Masturbační vajíčka Tenga Egg. Zábavná hračka pro dospělé

Rady/Tipy

Masturbační vajíčka Tenga Egg. Zábavná hračka pro dospělé

 

Na začátku bych se rád přiznal, že já tohle fakt neznal. Já vím, je to trapný, skandální a nechápu, jak se to mohlo stát, ale je to tak. Takže ale dovedete si představit, jak jsem na to čuměl, když mi to poprvé, v té době, má - doslova drahá (věřte, že mě stála za tu dobu fakt hooodně) přítelkyně přinesla. Bylo pro mě až neuvěřitelné, co taková malá hračka pro dospělé dokáže za zázraky! 

Zázraky jsou asi hodně silné slovo, ale tak řekněme divy. Dokud nevyzkoušíte, pravděpodobně neuvěříte. I přesto se vám ale pokusím Tenga Egg trochu přiblížit.

 

masturbátory tenga eggs bezpasaka.cz

 

O co vlastně jde. Je to gelový masturbátor, který je v plastovém obalu a uvnitř tohoto obalu je silikonový masturbátor. Před prvním použitím je třeba zevnitř vyndat náplň s lubrikantem. Na vnitřní straně vajíčka jsou různé výčnělky, které se liší podle zakoupeného typu. Ale myslím, že tyhle různé vnitřky rozezná jen opravdový fajnšmekr, mě to přišlo všechno hodně podobné.

Proto bych úplně nějak extra nedumal nad tím, jaký typ vybrat. Ale samozřejmě pro ty citlivější z vás, je super možnost vybrat si z více jak 10 variant vajec. Záleží na každém, co mu dělá dobře a podle toho si jen vybere konkrétní typ.

Když jsme objednali další vajíčka a ta dorazila, byla to radost jak na Velikonoce, ne kecám, nečekal jsem nic moc extra, ale opak byl pravdou. Jinak doporučím, co jsem udělal já. Na první vyzkoušení jsem si zavřel oči, abych vnímal vše úplně naplno. Musím vám říct, že se zavřenýma očima nepoznáte, jestli vám ho kouří ženská nebo tohle vejce.

Všude se uvádí, že vajíčko je na jedno použití, ale pokud budete trochu šikovní a opatrní, jde použít i vícekrát. Ale snad pokaždý, když jsem ho dal do ruky ženský, zdeformovala ho na první dobrou. Jak říkám, za tu dobu, co jsem ji měl, mě stála fakt hodně.

 

masturbátory tenga eggs bezpasaka.cz

 

Nicméně deformace souvisí s tím, že při akci pomocí sevření rukou můžete sami určovat, jak hodně těsný bude zásun. No a právě ženský mají někdy pocit, že můj klacek to chce hodně na těsno. Tím pádem je pak po vejci, byť zážitek je 100%.

Pokud to ale shrnu, nejdřív se podívejte, kolik takhle hračka stojí a podle toho si také nastavte očekávání. Není to žádná bombastická technologie ani luxusní materiály. Ale tak to snad ani za tu cenu nikdo nepředpokládá. Takže, pokud do toho půjdete s tímto očekáváním, věřím, že nebudete zklamaný. Já sám za sebe říkám, že pokud bych dostal takovou nadílku vajec na Velikonoce, určitě bych se neurazil. A klidně i k narozeninám a na Vánoce. Jinak pod značkou tenga najdete pestrou škálu zajímavých masturbátorů, takže experimentování zdar!

 

+ malá velikost

+ inovativní tvar

+ cena

+ lubrikant uvnitř

 

- pravděpodobně na jedno použití

 

odběr bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

RECENZE: Nadčasový masturbátor pro muže Cobra libre II od Fun Factory

Ženský orgasmus 3. díl - Vaginální slast. Jak probudit G bod?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Tom
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.