Moje máma je domina

Erotické povídky a vtipy
Štítky: 

Moje máma je domina

Napsal Sexuh

 

To, čím se má máma živí, jsem pořádně pochopila až na střední škole. Je pravdou, že už na základce se mi to snažila vysvětlit a já tak nějak věděla, co dělá, jen jsem pořádně nechápala, proč to dělá. Nakonec mě do tajů BDSM zasvětila a ze mě se stala Madam Princess. Pojďme ale pěkně od začátku. Vyrostla jsem jen s mámou v malém městečku na Moravě. Sourozence nemám a otce jsem nikdy nepoznala, moje máma o něm nechtěla mluvit. Máma nikdy, alespoň co si pamatuji, nechodila do práce. Odvedla mě do školky, pak mě z ní zase vyzvedla.

Přesto, že byla samoživitelka, nic mi nechybělo. Měla jsem svůj pěkný pokojíček, kde jsem trávila dost času a hrála jsem si. Z tohoto věku si mnoho nepamatuji. Jednou jsme ale dostali za úkol zjistit, co naši rodiče dělají a měli jsme si o tom s učitelkami povídat. Mamka mi jen řekla, že je podnikatelka a i když jsem nevěděla, co to je nebo co to obnáší, nijak mi to nevadilo. Ve školce jsme seděli v kruhu a každého z nás se postupně paní učitelka ptala, co dělají rodiče, jen mě vynechala. Přihlásila jsem se a řekla, že maminka podniká. Takovou profesi nikdo neřekl a já se o ní taky chtěla něco dozvědět.

Paní učitelka mě tenkrát nějak odbyla a to sezení ukončila. Dodnes nevím, zda věděla, co máma skutečně dělá nebo jen nechtěla, aby se dostalo mezi děti, že je nezaměstnaná. Pravdou je, že jsme malé město a nejspíš věděla, co dělá. Trošku jsem povyrostla a octla se na prvním stupni základní školy. Z počátku mě máma i sem vodila a zase vyzvedávala, později jsem chodila sama. Celé dny jsem byla ve svém pokoji. Když se na to zpětně dívám, byl docela luxusně zařízený. Měla jsem televizi a už asi od 7 let i mobil. Nikdy mi mamka nevynadala, že jsem provolala celý kredit a prostě mi ho dobila.

Když jsem chtěla nějaké oblečení nebo kosmetiku, koupila mi to. Jako první ze třídy jsem nosila nalakované nehty. Nemohla jsem si na nic stěžovat. Mamka buď byla se mnou, nebo v takové stodole na dvoře, kam jsem měla zákaz vstupu. Vždy jí zazvonil mobil, řekla mi, že musí chvilku pracovat a na nějakou chvíli se ztratila. Pustila mi třeba nějaký film nebo pohádku a než skončila, byla obvykle zpátky. Později i ve škole jsme se dopracovali k tématu profese rodičů. Opět jsem jen dostala od mámy strohou odpověď, že podniká a tak jsem to přetlumočila ve škole. Paní učitelka se o tom opět nechtěla vybavovat a raději dala přednost podnikajícímu tatínkovi mého spolužáka, který byl řezník.

Tak popisovala, jak porcuje maso a jak je to důležitá profese a tak. Spojila jsem ji tedy podnikání s řezničinou. Doma jsem se mamky ptala, zda taky seká do masa. Vzpomínám si na její vyděšený výraz a otázku: „Jak jsi na to, miláčku, přišla?“ Tenkrát mi vysvětlila, že podnikat lze jakkoliv, ne jenom porcováním masa a já se s tím spokojila. Dětská zvědavost ale odhalila nejedno tajemství a u nás doma tomu nebylo jinak. Začala jsem mámu tajně pozorovat. Vždy přišel nějaký pán, máma s ním šla do stodoly a za nějakou dobu ho zase vyprovodila. Jednou jsem šla za ní a dírou mezi prkny ji pozorovala.

To mi mohlo být možná 9 nebo 10 roků. Koukala jsem jen chvíli, hrozně jsem se bála, že mě máma nachytá. Tenkrát jsem viděla, jak máma mlátí toho pána. Myslela jsem si, že asi něco provedl, to párkrát i na mě vztáhla mamka ruku. Byl přivázaný. Naštěstí měl trenky. Nakonec jsem utekla do pokojíčku, abych nedostala taky. V této době se občas stalo, že jsem přišla ze školy a mamka nebyla doma. Vždy mi to ráno, než jsem odešla do školy, připomněla, že přijde později a vždy jsem věděla, kdy přijde. Obvykle jsem doma byla bez dozoru třeba hodinu, maximálně dvě. A protože jsem vypozorovala, který klíč je od stodoly, šla jsem tam nakouknout.

Bylo tam mnoho věcí, o kterých jsem neměla tušení, k čemu jsou. Mezi tím vším třeba i bičík, rákoska nebo důtky. Největší z těch věcí byl takový kříž, ke kterému byl tenkrát ten pán připoutaný. Byla jsem docela strašpytel, stodolu zamknula a klíč vrátila na své místo. Máma na nic nepřišla. Hned druhý den na to jsem k nám domů pozvala spolužáka Pepíka, že si budeme hrát. No samozřejmě jsem ho vzala do stodoly. Prohlíželi jsme si, co tam je. Pepík vzal rákosku a začalmě s ní nahánět po stodole i po dvoře, jako s žílou na Velikonoce. Docela to bolelo. Chtěla jsem mu to vrátit a pokusila se ho přivázat ke kříži.

Pepa byl ale malý, ještě že tam máma měla i provaz, tak jsem ho nakonec přivázala jako indiána ke stromu. A strašně jsem ho, chudáka malého, zbila důtkama. Brečel, ale já neměla tušení, že to tak bolí a mlátila ho dál. I ten pán, když ho máma bila, řval bolestí, tak mi to přišlo v pořádku. Pepu jsem nakonec rozvázala a on utekl. Vše jsem uklidila a šla se učit, než dojde máma. Další den Pepa nedošel do školy. O velké přestávce si pro mě paní učitelka přišla a přivedla mě do sborovny, kde byl Pepík, jeho rodiče, moje máma a paní ředitelka. No byl z toho můj největší průšvih, jaký jsem kdy měla. Paní ředitelka se ptala, jak k tomu došlo. Já začala s brekem popisovat naši stodolu a máma se mě snažila přerušit a koordinovat to, co řeknu. Asi šlo mluvit o velkém štěstí, že já měla jen dvojku z chování a neřešila to sociálka.

Máma mě tenkrát doma zlískala, jak nikdy před tím a nikdy po tom. Šmírovat ji ve stodole mě přešlo a stejně jsem nevěděla, kam ty klíče schovala. Až vychladla a situace se uklidnila, vše se mi snažila vysvětlit, tedy jak probíhá to její podnikání. Řekla mi, že ti pánové to chtějí, že ji za to platí, protože něco provedli a stydí se za to, tak chtějí, aby je potrestala. Nakonec dodala, že o tom nemám nikde mluvit, že se máme docela dobře a bude ráda, když to tak zůstane. Věřila jsem jí to. Tenkrát jsem o nějakém sexuálním kontextu nic nevěděla. Ještě jsem ani neznala masturbaci. O několik let později jsem se octla na druhém stupni. Začínali jsme pomalu ale jistě experimentovat s cigaretami, alkoholem a začali jsme se sebepoznávat.

Tajně jsme koukali na porno a cítili se tak nějak dospělí. Dostala jsem se k sado maso pornu, které se mi líbilo. Dodnes si myslím, že díky té mé aférce z dětství, než že bych měla něco v genech od mámy a možná i od táty. Později mě mnohokrát napadlo, že můj táta byl nebo stále je mámin klient. Začala jsem mámu z těchto praktik podezřívat. Nebyla jsem sama. Pepík měl naši stodolu v dobré paměti a dal si pět a pět k sobě. Mě brzdilo přesvědčení, že moje mamka přeci taková není, nemůže být. Za to Pepa si nebral servítky a po celé škole vytruboval, že má máma šlape. Dostal za to pár poznámek, stejně si to ale už všichni šeptali a já se hrozně styděla.

Blížila se puberta, přišla jsem o pár kamarádek a někteří spolužáci po mě začali chtít za pár drobných, abych ukázala prsa a podobné věci. Byla jsem naštvaná na celý svět, na mámu, že je to její vina, na Pepu, že nemlčel. Navíc jsem dostala hroznou chuť ho znovu pořádně zbít. Zhoršila jsem se ve škole a s nikým se nebavila. Toto období skončilo dalším incidentem, při kterém jsem Pepu shodila ze schodů. Naštěstí se mu krom odřeného loktu a kolene nic nestalo. Tenkrát nepřiznal, že mu to udělala holka. Dokázala jsem si získat respekt. Byla jsem taková mafiánka, kdo mě naštve, bude litovat. Byla jsem hrozně cool a získala nové kamarádky i kamarády.

Po základce jsem šla na učňák na kadeřnici. I máma je vyučená kadeřnice. Moc mě to nebavilo, často jsem byla za školou, kouřila trávu a chodila na diskotéky. Kupodivu jsem byla stále panna. Někdy krátce po mých 16. narozeninách mi mamka řekla, že bych se mohla podívat, jak pracuje. Takové docela drsné představení realitě, kdy někde hluboko ve mně zůstávala naděje, že máma nedělá to, co dělá. Později mi řekla, že ten pán byl její dlouholetý klient, že se o mně občas bavili a že byl na mladé holčičky, tak připlatit a máma souhlasila. Sedla jsem si ve stodole do kouta na židli a čekala. Mamka mě uklidňovala, ať se ničeho nebojím, že se budu jen koukat. Pak jí zazvonil mobil a šla pro pána. Co by dup byla zpět. Pán se hnal ke mně s nataženou rukou.

Máma hrozně přísně zařvala: „Stůj! Kam jdeš?“ Příšerně jsem se lekla. „Chtěl jsem jen pozdravit…,“ začal vysvětlovat ten muž. „Ani se k ní nepřiblížíš. Je to jasné?“ pokračovala máma. „Ano madam,“ odpověděl ten pán a začal se svlékat. Vzpomínám si, že jsem tam seděla ani nedutala a já sama se bála na mámu promluvit. Byl nahý. Mamka mu ho podvázala a začala ho mlátit. Penis i varlata. On si to počítal a s každou ránou křičel hlasitěji a hlasitěji. Pak ho kopala, mlátila po zádech a přes zadek. Celé to trvalo možná půl hodinku. Po té mu ho máma honila a on se udělal. Musel se omlouvat, líbal jí nohy a nakonec dostal další výprask. Po tom se obléknul, mávnul na mě a odešel s mámou.

Tenkrát jsem mu ani nezamávala na rozloučenou. Máma se vrátila s několika tisícovkami v ruce a jednu mi dala, prý kapesné. Měla jsem z toho šok, poslední naděje vyhasla, mamka je opravdu taková. Najednou z ní byla zase hodná máma. Tenkrát jsem trochu cukla, když mě chtěla pohladit, normálně jsem se jí bála. Pár dnů na mě byla hrozně hodná. Musela vidět, že mě to vyděsilo. Uběhly dva týdny a já měla takovou potřebu to vidět znovu. Jednak nahého chlapa, jednak to jeho utrpení. Zeptala jsem se mamky, kdy zase přijde. „Dneska, proč?“ ptala se zaskočeně. „Mohla bych zase být u toho?“ zeptala jsem se. „Minule tě to dost vzalo. Opravdu chceš?“ ujistila se. „Ano, moc prosím,“ zakňourala jsem. „Tak jo, on se na tebe stejně pořád ptá. Já tě tam jen znovu nechtěla brát, když jsi to minule brala tak špatně,“ vysvětlila mi máma.

Uběhlo pár minut a přišla jsem za mamkou znovu. „Mami, a mohla bych si to zkusit?“ zeptala jsem se. „Co jako?“ ptala se máma, i když nejspíš tušila. „To bití,“ říkám. „Já nevím zlato, to asi ne,“ nelíbil se můj plán mámě. Nakonec jsem ji ale přesvědčila. Byla jsem schovaná za stodolou a poslouchala, až přijdou. Mamka ho přivedla a bylo to jako tenkrát. Svléknul se a měl dostat výprask na přivítanou. „Mám pro tebe překvapení. Minule jsi byl docela hodný a tak ti dnes úvodní výprask nebudu dělat já,“ napínala ho máma. „A kdo, madam?“ ptal se ten muž. „Lady Princess,“ řekla hrdě máma a já přišla do stodoly s důtkama v ruce.

Přesně si na to vzpomínám, ten jeho nadšený výraz, to mé nadšení. „No co to je? Ty neumíš pozdravit?“ seřvala jsem ho hned u dveří. Jak mě uviděl, začal se culit a pozdravil. „Tobě to přijde směšné? Já ti ukážu! Počítej si to do dvaceti,“ poručila jsem a začala ho mlátit. „Nic neslyším, znovu,“ zavelela jsem, když napočítal 19. No naprášila jsem mu kožich dobře, máma mě musela umravňovat.

Pak jsem zase jen seděla a pozorovala zkušenější mamku. Z počátku jsem jen mlátila tohoto klienta, později jsem mu ho taky honila, byla s mámou i u ostatních mužů a vyzkoušela si například i cévkování. Tu kadeřnici jsem nakonec s odřenýma ušima dostudovala. Nikdy jsem se tím ale neživila. S mámou se z nás stalo duo, Madam Alex a Madam Princess. Co si myslí okolí, jsem přestala řešit. Vydělávalo to mnohem víc, než bych brala jako kadeřnice a ještě jsem brala různé dávky od státu. A ten příjem nedaníme, ale to nikomu neříkejte, nebo uvidíte.

 

odběr bezpasaka.cz

 

Přečti si další erotické povídky:

Kino snů

Les paní Krotitelky

Ghetto

Hra pro tři

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

 

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.