Manuál nornika: Jak sbalit holku na jednu noc a nezkomplikovat si život
19.02.2020 - 10:15
Rady/Tipy
Autor: Robert
   Přečteno: 2372x
Manuál nornika: Jak sbalit holku na jednu noc a nezkomplikovat si život
Při dodržení následujících pravidel zkušeného nornika máte velkou šanci na úspěšný lov bez komplikací. Stačí si uvědomit základní schéma a vyrazit vstříc zábavě a odreagování. 

Manuál nornika: Jak sbalit holku na jednu noc a nezkomplikovat si život Sbalit holku na jednu noc láká většinu mužů. Při dodržení následujících pravidel zkušeného norníka máte velkou šanci na úspěšný lov bez komplikací. Stačí si uvědomit základní schéma a vyrazit vstříc zábavě a odreagování. 

Obsah:

Ženy to mají jinak a toho je třeba využít

jak sbalit holku na jednu noc bezpasaka.cz

Není tajemstvím, že muži jsou ve své podstatě narozdíl od žen lovci. Sbalit holku na jednu noc je pro ně věc jednoduchá, nekomplikovaná a účelná. Cílem je vybití sexuální energie a zážitek (lov) samotný.

Oproti tomu většina žen toto jednoduché schéma není v praxi schopna dodržet. Jejich motivace je primárně nesexuální, vztahová a emoční. Pokud už má žena potřebu nebo svolí k sexu na jednu noc, je příčinou spíše potřeba zvednutí sebevědomí nebo možnost si “něco” dokázat či zkusit. A právě tohoto rozdílného nastavení musí nornik využít.

Zaměřte se na neznámé veselé samičky

jak balit holky bezpasaka.cz

Zkušený nornik ví, že pokud si chce užít sex na jednu noc bez následků, musí lovit v neznámých vodách. Zapomeňte na kamarádky i kolegyně z práce. Chcete si přece užít a ne si komplikovat život a vztahy. Držte se hesla “ošustit a opustit”.

Vybírejte si na první pohled pozitivně naladěné holky. Se ženou zkroušeně sedící nad skleničkou vína (deprese, PMS, rozchod,...) budete mít jen práci a s největší pravděpodobností vás žádný extra sex nepotká. 

Nepodceňte přípravu. Poctivá hygiena a vkusné, elegantní oblečení je součástí úspěšného večera a noci.  Pokud ohledně správného outfitu norníka ještě tápete, nastudujte článek Vzbuď zájem svým oblečením. Jak na to?

Buďte efektivní a zábavný

muz jako lovec bezpasaka.cz

Nastal den D. a vy vyrážíte ven s vidinou náhodného sexu. S největší pravděpodobností zamíříte do baru či klubu. Nebojte, není to klišé. Je to prostě místo s největší koncentrací sexu na jednu noc otevřených žen. Takže na divadlo, kino nebo koncert vážné hudby zapomeňte. Nemáte na to celý život.

Obhlédněte terén a zaměřte nejvhodnější kořist. Ideální je, když je na ženě vidět, že si na svém vzhledu dala záležet. Sexy oblečení, make-up, hezky upravené vlasy a doplňky. Tím dává mužům najevo, že se chce líbit a být obdivována. 

Máte ji na mušce? Teď přichází ta nejnapínavější část. Musíte ji zaháčkovat. Zapomeňte na věty typu “můžu tě pozvat na skleničku”. V první řadě ji prostě musíte ukecat. Takže buďte nápadití a neodolatelní. V této fázi platí, že zkušenosti rostou s věkem a schopnost vedení té správné konverzace, která končí v posteli, je třeba pilovat. 

Uvědomte si, že na laciné řečičky a oplzlé lichotky ženu pravděpodobně nesbalíte. Musíte ji okouzlit a nenápadně zvednout sebevědomí. Lichotit jí. Nakonec musí mít pocit, že jediné co chce, je sex s vámi. Buďte pozitivní a zábavný.

Hrajte na jistotu

muž balí ženu bezpasaka.cz

Cítíte, že chemie zafungovala, zábava plyne a večer se blíží ke konci. Teď je ten správný čas seznámit ženu před vámi s vaším cílem. Proč? Je to fér a ušetří vám to spoustu času a nedorozumění. Ale pozor! Zásadní je forma.

Nikdy nebuďte vulgární a ženu do ničeho netlačte. Musíte to podat tak, aby se cítila neodolatelná. Nakloňte se k ní a do ucha jí zašeptejte: „Nechci tě urazit, ale jsi tak okouzlující, že bych si s tebou chtěl užít celou noc. Se vším všudy.” Nebo: „Bylo by mi ctí, promilovat s ženou, jako jsi ty, celou noc…

Když to nevyjde a čeká vás odmítnutí, nezoufejte. I tohle je součástí života nornika. Neberte si to osobně. Ne s každou ženou to prostě vyjde. Ale o tom vzrušení z lovu to právě je, že? 

Rozdejte si to na neutrální půdě

milenecké azyly bezpasaka.cz

Buďte připraven a mějte vždy jasno, kam ženu vezmete. Profesionální nornici mají často své malé bytečky, kam si vodí známosti na jednu noc. Elegantní variantou jsou milenecké azyly a hodinové hotely. Dnes už jich najdete mnoho a na velmi vysoké úrovni. Inspirovat se můžete ZDE. 

Hezké prostředí povznese váš zážitek na vyšší úroveň a žena se vám určitě raději poddá na hezkém čistém místě než v nějaké špeluňce. Výhoda mileneckých azylů je v tom, že když si užijete, tak se prostě každý vydáte domů do své postele a anonymita je plně zachována. 

Tipy zkušeného nornika

norník a rady pro muže bezpasaka.cz

  • Vždy používejte ochranu. Bez výjimky!
  • Buďte gentleman. 
  • Útrata musí jít z vaší kapsy (drinky, hotel, taxík).
  • Nedávejte ženě své číslo a neslibujte, že jí zavoláte.
  • Ujasněte si, že opravdu hledáte jen SEX a ne vztah. 

 

©Bezpasaka.cz

odběr článků bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Tantrická masáž jako nevšední erotický zážitek

Anální sex. Jak z něj udělat orgasmické potěšení?

Způsob komunikace, díky které si získáš její zájem. Jak na to?

Pozitivní vliv sexu na lidské zdraví

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Robert
Starý mrzout, který si prošel řadou nevěstinců, navštívil mnoho ostravských privátů a řekl si, že o tom bude psát. Jo, to jsem já. Jestli tě zajímá vše, co se týká noření, jsem jako Džin z kouzelné lampy, který ti zázrakem přičaruje články, kde se dozvíš podstatné informace o tom, jak to ve světě prostituce chodí.

Jedná se o zkušenosti z první ruky, tak ber, dokud můžeš.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 13.díl: S Petrem Baudyšem o VR světě pro dospělé

26.02.2021 - 08:00

Podcast Rodina, prostituce a podnikání je jedinečný. Stejně jako server Bezpasaka.cz. Kryštof Kopecký a Iva Dopitová. Jdeme s kůží na trh. Jako podnikatelé, jako manželé i jako rodina. A věřte, že rodina, prostituce a podnikání v jednom balíčku, je slušná jízda.

Zobrazit článek

Zpátky do formy

25.02.2021 - 06:00

Každý nádech to jen umocňoval a vztyčené bradavky všem na odiv dávaly najevo, že se spodním prádlem nebude obtěžovat.

Zobrazit článek

Osobní ochranka prostitutek. Jak zůstat v mezích zákona?

24.02.2021 - 08:00

Na českých erotických privátech a v eskort servisu najdete jen málo žen, které by otázku bezpečnosti vůbec neřešily a nechávaly to náhodě. Jak mít ochranku a nestát mimo zákon?

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 12.díl: S Tomášem Zelinkou o investicích, sex dolls a erotice

23.02.2021 - 07:00

Podcast Bezpasáka 12.díl: S Tomášem Zelinkou o investicích, sex dolls a erotice

Zobrazit článek