Ženský mokrý orgasmus. Jak ji přivést k výstřiku?

22.12.2021 - 10:12
Rady/Tipy
   Přečteno: 38202x
Ženský orgasmus je téma široké a pro mnoho mužů i žen zahalené tajemstvím. Máme pro vás podrobný návod, jak mokrého orgasmu u vaší partnerky dosáhnout.

Ženský mokrý orgasmus. Jak ji přivést k výstřiku? Ženský orgasmus je téma široké a pro mnoho mužů i žen stále zahalené tajemstvím. Přinášíme vám proto celý seriál, v rámci kterého se podrobně podíváme na všechny druhy ženského genitálního vyvrcholení. Nezapomínáme na vaše uspokojení a tak v každém článku najdete podrobný návod, jak konkrétního orgasmu u vaší partnerky dosáhnout. V 1. dílu vám představíme squirting. Nevíte, co to je? Pak čtěte dál. Řekneme si totiž, jak přivést ženu k orgasmu ve spojení s výstřikem. “Zažije-li žena mokrý orgasmus, už nikdy nechce jiný. A muž? Ten se cítí jako pán tvorstva, když mu žena tryská jako fontána pod rukama.” Laura Panská

Obsah:


Druhy ženského orgasmu

Stejně jako muž, dokáže i žena prožívat orgasmus různě. Záleží na způsobu stimulace jejích center rozkoše. Existuje několik druhů ženského genitálního vyvrcholení.
 • Klitoridální orgasmus - vzniká stimulací žaludu klitorisu
 • Vaginální (G-bodový) - vzniká stimulací vnitřní části vagíny 
 • Hluboký (čípkový/cervikální) - vzniká stimulací hluboko v pochvě v okolí čípku a je ho schopno dosáhnout přibližně 10 % žen (především v období ovulace)
 • Několikanásobný
 • Kombinovaný - klitoridální + vaginální 
 • Mokrý orgasmus (Squirt) - dochází k ženské ejakulaci (výstřiku čiré tekutiny)


Mokrý orgasmus

 bod G a orgasmus bezpasaka.cz

Mokrého vyvrcholení může žena dosáhnout během sexu nebo (častěji) erotické stimulace. Pro ženu se jedná o extrémně silný, blaha plný zážitek, který jí umožní rozplynout se do nesmírné vesmírné rozkoše, při kterém během orgasmických kontrakcí vyloučí ejakulát nebo čirou tekutinu.


Ženský ejakulát

Ženská ejakulace je malé množství tekutiny vyloučené z ženské prostaty. Nejedná se o moč, jak se mnoho mužů i žen mylně domnívá, ale o ejakulát podobný tomu, který produkují muži. Tekutiny není moc, je hustá a bílá. Nepochází z močového měchýře, ale z tzv. Skeneho žláz. Vzniká při dráždění poševní stěny (především v oblasti bodu G) a hromadí se v močovém měchýři.

 • Skeneho žlázy (neboli periuretrální žlázy) jsou součást zevních ženských pohlavních orgánů. Jsou umístěny v horní stěně vagíny poblíž spodního konce močové trubice. Jsou pokládány za příčinu ženské ejakulace. Mají vysoce variabilní anatomii a u každé ženy jsou jinak velké. Právě tato rozdílná velikost by mohla být vysvětlením, proč se u některých žen ženská ejakulace vyskytuje a u jiných nikoliv.
 • Gräfenbergův bod neboli bod G je v oblasti Skeneho žláz (ve vagíně).
 • Ženská prostata je označení, které někteří vědci začínají používat právě pro Skeneho žlázy. 
 • Ejakulace není orgasmus. Žena může mít orgasmus bez ejakulace a ejakulovat bez orgasmu. 
 • Takzvaný squirt je uvolnění (vystříknutí) většího množství moči podobné tekutiny, která se svým složením od ní ale liší.  Jde o čirou šťávu s příměsí prostatické tekutiny, glukózy a kreatininu


Squirting není ejakulace

Takzvaný squirt je uvolnění (vystříknutí) většího množství moči podobné tekutiny, která se svým složením od ní ale liší.  Jde o čirou šťávu s příměsí prostatické tekutiny, glukózy a kreatininu. 

K ejakulaci i squirtingu (výstřiku) může při orgasmu dojít současně. Některé ženy dokáží v průběhu pohlavního styku uvolnit velké množství tekutiny. Mohou za to velmi silné kontrakcemi poševních svalů ve stěně vagíny. 


Koitální inkontinence

Při mokrém orgasmu je třeba odlišit ještě jednu variantu a tou je takzvaná koitální inkontinence čili únik moči při sexuálním styku. V tomto případě nejde o squirting, ale o uvolnění svěrače močového měchýře, což je pro ženu příjemné. Některé ženy ztrácí nad svými svaly kontrolu během vyvrcholení a to může být příčinou úniku moči.


Tajemství tkví ve správné stimulaci poševní stěny

g bod orgasmus vzrušení bezpasaka.cz

Důležité je najít správné místo, které v na poševní stěně stimulovat. Není ani příliš vpředu,  ani moc vzadu. Mnoho žen je schopno dosáhnout mokrého orgasmu pouze při masturbaci či za použití erotické pomůcky. To nejlepší místo ke stimulaci se tedy nachází v první třetině pochvy. Hledejte bod G. Tajemný vstup do jeskyně ženské rozkoše.

Ideální je stimulovat partnerku v oblasti G-bodu prstem (prsty) nebo speciálním vibrátorem či erotickou pomůckou. Stimulace a dráždění tohoto místa je pro ženu velkým potěšením. Vzrušení se šíří do celé oblasti bříška a pánevního dna. Žena ztrácí kontrolu, a protože bod G je zároveň emocionálním centrem ženy, otevírá své srdce. 

Snažte se partnerku co nejvíce vzrušit. Stimulace poševní stěny musí být následně velice intenzivní, neutuchající a energická. A pak, veškerá nahromaděná sexuální energie vystříkne na povrch a vaše partnerka vyvrcholí mokrým orgasmem. A Vy? Budete se cítit jako pán tvorstva!


Obecné předpoklady pro mokrý orgasmus

 • Zásadní je schopnost ženy se uvolnit. Jak psychicky, tak fyzicky.
 • Vhodná poloha, která je velmi individuální (poloha zezadu je TOP).
 • Individuální konstituce a nastavení konkrétní ženy.
 • Nejvhodnější čas je těsně před menstruací nebo uprostřed cyklu při ovulaci.
 • Vysoká míra vzrušení.


Jak přivést ženu k mokrému orgasmu v 10 krocích

jak přivést ženu k orgasmu bezpasaka.cz

 

 1. Nepodceňte komunikaci. Promluvte si s partnerkou o tom, že byste jí rádi dopřáli nevšední erotický prožitek. Ideálně jí dejte přečíst tento článek, aby přesně věděla, o čem mluvíte a co ji čeká.
 2. Připravte si prostor a udělejte si čas. Na začátek si vystačíte s osuškou na posteli a dostatkem času. Je vhodné, aby žena před tím, než se vrhnete na věc, úplně vypráznila svůj močový měchýř.
 3. Uvolnění a vzrušení. Dostaňte partnerku do varu. Dejte jí erotickou masáž a dostaňte ji do správné nálady. Hodně stimulace = větší šance na mokrý orgasmus. 
 4. Dostaňte ji pod vrchol stimulací klitorisu. Ten obecně miluje lízání a vibrátory.
 5. A jde se na G bod. Co to je? Pórovitá a zvrásněná (vroubkovaná) tkáň přibližně 5 cm uvnitř vagíny na přední stěně (směrem k břichu). Začněte jemnou masáží této citlivé oblasti, aby se řádně prokrvila. Zároveň nezapomínejte ani na klitoris. Ten si může dráždit i partnerka sama. Pokračujte do chvíle, kdy bude mít žena pocit, že se jí chce močit. Ještě většímu prokrvení vaginy pomůže kvalitní hřejivý lubrikační gel.
 6. Orgasmické dýchání pomáhá uvolnění těla i mysli. Navíc podle tantrického učení rozvádí sexuální energii do celého těla. Takže hluboký nádech a silný výdech. Doporučte partnerce, ať si představuje, jak pomocí dechu rozvádí vzrušení do každé buňky ve svém těle.
 7. Když uvidíte, že se partnerka dostává do ráže a vzrušení se stupňuje, nebojte se na G bod přitlačit. Má to rád. Udržujte pravidelný stimulační pohyb. Nepolevujte. Podpořte pohledem či slovem ženu k tomu, aby se ještě více uvolnila a naplno si užívala vzrušení. Opakujte stejné pohyby. Neměňte rytmus.
 8. Přichází orgasmické kontrakce, které přirozeně začnou vypuzovat vaše prsty z vagíny. V tu chvíli dejte ruce pryč a nechte volnou cestu pro výstřik. Množství ejakulátu či squirtu může být sotva viditelné, ale může jít i o překvapivě velké množství vypuzené silným výstřikem.
 9. NEPŘESTÁVEJTE! Ženy narozdíl od muže můžou zažívat několikanásobné orgasmy rychle za sebou. Pokud vám žena dá najevo, že chce víc, ihned pokračujte s pravidelnou stimulací G bodu. 
 10. Dohlédněte na doplnění tekutin. Jelikož mokrý orgasmus je pro ženy velmi intenzivní prožitek, během kterého se mění její vnímání reality a dostává se do vesmírných sfér rozkoše, dohlédněte na to, aby se po  “akci” napila dostatečného množství vody. Některé ženy jsou schopny se během opakujících se mokrých orgasmů zbavit překvapivě velkého množství vody.

Video návod

Jak může několikanásobný mokrý orgasmus u ženy vypadat a jak něj, se můžete podívat ve videu ZDE.

 banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky