Mučírna

14.07.2021 - 16:16
Erotické povídky a vtipy
   Přečteno: 1219x
Mučírna
Zajedeš rukou do mého mokrého klína. Začneš si se mnou hrát. Jsem naprosto paralyzovaná, nemohu hnout žádnou částí svého těla.

Jsem hračka. Jsem nesvéprávná poslušná hračka. Můj jediný smysl a cíl je být potěšením pro mého pána. Jsem připravená na cokoliv si můj pán bude přát. Stojím tu, oblečená, tak jak mám být. Krajkové body, vysoké podpatky, pouta na zápěstích a kotnících, můj oblíbený buttplug, obojek a roubík.


Přicházíš ke mně, můj pán a strůjce mého osudu. Pohladíš mě přes tvář, prsa, zadek, abych věděla, že jsem tvoje oblíbená čubička. Dáš mi pusu na čelo a připínáš mi vodítko. Vedeš mě do svého auta. Jedeme nočními ulicemi a zastavujeme u zapadlého domu. Vystupuješ, bereš do ruky moje vodítko a vedeš mě. Jdu poslušně krok za tebou. Vcházíme do budovy a jdeme chodbou, na jejímž konci jsou černé dveře.

,,Těšíš se?" ptáš se a já přikyvuji.

Odemykáš dveře a vedeš mě dovnitř. Nikdy jsem tu nebyla. Je tu spousta věcí, hraček, nástrojů a nábytku. Prohlížím si vše. Lavice s ukotvením, velký dřevěný kříž, bičíky, rákosky i velké biče.

,,Copak se ti nejvíc líbí?" ptáš se a se zájmem sleduješ, kam se upne můj pohled.

Pozorně se rozhlížím, abych věděla, co si vybrat. Vyruší mě netrpělivé škubnutí vodítka, kterým mi dáváš najevo, že se rozmýšlím dlouho. Rozejdu se tedy směrem ke zvláštní lavici. Potěšeně se uchechtneš a nastavuješ mě do správné pozice. Nohy od sebe zapínáš do rozporky, která mě nenechá hnout s nimi ani o milimetr blíž k sobě.

Ohneš mě přes lavici, které se dotýkám břichem a končí pod mými prsy, která volně visí dolů. Sundáš ze mě můj jediný kus krajkového oblečení a upínáš mi krk na stojánek, který stojí před lavicí. Začínám litovat své volby, ale jsem zvědavá, vlhnu. Ruce mi dáváš za hlavu a spínáš za krkem.

,,Ale ještě to není všechno, chci, aby ses dívala hezky zpříma, trochu tě vylepšíme.." říkáš a odcházíš k místu, kde jsou různé vibrátory, buttplugy a hračky.

Bereš do ruky kovový hák, který má na jednom konci očko a na druhém tři kuličky. Tuším k čemu slouží. Opatrně a něžně vytahuješ mou oblíbenou hračku z mého zadku a začneš jí nahrazovat kuličkami na háku. Jedna po druhé vklouzávají dovnitř mě, až cítím, že v sobě mám všechny. Očkem na konci háku provlékáš provaz, napneš ho a každý z jeho konců připevníš na jednu stranu mého roubíku.

Otrokyně

,,No, podívej se jak ti to sluší, teď jsi krásná." prohlížíš si mě se zájmem ze všech stran.

Zajedeš rukou do mého mokrého klína. Začneš si se mnou hrát. Jsem naprosto paralyzovaná, nemohu hnout žádnou částí svého těla. Když chci sklopit hlavu, ucítím, jak mi hák zajede hlouběji do análu, syknu a ty se zasměješ. Vytáhneš ze mě svoje mokré prsty a odcházíš k bičíkům. Bereš do ruky koňský bičík a cvičně s ním švihneš vedle mě do prázdna.

Nervózně se vzpřímím, ale těším se. Nemůžu se dočkat až se kožený konec bičíku dotkne mojí kůže. Dáváš si na čas a začínáš mě plácat rukou. Miluju, když mě plácáš přes zadek. Každé plesknutí se nese místností a já si ho užívám. Cítím, jak se mi prokrvuje kůže, už je určitě celý můj zadek úplně červený, protože bereš do ruky bičík. Stoupneš si ke mně zezadu a strčíš do mě dva prsty.

,,No podívejme jak se jí to líbilo, jsi celá úplně mokrá, ty couro!" zkonstatuješ situaci, vytáhneš prsty a na zadku mi přistane první nemilosrdná rána bičem.

Celým tělem mi projede mráz. Na nic nečekáš a zasypáváš můj vyšpulený zadek jednou ránou za druhou. Držím, poctivě narovnaná snáším každou další ránu a přemýšlím kolik jich tak asi bude. Najednou přestaneš a přecházíš vedle mě. Tvoje pozornost se přesouvá na moje visící prsa. Lehce je poplácáváš bičíkem. Přitvrzuješ a já se neubráním nesouhlasnému vzdychání a tomu, že se bezvýsledně snažím uniknout zdroji bolesti. Ale nemůžu se hnout, při každém vyhrbení zad si vzpomenu na hák v mém zadku, který nepříjemně zatáhne.

Výjimečně můžu vidět, jak se spokojeně usmíváš. Líbí se ti, jak se nešťastně snažím vyhnout dalším bolestivým ranám dopadajícím na moje prsa.

,,Tohle se nám nelíbí? Ale prosím tě, to by byla škoda se nevěnovat takovejm pěknejm prsum." posmíváš se mi a odcházíš.

Jdeš si pro svorky. Připínáš mi je na bradavky. Cestou jsi vyměnil bičík za rákosku. Velkou černou rákosku, kterou mě tvrdě plácneš přes zadek hned při první příležitosti. Bolest mi projede celým tělem a já cítím, že již první rána roztrhla mojí jemnou kůži. Tečou mi slzy. Pohladíš mě přes záda a dáš mi pusu na zadek.

,,Ještě chvíli vydrž, buď hodná!" konejšíš mě, ale já pláču dál, protože vím, že to ještě nekončí.

,,Tak kolik bys ještě chtěla?" ptáš se.

Procedím přes roubík, že chci tři a snažím se znít co nejzoufaleji. Zasměješ se a uvedeš mě do reality:

,,3 jsou málo, ale můžeš si vybrat jestli 5 podobných té první, nebo 10 slabších."

Moje volba je jasná, souhlasím tedy s pěti a připravuji se na bolest která bude následovat. Nedá se na ni připravit. Hned s první ránou vykřiknu bolestí. Ani se nepozastavíš a přidáváš druhou a třetí. Křičím a cítím, jak mi z ran začíná vytékat krev. Vím, že jsou ještě dvě přede mnou. Pohladíš mě po bolavém zadku. Už mě bolí úplně všechno.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Nenávidím tu černou rákosku, rozporku mezi kotníky a nejvíc nenávidím hák ve svém zadku který mi nedovolí uhnout. Vím, že místo pro poslední dvě si musíš vybrat, aby ses vyhnul již zničeným místečkům. Vím, že dostanu níž. Už to nebude zadek, ale spíš stehna. Vím, že poslední si šetříš na to nejbolavější místo mezi zadečkem a stehny. Překvapuješ je a zasazuješ obě rány hned po sobě na to samé místo.

Podlamují se mi kolena a pláču. Utěšuješ mě, hladíš mě a říkáš mi, jak jsem šikovná. Rákoska padá na zem. A já chci vypustit z téhle mučivé pozice. Vidíš na mě, že mám dost a uvolňuješ mi roubík. Spolu s ním se uvolní i tlak v mém zadku. Úlevně svěsím hlavu. Popojdeš dál ode mě a po chvilce se vracíš k mým nohám. Vytahuješ hák a já si myslím, že moje utrpení je u konce. Ale jakmile ho vyndáš a odložíš, slyším, jak zapínáš vibrátor.

Přikládáš mi ho na klitoris a zajíždíš do mě dvěma prsty. Děláš mi to. Já vzdychám a cítím, že i přes všechnu tu bolest jsem neskutečně vzrušená.

,,Víš, co máš udělat jestli budeš blízko?! Zeptáš se, jestli můžeš! Je ti to jasný?" ptáš se a já přikyvuju.

Plácneš mě přes zakrvácený zadek volnou rukou, což je pro mě jasné znamení, že přikývnutí nestačí.

,,Ano, pane!" rychle vykřiknu, protože cítím, že vibrátor a tvoje prsty mě rychle přivádí k orgasmu.

,,Můžu? Můžu? Prosím, můžu?" vyhrknu ze sebe mezi vzdycháním, když cítím, že se můj orgasmus nezadržitelně blíží.,,NE!" okřikneš mě, vytáhneš ruku a a odsuneš vibrátor.

 Je pozdě. Nemůžu to zastavit. Začnu se svíjet v orgasmických křečích a cítím, jak teču.

Subina

,,Takhle se chová poslušná štětka?" ptáš se vyčítavě a jdeš ode mě pryč.

Začínám se bát, protože vím, že neposlouchat tě se nevyplácí. Vracíš se zpátky a mně je jasné, že si s sebou neseš další nástroj bolesti. Hned po první ráně, která přistane na můj zadek poznávám pásek.

,,Na tohle jsi už moc zničená..." zkonstatuješ a já s úlevou usoudím, že to byla jediná rána.

Podvlíkáš mi pásek pod břichem a jeho konce pevně sevřeš v ruce, aby sis mě mohl přitáhnout.

,,Ale nějak tě potrestat musíme, když neumíš poslouchat!" vytkneš mi moji neposlušnost a plivneš mi na zadek.

Cítím, jak tvoje sliny stékají přímo k mému análu. Vím, že tohle bude bolet. Cítím, jak si připravuješ svůj tvrdě stojící penis na kraj mojí dírky. Nemusíš se ani hnout. Jen si mě narazíš na svoje péro za pomoci pásku kolem mého těla. Vykřiknu. Nahneš se na mě a volnou rukou mi zacpeš pusu. Přirážíš si mě. Šukáš mě jako nadržený zvíře. Cítím tě hluboko uvnitř sebe. Lomcuješ se mnou a já se nemůžu bránit.

Nemůžu křičet. Dusím se a plně si uvědomuji bolestivost každého dalšího přírazu. Cítím, jak zrychluješ. Pouštíš moji pusu a já se mohu konečně nadechnout. Narovnáváš se a s posledním přírazem si mě na sebe narazíš tak silně, že se moje chodidla zvednou ze země a já visím na pásku ve tvých rukách a opírám se jen krkem o podstavec.

Sex zezadu

Vyplňuješ mě celou proudem horkého semene. Pomalu mě pouštíš zpět na nohy. Vytahuješ ze mě penis a já cítím sperma stékající po mých stehnech. Uvolňuješ mi všechny končetiny a dáváš mi svobodu.

,,Rozmysli si, kde si pohrajeme příště!" zakončuješ šibalsky naši bolavou seanci a já mám pocit, že vlastně žádné příště nechci.

Jsem celá bolavá z nepřirozené pozice, kterou jsem si sama vybrala. Mám krvavý zadek a po stehnech mi teče tvoje sperma. Ale co si to namlouvám. Už teď se nemůžu dočkat, až mě zase potrestáš. Můj pane.Přečti si další eropovídky:

Rychlovka za běhu

Náhodná čtyřka aneb proč si nevyměnit partnery?

Nečekané pozvání

Obyčejný chlap

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
blog
Autor: TanMan
Hodně dobrý! Už jen tou výměnou rolí, muž píše pohled ženy. Inspirativní čtení.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Utajené překvapení v sobě

22.09.2021 - 06:00

Říkal jsem si, že ho do mě nemůže dostat, ten žalud je fakt široký, nahnul se zase nade mě, svůj penis přiložil na mojí hodně nadrženou díru, mé nohy jsem měl u své hlavy, které držel a koukal mi vzrušeně do očí.

Zobrazit článek

Trest pro Barboru

15.09.2021 - 06:00

Vzal do ruky můj bič, a i když jsem mu v očích poznal, že se mu nechce, začal vyplácet Barbořinu prdel. Byl jsem vzrušený.

Zobrazit článek

Čokoládové hraní

13.09.2021 - 00:00

Nadsedneš, čůrák vyjede z tvé rozmrdané umazané prdelky, lehce a opatrně se zhoupneš a vklouzne do kundy…

Zobrazit článek

Na lovu

08.09.2021 - 06:00

Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky