Naplno využitá oslava plná zářezů

Erotické povídky a vtipy

Naplno využitá oslava plná zářezů

Napsala Elkaja

 

Asi bych se měla nejdřív představit a napsat něco málo o sobě. Jmenuju se Eliška, je mi 41 a jsem single. Není to proto, že bych nebyla na chlapy, nebo proto, že by chlapi neměli zájem o mne. Jsem štíhlá, drobný postavy a obdařená větším poprsím, jenže to, co mi příroda ubrala na výšce, mi vynahradila na sexuálním apetitu. Sex s jedním chlapem je pro mne ztráta času. Teď si řeknete, že takováhle ženská je snem každýho chlapa, jenže ono je to jinak. Chlapi jsou děsní pohádkáři a každej je silnej v řečech o tom, jak by chtěl šukat jednu ženskou společně s víc kamarádama.

Jenže ta aktivita musí vyjít od něho. Když ale dá ženská najevo, že by chtěla víc chlapů najednou, tak každej chlap hned dostane strach, ženskou zařadí mezi štětky, vidí v ní jen potenciální riziko pohlavní nemoci a vycouvá. Tak jsem se rozhodla využít mužský všudypřítomný chuti k sexu a ochoty zneužít situace a jít tomu naproti. Rozhodla jsem se chlapy a situaci zmanipulovat. První příležitost se mi naskytla, když můj bratr slavil 36. narozeniny. Bylo hezké počasí a oslava se odehrávala na zahradě.

Takže dům byl volnej a dovnitř se chodilo jen do kuchyně (což bylo na opačném konci domu, než je můj pokoj) nebo na záchod (což je naproti mému pokoji). A v tom jsem viděla moji příležitost. Na oslavu se sjeli bráchovi kamarádi, někteří sami, někteří s manželkami… no, celkem asi 35 hostů. Předpokládala jsem, že v tomhle mumraji se klidně může něco skrytě odehrát. Oslava byla v plném proudu a já začala uskutečňovat svůj plán. Do karet mi hrálo i to, že brácha (jako vždycky) nezapomněl všechny informovat, že jsem nezadaná, což znamenalo, že budu málokdy sedět úplně sama.

Pila jsem málo a i to jsem spíš předstírala. Kolem desáté hodiny večer jsem začala kolem sebe postupně shromažďovat prázdné skleničky od drinků. Zároveň jsem začala předstírat opilost a pomalu ty projevy zesilovala. Samozřejmě jsem dobře vnímala pohledy, které si moje „opilost“ vysloužila. Nějak před půlnocí jsem se na několikátý pokus zvedla a prohlásila: „Já užž srry… Pudu sleh… si lehnout…“ A potácela se k domu. Cestou jsem vrazila do dvojice Martinových kamarádů: „Prd… Paardon…“ Vešla jsem do domu. 

(A teď to chce rychlou akci děvče, než někdo přijde zkontrolovat, jestli jsi v pořádku…řekla jsem si. Honem si odskočit na wecko a šup do svého pokoje. Tak…. Dveře nechat pootevřený…ne moc, aby to nebylo nápadný, ale ne málo, aby to nepřehlídli. Tak akorát, aby to vzbuzovalo zvědavost…. Boty pohodit po pokoji, a teď se náležitě „upravit“. Ramínko topu stáhnout dolů, potáhnout tak, aby prs vyklouzl a ukázal se světu v celé kráse, lehnout na postel, kalhotky sundat a držet v ruce… ale jen za kraj, aby nebylo pochyb o tom, co to držím…. Sukni vyhrnout, aby ukázala hodně, ale ne všechno…. Tak... a teď už jen předstírat hluboký opilecký bezvědomí. Snad jsem na nic nezapomněla…. Kruci!! Lampičku!! Takhle by ani neviděli, že tu jsem…. Rozsvítila jsem noční lampičku nad hlavou postele. A teď už je to opravdu všechno…. Teď už jen čekat. Snad….)

Asi po deseti minutách (v takové situaci a rozpoložení se těžko odhaduje čas) jsem zaslechla, že se dveře otevírají a pak jsem cítila, že někdo usedl na kraj postele.

„Haló… Elko...!“ (Ten hlas nepoznávám....)

„Haló… Jsi v pořádku?“ Lehký propleskávání po tvářích. (Nereaguju….)

„No tak…“ silnější propleskávání.

„Hmgff...“

„Holka, ty jsi úplně na šrot…. No, tak ti aspoň sundám ty hadříky. Bude se ti pohodlněji spát a já aspoň uvidím, co jsem si celej večer jen představoval.“ (Dobrej začátek hochu…..)

Podebral mne pod zády, zvedl do sedu a navalil na sebe.

„Teda z tebe to táhne jak z palírny.“ (Bodejť by ne. Trochu jsem se pocákala koňakem a vypláchla si jím pusu…) Cítila jsem, jak mi přetahuje top přes hlavu. Vzal mne za ramena a trochu odtáhnul od sebe. (Proč tohle dělá?...)

„Bože holka, ty máš nádherný vemena.“ (…Aha… chtěl si je prohlédnout…..) Pomalu mne položil a začal si s nima hrát. Stisknul mi bradavku a celým tělem mi projela vlna.

„Aaahhmmmm“

„Elko….. slyšíš mne?“ (…Kristepane já jsem kráva…. Přece nemůžu reagovat… jsem v delíriu…. Takhle všechno podělám….. Snad ho to zamručení na konci uklidnilo…..)

„Elko….“ A další stisknutí bradavky…. Tentokrát jsem tu vlnu už ustála bez zasténání…. (Dobrý… Jenže holka, tohle byla jen bradavka…. Co až přijde orgasmus? …A ten přijde... A ne jeden, jestli všechno půjde podle představ…. Musíš to nějak zvládnout…) Uklidnil se a pokračoval v hraní si s mýma bradavkama. V duchu jsem úpěla rozkoší. (…Už dost…. Postup dál….). Jako kdyby mne slyšel. Rozepnul mi sukni a stáhnul ji.

„Ach bože…. Ty jsi hezká čubička….“ Začal mi hladit stehna a přejíždět prsty přes mušličku. Cítila jsem, jak nahmatal poštěváček... Ucítila jsem jeho jazyk, jak přejíždí přes celou štěrbinku…zajel dovnitř… (Bože to je krásný…).

„Taková krásná kundička a ty bys ji tu nechala jen tak nečinně spát…. Ty sice nebudeš nic vědět, ale to nevadí. Taková krásná pička si zaslouží pozornost… Aspoň ta bude sloužit ke svýmu účelu, když už ne ty…“ (…Nech už těch řečí….) Chvilku nato mi roztáhl nohy doširoka, chytil pod koleny a zatlačil mi je k ramenům. Pak jsem ucítila, jak do mě zajíždí. Pomalu… s rozmyslem… beze spěchu. Až na doraz a pak zastavil přimáčklý na mě a já vnímala tlak jeho penisu na dně mojí nadržený pičky. Chvilku si vychutnával první vstup a pak začal jezdit. Jezdil po celé délce penisu a pokaždý narazil na dno.

A já cítila, že při svý míře nadržení TOHLE dlouho nevydržím. Orgasmus se nezadržitelně blížil. (…Holka drž se…. Nesmíš se projevit, jinak je konec…. on to sice pozná, podle stahů a chvění, ale ty se projevit nesmíš…. Tvoje tělo jo, ale TY ne… ACH PANE BOŽEEEEEEE….)

„Ty už jsi hotová? To je hezký, ale já ještě ne. Ještě chvilku mne musíš snášet. Ale podle toho, jak kloužeš, ti to nevadí. Spíš bys asi chtěla víc, že jo?“ (…Kdybych ti tak mohla odpovědět…. Ani nevíš, ani si neumíš představit, jak moc víc bych chtěla…) Zaslechla jsem vrznutí dveří a rozpačitý hlas.

„Sorry…sorry… mizím…“

„Počkej, nikam nechoď.“ (…On si s někým tady povídá a ani nepřestal šukat…. Pěkný… to jsem zvědavá, co bude…)

„Já už budu a jestli tuhle čubičku taky chceš, tak je tvoje. Stejně má kundu mokrou jak Dunaj. A navíc…je….na hadry……nevnímá….JOOOO……“ Cítila jsem, jak jeho semeno stříká do mojí kundičky a říkala jsem si, že první část plánu byla úspěšná. Byla jsem ale zvědavá, co bude dál.

„To jako fakt? Tys to fakt nahustil do ní? Ty jsi magor!“

„Klídek kámo. I teď už je jedno, jestli ji vystříkáš taky. Jestli jsem ji naprcal, tak stejně…až to zjistí, tak nebude mít představu, kde ani kdy k tomu přišla…. Hele, je tvoje, mrdej, jak chceš a já zajdu na zahradu a opatrně se poptám, jestli by nebyli ještě nějaký zájemci o šuk.“ (…Dobrej nápad chlapče…)

„Tak pojď ty kundo…“ Zajel do mne dost agresivně. Nevadilo mi to. Byla jsem hodně mokrá. Bušil do mne jako smyslů zbavenej. Tvrdě a bezohledně….. Dokud to taky do mne nenapumpoval…. Bylo toho fakt hodně. Pochopila jsem, že byl asi hodně dlouho bez sexu. Potřeboval to. Chudák…. Když skončil, začal si hrát s mýma bradavkama a klitorisem. Po těch dvou jízdách byly hodně citlivý a já měla opravdu hodně práce s tím, abych se nezačala projevovat. Ozval se nějaký šum u dveří.

„Tak co? Jsi s ní hotovej? Mám tu pár dalších zájemců.“

„Jasně chlapi, je vaše. Užijte si ji.“ (...Kolik jich přivedl?...Kdybych tak mohla otevřít oči….ale toho by si mohli všimnout… Ježíši, tak už dělejte!!!) A další se dral dovnitř.

„Ty vole ta je mokrá. Super píča…“ (…Škoda, že nejsem schopná ani ty hlasy nějak přiřadit k obličejům…. Netuším, kdo to je….)

„Hele, já bych rád projel její prdel. Pomůžete mi ji podržet, aby nepadala?“

„Jasně, ale skoč si do kuchyně pro volej. Ať jí nevodřeš.“

„Na to peču vole. Stejně je v limbu.“

„Vo to nejde. Nemá tu prdel propláchnutou, takže víš sám, co tam je. Když jí vodřeš, vodřeš i sebe, do vodřenin zaneseš infekci a máte problém voba. Taže nemel a padej pro volej, jestli chceš šukat prdel.“ (…No… s tímhle jsem nepočítala… Teď už to ale musím dotáhnout do konce… Už se vystříkal třetí.... To bude v posteli binec…. Kriste, ani mi nedali pauzičku a jede čtvrtej... A na mne to zase jdeeeeEEEEEEEEE!)

„Hele…samička se nám udělala... čumte, jak se jí třepe frnda….“

„Tak jsem tu s tím volejem.“

„Vydrž vole… jen jí napustím kundu.“ (…Další dávka semene….Co bude dál...?)

Zase mi zvedli kolena k ramenům a tentokrát jsem ucítila, jak mi něco teče na análek… pak se mi začalo něco dobývat dovnitř… (…Že by šel takhle hned? Ne… Je to tenký… Asi prst…. Ale vklouznul tam snadno…. Jezdí tam s ním, jako by šukal….krouží a roztahuje…. Proboha, mně se to snad i bude líbit….Nějaký další tlak… AU….Vypadá to, že přidal druhý prst…. Asi jo…Roztahuje víc… A leje olej přímo dovnitř…)

„Tak chlapi, držte ji, jdu do ní…“ (…AUUUU…. A je tam……No, není to tak úplně marný… Má to něco do sebe…)

„Heleďte, mám nápad. Já si lehnu, vy dva mi jí nasadíte na ptáka prdelí a vy ostatní máte přístupnou píču…“ (….Uffff…Ďábelskej nápad hochu...) Cítila jsem, jak mi vyklouzl ze zadečku a to už mne dva zvedali za ruce.

„Hele moment. Jak jsme ji zvedli, tak z ní teče řeka mrdky. Musíme ji trochu votřít.“ Mám novou zkušenost. Údržba mušličky ze strany několika samců je sice příjemná, ale taky tak trochu ponižující. Ale tím víc vzrušující. Začali mne zvedat.

„Ty vole, ta je jak hadrová. Ještě, že je takovej prcek a lehoučká.“ Na análku jsem ucítila tlak, který se stupňoval, jak mne spouštěli níž a já se nabodávala na něčí penis. Dosedla jsem. A okamžitě se dral další pták zepředu do kundičky…. (…AAAAAAACH… Vždyť mne snad roztrhnou…. Panebože…. Ježíši to je náádherAAAAAAAAA)

„Hele… počítáte někdo kolikátej orgáč ta mrdna už má?“ (…Další dávka semene a hned další nadrženec…. Kolik jich už vlastně bylo?) Někdo mi otevřel pusu.

„Hele kámo, to bych radši nedělal.“

„Proč jako?“

„No, jednak je tuhá, takže to bude pro tebe stejný, jako když si to budeš dělat rukou. A taky je hodně nacucaná, takže je tu šance, že jí ho strčíš do huby a ona nás všechny pobleje.“

„To je fakt. Tak mně pusťte taky k tý kundě.“ (…Další…. Fakt by mě zajímalo, kolik jich tu ještě je…)

„Joo…joo…JOOOOOO.“

„Teda pánové, tohle byla skvělá oslava. Rád bych si to s ní někdy zopáknul…“

„Helejte…kampak? Musíme to tady dát trochu do pořádku, ne? Nemusí hned poznat, co se tu dělo...“

„Ty vole, to stejně pozná, že jí někdo vomrdal.“

„Pozná, že něco bylo, ale nemusí poznat, jak moc toho bylo… Trochu jí votřeme mrdku z kundy a z prdele…A ten volej taky musíme smejt.“ (…Ani jsem si nevšimla, že mi to nastříkal i do zadečku…. Ale po dnešku jsem asi získala kladnej vztah i k análnímu sexu…) Dělala jsem hadrovou panenku a nechala je, aby mne podle možností očistili, uložili a přikryli.

„Hele, to jsem zvědavej, jak se bude chovat ráno. Jestli dá najevo, že něco bylo.“

„Já jsem spíš zvědavej, jak bude chodit.“ Smích… Zaklaply dveře. (…To je pravda… To mne nenapadlo… Musím si rozmyslet, jak se budu chovat ráno…. No, mám celou noc na přemýš… klika...dveře…. Že by ještě někdo? Co je?)

„Čubičko, oni by tě nechali v nevědomosti, ale já ti tu nechám náznak, abys věděla, co se dělo a kolik čuráků jsi potěšila.“ (…Co to je za zvuk? Že by násadka fixu? Cítím líh?? TO SNAD NE!!!) Ucítila jsem závan chladu na mušličce. Odkryl mne a na venušin pahorek udělal lihovou fixou sedm zřetelných čar…

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Svázaná na hotelu

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Elkaja
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.