Mažoretka

24.09.2021 - 07:58
Erotické povídky a vtipy
Autor: Tan Man
   Přečteno: 1574x
Mažoretka_eropovídka_bezpasaka.cz
Prsty vytahuji z Tvého zadečku a dávám Ti je očichat a olízat. Vsaješ a užíváš si vůni análu a já s Tebou, protože tě ihned na ty pomazané a zmáčené rty líbám.

Přednášky a školení, taková to je nuda. Rád ty lidi všechny vidím, rád jim popovídám o tom, v čem jsem machr nad machry, i ty dotazy vítám... Ale vlastně to je pokaždý stejný vopruz. Mluvíš, reaguješ, improvizuješ, udržuješ boj o pozornost, abys pak večer seděl s dalšími podobnými jednotlivci a cesťáky na hotelu u večeře a piva a pak šel spát a ráno nanovo s další dávkou lidí... Tentokrát to mělo ale být jinak.

Cyklus přednášek se konal ve velkém hotelu někde v Jeseníkách.
Přijel jsem s představou nudných tří dnů, kde budu jen z části zapojený jako přednášející a po zbytek času budu prostě "k dispozici pro dotazy" a poslouchat, jak přednáší ostatní...Lidi se střídají a já jsem z toho akorát otrávenej…

Můj blok je pro dnešek za mnou a já si říkám, co dál. Asi zkusím wellness, bazén, vířivku, saunu, relax. Odcházím na pokoj přes halu a vidím spoustu dětí, sjíždí se sem, a to mi přesně chybělo - ukřičená společnost harantů od rána do večera...

Ptám se recepční, o co jde, a že prý soustředění mažoretek...Raději mizím pryč a z chuti na wellness je akorát chuť na panáka. Sedám na bar, objednávám si a jen tupě pozoruju ten cvrkot. Tu problikne snad známá tvář? Známá postava? Nojo! To není možný?!

Koukám nevěřícně přes halu a vidím opravdu povědomou postavu...Vysoká, štíhlá, blonďatá s malým zadečkem. Je to ONA.
Vypráví si s dětmi a já přesně vím, kde to ve mně brnklo na strunu vzpomínek.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Jsi to TY.
Ty, která jsi mi kdysi prolétla životem, oba jsme byli mladší, mnohem mladší...A na Tobě se čas snad ani nepodepsal.
Po letech, kdy jsem Tě neviděl, kdy jsme si jen občas napsali něco provokativního, jsi najednou tady, a musím říct, že cítím radost. A současně opatrnost. 

Tak trochu se otočím a raději se na Tebe dívám přes odraz v zrcadle. Radost, že Tě vidím, ale taky obavy, s kým jsi tak asi přijela a proč...Pozoruji Tě, zrcadlo mi dává anonymitu, tak se můžu dívat lačně, přeci jen jsi mi tam uvnitř uvízla z mnoha důvodů, včetně toho, jak pružná a ohebná jsi bývala. Královna nestandardních poloh. Mažoretka, gymnastka. Proto jsi teď tady, paní instruktorko, na soustředění dorostu.

Jdeš k recepci a bereš si klíč, pak popadneš pár svěřenkyň z houfu dívek a odcházíte na pokoje...Nikdo jiný Tě neprovází, to je super, doufám, že jsi vážně bez dozoru.

Dopiju, beru mobil a textuju "Cau, jak se mas? Co delas?"… Smska odchází a za pár minut pípne zpět "Fajn. Jsem s dcerou na soustredeni, je to tady super".
"Tak si to uzij" odpovídám. Uvnitř to vibruje...sakra, kéž bych ji zas ochutnal!

Jdu si dát sprchu, blíží se večeře a já věřím, že se potkáme. Není jiná možnost. V restauraci nejste, máte někde salonek a já už jen tak zjišťuji kde... A už Tě vidím, sluší Ti to a přiléhavé triko spolu se sukýnkou jasně ukazují, jak sexy stále jsi...oba večeříme, ty v hlasité společnosti, já sám...

Hned po jídle využiji situace, kdy jdeš k baru pro pití...Stoupnu si vedle Tebe, ani nezvedneš hlavu. Nezájem o okolí.
"Ahoj Jíťo"
Otočíš se. na vteřinku ztuhneš.

Jsi krásná, udivená a těma svýma velkýma očima se usmíváš.
Pamatuji si ten úsměv v mnoha jiných situacích, cítím brnění v rozkroku. Bože, taková doba a ona mě prostě pořád bere!

Pár vět a oba víme, co, jak, proč a proč zrovna tady. A oba víme, že jen u barového povídání to neskončí. A je to ještě zřejmější, když odvádíš dceru spát, se všemi se loučíš a na baru se zahledíš na přívěsek na klíči mého pokoje... Usměješ se a odcházíte, zatímco společnost Tvých kamarádek pije dál.

Mizím na pokoj a prostě vím, že přijdeš... Dávám si sprchu a pak jen v triku a boxerkách ležím a čučím na televizi do chvíle, než zaklepeš na dveře... Vstávám a přiznávám tak bouli v rozkroku, ani nevím proč? Snad z očekávání?

Otevírám a Ty vejdeš dovnitř, úplně přirozeně mi ovineš ruce jak liány kolem krku, přitiskneš se ke mně a políbíme se. Důkladně, bez zaváhání šermujeme jazyky. Chytím tě kolem pasu a do volné dlaně vezmu Tvé ňadro...jen vzdychneš a klínem se přitlačíš na můj... Je to automatický pohyb, prostě se to vrátilo, snad instinkt. A jak voníš! Dostáváš mě už jen tím, že jsi tu.
Je zvláštní, že oba víme, proč jsme tady, ale nespěcháme...

Vedu Tě dovnitř, otevírám víno, naliju skleničky a přiťukneme si... Postel je velká, rozestlaná a my dva si začínáme povídat o všem, o překvapení ze shledání, o účelu cesty... Přitom se navzájem "nenápadně" svlékáme, pomaličku ze mě stahuješ triko, když mám ruce nad hlavou, políbíš mě na vyholené podpaží, podbřiškem se pomalu třeš o můj rozkrok..

Já stahuji Tvé triko a olízání podpaží Ti vracím, tohle zákoutí nemůžu vynechat... Pak z tebe stahuji šortky, abych zjistil, že pod nimi nic nemáš, stejně jako jsi neměla pod trikem... Špičaté bradavky se hrotí, stahuješ mi boxerky a dál, jakoby "mimochodem" se k sobě tiskneme a povídáme si.

Tahle hra na neuspěchané šukání se nám vždycky líbila. Když máš čas, hrej si - tak jsme to měli vždycky. Odvedu a položím Tě na postel, a zatímco ležíš s rukama za hlavou a "nezúčastněně" mi vyprávíš, co Tě tu bude dva dny čekat, olizuji znovu Tvé podpaží, mnohem důkladněji, pak po krku sjíždím na bradavky a věnuji se jedné i druhé do naprosté tvrdosti, dvorce scvrklé.

Klečím vedle Tebe, hladím Tě a kochám se a ty nestydatě a úplně přirozeně roztáhneš nohy a ukážeš mi dokonale vyholenou kundičku... Při povídání pozoruješ zdánlivě lhostejně můj penis. Je však vidět, že ta neúčast a "nezájem" o vzrušení toho druhého jsou hrané... Oči častěji a častěji zabloudí na penis, a moje na Tvou kundu. Občas si ho prohmátnu stejně jako ty si ji pohladíš.

Mluvíme čím dál míň, zato se čím dál víc dotýkáme, líbáme... Chutnáme si. Olizujeme si těla, chceme se dlouho dráždit... Bereš do dlaní moje koule a prohněteš je hrubě, podíváš se mezi nás: "Koukám, že se Ti to líbí... Čůráka máš pěkně ready"... A já o Tvé kundě můžu říct totéž, teče a vazkým průhledným sekretem slepuje k sobě stehna.

Ještě je brzo na šukání... Potřebujeme se navzájem napít a najíst svých těl a šťáv... Leháme si do 69 na boku, nohy doširoka od sebe a pouštíme své smysly na průzkum… Lačné očichání genitálií, jejich okukování zblízka, první ochutnání, nadšení z tvrdosti čuráka i naprosto zaplavené píči nás ovládá...

"Krásnej čůrák" říkáš.
"Dokonalá píča" odpovídám.

Sajeme se, okusujeme a lízáme... Nevynecháme zadečky... Půlky ti roztahuji od sebe, jen abych se jazykem dostal v obou dírkách co nejhlouběji... Průzkum je intenzivní, ale ještě nechceme zásun. Necháváme bloudit po těle toho druhého své prsty, zasunuji je do Tebe, jde to tak snadno, že hned zkusím taky vylízaný zadeček...úzký, ale povolený... Jemný a lákající hloubkou zakázaného...prsty vytahuji a dávám Ti je očichat a olízat, vsaješ a užíváš si vůni análu i píči a já s Tebou, protože tě ihned na ty pomazané a zmáčené rty líbám.

Náhle mi profackuješ čuráka i koule, nadrženost je vysoká tak, že to nebolí, naopak si řeknu ještě o to samé znovu. V tu chvíli máme jasno. Leháš si na postel, roztahuješ nohy, ruce za hlavu a sleduješ mě tak vyzývavě...sjedeš pohledem na tvrdý ocas a očima jasně říkáš "mrdej mě"

Na nic nečekám, přikleknu, chytím Tě za kotníky, nohy držím od sebe... Špička ocasu namířená přímo do otevřené píči, mezi roztažené a zbytnělé pysky... Mokro stéká, jedním pohybem se přiblížím tak blízko, že stačí se zhoupnout v kolenou a zajedu do Tebe na dno.

A tímhle jedním pohybem jsem zahájil, kéž by nekonečný maraton pravidelných pohybů, hlasitých vzdechů, sténání, vulgárního povzbuzování... Cítím, jak mě kundou svíráš a vsáváš, je úzká a přitom důkladně promazaná... V čůráku mi brní, je nadržený... Měníme polohy, omrdáváme se ze všech úhlů a stran, užíváme si to spojení, na které jsme oba čekali léta, ve které jsme ani už nedoufali.

Ohledy na soukromý život jdou stranou, jsme tady jen my dva, beze svědků. A budeme ještě celou noc a tu další taky…Nadšeně mrdáme, pak si olizujeme orgány, Tvá rozpíchaná píča nádherně voní a chutná… To, jak mi lačně olizuješ čůráka oslizlého z vlastních otvorů dává tušit, že Ti taky chutná.

Stupňujeme napětí... Chceme to protahovat co nejdéle, ale taky se chceme už udělat... Je to dilema. Sedáš na koníčka, nabodneš se píčou a rozjedeš finální rodeo... Prsa, tak pevná tím Tvým cvičením, se pohupují, beru je do dlaní a saju znova bradavky, necitlivě je pokusuju zatímco ty saháš za sebe a při tom rodeu mě plácáš přes koule jak bičem hřebce a vedeš nás ke společnému orgasmu...

„Ještě chvíli prosím, ještě vydrž, už to mám na krajíčku!“ křičíš. Povzbuzujeme se vulgárně, drží nás to v rajcu.
"Ano, ano, ano, anooo, mrdej, píchej, vystříkej mi píču, prosííííím!"
Totální orgasmus, křeč, nehty zaryté v kůži, zuby otisklé na mém hrudníku... Dlouhé strnutí a sevření čůráka v píče... Uvolnění... Spadneme na sebe a oddychujeme...

Po takové době nešlo, než to nakonec udělat rychle, ale oba víme, že po tomhle prvním ukojení začne ta pravá hra... Teď si užijeme další kola, dnes nebo zítra... Čas máme a chceme se znovu objevovat... Anální sex, vzájemné ošukání zadečků prsty, taky chci od Tebe počůrat ve sprše, přeji si, abys mě ojela do zadku umělákem, jako jsi to už kdysi ráda dělala... Lákáš mě a já se nebráním. Odcházíš na pokoj.

Ráno u snídaně se potkáme, mrkneme na sebe a Ty už pak jen posloucháš kamarádky, jak si stěžují na noční sprostý hluk odněkud z hotelu.

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Tan Man
Jsem normální muž, jehož k erotickému psaní přivedly ženy. Zejména jedna, která si o to psaní říkala v mezidobí mezi sex schůzkami. A vždycky ji to dokonale připravilo. Líbilo se jí to a mě to nutilo psát víc, častěji, odvážněji. 
Dnes není téma, na které bych nedovedl napsat příběh. Neomezuji se v nápadech ani slovníku. 
A hlavně mě to prostě baví :)
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Utajené překvapení v sobě

22.09.2021 - 06:00

Říkal jsem si, že ho do mě nemůže dostat, ten žalud je fakt široký, nahnul se zase nade mě, svůj penis přiložil na mojí hodně nadrženou díru, mé nohy jsem měl u své hlavy, které držel a koukal mi vzrušeně do očí.

Zobrazit článek

Trest pro Barboru

15.09.2021 - 06:00

Vzal do ruky můj bič, a i když jsem mu v očích poznal, že se mu nechce, začal vyplácet Barbořinu prdel. Byl jsem vzrušený.

Zobrazit článek

Čokoládové hraní

13.09.2021 - 00:00

Nadsedneš, čůrák vyjede z tvé rozmrdané umazané prdelky, lehce a opatrně se zhoupneš a vklouzne do kundy…

Zobrazit článek

Na lovu

08.09.2021 - 06:00

Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky