Love Balls. Vibrační Venušiny kuličky na dálkové ovládání aneb potěšení pro muže i ženu

Rady/Tipy

Love Balls. Vibrační Venušiny kuličky na dálkové ovládání aneb potěšení pro muže i ženu

 

Pánové, mám pro vás jeden naprosto skvělý tip na naprosto luxusní dárek pro vaše drahé polovičky, milenky, ženy, manželky, kolegyně, kamarádky… jak si kdo vybere.

Není to tak dlouho, kdy jsem si lámal hlavu nad tím, jak udělat radost ženě mého srdce (popravdě je to teda hlavně žena mého rozkroku). Každopádně jsem ale prošel spoustu internetových diskuzí a slevových portálů, aby mě nakonec osvítil můj penis. A tak jsem, jako každý správný muž, investoval do dárku, který bude zároveň i dárkem pro mě. Koupil jsem Venušiny kuličky.

Vezmeme to ale popořadě, takže o co vlastně jde? Pokud jste to náhodou nevěděli, jde o erotickou pomůcku, ale také o pomůcku pro posílení pánevního dna. Když se vám bude chtít, klidně si i někde najděte, k čemu je dobré posílení pánevního dna. Mně je to úplně fuk, takže vám k tomu ani nic neřeknu. 

Já jsem zainvestoval do kuliček Love Balls na dálkové ovládání. Je to taková kombinace kuliček a vibračního vajíčka. Jsou ze dvou kuliček, kvalitního silikonu – což je důležité pro snadné zavádění, mají 10 vibračních programů, jsou voděodolné (pozor ne vodotěsné), tiché a to nejlepší nakonec…. mají dálkové ovládání. 

 

love balls vibrační venušiny kuličky na dálkové ovládání bezpasaka.cz

 

Předpokládám, že teď už vám všem došlo, proč to byl dárek i pro mě. Konkrétně tenhle typ má i usb na nabíjení, což pro mě byl napoprvé trochu oříšek, najít ho a zasunout - a to upozorňuji, že zasunout fakt problém nemám. Ale tohle pravděpodobně způsobila moje nešikovnost a nadrženost. 

Když jsem to ženě dal, byl jsem velmi nadšen, jakou jsem jí udělal radost, a ještě větší radost mi udělalo to, že ani hned neprokoukla, že to je taky pro moje potěšení. Pak mě to nadšení trochu přešlo, jelikož jsem si říkal, že asi zas nebude tak bystrá, jak jsem si původně myslel.

Nicméně nelenili jsme a večer hned vyzkoušeli vajíčka v posteli. Bylo to super. Žena několikrát udělaná. A udělaná žena znamená spokojená a nabitá. Rozuměj, má dost sil na uklízení, vaření a taky na udělání mě. 

Co ale byla ještě větší pecka, když jsem si vzal do ruky dálkové ovládání já. Nevěřili byste tomu, jak se dá udělat taková procházka přírodou, jízda na kole nebo cesta tramvají zajímavou. Nebo třeba i taková klasika jako 69 se rázem stala mnohem zajímavější. A ten pocit, jak dokonale ovládáte svoji ženu, je taky dost dobrý.

 

love balls vibrační venušiny kuličky na dálkové ovládání bezpasaka.cz 1

 

Ovladač má i celkem slušný dosah, takže dvě stěny nebyl problém. Jediné na co si žena stěžovala, bylo to, že se po 10 minutách vibrace automaticky vypnou. 

Naopak si třeba zase pochvalovala, že jsou o trochu větší než klasické kuličky a perfektně dovnitř padnou. A nemusíte se obávat, že jsou nepříjemné. Chválila si, že právě díky tomu je vše mnohem citlivější a intenzivnější.  

Myslím, že za celkem rozumné peníze to byla slušná investice. Pokud to shrnu, musím se fakt pochválit. Koupil jsem si super dárek a ještě si ženská myslí, že to je dárek pro ni, dokonalý.

Mám pro vás, ale ještě jedno upozornění. Nebuďte takový kreténi jako já a nedávejte tenhle dárek na velké rodinné oslavě, kde dárky rozbalují děti.

 

+ materiál

+ cena

+ nabíjení přes usb

+ dálkové ovládání se slušným dosahem

+ vibrace

+ tichost

 

- automatické vypínání vibrací

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

Nadčasový masturbátor pro muže Cobra libre II od Fun Factory

Rude Boy. Anální vibrátor pro pány s dvojitou stimulací mužského bodu G

Masturbační vajíčka Tenga Egg. Zábavná hračka pro dospělé

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Robert
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.