Na lovu

08.09.2021 - 06:31
Erotické povídky a vtipy
Autor: Ratspeaker
   Přečteno: 1183x
Na lovu
Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu.

Znáte ty dny, kdy se probudíte, a máte neuvěřitelnou chuť něco vyvést? Prostě jen tak, udělat něco, nad čím by se všichni pohoršovali, prostě být opravdu zlobivé děvče. Přesně tak se toho dne cítila Martina. Za okny pražilo letní slunce a ona už od snídaně uvažovala co vyvede. Chvíli zvažovala, že by uspořádala trhlou dámskou jízdu s partou kamarádek, a ideálně i s pár náhodně posbíranými muži, aby se nenudily, ale pak nápad zavrhla. Sešly by se až večer, ale ona měla chuť něco vyvést TEĎ.


Slunce za oknem ji šimralo po holých zádech, protáhla se a vystavila mu tak celé tělo, oděné jen do sluneční záře. Chvíli nechala sluneční paprsky laskat svou pokožku a rozpalovat ji. Občas si takhle hrávala se sousedy, když stála nahá za oknem a vystavovala se na odiv. Vždy ji bavily ty nenápadné pohledy mužů z protějších oken...

To jí však dnes nestačilo, chtěla víc. Hodila na sebe bílou halenku nad bříško a po chvilkovém váhání i rozevlátou sukni. Spodním prádlem se nezdržovala, její menší, pevná ňadra podprsenku nepotřebovala a kalhotky se rozhodla nechat doma coby součást svého plánu.

Sobotní dopoledne slibovalo rozvinout se v krásný a horký den, jako stvořený pro procházky parkem, pojídání zmrzliny a nějakou tu večerní skleničku v dobré společnosti. Martina však měla za lubem něco jiného. Zamířila do nákupního domu nedaleko nádraží, byl plný lidí, to by bylo, aby tam někoho neulovila. Nějakou dobu se bezcílně toulala koridorem, chvíli si zkrátila krátkým posezením v kavárně. Všimla si postaršího muže, jak hladově hltá její nohy, tak mu s nimi předvedla malé divadlo.

Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu. Chudák začal rudnout, přemáhaje rozpaky. Chtěl se koukat, chtěl vidět víc, ale zároveň se cítil provinile... Přemýšlela, co mu ještě vyvede, i když se trochu obávala, aby mu nezpůsobila infarkt, když si všimla změny v jeho výrazu.

Posadil se rovně, jako by polknul pravítko a stočil pohled bokem. Okamžik poté k němu připlula nevkusně oblečená vzducholoď s náručí plnou drobných nákupních tašek. Martina se opět tiše usmála a laškovně na něj vyšpulila rty, když si byla jistá, že se na ni bokem kouká. Opět zrudnul a stočil pohled, chudáček.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Dopila a vyrazila opět na obhlídku teritoria. Nenápadně se pověsila na mladého muže, který ji zaujal svým pevným zadkem a sebejistou chůzí. K její velké radosti zamířil do prodejny oblečení. Držela se nedaleko od něj, vybíral si očividně nové kalhoty a košili. Perfektní!

Přešla ke stejnému stojanu a začala se probírat pánskými košilemi, jako by náhodou se při tom dotkla jeho ruky. Provinile se usmála a nasadila nevinný výraz. Ach bože, ty oči! Okamžitě se v nich utopila, hluboké, citlivé, ale přitom rošťácké. Nenápadně se vzdálila a zhluboka vydechla, srdce cítila až v krku a do břicha se jí zatínaly hladové drápy chtíče. Zamířil do kabinky, Martina pomalu napočítala do třiceti, popadla nejbližší košili a vydala se za ním. Prodejna byla vybavena pevnými kabinkami s dveřmi, nejen závěsy. Ačkoliv byly ostatní kabinky prázdné, on si vybral tu největší, určenou pro invalidy. To bylo trochu bezohledné, ale tím lépe pro ni.

Rychle se rozhlédla, aby se ujistila, že jí nikdo nevěnuje pozornost, a věrnostní kartou nahmátla západku. Lehké cvaknutí prozradilo úspěch, ještě jeden rychlý pohled kolem a už byla vevnitř. Stál vevnitř jen v triku a trenkách a překvapeně na ni zíral. Než stihl cokoliv říct, vrhla se na něj. Přisála se na něj svými rty, objala ho a jednou rukou ho chytla za zadek. Navalila jej na zadní stěnu, jeho překvapení začalo polevovat a opětoval její polibek.

Sex v posteli

Divoce jej líbala a jednu nohu mu zaklesla vysoko kolem vysportovaného stehna. Třela se o něj, opírala se o jeho tělo celou vahou a cítila, že dění v jeho trenkách nabírá ten správný směr. Jednou rukou přejela po jeho prsním svalu, přes břicho, až do rozkroku. Když jej pohladil po mohutné bouli, sykl vzrušením. Kousla jej do ucha a pošeptala mu do něj zlobivé „pšššššššt“.

Zajela rukou za lem trenek a pomohla mu na svobodu. Mezi tím cítila jeho ruku putující po jejím zdviženém stehně, stále výš a výš. Ruka přejela po jejím zadečku a prsty zapátraly po lemu kalhotek. Překvapeně na ni pohlédl, když žádné nenašel. Jen se na něj usmála a rozpustile pokrčila rameny, a aby neměl čas nad tím přemýšlet, několikrát mu rychleji přetáhla předkožku tam a zpět. Potlačil vzrušené vzdychnutí a atakoval její jeskyňku svými prsty. Martina cítila, jak se opatrně probírá její vlhkostí.

Byla z něj celá rozechvělá a když přejížděl po jejím poštěváčku, stěží zadržovala zrychlený dech přecházející v krátké steny. Zrychlila svou práci na jeho mužství a honila jej pevnými tahy, až se kousal do rtu a zatínal zuby, jak přemáhal slast. Sama vzrušením zatínala nehty do jeho zad a občas se mu zakousla do ramene, aby zadržela přicházející sten.

Pustila jej, odstoupila a otočila se k němu zády. Rozkročila se a vyšpulila na něj zadeček, při čemž se opřela o zrcadlo před sebou. Sledovala v odrazu jeho hladový pohled, koukala se na trenky, putující dolů. Když k ní přestoupil a položil jí ruce na boky, prohla se v zádech, zavrtěla zadečkem, až se otřela o jeho vztyčenou chloubu a přivřela oči.

Když jej ucítila na okraji, mírně se rozkročila, aby mu otevřela cestu do svého království. Pomalu do ní pronikal, prodíral se její natěšenou škvírkou a ona se musela až bolestivě kousnout do rtu, aby nevzdychla. Jeho ruce přejely po bříšku a začaly rozepínat její halenku.

Během chvíle byla dole a jeho ruce laskaly její naběhlé bradavky, zatímco dál přirážel. Zvedla hlavu a zachytila v zrcadle jeho lačný pohled, kterým v odrazu hltal její pohupující se kozičky. Mrkla na něj a zlobivě si olízla horní ret, čímž si vysloužila vzrušeně tvrdý příraz, při kterém jí z hrdla uniklo nečekané zavzdychnutí. Mrknul v odrazu na ni, přiložil si prst na rty a udělal na ni tiché „pšššššt!“ Parchant!

Sexy bitch

Uhla mu boky a vyklouzla z něj, aby jej zatlačila do sedu na lavici. S nadšením si na něj obkročmo zasedla a zase jej navedla do své jeskyňky. Cítila jeho ruce putující po jejích holých zádech a objímající ji. Jeho ústa laskala její bradavky a ona rejdila nahoru a dolů, přirážejíc svým žhavě vlhkým rozkrokem proti němu. Její vyvrcholení se blížilo, zatínala prsty do jeho ramen, až na nich zanechávala rudé rýhy. Už, už bude... pane bože.... Zakousla se mu do trapézu, až sebou bolestivě škubnul, ale ona dál přirážela.

Vlna orgasmu ji pohltila. Dál a dál do něj zatínala zuby i nehty, aby přemohla svou touhu křičet slastí. Veškerou extáze ze sebe vypouštěla horoucím klínem. Zpomalila a u konce s dechem z něj sklouzla do kleku. Uchopila jej do ruky a nasadila vysoké tempo, kterým po něm přejížděla. Druhou rukou jej dráždivě hladila po stehně, aby občas lehce přejela přes jeho naběhlý pytlík. Přivíral vzrušením oči, cítila že se jeho exploze blíží. Dál a dál jej honila, když ucítila, jak sebou škubnul. První horká vlna zalila její prsa, aby další a další následovaly. Hruď se jí zvedala únavou a leskla se zacákaná horkým, lepkavým semenem.

Usmála se na něj a políbila ho. S rošťáckým výrazem se natáhla po košili, kterou s sebou donesla, a utřela se do ní. Nevěřícně nad ní zakroutil hlavou a začal se tiše smát.

Potichu se oblékli a vytratili se z kabinky s drobným časovým rozestupem. Patlali se zase před prodejnou. Políbil ji na tvář, ale viděla na něm, že jí něco tají, že chce něco říct. Usmála se na něj a pošeptala mu do ucha:

,,A můžeš mi říkat Martina."

,,David. Moc rád tě poznávám."

V očích se mu rošťácky zablesklo a on pokračoval: "A mimochodem, to, cos prováděla tomu nebohému staříkovi, od tebe vůbec nebylo hezké. Vždyť kdyby ho neosvobodila ta jeho matróna, mohl by z toho mít smrt!"

Tentokrát se smál on a s potěšením sledoval ruměnec v její tváři.


Mohlo by tě zajímat:

Ranní probuzení

Kočičí mrdání

Výměna manželek

Posedlá

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Ratspeaker
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Utajené překvapení v sobě

22.09.2021 - 06:00

Říkal jsem si, že ho do mě nemůže dostat, ten žalud je fakt široký, nahnul se zase nade mě, svůj penis přiložil na mojí hodně nadrženou díru, mé nohy jsem měl u své hlavy, které držel a koukal mi vzrušeně do očí.

Zobrazit článek

Trest pro Barboru

15.09.2021 - 06:00

Vzal do ruky můj bič, a i když jsem mu v očích poznal, že se mu nechce, začal vyplácet Barbořinu prdel. Byl jsem vzrušený.

Zobrazit článek

Čokoládové hraní

13.09.2021 - 00:00

Nadsedneš, čůrák vyjede z tvé rozmrdané umazané prdelky, lehce a opatrně se zhoupneš a vklouzne do kundy…

Zobrazit článek

Autoerotika

01.09.2021 - 06:00

Pták vystřelí do výšky. Lence neujde jeho bimbající péro a pokládá si jednu ruku na stehno a vytahuje překážející látku volné sukně. Vezme si telefon, vyfotí se a telefon si vloží mezi prsa.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky