Moje první tantrická masáž

Erotické povídky a vtipy

Moje první tantrická masáž

Žiju sám, je mi čtyřicet, mám práci, která mi vyhovuje a vydělávám dost na své záliby a koníčky. Sportuji a občas zajdu s kámoši na pivo nebo do baru upustit páru. Nemám potřebu se vázat a budovat rodinu. Chlapi ale většinou řeší svoje manželky a děti a to mě fakt nebere. Jasně, že si občas (docela často) potřebuju zašukat, ale raději sbalím v baru nějakou kočku a za pár panáků je každá druhá ochotná si užít nezávazného sexu. Když to stojí za to, můžeme si to spolu párkrát zopakovat. Po čase mě to většinou už začne nudit. Uvažoval jsem o tom, že bych využil služeb profesionálky – prostitutky, nebo holky z privátu, nebo vyzkoušel nějakou erotickou masáž, ale měl jsem pocit, že by tomu chybělo nadšení a spontánnost z její strany, která se mi tak líbí u normálních holek.

Před měsícem jsem slavil narozeniny a chlapy napadlo domluvit mi jako dárek tantrickou masáž. Nevěděl jsem, co si pod tím pojmem představit. Odjakživa mám nedůvěru ke všem těm „ezo“ praktikám, vonným tyčinkám a olejíčkům. Rozhodl jsem se ale dát tomu šanci a vyzkoušet něco nového. Slíbil jsem chlapům, že jim o všem pak poreferuju.

eropovídka první tantra masáž bezpasaka.cz

Zavolal jsem do masážního studia a objednal se na konkrétní termín. Mírně nesvůj jsem v domluvený den dorazil na uvedenou adresu. V příjemném prostředí mě přivítala hezká masérka oblečená v bílém tričku a bílých kalhotách. Na první pohled vypadala jako rehabilitační pracovnice. Už na druhý pohled jsem ale zaznamenal, že nemá podprsenku. Pěkná pevná prsa s vystouplými bradavkami se jí rýsovala pod upnutým tričkem. Zauvažoval jsem, jestli má kalhotky. Její pracovní kalhoty byly totiž dost průsvitné. Po chvíli jsem si všiml prosvítající tmavší krajky na jejím oblém zadečku. Byla drobné postavy, prsa tak akorát do ruky, s bradavkami, které lákaly ke kousnutí, úzký pas a proti němu široké boky a větší zadek. Dlouhé rovné zrzavé vlasy měla vyčesané do ohonu, který jí dosahoval skoro až k pasu. Takový účes mám rád, představoval jsem si, jak bych ji za ohon tahal, kdyby klečela na všech čtyřech přede mnou s vyšpuleným zadkem. Usmívala se při řeči červeně namalovanou pusou a za rajcovními brýlemi s černými obroučkami na mě vrhala uklidňující pohledy, ve kterých občas probleskla jakoby šibalská jiskřička.

Usadila mě do křesla, nabídla mi čaj a docela dlouho jsme si v klidu povídali. Ptala se mě, jestli mám s tantrou nějaké zkušenosti a já jsem jí přiznal svoji nedůvěru k těmto věcem. Překvapilo mě, jak přirozeně plynul náš rozhovor. Vysvětlovala mi, co se bude dít a že záleží na mně, kam masáž nakonec povede. Rozhodl jsem se, že tomu nechám volný průběh. Na její doporučení jsem se šel vysprchovat a kolem pasu si omotal nachystaný ručník. Jen v ručníku jsem se vrátil za ní do pokoje, kde bylo připravené lehátko s prostěradlem, hořelo tam několik svíček a pokojem se šířila příjemná vůně.

sexy erotická masáž bezpasaka.cz

Lehl jsem si nejdříve na břicho, ručník jsem měl stále omotaný kolem pasu. Přistoupila ke mně a opatrně mi ručník sundala. Musel jsem se nadzvednout v bocích, aby jej z pode mě vytáhla. Nanesla si na ruce trochu oleje a svými malými dlaněmi mi začala přejíždět po zádech a ramenou. Nikam nespěchala a jemně mě hladila. Dlaně měla teplé a já jsem se po jejími dotyky uvolňoval a začal dřímat. Od zad přecházela pozvolna k ramenům, pažím a rukám, které hladila až po konečky prstů. Pak stoupala dlaněmi po šíji až k vlasům. Zajela do vlasů roztaženými prsty a masírovala mi pokožku hlavy.

Podél páteře pak pomalu sjížděla po zádech dolů, až ke kostrči. Několikrát se vracela nahoru a zase dolů. Vždy, když se blížila k mému zadku, doufal jsem, že bude pokračovat i níž, ale na kříži se vždy zastavila a vracela se hlazením zase vzhůru. Poodstoupila směrem k mým nohám a objala dlaněmi moje kotníky. Dlaně plynule přesouvala po lýtkách a zadní straně stehen nahoru. Přejela obloukem přes hýždě a po vnitřní straně stehen a lýtek pokračovala dolů. Jak mě hladila po zadku, zatnul jsem ho a přitiskl klín k prostěradlu. Zastavila se na hýždích, jen mě hřála dlaněmi a tiše udělala: „pšššš“, abych se uvolnil. Povolil jsem svaly a nechal celé své tělo, aby se tíhou jakoby propadalo do prostěradla pode mnou. Byl jsem úplně bezvládný.

sexy masérka tantry bezpasaka.cz

Při masáži vnitřní strany stehen a zadku se masérka důsledně vyhýbala doteku na mých varlatech. Začal jsem být i přesto vzrušený. Možná to bylo právě proto, že se mě dotýkala všude, jen na přirození ne. Penis mě trochu tlačil do břicha, jak jsem na něm musel ležet. Podle toho, jak mě masérka předem poučila, snažil jsem se zhluboka klidně dýchat. To se mi vzápětí hodilo, abych vydýchal masáž chodidel. Jsem na chodidlech dost lechtivý a normálně nesnáším, když se mě na nich někdo dotýká, ale ona použila ideální intenzitu hlazení, při kterém mě ani nelechtala, ani příliš tvrdě nemačkala. Zažíval jsem zatím nepoznanou rozkoš. Mazlila se s mýma nohama, a když mi svými kluzkými prsty zajížděla mezi mé prsty na nohou, myslel jsem, že to nevydržím a udělám se. Na prostěradle pode mnou jsem cítil malou mokrou skvrnu. Určitě poznala, jak na mě její doteky zapůsobily, a nechala mě trochu odpočinout.

Poté mi řekla, abych se otočil na záda. Erekce mi zatím neopadla, takže jsem před ní ležel s trčícím pérem. Usmála se při pohledu na mě zase s tou roztomilou jiskřičkou v očích. Vysvlékla si kalhoty a předvedla mi svůj zadeček orámovaný krajkovými kalhotkami. Přistoupila mi za hlavu a hladila mě na prsou a břiše. Chvílemi kroužila prsty kolem mých bradavek a jemně je tiskla mezi nehty. Při cestě jejích dlaní směrem dolů k břichu se vždy zastavila u hranice mých zastřižených chlupů v klíně. Aby tam dosáhla, nakláněla se nad mým obličejem a nabízela mi tak svá prsa, stále ještě v tričku, k přivonění nebo letmému dotyku ústy. Paže jsem měl zatím volně položené podél těla. Zvedl jsem ruce nad hlavu a chtěl jí na prsa sáhnout. Ona však ustoupila o krok dozadu a pohledem a náznakem se mě beze slov ptala, jestli si má tričko vysvléct. Kývl jsem a ona si je přetáhla přes hlavu. Její nahá prsa jsem teď měl při každém jejím sklonění nadosah. Pokoušel jsem se jí olíznout bradavky. Několikrát se mi to podařilo, ale většinou mi prsy přejížděla po obličeji. Užíval jsem si teplo a nádhernou vůni jejího těla. Postavila se vedle lůžka a svými prsy mě hladila po celém těle. Prsy a ohonem z vlasů mě dráždila i v rozkroku.

vzrušující masáž bezpasaka.cz

Přiměla mě roztáhnout a pokrčit nohy a přes vnitřní stranu stehen postupovala hlazením výš až k hrázi. Kroužila lehkým tlakem ukazováčku mezi mými varlaty a zadním otvorem, kam jsem zatím nikomu nedovolil sáhnout. Teď jsem se oddával jejímu laskání, čurák mi stál tvrdý jako skála a já si tajně přál, aby mi prst strčila do zadku. Ona ale prsty jedné ruky obemkla můj penis u kořene a druhou rukou po něm klouzala pomalu nahoru a dolů. Konečně! Potřeboval jsem, aby rukama na něm párkrát zapumpovala a já bych konečně stříkal a vypustil všechnu tu nahromaděnou energii. Ona mi ho ale nehonila, jak jsem byl zvyklý. Mazlila se s ním, jako předtím s celým mým tělem, jako by byl samostatná bytost, kterou s láskou opečovávala. Nemohl jsem se dočkat, až budu moci vystříknout, ale zároveň jsem chtěl, aby to trvalo co nejdéle a ona nepřestávala. Vždy, když cítila, že se blíží mé vyvrcholení, zpomalila, nebo přesunula ruce ke kořeni penisu, kde je méně citlivý. Byl jsem už na pokraji sil, ztrácel jsem i pojem o čase. Když se na mě tázavě podívala a usmála se, jakoby říkala: „Už, chceš?“, zvládl jsem jen přikývnout. Následoval výbuch, jaký jsem ještě nezažil. Horký gejzír dopadal na moje břicho i její prsa. Potřeboval jsem se vydýchat a uklidnit, jako po sportovním výkonu.

Přinesla měkkou teplou vlhkou žínku a pečlivě mi očistila břicho a klín. Přikryla mě dekou a nechala mě odpočívat. Srdce a dech se mi pomalu zklidňovaly a ona mě něžně hladila po spáncích, obličeji a ve vlasech. Odreagoval jsem se naprosto dokonale. Jsem si jistý, že na další příležitost k návštěvě nebudu čekat do svých příštích narozenin.

 

© Bezpasaka.cz

odběr článků bezpasaka.cz

Přečti si víc:

Tantrická masáž jako nevšední erotický zážitek

Erotické masáže. Jak a dle čeho vybrat kvalitní masérku?

Sex v sauně

Aleš (32): Roční aférka s vášnivou milfkou

Autor: 
Eve Yewey
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.