Nahé dívky. 8 tipů, kde si je vychutnáte

25.03.2021 - 09:50
Rady/Tipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 4589x
Nahé dívky. 8 tipů, kde si je vychutnáte
Nahé dívky jsou lákadlem pro každého muže (i ženu). Nabízím pár postřehů pro vyznavače ženské krásy, kde se můžete pokochat sexy těly naživo. Je čas vyrazit do terénu!

Nahé dívky. 8 tipů, kde si je vychutnáte Nahé dívky jsou lákadlem pro každého muže (i ženu). Nabízím pár postřehů pro vyznavače ženské krásy, kde se můžete pokochat sexy těly naživo. Ano, v době bezplatného porna v hojném počtu na internetu to zní jako úplně zbytečný text, přesto slintání u monitoru bylo už dost, je třeba vyrazit ven za zážitky!


Obsah:


Nudapláže

nahé holky, kde je najít bezpasaka.cz

To vás asi napadne jako první. Nejsou úplně všude a je tam mnoho seniorů. Potkat kost není snadné, ale zadaří se. Největší návštěvnost je tam o víkendech.


Sauny

Ne všechny jsou bezplavkové, ty v hotelích jsou obvykle s plavkami. Opět největší návštěvnost o víkendu, opět mnohdy postarší návštěvníci. Myslím, že jsou dostupnější než nudapláže a můžete sem chodit i v zimě. Jen to může lézt do peněz. 

Třeba v Brně je Saunia hned naproti hlavního vlakového nádraží a nová v Bohunicích naproti Masarykovo univerzity. A tam je velká šance okouknout mladé holky.


Koupaliště

nahé holky, kde je najít bezpasaka.cz 3

Nahé tady holky nebudou, co si budeme povídat. Když vynechám strčený mobil ve škvíře pod dveřmi u převlékací kabinky, kdy riskujete trapas nebo zlomený nos, můžete koukat na postavy. 

Tanga plavky se moc neobjevují, když už ano, obvykle na to má holka postavu. Shrnuté kvůli opalování a rozepnutý horní díl nejsou taky od věci.


Naturistické kempy

nahé holky, kde je najít bezpasaka.cz 4

To už je spíš dovolená, než příjemně strávené odpoledne. V Rakousku je například celá naturistická vesnice, kde prostě jste nazí při chození po městečku, po přírodě, v bazénech. 

V Chorvatsku, Itálii nebo Francii jsou různé naturistické resorty. Někdy oddělené od textilních, jindy jen pro nudisty. Bude tam mnoho Němců, ano, postarších, ale kdo hledá, najde. A pozor, mnohdy požadují mezinárodní kartu naturisty, jde ale sehnat i u nás. Nazí jste celý den, tedy krom návštěv obchodů a restaurací. Je na co se dívat - na plážích, ve vodě nebo jen tak, když jdou proti vám. Kempy jsou mnohdy dražší, než běžné hotely. A to i ve variantě pod stanem. Ano, stan je dražší, než hotel. A nemáte ani snídani v ceně. Ale těch zadečků...


WNBR – World naked bike ride

Světová nahá jízda na kole se koná v červnu v různých městech po celém světě a nazí lidé jezdí na kole centrem hlavních měst. Největší se koná v Londýně, menší ve Vídni, v Praze to už tuším zrušili. Jezdí zde hlavně mladí lidé. Ano, mladé holky třeba jen v žabkách.

Londýn je pěkné město, co přítelkyni „náhodou“ navrhnout červen jako termín dovolené? V Londýně se toho účastní několik tisíc jezdců. Ano, převážně chlapy, ale není to tak strašné a hlavně, holky se obvykle s vámi i rády vyfotí. 

RECENZE 


Strip bary

nahé holky, kde je najít bezpasaka.cz 5

Stará dobrá jistota. Po zaplacení vstupného by v tom byl čert, aby jste nějaké to prso nezahlédli, aby jste s nějakou tou dívkou nepromluvili. Po zaplacení vstupného a pití s extrémní přirážkou se k vám dívky jen pohrnou. 

Jen pozor, pokud jim nekoupíte pití a nezaplatíte si privátní taneček, nic moc vám neukážou.


Erotický privát

Nejen, že zde uvidíte vše, ale můžete si i sáhnou a co víc, dokonce si i užijete. Ano, nejvíc se v tomto případě plácnete přes kapsu, na druhou stranu ona dívka nebude jen pasivní “oběť”, ale postará se o tebe. Víš, s jakou dívkou budeš. Vybereš si přesně svůj typ. Na Bezpasákovi najdeš blondýnky, brunetky, zrzky, prsaté, štíhlé, boubelky, ..


Erotická masáž

nahé holky, kde je najít bezpasaka.cz 7

Není to jen obyčejná masáž, její součástí je obvykle i tzv. šťastný konec, tedy vyvrcholení. A proč ji dávám do této kategorie? Masérka je obvykle nahá. A v některých podnicích vás masíruje celým svým tělem. Tedy olejíčkem pomaže i své tělo a klouže se po tom vašem.

A na to jen tak nezapomenete.

 

Mohlo by vás zajímat:

Co muže láká a vzrušuje na sexu s prostitutkou?

Noční kluby aneb vše, co potřebujete vědět pro dokonalý zážitek

Luxusní placené společnice na lyže, jachtu i do ložnice

Postižitelnost a právní ochrana dívek ze sexbyznysu. Mají u nás zastání?

 

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek