Luxusní společnice 21. století - novoroční superrozhovor s Lucií Hříšnou

20.11.2021 - 13:23
Rozhovory
Autor: Svatava
   Přečteno: 7974x
Novoroční superrozhovor s kurtizánou 21. století aneb kdo je Lucie Hříšná? Studentka, bloggerka, prostitutka, exhibicionistka nebo žena milující sex a luxus?

Luxusní společnice 21. století - novoroční superrozhovor s Lucií Hříšnou BLOG Bezpasaka.cz vám přináší exkluzivní rozhovor s kurtizánou 21. století Lucií Hříšnou, která se o svůj tajný život dělí na blogu s názvem My secret passion life. Kdo se opravdu skrývá pod "hříšným" pseudonymem? Studentka, bloggerka, prostitutka, exhibicionistka nebo žena milující sex a luxus? 


Co vás vedlo k tomu sdílet formou blogu střípky ze svého života luxusní společnice?

Zhruba před dvěma lety jsem měla velmi silný pocit, že bych se ráda vyjádřila veřejně k profesi společnice, k tomu, jak to celé funguje.

Jedním z impulzů byl právě Instagram. Přijde mi, že za poslední rok se právě na IG roztrhl pytel se slečnami, které postují fotografie exkluzivních dovolených, ukazují luxusní oblečení, překrásnou kosmetiku a celkově se zdá, že žijí „dream life”. Jenže téhle rovnici chybí jedna podstatná neznámá a to, kdo nebo co, celý tenhle snový život financuje. A protože o některých z nich opravdu vím, že pracují nebo pracovaly jako společnice, přijde mi nefér, že jejich profily sledují desetitisíce mladých slečen i žen, které mají nereálné představy a požadavky na svůj život, svoje tělo, možná i na své partnery. Mají z toho mindráky (s čímž já sama mám z mládí velkou zkušenost), zkrátka porovnáváním sebe s IG druhých frustrují a podceňují samy sebe, protože netuší, že náplní života těchto slečen, stejně jako mojí, je z velké části péče o sebe, svou tělesnou schránku, protože za to, jak vypadáme, jsme samozřejmě placené.

luxusní prostitutka Lucie bezpasaka.cz

To byl jeden z impulsů. Druhým bylo to, že ráda píšu a sepsání krátkého postu nebo článku mi činí velkou radost. Zjistila jsem, že i focení je zábava.

Posledním větším motivem pro sepsání blogu byl závoj tajemství a spousta dohadů, které o práci kurtizán panují. Když jsem si dělala průzkum mezi svými známými, bývalými spolužáky, zjistila jsem, že jejich představy vůbec nejsou reálné. Někteří si myslí, že mohou takové slečny potkat jen v klubech, privátech, jiní si myslí, že doteď stojí na E55 u hranic nebo v Perlové ulici.

V jednom z posledních článků na blogu si mohou vaši „fanoušci“ přečíst ukázku z knihy, kterou jste v létě napsala. O čem bude a kdy bude dostupná v knihkupectvích?

Knížka by měla vyjít na začátku příštího roku, přesný termín ještě nemám od nakladatelství Fortuna Libri potvrzený, ale předpoklad je leden nebo únor 2020. Určitě o tom budu s předstihem informovat na blogu. Aktuálně dolaďujeme vzhled přebalu knihy. Původní pracovní název „Můj tajný druhý život“,  jsme změnili na jednodušší variantu „Můj tajný život“.

Na rozdíl od blogu, kde víc řeším praktické věci pro denní použití jako vibrátory, krásné prádlo a kosmetiku, bude kniha jenom o mně a mojí cestě z vesnice, která podle mě není ani na mapě (kecám, samozřejmě tam je), o hledání klientů, přešlapech, práci na sobě, touze dojít na vrchol, vášni, luxusu, zkrátka o všem hříšném, co jsem milovala a vlastně nechtěla opustit.

Nebude se jednat ani o červenou knihovnu či romantický příběh. Popsala jsem svůj život za posledních 5 let plný nespoutaného sexu, cestování s plným kufrem prádla, zkrátka svůj život bez krásného krajkového obalu, do kterého ho halím na blogu a samozřejmě bez cenzury, kterou mě limitují sociální sítě.

Otevřeně píšete o tom, že jedna vaše část by se sexem za peníze chtěla skončit, ale ta druhá se nechce vzdát všech benefitů, která tato práce nabízí. Jak jste na tom zrovna teď?

Upřímně, střídá se to. Skončila jsem před pár měsíci, ten konec byl hektičtější, než jsem plánovala. Stěhovala jsem se, dopisovala jsem knížku,  termín posledního meetingu se přesunul, takže poslední schůzka proběhla místo v New Yorku v Praze. Což mě trošku zamrzelo, protože “velké jablko” je jedno z mých nejoblíbenějších míst na světě a poslední meeting jsem si naplánovala cíleně právě tam. Poslední schůzka proběhla až v září v Praze. Asi to tak mělo být. V Praze, i když tedy ne na hotelu, jsem měla první schůzku jako placený doprovod. A v Praze ve stejné roli proběhla také ta poslední.

placená společnice rozhovor bezpasaka.cz

Bála jsem se konce, bála jsem se změny. Stále jsem si představovala, jaké to bude, ta poslední schůzka. Jestli mi to bude líto, jestli budu ráda, protože pro mě je to, že odcházím, vlastně vykročení z komfortní zóny, kde jsem byla pět let a bylo mi v ní zatraceně dobře.

Bylo mi smutno, ale zároveň jsem měla radost, že jsem dokázala, co jsem slíbila kdysi sama sobě. I když samozřejmě kontakty i veškeré know how mám, takže čas prokázat pevnou vůli teprve nastane, až přijde nějaká krize a já se budu chtít vrátit. Což tedy, pevně doufám, nenastane.

Zajímalo by mě, jak vypadá život profesionální společnice. Není trochu osamělý? Předpokládám, že vaši nejbližší o vaší práci nemají tušení.

O tomhle už jsem párkrát psala, tak se nechci opakovat. Mám samozřejmě rodiče, sourozence i příbuzné, nejsem osamělý sirotek.

Moje rodina nic netuší. Mám je velmi ráda a myslím si, že máme hezký vztah, ale vzhledem ke vzdálenosti a samozřejmě i zcela odlišným hodnotám, názorům a životnímu stylu není náš vztah nikterak hluboký.

Na to jestli nejsem osamělá, necítím se sama, se mě ptala už skrze Instagram spousta lidí. Je to asi klišé, či mylná představa, že společnice jsou osamělé frustrované holky. Je na každém z nás, jak aktivní život vedeme, co děláme ve volném čase s kým a jak ho trávíme. Můj druhý tajný život byl jenom jednou z částí mého života, sice velkou, ale samozřejmě mám přátele, kteří možná něco tuší, těžko říct. Vědí, že jsem, co se týče sexu, velmi otevřená, ráda si užívám a zkouším nové věci. Nemám stálého partnera, ale několik milenců. Nikdo se mě nikdy do očí nezeptal, jak jsem je potkala a já nikdy nikomu celou pravdu neřeknu. Moje oblíbené rčení je, že pravda je pružná.

Takže osaměle jsem se necítila nikdy, spíš jsem někdy toho programu měla tolik, že jsem se těšila až budu sama doma, zapálím si svíčky a vlezu si s knížkou do vany.

Nejnáročnější bylo vybalancovat a naplánovat čas tak, abych nezanedbávala přátele a dokázala si přes všechno cestování kontakty s nimi udržet.

Mohla byste popsat svůj běžný pracovní den? Jak vypadal nebo jak vypadá dnes?

Dříve to bylo mnohem volnější a dá se říct pestřejší. Dokončovala jsem postgraduální studium, trávila jsem spoustu času čtením odborné literatury a psaním. Do toho jsem hodně cestovala za klienty.

Ve svém volném čase, ale někdy i společně s klienty, jsem lyžovala, hrála golf. Sport miluju, bez pohybu si neumím představit svůj život, takže i dnes po práci běhám, chodím do fitka nebo na jógu.

Od září je můj režim daný od pondělí do pátku, od/do. Volnost a možnost organizovat si čas podle sebe mi opravdu hodně chybí.

rozhovor luxusní společnice Lucie bezpasaka.cz

Jak vypadá váš vztah s klienty? Přesahuje někdy pracovní rovinu?

