Nadržená subinka
16.03.2021 - 09:42
Erotické povídky a vtipy
Autor: Eve Yewey
   Přečteno: 3383x
Nadržená subinka
Už při dalším setkání mu ležela u bosých nohou, protože jí jakýsi vnitřní hlas našeptával, že tam je její místo. Takhle je to v pořádku, je jako věrná fenka.

Po jednom večírku, kam Terezu jako svou subinku dovedl její muž Marek na vodítku s červeným obojkem, jim přišel vzkaz od Daniela. Psal, že zpovzdálí se zájmem sledoval jejich hru a líbilo se mu, jak si oba užívají Terezinu oddanost.

 

Oslovoval je oba, ale Terezu upoutaly jeho lichotky, které nepůsobily povrchně. Nechválil jí jen postavu, vlasy nebo obličej, ale inteligenci, odvahu a vztah s jejím mužem. Měla pocit, že ho skutečně zajímá. Byl jako její spřízněná duše. Podobně melancholický a přemýšlivý jako ona, stejně málomluvný, ale o to delší vzkazy psal. Odepsala mu a s Markovým svolením si začali psát a později se všichni tři sešli u nich doma.

nadržená subinka bezpasaka.cz


Daniel nepřitahoval Terezu fyzicky, vlastně nebyl vůbec její typ. Hubený špinavý blonďák se střihem anglického trávníku na hlavě, brýlatý jak úředníček, kterému časem začalo růst bříško, jako důkaz pohodlného života. Ale ve své roli (ve svém živlu) byl neodolatelný. Oproti prvnímu dojmu citlivého skoro ještě chlapce jí v určitých chvílích dával pocítit svou převahu, pádnou ruku a zlomyslnou radost provázenou škodolibým úšklebkem.

Už při dalším setkání mu ležela u bosých nohou, protože jí jakýsi vnitřní hlas našeptával, že tam je její místo. Takhle je to v pořádku, když jako věrná fenka trpělivě čeká na odměnu, či trest. Zula mu boty a ponožky a vůbec jí nezáleželo na tom, zda si před odchodem nohy umyl. Olizovala a sála mu jednotlivé prsty na nohou, celá chodidla jazykem očistila jako kočka svůj kožich a odměnou jí bylo jeho spokojené mručení a vzdechy.

BDSM eropovídka bezpasaka.cz


Ta ponižující situace, kdy klečela skoro nahá schoulená na studené tvrdé zemi pod stolem, v ústech jeho palec, který jí narážel na patro, ji vzrušila natolik, že začala také sténat a pokoušela se třít poštěváček o své paty. Daniel, jenž jí dosud pod stůl posílal jen strohé pokyny, jako:

"Přidej, dělej, neodbývej to" a "Pořádně, hezky to děláš," v průběhu družného rozhovoru s Markem, si toho všiml a pobaveně její snahu komentoval slovy:

"Podívej se na tu čubku, jak je nadržená!"

Marek, jehož bosé nohy zatím jen čekaly, až na ně přijde řada, jí přejel nártem přes vyšpulený klín a potvrdil:

"Vždyť je úplně mokrá."

Prsty vklouzly dovnitř a ona rytmickým pohupováním začala proti nim přirážet.

sexy subinka odkaz na holky bezpasaka.cz


Marek a Daniel se střídali ve výprasku důtkami, rákoskou, koženou plácačkou a opaskem kalhot. Dodnes pocítí Tereza sevření v hrdle, prohloubí se jí dech a v podbřišku rozlije teplo, když zazvoní kovová přezka pánského opasku. Po palčivých ranách ji Daniel konejšivě objímal a soucitně se ptal:

"Bolelo to, holčičko? Já, vím, že to bolí, jsi statečná. Ještě to zabolí několikrát. Počítej rány a dívej se mi do očí."

To bylo snad ještě horší, než vydržet tu bolest. Nesmět zavřít oči a uhnout pohledem. Bát se dalšího trestu.

Veškeré úsilí vložila do toho, aby udržela oční kontakt. V Danielově pohledu bylo vše. Touha, chtíč, uspokojení, radost, vděk, podpora. Jiskřičky nadšení a snad slzy dojetí. Tereza už neví, kolik ran jí na zadek dopadlo a kolik týdnů mizely postupně barvu měnící modřiny. Bolest si už skoro nepamatuje, ale pohled, který ji celou pohltil, pouto, které nebylo možné v tu chvíli přerušit, cítí stále.

© Bezpasaka.cz

odběr bezpasaka.czVyber si profesionální dominu:

Madam Zorana

Madam Sára 

Madam Luci

Lady Viktoria

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Eve Yewey
Psaní je pro mou introvertní část zábava, odreagování a způsob vyjádření. Erotika a BDSM hry je totéž pro mou část extrovertní (až exhibicionistickou). Mohu-li psát o erotice, je to pro mě ideální stav.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek

Výlet za dokonalou fotkou

31.03.2021 - 06:00

Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky.

Zobrazit článek

Pokojská a černoch

25.03.2021 - 06:00

Otočil se na bok a vcucnul stojící bradavky. Přitom se s ním dotknul mého stehna. Projel mi mráz po zádech.

Zobrazit článek