Najděte svůj vysněný azyl pro milence aneb hodinové hotely, které stojí za to navštívit

Rady/Tipy

Najděte svůj vysněný azyl pro milence aneb hodinové hotely, které stojí za to navštívit

Když se řekne hodinový hotel, většina lidí si představí laciný pokoj poblíž dálnice, kam si prostitutky vodí řidiče kamionů. I takové jistě existují. Nicméně v posledních době u nás vznikla celá řada takzvaných azylů pro milence, které jsou úplně o něčem jiném. Strávit v nich hodinu, dvě nebo celou noc je zážitek nejen sexuální. Nechte se inspirovat místy, kde si sex s milenkou či nevěstkou zaručeně užijete.

 

Obsah:

Designový skvost v Žižkovském podzemí

  

Architektka Lenka Míková navrhla v duchu Davida Lynche jeden z nejoriginálnějších mileneckých azylů u nás. V podzemních prostorách pražského Žižkova je k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů, jimž dominují kamenné stěny a luxusní koupelny. Každý je designový a komfortně vybavený. Nechybí zde vyhřívané podlahy, zvukově izolační dveře nebo vířivka.

V centru Prahy tak vzniklo ojedinělé intimní místo k relaxaci a regeneraci. Najdete zde i speciální pokoj, kde si můžete dopřát dotek padesáti odstínů šedi na vlastní kůži. Návštěva tohoto místa vám garantuje silný erotický zážitek.

*

Adresa: Táboritská 10, Praha 3

Web: www.relaxtaboritska.cz

Cena: 450 korun za hodinu, 250 korun každá další hodina, celá noc od 22:00 do 9:00 stojí 1200 korun

Diskrétní wellness spa na Smíchově

Patnáct relaxačních wellness pokojů k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. To je úžasný svět privátních zón ve Wellness Spa na Smíchově. Na výběr máte několik různých typů pokojů s vířivkami, z nichž každá má různá téma a motiv.

Se svou společností se tak můžete ponořit do bublinek v duchu písečné pláže, arktického sněhu, Thajska nebo džungle. K dispozici jsou na pokojích také finské nebo infračervené sauny. Kromě drinků si můžete objednat masáž, kterou vám poskytne kvalifikovaná balijská masérka. Nechybí zde zrcadla na stropech nad postelemi nebo speciální pokoj pro BDSM hrátky.

*

Adresa: Nádražní 285/18, Praha 5

Web: www.wellness-smichov.cz

Cena: od 350 korun za hodinu

Milenecký azyl v centru Brna

Nadstandardně zařízení pokoj s whirlpool bazénem o rozměrech 3 x 5 metrů a příjemné prostředí pro intimní chvíle najdete v brněnské Separe. Dominantou je vyhřívaný bazén až na 34°C, vybavený protiproudem, vířivkou a volitelným podsvícením.

Najdete zde prostornou postel a luxusní sprchový kout s toaletou. Otevřeno je každý den od 9 hodin ráno do 11 hodin večer. Předchozí rezervace je nutná.

*

Adresa: Palackého třída 33, Brno

Web: www.separe.info

Cena: 800 korun za hodinu

Wellness studio Le Charm

Menší pražské wellness studio je určeno pro milence a zamilované, kteří chtějí utéct z reality a užít si příjemnou chvíli pospolu. Garantuje diskrétnost a spokojenost. K dispozici jsou dva velké pokoje vybavené vířivkami a saunou.

V ceně pobytu je kromě využití veškerého vybavení, čistých prostěradel a ručníků také welcome drink ve formě sektu, karafa vody a malé občerstvení. Využít můžete diskrétního privátního parkoviště zdarma přímo u vstupu do mileneckého azylu.

Atmosféru Vám během pobytu zpříjemní svíčky a hudba, kterou zajišťují kvalitní stropní reproduktory. Pokud si budete chtít dopřát něco osvěžujícího k pití, vyberete si z obsáhlého nápojového menu a obsluha vám to hned donese. Co víc si přát?

*

Adresa: Vrchlického 676/84, Praha 5

Web: www.azyl-pro-zamilovane.cz

Cena: 1190 za hodinu

Privátní wellness pro milence v Ostravě

 

V tomto velkoryse zařízeném zázemí najdete jak pokoj pro dva s vířivkou, saunou a koupelnou, tak samostatné wellness se třemi pokoji a sociálním zařízením, kde bude jen pro vás připravena nahřátá hydromasážní vana, infrasauna a relaxační místnost.

K dispozici je zde moderní velká vířivá vana s masážními tryskami a barevným osvětlením, velká pohodlná postel, lednice, kávovar, Wi-Fi, klimatizace i krb. Pobyt můžete zakončit i příjemným odpočinkem v soláriu.

*

Adresa: Sokolská třída 104/2, Ostrava

Web: www.intimrelax.cz

Cena: od 999 korun za 2 hodiny

Další tipy

                                                                           Tiffany´s

 

Největší seznam mileneckých azylů alias hodinových hotelů u nás najdete ZDE.

 

Relaxační klub Lagooon

Adresa: Radyňská 14, Plzeň

Web: www.lagooon.webnode.cz

Cena: 399 korun za hodinu

 

Milenecký azyl Liberec

Adresa: 10 minut od Liberce směr Děčín

Web: www.milujtese.unas.cz

Cena: 1000 za 2 hodiny all inclusive (wellness, sekt, svíčky,…)

 

Tiffany´s wellness and spa salon

Adresa: Trojická 1904/14, Praha 2

Web: www.relaxtiffanys.cz

Cena: od 750 korun za hodinu

 

Mohlo by vás zajímat:

Signály, díky kterým poznáte, že vás chce. Jak zabodovat a přivést večer do finiše?

Luxusní placené společnice na lyže, jachtu i do ložnice

Sexuální polohy. Užívejte si je s humorem plnými doušky, vztahu to prospěje

Jak si objednat dívku na escort

 

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.