Master Drex - profesionální dominant, fister a tak trochu filosof

19.11.2021 - 19:56
Rozhovory
Autor: Svatava
   Přečteno: 5766x
Master Drex je profesionální dominant, který nemá na české BDSM scéně konkurenci. O své netradiční práci mluví otevřeně a dokonce tvrdí, že ho baví. Svým přístupem šokuje a boří mnohá tabu.

Master Drex - profesionální dominant, fister a tak trochu filosof Master Drex je profesionální dominant, který nemá na české BDSM scéně konkurenci. Svoje služby poskytuje mužům, ženám i párům. O své netradiční práci mluví otevřeně a dokonce tvrdí, že ho baví. Svým přístupem šokuje a boří mnohá tabu.


Když se řekne dominant a fister, hodně (možná většina) lidí si představí s prominutím úchyla, který s bičem v ruce způsobuje druhým lidem bolest. Jak daleko je taková představa od pravdy? Tuším, že hodně.

Obecně hodně daleko. To je stejné, jako když budeme hovořit o gastronomii a tam většina lidí si při tom vybaví jen svíčkovou na smetaně a rajskou s knedlíkem. Omezený pohled, že? BDSM má široký záběr praktik a prostor pro fantazii. A každou praktiku lze udělat jak soft, tak hard.

 

Vím o Vás, že jste byl ženatý, máte dnes už dospělého syna. Můžete ve zkratce popsat Vaši cestu od spokojeného (?) manžela, otce a podnikatele v showbyznysu k profesionálnímu dominantovi? Jakou míru pochopení a tolerance projevilo ohledně této změny Vaše okolí?

Ano, byl jsem ženatý a mám skvělého syna. Já jsem tu ženu miloval, chtěl jsem s ní žít a mít s ní syna. To se stalo. Stejně tak mé působení v showbyznysu. Rozhodl jsem se, že budu dělat jen to, co dělat chci a nedělat, co dělat nechci. Prostě jsem to tak chtěl a i jsem to tak měl. Žiju svůj život podle sebe, a tak mi nedělá potíže dělat v životě radikální řezy. Prostě změna.

Člověk má to, co si sám zařídí a čemu uvěří. Pokud byl nějaký problém v mém okolí, týkající se mé osoby – byl to problém toho okolí. Nikoliv můj. A nemohu říci, že jsem zažil nějaké problémy z toho vyplývající. Se svým synem mám od malička skvělý vztah a moc si ho vážím. Jak syna, tak našeho vztahu otec/syn.

dominant master drex fisting sado maso rozhovor bezpasaka.cz

Hodně lidí provozuje BDSM praktiky potají, stydí se přiznat okolí, co je uspokojuje, bojí se neporozumění. Jak jste s reakcemi ostatních vypořádával Vy? Ustát si takto nestandardní koníček i práci nemůže být snadné. I když povaha dominanta je v tomto případě jistě výhodou.

Víte, mnoho lidí nežije svůj život a potlačuje sebe sama. „Co by tomu řekli lidi...?!“. Však ať si říkají, co chtějí, mají na to právo. Ale mně je to jedno. Oni totiž mají většinou stejný problém s tím, co si ostatní myslí o nich. A nikdo nežije svůj jedinečný život.

Jsem silný jedinec a pro mě je podstatné, jak se sám se sebou srovnám já. Já sám se sebou budu až do konce života, i když kolem mě třeba všichni zmizí. Kam se hnu, budu si sebe brát s sebou. Proto je nejlepší mít sám sebe za prima kamaráda. Se vším všudy. Ono se to pak přenese na můj vztah k ostatním.

 

Zkuste v jedné větě shrnout, co pro Vás práce - spíše životní styl profesionálního dominanta znamená.

Miluju svou práci. Naplňuje mě, je to seberealizace mé podstaty. Jsem to prostě já. Kolik lidí ze sta se těší „do práce“...? (smích) Já ano. Další věc je to, že umožňuju druhým zažít jejich sny a potřeby.

 

Slyšela jsem, že jste v jednu dobu měl dva otroky. Kolik jich máte teď? Jak se stane, že si člověk “pořídí” v 21. století otroka? Přináší tento vztah uspokojení oběma stranám? Lidé Vám za takovou službu platí?

Ano, to je pravda. Jsou to otroci ve smyslu D/S vztahu. Nikoliv starověkém, nebo středověkém. V současné době mám také dva – Alexe a Igyho. Je to vědomě domluvený BDSM vztah mezi mnou a otroky. Dobrovolný a narovinu, který vyhovuje všem. Oni za nic neplatí. Nejsou to přece moji klienti.

 

Spolupracujete s ostatními profesionálními dominanty či dominami?

Spolupracuji s kolegou, který je známý jako Řezník nebo MasterSM. Je to de facto jediný kolega, se kterým spolupracuji. Pořádáme spolu Czech BDSM Campy. Pak ještě spolupracuji se třemi kolegyněmi - Madam Aradií, Madam Lucií Arztin a Madam Canbabelle.

dominant master drex fisting sado maso rozhovor bezpasaka.cz 1

Na Vašem webu mohou zájemci najít přehledně všechny nabízené služby, například bondage, ponižování, piss, fisting, výprasky. O jaké služby je aktuálně největší zájem?

Fist, CBT (cock and balls torture), cum control a ponižování. Podotýkám, že VŠE lze dělat velmi softově a nebo hard. Na mně je, abych přesně odhadl tu hranici, ke které se mohu přiblížit.

 

Jací lidé jsou nejčastěji Vašimi klienty a co u Vás hledají? Bolest, ponížení, vzrušení, kompenzaci něčeho…?

Ve velké většině jsou to podnikatelé, manažeři, vysoce postavení muži, celebrity.

Jeden z hlavních zákonů Vesmíru je „zákon o rovnováze“. Pokud někdo řídí lidi, poroučí, rozhoduje a jde do rizik, tak to nutně pro zachování rovnováhy psychiky občas někde potřebuje „hodit“ na opačnou stranu. Já nabízím jedno z možných řešení. A tito lidé hledají diskrétnost, profesionalitu, férovost a bezpečnost. A navíc vědí moc dobře, že zadarmo není nic.

 

Popište nám, jak vypadá taková lekce, když se k Vám muž objedná například na fisting. Od začátku do konce.

Mám vypěstovanou empatii. Po příchodu má klient možnost použít koupelnu. Jsem vybavený na potřebnou přípravu. Pak mi stačí pohled na klienta a kontakt prsty nebo rukou s análem (různě dlouhý), tím si ho „načtu“ a pak už dělám jen to, co tělo potřebuje a chce. 

Pokaždé je to jiné. A to i v rámci jedné osoby i následných lekcí. U ostatních praktik používám jako rámcovou informaci vyplněný dotazník, kde u všeho lze vyznačit také NEZNÁM A POZNAT CHCI nebo NEZNÁM A NECHCI. A detaily si opět „přečtu“ z těla na lekci. Vzrušuje mě, když z protějšku cítím, že si to užívá.

dominant master drex fisting sado maso rozhovor bezpasaka.cz 4

Jak by vypadala ideální lekce, aby jste si ji užil na maximum Vy? Souvisí to i s mou otázkou, jaké praktiky uspokojují nejvíce Vás?

Musím napsat, že jsem asi zažil nějakou lekci, kdy jsem neměl pocit, že to bylo to „pravé ořechové“, ale nevybavuji si to už. Jak jsem psal – mě uspokojuje, když z protějšku cítím, že si to užívá a s důvěrou se těší na to, co přijde. Když to na chvíli přestanu cítít, vím, že něco není dobře.

 

Nechci Vás přirovnávat k placeným sexuálním pracovnicím, ale i u nich hledají lidé tělesné uspokojení za peníze. Ale nejen to. Mnoho lidí hledá možnost emočního a psychologického sdílení. Zajímá mě, zda jste pro své klienty také tak trochu vrbou - psychologem a kamarádem.

Klidně přirovnávejte, nijak mě to neuráží. Jen vsuvka - Víte, který sex je nejdražší? Ten partnerský (smích). U mě po lekci je dost zvykem posedět u kávy nebo sklenky. A tam se často i stávám vrbou a nezřídka i důvěrníkem. Což je pro mě velká čest a závazek. A v tom nesmím nikdy zklamat.

 

Může profesionální dominant ve vztahu ke klientovi ukázat “lidskou” tvář, nebo se musí držet drsné role od začátku do konce? O čem ve své podstatě vztah dominanta a submisivního člověka je? Asi ne jenom o bolesti a ejakulaci.

To by byl hodně chudý vztah...! Je to i o důvěře a mnoha dalších aspektech. Ke každému přistupuji individuálně. Každý člověk je jiný. Někdo potřebuje třeba k zážitkům v akci cítit jen autoritu, u jiného jde o jeho pocit obyčejného „kusu masa na hraní“ a další, který chce drsnější zacházení s výslechem o jeho prohřešcích v práci a v rodině, autorita už nestačí. A to mě baví, jak jsou ty akce pestré.

dominant master drex fisting sado maso rozhovor bezpasaka.cz 3

Před první návštěvou musí klient vyplnit poměrně obsáhlý dotazník. To je při návštěvě dominantů běžná praxe? K čemu Vám slouží?

Není to běžné. Kolegyně často dělají osobní pohovor před lekcí. Jenže já jsem chlap a zjistil jsem, že když si sednu na rozhovor ke kávě, tak pohasne to těšení, nadrženost a i třeba obavy a spadne onen pomyslný řemen z motoru. A ten se pak těžko nahazuje. Proto jsem to udělal podle svého.

Dotazník je pro mě jen rámcová informace o protějšku. A detaily si z něj – jak jsem již zmiňoval – načtu přímo z klienta.

 

Hodinová lekce Master Drexe stojí 3000 korun. Někomu to může přijít hodně, na druhou stranu předpokládám, že vybavení Vaší “kanceláře” nebude levné. Ve srovnání například s tantrickými masážemi, které stojí stejně (i víc) a stačí k nim pár dek, polštářů a svíček. Co vše hodinové lekce zahrnuje včetně samotné akce.

Mám celkem 119 různých položek - pomůcek, hraček a nástrojů. A pořizuji kvalitní věci. To znamená, že jsou taky ve vyšší cenové relaci.

Protože ke mně jezdí klienti i ze zahraničí nebo já lekce dělám za hranicemi, tak mé akce nejsou za babku. Otázkou není, zda je něco drahé nebo ne. Otázkou je, zda to chci či nechci a zda na to mám nebo nemám. Když si nemůžu dovolit večeři v Imperialu, musím jinam a nebo si mohu koupit konzervu a sám si ji ohřát.

 

Co byste závěrem vzkázal každému, kdo touží zažít některou ze sado maso praktik a bojí se. Ať už udělat první krok, prozrazení, nepochopení okolí. Proč by se měl odhodlat splnit si svoje touhy a sny, ať už jsou jakékoliv?

S dovolením kouče Pavla Morice ho rád budu volně citovat: „Konečná zastávka každého z nás je Hřbitov. Ten vlak, který nás tam veze, nikde nestaví a nevrátí se ani o vteřinu. Tedy otázkou není ZDA, ale KDY vystupuješ....!” Možná zítra, možná za 40 let. To nikdo neví.

Nabízí se tedy otázka jiná: „KDY BUDEŠ SVŮJ ŽIVOT ŽÍT PODLE SEBE A NA CO JEŠTĚ ČEKÁŠ...?”

 

Děkuji velmi za rozhovor.

 

Mohlo by vás zajímat:

Pissing, wetting, bedwetting. Rozhovor s milovníky zlatého deště

Rozhovor o polyamorii aneb jaké to je, když milujete více partnerů

Rozhovor o opravdovém partnerském BDSM

Luxusní společnice 21. století - novoroční superrozhovor s Lucií Hříšnou

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Svatava

Jsem člověk mnoha zájmů a dovedností potřebující ke spokojenému životu tvůrčí a smysluplnou práci. Mluvit a psát o tématech, která jsou tabu, mě baví. Práce s texty a jejich vizuálem je mou hlavní pracovní náplní pro jedinečný erotický blog Bezpasáka. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky