Naše první setkání

24.11.2021 - 15:55
Erotické povídky a vtipy
Autor: Meridea
   Přečteno: 1483x
Ještě chvíli rejdíš prsty v mé kundě a pak mi šeptáš do ouška, že mě chceš ochutnat a že ti moc krásně voním. Přecházím do tvé ložnice a sednu si na rám postele.

Po delší době našeho převážně erotického psaní jsme se domluvili, že přijedu za tebou na návštěvu do Prahy.


Jelikož je pro tebe cesta komplikovanější, jedu já za tebou. Celou cestu vlakem se mi honí hlavou myšlenky, jaké to mezi námi asi bude. Známe se z Amíků, takže víme, co má každý z nás rád, ale to není stejné jako.Tě potkat na živo. Běhá mi hlavou spoustu věcí, jakou barvu budou mít tvé oči, jaký hlas mě uvítá. Jestli tě mám políbit, při „představování“.

My už se vlastně známe víc než známí, alespoň co se sexu týká, proto je to jiné než normální seznámení. A takhle se mi honí hlavou myšlenky celé 3 hodiny jízdy. Občas si představuju, jak se mě dotýkáš, ty tvoje krásné dlouhé prsty zajíždí pod sukni mých šatů a.., jsem už pěkně nadržená, když vystupuju z vlaku.Ještě víc vlhnu, když se blížím k tvému bytu. Uvnitř se celá třepu – vzrušením i obavami.

Bojím se, jestli se ti budu líbit, doteď jsi mě viděl jen na fotkách. Naživo je to vždy jiné – pravdivější. Tisíckrát jsi mi psal, že jsem nádherná ženská. Já si to o sobě, ale vůbec nemyslím, však víš. Přicházím ke dveřím tvé bytovky a je mi na zvracení, jsem vystreslá, úplně.

Zazvoním na zvonek a čekám, až mě bzučákem pustíš dovnitř. Otevírám vchodové dveře a zvažuju, jestli to nemám ještě vzdát, ale mé pudy jsou silnější a ty mě táhnout k Tobě, už od začátku našeho psaní to tak je. Jseš jiný než všichni ostatní.

Sexy bitch

Přicházím do tvého patra a vidím, že dveře tvého bytu jsou otevřené, jemně na ně zaklepu a ty už na mě voláš, ať jdu dovnitř, že jseš hned u mě. Vstupuju do předsíně, odkládám konečně tašku s oblečením a rozkoukávám se. Máš malý byteček, ale příjemný a útulný. Nakouknu do vedlejší místnosti, nejspíš obývací pokoj, krásně v něm svítí a hřeje sluníčko, proto vidím proti sobě jen tvůj stín, ty na mě vidíš krásně. Jsem červená až na prdeli, snad to make-up zakryl.

Přijíždíš ke mně a já ti podávám ruku a představuju se, skláním se k našemu prvnímu polibku. Chtěla jsem tě políbit jen zlehka, ale nedáváš mi možnost. Tvé krásné, silné ruce mě strhnou na sebe a já dosedám na tvé nohy. Díváš se mi do očí a čekáš na odpověď, jestli můžeš pokračovat, zda to na mě není moc rychlé. Přivírám oči a dávám ti tak svolení dělat si se mnou, co jen budeš chtít. Napřed mě jazykem jen lehce přejíždíš přes rty a pak se naše jazýčky poznávají, a nakonec vnikáš hluboko do mých úst, ruka putuje na moji šíji, stejně jako ta moje na tvou.

Projíždím ti rukou vlasy a přitahuju si tě ještě blíž, i když vlastně už ani není kam. Díváme se vzájemně do očí, hoří nám v nich plamínky vášně. Odráží se v nich všechny naše společné sny.
Cítím na své prdelce, že mě do ní něco zespodu tlačí. Jsem potěšena, teď už vím, že se ti líbím, stejně jako ty mně. Přejíždím nehty přes celé záda až na zadeček, který mačkám, aspoň tak, jak mi to vozík dovoluje, je krásně pevný. Putuji dál po žebrech k tvým nádherným bradavkám a hladím je a pak zlehka mačkám. Nádherné.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Chci je okusit. Zvedám ti triko a vysvlékám tě z něj. Tak krásně se tyčí, že vlhnu ještě víc. Beru postupně každou bradavku do úst, lížu a olizuju každou zvlášť a pak je jemně koušu.Ty taky nezahálíš, během mého putování po tvém těle jsi mi stáhl přední díl šatů a obdivuješ mé velké prsa, na které ses celou dobu tak těšil. Jsi jimi posedlý. Napřed přes podprsenku zkoušíš, jak ti sedí do dlaně, pak podprsenku stáhneš dolů a potěžkáváš je ve svých dlaních, mačkáš je a hladíš, dokud i mé bradavky nejsou jako kámen.

Teď čekají na tvůj jazýček, až okusíš jejich jemnost a zároveň tvrdost bradavek. Úplně už teču, máš mokrý flek na kalhotech, jen nevím, zda je to mojí šťávičkou nebo tvojí mrdkou. Říkáš, že si mě chceš vychutnat a zaboříš svou tvář do mých prsou, lížeš a saješ mé neskutečně naběhlé bradavky. Tvá ruka míří od kolene výš a výš po mém stehně, až se lehce dotýkáš mé nadržené kundičky. Chceš vyzkoušet mou chuť a vůni, ale nemůžeš se dostat dovnitř, proto si sedám na tvé nohy obkročmo, ať máš volný přístup k mému pokladu.

Zasouváš dovnitř jeden prstík, ale hned říkáš, že ta kunda potřebuje prstíky aspoň tři, jak je krásně připravená. A jak krásně teče, uaaaaaa. Ještě chvíli rejdíš prsty v mé kundě a pak mi šeptáš do ouška, že mě chceš ochutnat a že ti moc krásně voním. Přecházím do tvé ložnice a sednu si na rám postele. Ty se přesuneš na postel a sundáváš si mě k sobě. Pokládáš mě doprostřed postele, až mám celou tvář orámovanou svými vlasy. Koukáš mi do očí a já v nich vidím ty krásné plamínky, plamínky chtíče, tak krásně se lesknou.

Péro v kundě

Přejíždíš pohledem k mým kozám, cítím jako bys mi po nich přejížděl rukou a pak tvůj pohled putuje dál, přes mé bříško až ke kundičce. A stejnou cestu si teď razí i tvé ruce a jazýček. Ruce se stále věnují mým prsům, ale tvůj jazyk míří stále níž a níž, až se nakláníš nad mou mokrou, horkou kundičku. Cítím lehký vánek, to, jak mi lehce dýchneš na kundu. Je to příjemné. Pak už se mým prsům věnuje jen jedna ruka, druhá už rozevírá mé pysky a odhaluje ti na odiv můj poštěváček, který už je naběhlý.

Zlehka ho lízneš, pak projedeš mé závojíčky a lehce jej ťukneš jazykem. Znova projíždíš pysky a já zvedám pánev, abych ti vyšla vstříc, ale nedovolíš mi, abych se zvedla, tvé ruce drží pevně mé boky a ty si hezky pomaličku vychutnáváš mou nadrženou kundu.

Vytýká z ní šťávička a ty neodoláš a ochutnáváš ji. Olízneš se a říkáš, jak úžasná kundička to je, miluju její šťávičku, musím se postarat o to, abych jí z tebe dostal víc. Oooooh! Zasouváš do mě jazyk a palcem mi dráždíš poštěváček, sama si mačkám bradavky, uffff. Tak to už je na mě moc, prohýbám se v zádech a dávám ti dnes poprvé ochutnat pořádnou dávku své šťávičky. Máš ji všude, na prsách, tváři i posteli…


Mohlo by tě zajímat:

Sex na sněhu

Honič

Ranní probuzení

Čtyřka k narozeninám

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Meridea
Napsala jsem pár povídek, snad se Vám budou líbit...
Některé jsou jen z mé fantazie, ale chci si je postupně splnit.
Jednu jsem prožila, další je zčásti pravdivá. Meridea
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Vanilkový sex nerovná se nuda. Stačí trochu okořenit

01.12.2021 - 08:00

Vanilkový sex je zkrátka klasika. Stejně jako vanilková zmrzlina. Normální, běžný, konvenční.

Zobrazit článek

Michelle

25.11.2021 - 10:00

Prsty jsi roztáhla Michelle píču, mý koule držíš v puse a nadržený ocas nasměruješ do té růžové a otevřené díry!

Zobrazit článek

Erotické snění

30.11.2021 - 08:00

Bradavky jsou ještě více naběhlé a Ty hlasitě vzdycháš. Chytnu a podržím si Tě za boky a trochu se natáhneš a uchopíš mého mazlíka již pěkně tuhého. Malinko jej pohoníš a já přistoupím co nejblíž

Zobrazit článek

5 nejčastějších pohlavních nemocí pánů mužů a jejich prevence

19.11.2021 - 07:00

I páni mají své mužské záležitosti. V případě pohlavních chorob se však může jednat o holou katastrofu. Čím nejčastěji trpí mužská chlouba?

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky