Náhodná čtyřka aneb proč si nevyměnit partnery?

16.03.2021 - 09:53
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 3707x
Náhodná čtyřka aneb proč si nevyměnit partnery?
Úplně jsem přestala vnímat, že tam kluci stále jsou. Byli tiší jako myšky. „Zkusíme něco dalšího,“ řekla Iva. Neodpověděla jsem a napjatě očekávala, co udělá.

Byl běžný únorový pátek. S přítelem Kubou jsme neměli na večer nic v plánu a tak jsme se rozhodli jít na víno do nedalekého baru. Přišli jsme tam, našli jeden z posledních volných stolů a objednali si vínko, které Kuba vybral.


Vyzná se v nich. Zapovídali jsme se o dovolené, kam bych chtěla, kam by chtěl on a na co máme našetřeno. Po asi hodince jsem zpozorovala, že po nás pokukuje pár, co sedí u baru, který přišel po nás. Neuběhlo ani deset minut a už stáli u našeho stolu. Ta slečna povídá:

„Dobrý večer, můžeme si přisednout? Už delší dobu vás pozorujeme a jste nám velmi sympatičtí.“

Mně se moc nelíbili. Jako ne že by byli oškliví, spíš se mi nezdály jejich úmysly. Proč vůbec přišli? Nestihla jsem zareagovat a Kuba je přizval ke stolu.

Navzájem jsme se představili.

„Já jsem Klára,“ řekla jsem a s oběma si podala ruce.

Ona byla Iva, vyšší hnědovláska, on Honza, takový hezounek. K tématu dovolené jsme se už ten večer nedostali. Neustále mluvila Iva. Jak se seznámili, jaký je, jak její rodiče z Honzy nejsou nadšení a tak dále. Jen jsme přikyvovali. Po asi hodině, která se nekonečně táhla a po které jsem věděla i její velikost bot, jako by na velikosti záleželo, začala vyprávět o jejich sexuálních zkušenostech.

To už začala do debaty zapojovat i nás pomocí svých dotazů. Z počátku jsem se styděla mluvit o oblíbenosti jednotlivých praktik, po dalších skleničkách jsem už mluvila o všem. I o představě to zkusit s jinou holkou. Iva se Kuby začala vyptávat na náš byt, který jsme před půl rokem dorekonstruovali, až je Kuba pozval k nám domů na exkurzi. Dopili jsme, zaplatili a přemístili se do našeho bytu.

sex ve čtyřek bezpasaka.cz


Po průzkumu naší garsonky jsme si sedli na gauč v obýváku a pustili televizi. Jen tak jako kulisu. V tuto hodinu tam stejně nic nebývá. Iva seděla vedle mě a tiše říká:

„Nezkusíme to spolu?“

Pak hlasitěji:

„Klukům by se to určitě líbilo, že?“

Honza okamžitě souhlasil. Kuba přinesl na stůl pití a tvářil se překvapeně. Nakonec ale souhlasil taky. Šel nalít každému panáka vodky. Mezitím mě Iva pohladila po vlasech a přešla na rameno.

„Počkejte, já to chci vidět,“ volal Kuba.

„Ale vždyť nic neděláme,“ odpověděla jsem mu.

Přinesl panáky a rozdal nám je.

„Tak na co?“ zeptal se Honza.

„Na nové zkušenosti a nové kamarády,“ zvolala Iva.

„Na zkušenosti,“ řekla jsem.

„Na nás,“ dodal Kuba, přiťukli jsme si a napili se. Kluci na ex, já asi třetinu a Iva možná půlku.

Všichni jsme si sedli a kluci čekali, co bude.

Iva si přisedla blíž ke mně a část vlasů mi dala za ucho. Pak se začala přibližovat a dotkly jsme se nosy. Když šla hlavou ještě blíž, couvla jsem. Couvla taky a dodala: „Neboj.“ Zasmála jsem se a šlo to nanovo. První nos a pak už rty. Dala mi pusu na horní ret. Mírně se vzdálila a při dalším přiblížení jsem už pootevřela ústa. Ucítila jsem její jazyk. Pak i ona můj. Rukou měla na mém rameni a šla s ní níž. Rukou jsem jí chytla za bok a pokračovaly jsme v čím dál vášnivějším líbání.

Iva se rukou dotýkala přes tričko s podprsenkou mých prsou. Jemně je zmáčkla. Já ji hladila po vlasech. Pak už i já v okolí prsou. Rukou mi sjela ke kalhotám a začala rozepínat opasek. Přestaly jsme se líbat. Koukla jsem na kluky, ani nedýchali. Mírně jsem se zaklonila. Rozepnula mi opasek, knoflík i zip. Rifle jsem si už svlékla sama spolu s ponožkami. Pak jsme se znovu líbaly. Rukou mi šátrala po stehně, pak po noze a pak znovu na tričko a na prsa. I mně postupně sjela ruka až k jejímu klínu.


čtyřka povídka bezpasaka.cz


V ten moment jsem se odtáhla já a přetáhla jí ramínka od nátělníku přes ramena. Potáhla si ho pod prsa.

„Máš pěknou podprsenku,“ řekla jsem jí.

„Jé, to ti děkuji. Vidíš, jak se lichotí? Taky mi někdy můžeš doma polichotit,“ poděkovala mi Iva a pokárala Honzu.

Pokračovaly jsme. Její ruka už byla mezi mými stehny, já měla své ruce na Iviných bocích. Líbání už nebylo tak divoké, obě jsme se soustředily na ruce a hlavně na to, co přijde. Přes ramena jsem přetáhla i její ramínka od podprsenky a ona si ji stáhla k tričku.

„Už jsi někdy sahala holce na prsa?“ zeptala se Iva.

„Ještě ne,“ řekla jsem a zasmála se tomu.

Pak jsem si sáhla. Iva se pěkně narovnala. Pěkně jsem ji je zmáčkla. Obě najednou. Zahlédla jsem na břiše tetování.

„To je pěkné,“ pochválila jsem jí vytetovanou lišku.

„Á, další lichotka. Děkuji. Vidíš, máš se co učit,“ poděkovala mi a znovu se otočila na Honzu.

„S jednou z vás bych si to vyměnil,“ řekl Kuba.

„Hele…,“ řekla jsem.

„Co je, já neřekl se kterou,“ zasmál se Kuba.

To už jsem měla hlavu u ní a potáhla svými sevřenými rty její pravou bradavku. Tiše zasténala. Olízla jsem ji a ještě několikrát potáhnutí zopakovala.

„Jsi šikovná,“ špitla Iva zrovna, když jsem se přemisťovala na druhé prso.

„Znám to od sebe,“ řekla jsem se smíchem a hrála si i s druhým. Iva zhluboka dýchala.

Jsem přesvědčená, že se jí to líbilo. Zašátrala jsem jí mezi nohy a nahmatala přezku od opasku. Rozepnula jsem ho. Přestala jsem se starat o její prsa a po rozepnutí knoflíčku se zipem jsem pomohla z kalhot a z ponožek i jí. Sotva jsem jí stihla rukou přejet po kalhotkách, začala mi stahovat ramínka a tričko i s podprsenkou jsem měla, stejně jako ona, pod prsy a nad pasem. Mírně jsem se zaklonila a opřela.

Jednu ruku měla na mém pravém prsu, o levé prso se staral její jazyk. Jemně jsem ji hladila všude po těle, kam jsem jen dostala.

„Ty to ale umíš,“ pochválila jsem ji s povzdechem.

„Znám od sebe,“ řekla a už v půlce se tomu začala smát. Zasmála jsem se i já.

foursome bezpasaka.cz


Úplně jsem přestala vnímat, že tam kluci stále jsou. Byli tiší jako myšky.

„Zkusíme něco dalšího,“ řekla Iva.

Neodpověděla jsem a napjatě očekávala, co udělá. Chytila mě za ramena a pomalinku položila, až jsem ležela. Po obou stranách mi chytila kalhotky. Já jen pokrčila kolena a mírně nazvedla zadek. Svlékla je a pohodila na zem. Roztáhla jsem nohy a čekala. Iva si poposedla a naklonila se k mojí holčičce. První mě po ní pošimrala vlasy, které si hned na to odsunula a jemně mě nad ní políbila. Pak olízla. Pak mi její vrcholek jemně skřípla mezi rty a potáhla nahoru. Olízla mě tam. A znovu.

Sténala jsem. Olízla mi ji odspodu k vrcholu a znovu rty podráždila. Držela jsem jí vlasy, aby jí nepřekážely, ona mi to bohatě vracela. Rukama mi ji roztáhla a zajela o něco hlouběji. Pak mě nehty jemně kolem ní škrabkala. V nejlepším se má přestat a tak jsem se posadila. I Iva si sedla. Chytila jsem ji kalhotky. Lehla si. Nespustila ze mě oči. Taky si nazvedla zadeček a i její kalhotky letěly k těm mým. Roztáhla nohy. Já si dala vlasy na stranu a samotnou špičkou jazyka ji jakoby polechtala po tom nejcitlivějším místě. Blahem zavřela oči. I já si ji roztáhla a lízala. Pěkně jemně. Vzdychala ještě víc, než já.

Iva si začala sedat. Sedla jsem si i já.

„Já mám takový nápad,“ řekla Iva a koukla na oba kluky.

„Co kdybychom si vyměnily chlapy? Já si pohraji s Kubou a Klára s Honzou. Co vy na to?“ napadlo Ivu.

Mně se to líbilo, ale nic jsem neříkala a čekala na reakci ostatních.

„Já jsem pro,“ řekl Honza. Kuba ale nadšený nebyl.

„Já nevím, to už asi ne, to je moc,“ řekl.

„Co ty na to?“ zeptala se mě Iva.

„Mně se to líbí. Já jsem docela povolná,“ řekla jsem s širokým úsměvem.

„Jo tak povolná? A to zjišťuji až po roce?“ řekl ironicky Honza.

„Můžu?“ zeptala jsem se ho. Mírně kývnul hlavou, že ne.

„Ale no tak, když to chce…,“ pomáhala mi Iva. Honza nic neříkal a stále si stál za svým.

Iva se k němu natáhla a začala ho hladit po ruce.

„Tak dobře,“ ustoupil nakonec.

Bez váhání jsem Honzu pohladila mezi nohama a i mu rozepnula opasek. Iva začala Kubu líbat. Svlékla jsem Honzovi kalhoty. Trenýrky neměl a tak na mě hned vyskočil.

šukačka ve čtyřek bezpasaka.cz


Ke Kubovi jsem byla zády, ale slyšela jsem tiché mlaskání. Pevně jsem ho Honzovi chytila do ruky a přetáhla předkožku přes žalud. Potáhla si ho k sobě a žalud olízla. Celou dobu jsem se Honzovi dívala do očí. On je ze mě taky nespustil. Rty jsem mu ho pevně obepnula a dojela až k žaludu. Pak se vrátila a při dalším zajetí jsem šla dál. Hladila jsem ho po stehnech. Otočila jsem se na Kubu. Líbal se s Ivou, zrovna mu rozepínala kalhoty. Celou dobu koukal na mě. Vrátila jsem se k orálnímu sexu s Honzou, když se má Kuba dobře.

To už mi Honza oplácel hlazení na zádech a později i na prsou. Nabudila jsem ho a rozhodla se jít dál. Sedla jsem si mu na klín. Kuba už taky neměl kalhoty a Iva mu ho honila. Ta má holčina se dotýkala jeho vajec a ptáka jsem tlačila mezi naše těla. Líbali jsme se. Jemně jsem se nazvedla. Ptáka jsem ucítila, jak mi přes ni projel. Honza si ho velmi správně nastavil, a když jsem šla dolů, šel do mě. Uvolněně jsem si mu opět sedla na klín a pokračovala v líbání.

Chytil mě za zadek a začal nazvedávat. Pomohla jsem mu a nazvedla se sama a zase do něj zajela. Bylo to hrozně krásné. Nevnímala jsem okolí. Honza mě silně objal. Vstal a přenesl nás na zem vedle gauče, kde si lehl. Celou dobu byl ve mně. Lehl si na zem a já na něm seděla. Iva ho Kubovi zrovna kouřila.

Zapřela jsem se rukama a nazvedla se. Honza pokrčil nohy v kolenou, taky se zapřel a začal přirážet. Intenzita mě velmi mile překvapila. To už byla z mé strany přímo nulová tolerance k sousedům a skoro jsem řvala slastí. Nepřestával. Kuba na nás koukal a Iva mu ho zase honila. Mé dvojky skákaly jako bych byla ve skákacím hradě a Honza nepolevoval. Snad jel už druhou minutu. Já měla zakloněnou hlavu a zavřené oči. Přestal.

Byl celý červený. Bodejť by ne, po takovém sportovním výkonu. Vrtěla jsem se na něm a chtěla ještě víc. Opět mě objal, vstal s ním stále ve mně a ze strany gauče, kde je opěradlo, mě položil. Hlavou dolů jsem skončila přímo mezi Ivou a Kubou.

„Jé, co ty tu děláš?“ smála se Iva.

Ani jsem neodpověděla a Honza znovu přirážel. Bez odpovědi jsem sténala mezi těmi dvěma. Iva si hrála s mými pohybujícími se kozami a Kuba jen velmi vážně koukal. Když Honza ustal, natáhl ke mně ruce a já se k němu přitáhla. Držela jsem se ho kolem krku, nohy kolem něj překřížené.

povídka o sexu ve čtyřech bezpasaka.cz


Chytil mě pod zadkem a z plných sil pokračoval v sexu. S pusou dokořán jsem mu křičela přímo do obličeje. Zrudnul ještě víc, v přírazech zrychlil a jen nepatrně pokrčil kolena. S výkřikem mě začal napouštět. Otevřela jsem oči. Iva seděla na Kubovi. Konečně byl v ní. Já se země opatrně dotkla jednou nohou, pak druhou, pustila se Honzovy hlavy a nakonec ze mě vyklouznul. Čapla jsem si a kouřila mu ho, co to šlo. Kuba po mně koukal. Iva z něj slezla. Dala jsem Kubovi pusu. Iva se posunula a já si lehla na gauč a roztáhla nohy.

Stále v ní bylo Honzovo semeno. Kuba ho i přes to do mě strčil a jako by mi chtěl něco dokázat. Tak divoce to se mnou ještě nedělal. Jako Honza, zatnul zuby, zavřel oči a jel. Udiveně jsem na něj koukala. Za rok, co jsme spolu, jsem v něm takové zvíře ještě nepoznala.

Iva mě chtěla začít líbat. Uviděla, že se blížím k vrcholu, tak mě jen pohladila po prsou a pak po vlasech. Několikrát jsem zakřičela. Kuba ho ze mě vytáhnul a zběsile si ho honil. Spolu se mnou se udělal i on a vystříkal se mi na ni. Iva mě hladila, Kuba v křeči stříkal a Honza se už jen spokojeně díval. Já byla úplně paf.

Když Kuba dostříkal, skočil pro kuchyňské utěrky a já se poutírala. Iva si už oblékala kalhotky a začala hledat kalhoty. I Kuba hledal. Já si zpátky potáhla podprsenku s tílkem, zatímco jsem seděla na několika utěrkách, abych nepotřísnila gauč. „Tak co, líbilo se vám to?“ zeptala se Iva, když už si oblékala ponožky.

„Jo, bylo to super,“ řekla jsem a zasmála se tomu.

Kuba se tak šťastně netvářil.

„A co ty, dobré, ne?“ zeptala se Kuby Iva.

„No nevím, my si to ještě vyříkáme,“ řekl a podíval se na mě.

„Ale to snad ne. To myslíš určitě v dobrém, že?“ utěšovala Iva.

Kuba už neodpověděl.

holka na sex banner bezpasaka.cz


Nakonec jsme si každý dali ještě jednoho panáka na rozloučenou, oblékla jsem se i já, políbili jsme se na rozloučenou, vyměnili si telefonní čísla, kdyby se nám stýskalo a vyprovodili jsme je. 

Nekrásnější večer v mém životě.

 

© Bezpasaka.cz

odběr bezpasaka.czPřečti si další eropovídky:

Nadržená subinka

Farma zvířat

Poprvé v glory hole

Sex na sněhu

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek

Společná cesta vlakem

26.05.2021 - 06:00

Teď sedím obkročmo na tobě. Chytáš mě za zadeček a jak po něm, jen tak nenápadně přejíždíš, zjišťuješ, že nemám kalhotky.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky