Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Marie miluje zajíčky

23.06.2022 - 10:06
Erotické povídky a vtipy
Autor: David
   Přečteno: 1551x
Pak se na něho nabodla a nechala se píchat. Skákala na něm a skoro ječela neuvěřitelnou slastí, kterou právě prožívala. Po dlouhé době v sobě měla mužské péro a ne jen svého umělého „kámoše“, kterého už začínala mít plné zuby. 

Marie se probudila do slunečného rána. Vylezla z vyhřáté postele a přistoupila k oknu. Zatvářila se smutně, protože věděla, že celý den stráví ve svém zaměstnání. Už skoro patnáct let pracovala jako servírka v jedné restauraci. Ačkoli ji tato práce celkem bavila, tak v poslední době cítila, že už by to možná chtělo nějakou změnu. Když jí bylo kolem třiceti let, neměla žádný problém být na nohách od rána do večera, ale minulý měsíc oslavila své pětačtyřicáté narozeniny a v tomto věku ji práce v restauraci dávala až příliš mnoho zabrat. Ráda by dělala něco jiného, aby měla také více času sama na sebe a své koníčky, ale momentálně o jinou práci nemohla zavadit. 


Nahá se procházela po svém malém bytě a uvařila si ranní kávu. Pak šla do koupelny a zahleděla se na sebe do zrcadla. Ve svém věku byla stále velmi atraktivní a štamgasti, kteří navštěvovali restauraci, kde pracovala, jí to také dávali dost najevo. Většinou to však byli staří alkoholici a o ty zájem opravdu neměla. Spíše by uvítala nějakého mladšího frajera, který by jí to v posteli parádně udělal. V zrcadle si prohlížela své tělo a povzdechla si, když si uvědomila, kdy naposledy měla chlapa. 

Dopřála si delší vlažnou sprchu, narychlo snědla rohlík a dva plátky šunky, oblékla se do letních šatů a vyrazila na autobusové nádraží. 

Venku bylo od samého rána nesnesitelné vedro a do restaurace dorazila celá propocená. To zas bude šichta, řekla si sama pro sebe, když si začala připravovat bar. 

„Ahoj Maruš,“ řekla jí při příchodu Magda – její šéfová a majitelka restaurace. 

„Prosím tě, dneska ti přes obědy přijde pomoct nový číšník, tak ho trochu zauč,“ pokračovala Magda. „Od prvního by tu měl zůstat nastálo, tak ať ví vše potřebné,“ dodala a posadila se na barovou židli. 

Marie souhlasně přikývla a zeptala se, jestli si dá kávu. I když věděla, že se ptá zbytečně. 

„Tak jaký jsi měla víkend?“ zajímalo Magdu.

„Ale jo, celkem dobrý. V pátek jsem byla s kamarádkou na vínku a zbytek víkendu jsem odpočívala,“ řekla Marie. 

„Tak to je dobře, že sis aspoň trochu odpočinula. Koukala jsem, že na večer je tu celkem dost rezervaček!“ Marie si jen povzdechla. 

„V kolik má přijít ten nový?“ zeptala se.

„Každou chvíli by tu měl být,“ odvětila Magda. 

Marie si připravila vše potřebné za barem a pustila se do příprav na place. Po hodině byla hotová a šla se převléci do šatny. Jako obvykle se oblékla do krátké černé sukně a v tomto počasí měla od Magdy dovolené vzít si tílko. Navoněla se a vrátila se zpět za bar. 

U baru stál mladý, tmavovlasý muž. Mohlo mu být tak kolem pětadvaceti let. Usmíval se a pozdravil ji.

„Ty jsi ten nový číšník?“ zeptala se ho.

„Jo, to jsem,“ řekl mladík a přistoupil k ní. 

„Jsem Michal,“ řekl a přátelsky jí podal ruku. 

„Ahoj! Já jsem Marie,“ odvětila a neuniklo jí, že je navoněný nějakým značkovým parfémem. Michal se na ni stále usmíval.

„Jdeš trochu pozdě! Ukážu ti, kde jsou šatny ať se můžeš převléct a za pět minut se otevírá,“ řekla mu.

Michal se vydal za ní. Cítila jeho pohledy v zádech. Na co sakra kouká, blesklo jí hlavou. On mi snad čumí na zadek, říkala si. 

Ukázala mu pánskou šatnu a šla odemknout restauraci. Po chvíli přišli první hosté a začala každodenní rutina. 

Ačkoli to byla Michalova první směna, bylo vidět, že o této práci něco ví. Šlo mu celkem dobře. Zřejmě nějakou praxi už má. 

Marie vedle něho nebyla úplně ve své kůži. Znala ho sotva čtyři hodiny, ale přesto jí moc přitahoval. Líbil se jí a to hodně. Mladý, se sportovní postavou – přesně takové muže měla ráda. 

„Tak co? Jak mu to přes obědy šlo?“ zajímalo Magdu, když spolu popíjely odpolední kávu.

„No... musím říct, že mě velmi mile překvapil. Je fakt šikovný. Ani nebylo poznat, že je tady první den,“ vysvětlila jí Marie. 

„Tak super! To ráda slyším. Předtím pracoval tři roky v Praze v nějakém hotelu,“ řekla Magda. 

„Aha, tak to bude asi tím!“ podotkla Marie.

Kolem jedenácté hodiny dorazila domů. Měla toho za celý den plné zuby. Byla vyčerpaná a nohy téměř necítila. Napustila si vanu a jen tak relaxovala. Stále myslela na svého nového kolegu. Nemohla ho dostat z hlavy. Byl pro ni neuvěřitelně přitažlivý. Chtěla ho. Věděla, že s ním nemůže pracovat, aniž by se s ním vyspala. 

Přesunula se do své ložnice, ze šuplíku z nočního stolku vyndala svého umělého kamaráda, se kterým si jako jediným už dlouhé měsíce užívala. Potřela ho lubrikačním gelem, aby pěkně klouzal do její kundy. Zajížděla s ním hluboko dovnitř a hlasitě vzdychala. Po půl hodině dosáhla orgasmu. Zcela vyčerpaná, smutná se přetočila na bok a usínala. Opět jí přepadla silná deprese. Už nechtěla být sama. Osamocený život jí nudil. Přála si, aby každý večer vedle ní někdo usínal. Třeba právě Michal. 

Druhý den měla volno. Probudila se kolem osmé hodiny, připravila si lehkou snídani a usedla ke stolu. Venku bylo opět překrásné počasí. Přemýšlela, jak nejlépe s volným dnem naloží. Zavolala své dlouholeté kamarádce a domluvily si na odpoledne sraz v jedné vinárně, kam Marie chodila velice ráda. Líbilo se jí, že zde mají široký výběr vín. Víno to bylo její. Víno a sex tyto dvě věci byly jejími hlavními zájmy, bez kterých si svůj život nedokázala představit. Posledního půl roku bohužel jen to víno. O chlapy teď měla opravdu velkou nouzi. 

Stejně tak na tom byla také Magda. Před pěti lety se rozvedla a od té doby žila sama. Navíc měla trochu plnoštíhlou postavu, a tak se nedá říci, že by se o ní muži zrovna prali. Ona to však moc neřešila. Byla na to zvyklá a to už od školy. Když dostala chuť na sex, zkrátka si zavolala borce na escort, kterému zaplatila, aby jí to udělal. 

Ráno zavolala Michalovi, aby se zastavil v restauraci, protože od něho potřebovala podepsat nějaké papíry. Spíše to byla záminka, jak ho do restaurace vylákat. Měla na něho zálusk a chtěla ho dostat. 
sex dolls z naughty harbor bezpasaka.cz
Michal za ní dorazil v danou hodinu, podepsal jí, co mu předložila, a přijal její pozvání na oběd. Během oběda mu naférovku řekla, že u ní v podniku je zvykem, že každý nový číšník musí projít vstupním testem, po kterém se teprve rozhodne, zda ho přijme na hlavní pracovní poměr či nikoli. Michala samozřejmě zajímalo, o jaký test se jedná a Magda mu bez servítek sdělila, že čeká, že ji ošuká. To Michala poměrně zaskočilo, ale nakonec nic nenamítal. Odešli do kanceláře, kde ji Michal opíchal na stole. 

Marie seděla u vína se svou kamarádkou Martinou a vyprávěla jí o svém novém kolegovi. 

„Tak jestli se ti líbí, tak ho někam pozvi ne?“ radila jí Martina. 

„Také o tom přemýšlím,“ souhlasila s ní Marie. 

„A kolik mu vlastně je?“ zajímalo Martinu. 

„Co já vím. Asi tak kolem pětadvaceti.“

„Ty kráso! Ty se nezdáš. S takhle mladým koníkem by jsi chtěla jo?“ valila na ni Martina své hnědé oči.

Marie na to nereagovala a změnily téma konverzace. Po několika skleničkách červeného se vrátila do svého bytu. Stále si pohrávala s myšlenkou, zda má Michalovi zavolat, ale nakonec si řekla, že to nechá na později. Třeba o ní projeví zájem jako první a vše bude snadnější. Celý večer promasturbovala a představovala si, jak jí to dělá Michal. 

Uplynulo několik týdnů a nezdálo se, že by Michala zajímala. Jednoho dne, když oba byli v práci, potřebovala se na něco zeptat Magdy, a tak bez zaklepání vešla do její kanceláře ve chvíli, kdy ji Michal pořádně nakládal v křesle. Zůstala stát jako opařená a jen je pozorovala při tvrdé souloži. Ani jeden z nich si jí nevšiml, a tak tiše zavřela dveře a odkráčela. 

Michal se po nějaké době vrátil zpět ke své práci. Marie si ho nenápadně prohlížela. Neuniklo mu to, ale nereagoval na to. 

„Tak jak sis zapíchal?“ vyhrkla na něho, když z lednice vyndavala kolu. 

Pohlédl na ni a usmál se. Po chvíli řekl: „Suprově!“ 

„To jsem si mohla myslet, že tě Magda svede! Ona má na chlapy celý život smůlu,“ řekla mu.

„Aha! To samé říká ona o tobě.“

Marii to vytočilo. 

„Co ti jako ta kunda o mně říkala?“

„No… nic špatného. Jen, že už jsi docela dlouho sama, to je vše!“ 

„Dlouho? Pořád ne tak dlouho jako ona. Já aspoň nemusím platit chlapům, aby mě ošukali! Teda až na tebe, samozřejmě, nebo tobě platí taky?“

„Ne!“ Odvětil jí podrážděně. 

Začali se věnovat hostům a víc se o tom už nebavili. Až do večera. 

„Nechceš po práci zajít na chvíli ke mně?“ zeptal se jí Michal, když už uklízeli.

Marie na něho vyvalila oči a řekla:

„To jako, že bys nás píchal obě?“

„Myslel jsem, že bychom si mohli dát víno, nebo tak! Říkala si přece, že máš víno ráda, nebo ne?“ 

„Ano, to mám!“ 

„Tak jsi tedy pro?“ 

Chvíli nad tím přemýšlela a nakonec souhlasila. Po práci si vždy ráda dá skleničku a alespoň tentokrát u toho bude mít společnost. 

Michal bydlel v garsonce v centru města. Žil sám a podle toho také vypadal jeho byt. Posadili se na gauč a Michal otevřel láhev Tramínu červeného. 

„Mám jen bílé, jestli ti to nevadí?“ zeptal se a nalil jí skleničku. 

„Pro jednou to přežiju,“ odvětila a napila se. 

„Hmm, dobré víno,“ podotkla. 

Půl lahve byla po chvíli pryč. Oba byli po směně vyprahlí, a tak nasadili poměrně rychlé tempo. Marie na sobě měla upnuté džíny a Michalův zrak se stále častěji obracel k jejímu rozkroku. 

„Ty mi čumíš dolů?“ zeptala se ho. 

Usmál se a jen přikývl. 

„Jestli jsi nadržený, zavolej Magdě ne?“ vpálila mu. 

„Už toho nech! Nemohl jsem jí odmítnout, jinak by mě vyhodila,“ řekl. 

„Jasně. Chápu. A že to musela být velká oběť?“ 

„No… celkem i byla. Není tak úplně můj typ.“

„Aha! A jaké ženy máš tedy rád?“ 

„Tak jsem raději, když je žena starší, tmavovlasá a také mě musí přitahovat.“

Hleděli na sebe dobré dvě minuty. Marie cítila, jak jí vlhne kundička. Pohlédla Michalovi na rozkrok a viděla velkou bouli. 

„Máš ho tvrdého?“ zeptala se. 

„Ano, to mám!“ 

„Tak mi ho ukaž!“ 

Michal vstal, rozepnul si zip a pomalu si stáhl kalhoty. Odkopl je na podlahu a stál před ní pouze ve spodním prádle. Marie na něho civěla. Přistoupil k ní blíže. Stáhla z něho spodní prádlo a před obličejem měla jeho penis. Nebyl moc velký, ale zato byl tlustý. Na žaludu se objevila první kapka vzrušení. Uchopila ho za penis a honila ho. On začal vzdychat. Pomalu se k němu naklonila a začala ho kouřit. Už pomalu zapomněla, jak chutná mužské péro, a tak si to pěkně vychutnávala.

Michal jí vysvlékl a s obdivem si prohlížel její nahé tělo. 

„Máš nádherné kozičky,“ řekl ji. 

Ohnul ji na gauči, žaludem jí přejel přes klitoris, až zasyčela. Zarazil ho do ní. 

„Och!“ vyjekla. 

Michal do ní zajížděl svým pérem a sem tam ji silně plácl přes zadeček. 

„Krása, ještě pojď!“ znělo její přání. 

Pak jí přetočil na záda a krátce jí přelíznul kundu. Gelem si potřel ptáka, aby to do ní lépe klouzalo a opět jí začal tvrdě bodat. Celým svým tlustým ocasem do ní pronikal. Marie hekala a povzbuzovala ho k ještě rychlejšímu tempu. 

„Ty jsi úžasný! Jo… jo… jo dělej mi to, přesně tak.“ říkala mu šeptem. 

Pak se na něho nabodla a nechala se píchat. Skákala na něm a skoro ječela neuvěřitelnou slastí, kterou právě prožívala. Po dlouhé době v sobě měla mužské péro a ne jen svého umělého „kámoše“, kterého už začínala mít plné zuby. 

„Šukej mě. Mrdej mě jako děvku!“ křičela na něho. 

Po několikátém přírazu v této poloze se udělala. Seskočila z jeho ptáka a dodělala ho hezky pusou. Michal se také udělal. Velké množství spermatu vyletělo z jeho penisu. Nastříkal jí to do pusy a Marie vše spolykala. Polykání vždy milovala. Za jejích mladých let ji kluci často přezdívali „naše polykačka“. 

Důkladně mu olízala penis a ještě malou chvíli mu ho honila. 

„To byla jízda! Fakt něco neskutečného,“ zhodnotila jeho výkon. 

Zůstala u něho až do rána. Před odchodem do práce si dali ještě jedno číslo a druhé stihli, než otevřeli restauraci. 

Michal byl mladý a energický muž. Miloval sex a nechtěl se vázat pouze na jednu ženu, a tak si užíval současně jak s Magdou, tak i s Marií, ačkoli té slíbil, že to s Magdou skončí. Svůj slib však nedokázal dodržet. 

Marie o tom věděla, ale po nějaké době se s tím smířila. Nakonec co jí zbývalo jiného. Pořád lepší mít v kundě Michalovo péro, než žádné, nebo si hrát sama se sebou, byla nucena udělat takovýto závěr. I když pro ni asi ne zrovna úplně nejšťastnější. 


banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz   
porn banner bezpasaka.cz
© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: David
Vyžívám se v psaní lechtivých textů. Vždycky mě lákalo tajemno kolem sexu a erotiky, a tak jsem se snažil do těchto tajů, co možná nejvíce proniknout. Sám o sobě tvrdím, že na sexu jsem hodně závislý. Jsem pro každou erotickou výzvu a není nic, čemu bych v posteli řekl ne!
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek

Creampie. Semeno pěkně na svém místě

27.06.2022 - 09:00

Nejedna hospodyňka se zhrozila, když na internetu vyhledávala obrázky chutných krémových koláčů. Místo nich totiž patrně viděla spousty spermatem postříkaných vagín a konečníků.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky