Nebýt antiny, tak po dnešku bych měla nejmíň osmerčata.

"No fakt... prdel ucpaná umělákem... Tak co? Dáš si ji taky?"

"Jo, ale vojedu jí tu prdel… v tý kundě už bylo procesí" Začal tahat robertka z análku… 

"Hele, asi ho v tý prdelce měla dlouho - zůstala otevřená...  super… využijeme..." Tak análek tu dneska ještě nebyl. Zajel mi do zadečku a začal divoce jezdit. Asi byl taky dlouho bez sexu. Zároveň s tím mi masíroval klitoris a strkal prsty do kundičky. Ještě chvilku vydrž… ještě… JEŠTĚÉÉÉÉ... a bylo to… další... cítila jsem, jak všechno ochablo a já zůstala viset v poutech. Ani jsem si nevšimla, že odešli.

Nemůžu si dovolit nějakou slabost. Mohl by zase někdo přijít. Honem... klíček. Natáhla jsem se a vylovila klíček ze štěrbiny. Měla jsem vyzkoušené a nacvičené odemykání pout jednou rukou, ale nenapadlo mne, že to budu dělat za šera a navíc roztřesená... Tak... klíček mám... opatrně... do zámku... DOPRDELE!!!!!!!! upadl mi...

Naštěstí jsem si dala druhý klíček i k druhé ruce... snad se to podaří, i když levá je míň šikovná... Když ne, tak tu asi umřu. Znova... klíček mám… opatrně do zámku... tak... a je to!!!!!!! Druhé pouto, nohy... sklidit roubík, pouta, provazy a řemeny do tašky, tak... obléct se. Najednou jsem ucítila na rameni něčí ruku.

"Nazdar kotě! Už chceš odejít? Vydrž chvilku... Já bych taky..." Otočil mne a já stála jako zařezaná. BRÁCHA!!!! Co tu dělá? Kde se tu vzal?

"Proboha ségra, co tu děláš?"

"Já... ee... Nic..." Všimla jsem si jeho pohledu upřenýho na moje ruce a došlo mi, jak mne vidí - neupravená, rozcuchaná, roztřesená, se stopami po poutech na rukách... v tu chvíli mi bylo jasný, že pochopil a ví… BOŽE TA HANBA!!! Chvilku jsme stáli proti sobě, on koukal na mne, já do země... Pak se sehnul a vzal moji tašku.

"Tak pojď. Vezmu tě domů. U silnice mám auto..."

 

Přečti si další eropovídky:

Kočičí mrdání

Sex v Ghettu

Pedofilní incest

Poprvé v glory hole

 

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Elkaja
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.