Malá prsatá subinka

Erotické povídky a vtipy

Malá prsatá subinka

Napsal Passs

 

Nečekal jsem, že mi otevře skoro nahá. Ale měla na sobě jen punčochy a úplně průsvitný lehký vršek.

Jen tak tak jsem za sebou zavřel dveře a už přede mnou klečela a rozepínala mi zip u kalhot. Zkušeně mi vylovila ptáka i s koulemi, spodní prádlo jsem si schválně nevzal a tak to měla lehčí, a začala ho kouřit. Její kozy mi u toho narážely na nohy. Sice se jí do pusy nevešel celý, ale snažila se opravdu dost.

Pěkně mi i olizovala a sála koule. Ty narážející kozy se mi líbily, stáhl jsem jí ten průsvitný top, pak i moje kalhoty, a nechal jsem ji otírat ty velké kozy o má stehna ze strany na stranu. Bradavky se jí u toho pěkně postavily, takže jsem je mohl chytit a kroutit s nimi, tahat za ně. I přes její plnou pusu bylo slyšet, jak si to užívá...

Taháním za bradavky jsem jí ukázal, že se má zvednout a plácnutím po zadku ji nasměroval do ložnice. Lehla si na záda a jak byla zvyklá, okamžitě roztáhla nohy. Už pěkně tekla, jak jsem pohledem i zasunutím dvou prstů zjistil. Ale chtěl jsem i něco jiného.

Nechal jsem ji nasadit si masku přes oči. Tu už měla na posteli připravenou. Nedělali jsme to poprvé.

Pak jsem jí na nalité bradavky dal svorky spojené řetězem, na konci se závažíčkem. Přes masku neviděla co se blíží, takže se při zacvaknutí už té první zachvěla. Ale tak to měla ráda a při tom doteku svorek jí bradavky ztvrdly ještě víc.

Přítáhl jsem ji za řetěz, napnuly se. Povoloval jsem a přitahoval. Držel jsem jí bradavky napnuté a pomalu jí zasunul ptáka do její roztažené, vlhké kundy. Chvíli jsem ji tak mrdal, přitahoval a povoloval, sledoval, jak se jí bradavky a kozy napínají...

Pak jsem chtěl změnu. Vytáhl jsem ptáka a řetěz pustil také. Závažíčko, teď visící na straně, jí ty bradavky napínalo dostatečně. A začal ji prstit. Hned od začátku na tři prsty, byla už pěkně otevřená. A pak jsem přidával. Kundička se jí pěkně roztahovala, měla v tom dlouholetou praxi. Za chvíli jsem tam měl celou dlaň.

Pomalu jsem prsty rozevíral a roztahoval její kundičku, otáčel, napřed pomalu a pak rychleji projížděl. Krásně jí u toho mlaskala. A pak jsem už mohl sevřít ruku v pěst, zrychlovat a zajíždět víc do hloubky. To už nebyla jen kundička, ale pořádná kunda. A pak se udělala a sevřela kolem mé ruky...

Oddechovala a já pomalu ruku vytáhl.

"Otoč se! Na všechny čtyři!" Poslechla a pomalu se otočila.

Zezadu byl na ni také pěkný pohled. A měl jsem rád ty stopy po mém pásku ještě od minule. Už se trochu ztrácely, bledly, takže obnovit je bylo na místě. Pásek jsem měl po ruce. Hezky to na zkoušku plesklo, pokračoval jsem. Střídal jsem intenzitu a rytmus, oba jsme si to užívali. A ještě to chtělo obohacení.

Nabral jsem její šťávy z vlhké kundičky a začal jí prstit anál. Kroužit okolo a pak zastrčit, jeden, dva prsty. Zakroužil jsem s nimi, roztáhl si ho a strčil jí tam ptáka. Pomalu, aby si zvykla, nechal ji vydechnout, pak až po koule. Její další nádech a pak už jsem mohl zrychlit a pořádně přirážet. A sladit se s údery pásku.

Její zadek stále více rudnul, moje přirážení se zrychlovalo. A pak se udělala, cítil jsem, jak se jí anál stahuje kolem mého ptáka. Ještě párkrát jsem přirazil a vystříkal jí ho.

Ten pohled, když jsem ho z ní vytáhl - mrdka vytékající z análu, červené pruhy na zadku od pásku, štávy kapající z kundičky... Prostě krása! Opírala se obličejem o postel, zadek nahoru, rychle oddechovala. Pak se převalila na záda.

Teď už jsem jí tu masku sundal z očí. "Bylas skvělá! Tak opakování příště!"

A ještě jsem naposledy zatáhl za řetěz a potěšil se pohledem na její napnuté, nalité bradavky...

 

Přečti si další erotické povídky:

Moje máma je domina

Chlípná Ariana

Kino snů

Les paní Krotitelky

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

 

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Passs
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.