Na tohle si dávám velký pozor. Jsem v tomhle hodně striktní, protože moje první zkušenost s českým rádoby podnikatelem Karlem (o které jsem psala na blogu) byla tak poučná, že jsem už do žádného podobného vztahu s klientem nikdy nešla.

Je vážně spousta neseriózních mužů, kteří slibují mnoho věcí, dárků, zážitků, plánů do budoucna, ale nesplní nic. Vyklube se z nich pouze někdo, kdo si chtěl užít a rozhodně neplánoval do dané dívky investovat, citově ani jakkoliv jinak.

Musela jste někdy před nějakým klientem utéct? Ať už fyzicky, nebo že chtěl víc, než si mohl zaplatit?

Utíkat jsem nikdy nemusela. Tím, že jsem si klienty sama vybírala, od začátku s nimi komunikovala, tak všechny problémové jedince, se kterými jsem neměla stejné preference, jsem vyřadila už na počátku. Nezažila jsem naštěstí žádnou vypjatou, agresivní nebo nepříjemnou situaci.

Je zvláštní, kolik lidí zajímá něco negativního. Vážně jsem překvapená, kolikrát mi přišel dotaz na nejhorší zážitek. I když se mi do toho původně nechtělo, slíbila jsem, že na nejčastější dotazy čtenářů odpovím formou článku. Takže už brzy se na blogu objeví článek, kde popisuji 5 mých nejhorších zážitků s klienty. Ale nejedná se o soupis žádných dramat. I když si myslím, že je to z každého mého vyjádření víc než jasné, tak chci znovu říci jednu věc. Nikdo mě nikdy k ničemu nenutil, chtěla jsem potkávat muže, doprovázet je po celém světě, hledala jsem veškeré informace o životě společnic a chtěla se jednou z nich stát.

Zdůrazňuji to proto, že negativní, hrozné, traumatické či jinak stresující zážitky máte obvykle z činností, které dělat nechcete, jste do nich donuceni či se v nich ocitnete shodou nahodilých a pro vás nepříznivých okolností.

bdsm za peníze bezpasaka.cz

Stalo se vám někdy, že jste si přála, abyste svého klienta potkala jako normální žena a mohla s ním mít vztah?

Občas, po nějaké skvělé noci, víkendu, jsem si třeba říkala, že takhle bych to jednou chtěla mít doma. Že bych si přála, aby můj budoucí partner byl přesně takový. Spousta klientů se do mne zamilovala, ale já jsem nikdy tu pomyslnou jiskru nenechala vzplanout. Užívala jsem si perfektní chemie a skvělého času mezi námi, ale trvala na dohodnutých podmínkách setkání. 

Děláte společnici pouze mužům nebo i ženám a párům?

Potkávala jsem pouze muže.

Hodně mladých dívek si může práci luxusní sexuální pracovnice idealizovat. Na co by si měly podle vás dát pozor, pokud se rozhodnou vydělávat si sexem za peníze?

Každý máme jinou povahu jiné potřeby a preference. Každá slečna, která o tom přemýšlí, by měla vědět proč. Co ji na tom láká? Znát ten důvod, určit si nějaký cíl, pro který to například dělá. Já jsem chtěla být nezávislá, procestovat celý svět, zařídit si vlastní bydlení a mít se dobře. To byly moje cíle a motivy.

Měla by si stanovit hranice, co dělat nechce, nebude atd. Rozhodně to není pro každého, nicméně já jsem se v tom opravdu našla. Sex miluju, stálého partnera jsem dlouho neměla, takže veškerá sexuální dobrodružství, posouvání hranic, prozkoumávání vlastní sexuality mě velmi bavilo. Navíc jsem mohla při přípravách na setkání naplno rozvíjet svou vášeň pro sexy spodní prádlo, make-up a módu.

Určitě doporučuji začínajícím slečnám být obezřetné, protože spousta lidí v inzerátech lže. Nevím, jak je to teď, protože třeba posledních pět let se na nabídky práce pro hostesky, doprovody, práci v erotice atd. vůbec nedívám, ale v době, kdy jsem rozesílala emaily já, tam bylo spousta falešných nabídek.

život prostitutky bezpasaka.cz

Psali, že hledají doprovod pro jednoho klienta a na schůzku dorazila majitelka privátu, nebo že nabízejí setkání se zahraniční klientelou a vyklubala se z toho tour, kdy slečna sedí zavřená na pokoji v zahraničí a má 6–8 hodinových setkání pouze za účelem sexu (což je něco, co neodsuzuji, ale sama jsem nikdy neměla zájem to vyzkoušet).

Chce to trpělivost. Sama jsem dlouho hledala správné kontakty a mezitím jsem samozřejmě musela zapracovat na sobě, svém vzhledu, vystupování atd.

Bylo to dlouhé hledání. Nevěděla jsem, jak to vlastně funguje, jak sehnat klienty, co od toho čekat. Chvilku trvalo, než jsem se v tom naučila chodit.

Osobně mi nevyhovovalo pracovat pod agenturou a nedoporučuji to. Odevzdáváte 20- 30 %  někomu za organizaci a přitom o dotyčném nic nevíte. Většina agentur má jediný cíl. Získat provizi z uskutečněného setkání, neřeší za kým slečna půjde nebo poletí.

Když si představíte váš život za pět let. Jak vypadá? Klasické zaměstnání, manžel, rodina?

Snů a plánů mám spoustu. Moc ráda si představuji budoucnost, vizualizuji si věci, po kterých toužím. Do nejmenších podrobností si to dokážu všechno v hlavě namalovat. V dětství jsem takhle dokázala snít a rozjímat celé hodiny.

Věřím na sílu pozitivních myšlenek, opravdu mi to funguje. Spousta mých snů a cílů z vision boardu se mi již splnila.

Samozřejmě mám v hlavě spoustu nových dalších, ve kterých jsou i děti, partner, společné cestování atd., což je mimochodem jeden z důvodů, proč jsem skončila s životem luxusní společnice. Abych mohla časem začít nějakou novou kapitolu, tak uvidíme co mi život přinese, koho potkám.

Klasické zaměstnání si poprvé zkouším teď. Nejsem si jistá, jestli to bude dlouhodobě ta správná cesta pro mě, která mě bude těšit a naplňovat. Moje kreativní část se občas nudí, zároveň mi chybí možnost víc rozhodovat a ovlivňovat některé procesy. Uvažuji, že se do budoucna osamostatním, budu podnikat. Uvidíme jaký ohlas bude mít knížka. Psala jsem ráda na gymplu, díky blogu jsem se ke psaní po dlouhé době vrátila. Při psaní knížky jsem měla neuvěřitelné flow, strašně mě to bavilo, takže pokud bude zájem, nevylučuji další knížky.

Ráda bych si jednou splnila svůj sen a navrhla vlastní řadu spodního prádla. Jako jeho vášnivá sběratelka a obdivovatelka všech krajkových kousků, mám už docela jasnou představu, jak by má kolekce měla vypadat.

Ve vašich příspěvcích se netajíte láskou k sexu a erotickému experimentování. Dovedete si představit, že strávíte zbytek života s jedním partnerem? Co když se zamilujete do někoho, kdo nebude chtít v posteli praktikovat BDSM nebo vaše oblíbené praktiky. Vzdala byste se kvůli jedné lásce té druhé, k sexu?

Ne, nedokázala, chemie je podle mne základ. Miluju sex, všemožné hrátky, krásné prádélko a potřebuji mít partnera, který to má stejně. Chápu, že každý máme jiné potřeby, ale být s partnerem, kterého nutíte do nějakých praktik nebo k četnější frekvenci sexuálních hrátek je cesta do pekel. Nikdo se nevydrží přetvařovat dlouhodobě, po čase to začne skřípat.

Jak budete trávit konec roku? Čeká vás nějaká exotická dovolená s některým z klientů?

Žádná dovolená/meeting s klientem mě už nečeká, jak jsem zmiňovala v úvodu, v září proběhl poslední meeting. Do Karibiku nebo na nějaký ostrůvek ve Francouzské Polynésii bych odletěla přes Vánoce moc ráda, ale nejsem si jistá, jestli si budu moct vzít dovolenou.

Jsem opravdu vděčná, že jsem měla možnost poznat tolik úžasných míst a procestovat velkou část světa. Samozřejmě teď neplánuju sedět doma, ale mé cestování je a bude značně omezeno nedávným nástupem do pracovního procesu. I přes svůj optimistický pohled na svět nepředpokládám, že první rok budu mít možnost si vybrat nějakou delší dovolenou, takže to vidím spíš na wellness, prodloužené víkendové pobyty po Evropě a samozřejmě nějakou lyžovačku.

Lucie Hříšná rozhovor bezpasaka.cz

Za jakým účelem vás muži nejčastěji vyhledávají? Jde vždy jen o sex, nebo je pravda, že si chtějí často jenom povídat?

Na rozdíl od eskortu nebo klubu profesionální společnice pracují mnohem méně. Jejich ceny jsou vyšší a rozhodně se nejedná jen o to jedno. Klienti s nimi chtějí strávit delší čas – hledají doprovod na služební cesty, partnerku pro cestování a sdílení zážitků. Společnice zkrátka neposkytuje pouze sexuální služby, ale de facto funguje jako přítelkyně. Zažila jsem i klienty, kteří chtěli, abych je doprovodila na svatbu či jinou rodinnou událost, setkala se u večeře s jejich přáteli nebo obchodními partnery atd.

Ale nezažila jsem klienta, který by si mnou chtěl pouze a jenom povídat :-)

Každý muž, stejně jako každá žena, má jiné touhy. Ale samozřejmě je mnohem snazší zkoušet něco nového, vyslovit dlouho skrývanou tužbu před „cizí“ společnicí než před partnerkou po x letech vztahu. Obecně platí, že právě jasně určené role v rámci setkávání společnice s klientem umožňují velkou otevřenost. 

Na co se těšíte v roce 2020? Budete pokračovat s psaním blogu? O čem bude, až skončíte s prací luxusní společnice?

Na rok 2020 mám spoustu plánů Nejvíc se těším na vydání knížky, jsem moc zvědavá na reakce čtenářů. Jak to bude s blogem je velké téma, otázka nad kterou přemýšlím čím dál víc.

S psaním a blogováním určitě přestat nechci, protože mě moc baví. Téma sexu, rozkoše a krásného prádla mi je blízké a vždy bude. Jen přemýšlím, jakým směrem se bude blog ubírat a jestli třeba nezačnu psát na jiné doméně, protože témata článků budou malinko jiná. Uvidíme.

 

Lucie je krásná a inteligentní žena, se kterou je radost si povídat. Je důkazem toho, že sexuální služby jsou práce jako každá jiná a že i v sexbyznysu najdeme (jako kdekoliv jinde) lidi, kteří svou práci dělají hlavně proto, že je baví.

 

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Vyber si svou "hříšnou" společnici, která Ti splní erotické sny:

Rusovláska Elsa z Plzně

Vášnivá Katka z Olomouce

Černovláska Ria z Brna

Svůdná Šárka z Plzně

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Svatava

Jsem člověk mnoha zájmů a dovedností potřebující ke spokojenému životu tvůrčí a smysluplnou práci. Mluvit a psát o tématech, která jsou tabu, mě baví. Práce s texty a jejich vizuálem je mou hlavní pracovní náplní pro jedinečný erotický blog Bezpasáka. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Prostitutkám v roce 2022 nadále pomáhá Spolek pro ochranu žen. Čelit restrikcím ze stranu státu i zdražování

19.01.2022 - 09:00

Spolupráce se současnou vládou i tlak na úřady práce. Spolek pro ochranu žen pomáhá sexuálním pracovnicím na mnoha frontách.

Zobrazit článek

S kolegyní na hotelu

18.01.2022 - 08:40

Jednou rukou ze mě stáhla peřinu a pokračovala v masturbaci. Cítil jsem, že se dotýká mého penisu.

Zobrazit článek

Rozvod. Realita každého 2. manželství. Jak ho přežít s grácií?

12.01.2022 - 08:00

Rozvod manželství je běžnou součástí života moderního člověka západní “vyspělé” civilizace.

Zobrazit článek

Chlapské hrátky

11.01.2022 - 06:00

Pomalu jsem mu zajížděl prsty do zadku až jsem měl v jeho díře celou ruku a začal jsem ho šukat.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky