Nečekané pozvání

16.03.2021 - 15:49
Erotické povídky a vtipy
   Přečteno: 3805x
Nečekané pozvání
Žena si chtěla přitáhnout jeho hlavu do klína, ale David se vzepřel, položil si jednu její nohu na rameno a líbal vnitřní stranu lýtka a kotníku. Druhou její nohu si přitiskl zespoda na Sisyfa a sevřel ji stehny.

Bylo slunečné jarní odpoledne. David seděl zamyšleně u ponku a zíral na hoblinku, která mu právě vypadla z hoblíku a svým tvarem poněkud připomínala ženskou postavu. Natočil hlavu a se zaujetím se na hoblinku podíval i z druhé strany – i odtud připomínala ženskou postavu… hezky tvarovanou…hm… prsíčka, záda, ploché bříško… a dokonce i nohy! David se pousmál a zakroutil hlavou. No já už ty ženský fakt vidím všude, řekl si v duchu s povzdechem. 

 

Vzal do ruky hoblík, že se dá zase do práce, ale nedalo mu to, položil ho zpět na ponk a místo něj popadl červenou fixu. Zvedl křehkou hoblinku a opatrně na ní nakreslil krátké šaty na ramínkách, pak vyměnil červenou fixu za černou s tenkým hrotem a ještě opatrněji vytečkoval na hoblinku jemné síťované punčošky. Konce zamaloval zase červenou fixou jako boty a bylo hotovo. Zálibně si prohlížel smyslné tvary hoblinky, když mu náhle zazvonil v kapse mobil.

„U telefonu!“ pronesl pouze, když vyndal z kapsy kromě mobilu ještě šroubovák, gumičku a kapesník. 

„To je David?“ ozval se ženský hlas, který ho málem zelektrizoval.

„Ano, David…,“ šeptnul rozechvěle.

„Jestlipak uhodneš, kdo ti volá?“ David se zachvěl a před očima mu naskočily překrásné barvy nedávného příběhu a skoro cítil ten lahodný parfém, který poprvé zachytil, když vlezl do jejího auta, aby opravil zaseklý plynový pedál.

Uklidnil se a řekl:

„Vidím odpočívadlo rozlehlé, auto a ženu, jejíž krása hvězd se dotýká.“

eropovídka fetiš nohy milfka bezpasaka.cz


Na druhé straně telefonu se rozlehl veselý smích:

„Propánajána Davide, ty mě vždycky dostaneš. Ano, jsem to já. To jsi dobrý, žes mě hned poznal, jsi překvapený, že ti volám?“

„Ano, to tedy jsem,“ řekl David, „kdepak jste zůstala viset tentokrát, vezmu brašnu a hned vyrážím.“

„Ale ne, kdepak, tedy doufám, že hned vyrazíš, ale brašnu sebou neber, nikde jsem neuvízla, já ti volám, protože se mi po tobě stýská.“

„Páni,“ zareagoval překvapeně David, „tomu nemohu ani uvěřit sluneční paní! Vážně se vám po mě stýská?“

„Ano, stýská, já vím, že je to teprve čtrnáct dní, co jsme se viděli, ale nevím, co jsi to se mnou provedl, vůbec se nemůžu na nic soustředit a pořád myslím na tebe.“

„Wow!“ zvolal v duchu po americku David, „wow, wow, wow!!!“ – a znělo to i v duchu, jako když se mrouská pardál.

„Co je?“ zeptala se paní, „nějak jsi oněměl… nebo vymýšlíš honem nějakou básničku?“

„Ne, ne… jen jsem prachsprostě ztratil řeč. Tohle neznám. Jste si jistá, že víte, s kým mluvíte?“

„Ty truhlíku!“ zvolala paní, „nech toho… jestli máš čas, tak se hned seber a přijeď za mnou, máš to jen kousíček, jestli jsi tedy na té adrese, co máš na vizitce. Koupila jsem si nové boty a chci vidět ten tvůj vykulený kukuč, až si je budu pomaloučku nazouvat. Posílám ti adresu smskou.“

„Jedu, běžím, letím, spěchám, vždyť mě paní dobře znáš, i vítr svěží v zádech nechám, když ty mě k sobě zavoláš.“

„Tak poběž ty poeto… těším se na tebe.“ Paní zavěsila a David převrhnul zavařovací sklenici s lakem, naštěstí byl tak ztuhlý, že než si rozmyslel, že vyteče, David sklenici zase postavil. Bleskem shodil zástěru, kalhoty, tričko, slipy i ponožky, vlítnul do sprchy, a to tak rychle, že druhou stranou zase vylítnul ven.

Horká voda, studená voda, vařící voda, ručník, boule na holeni od zárubně, boxerky, kalhoty, tričko, boty, klíče od auta… brm brm… bum, bác, třísk. Zaklepal, zazvonil, utřel boty a už tam byl.

„Máš tričko naruby,“ oznámila mu suše paní, když otevřela a prohlídla si ho, jak se udýchaně popadá za břicho.

„To…to…neva…dí…,“ oddychoval David, „já děsně spěchal.“

„A proč kulháš?“ zeptala se ho ještě, když se belhal kolem ní do předsíně, vlastně úplné haly toho prostorného bytu.

„Vzal jsem to skrz zeď, neřekla jsi za týden, řekla jsi hned teď!“

„Ach ták!“ zasmála se paní, „no nic jiného bych od tebe ani nečekala.“

David vplul kulhavě do obýváku a rozhlížel se kolem sebe. Byt byl opravdu rozhlehlý a velmi vkusně zařízený… a byl plný nádherných ženských aktů. Paní stála opřená ve dveřích a pozorovala Davida, jak si prohlíží jeden akt za druhým a ani nedutá. Byl zvláštní, tenhle mládenec, to poznala hned napoprvé, když jí jako by nic spravil auto a za odměnu si vyžádal, jestli by jí nemohl políbit nohy, že prý je takový bláznivý nožičkový poeta, což hned pohotově doložil básničkou o barvách laku na nehty. 

Dovolila mu to. A co víc, pozvala ho k sobě do auta a nechala si tam líbat nohy jak v silonkách tak bosé. A ten medvídek s brašničkou ze sebe sypal jednu básničku za druhou a cumlal její nožky až se mu kouřilo z uší. Neomylně poznala, že má před sebou muže, těžce strádajícího nenaplněnou sexuální fantazií a dokonale toho využila. Odměnou jí byla vzrušující podívaná na skutečně roztouženého chlapíka, schopného v tu chvíli skočit pro ní do ohně.

Zatoužila si sním ještě víc pohrát, protože věděla, že si s ním může dělat, co bude chtít, a navíc měla až po krk dokonalých namachrovaných krasavců z posiloven, přesvědčených o svých přednostech, ale neschopných naslouchat nebo zahřát kohokoliv mimo sebe. To tenhle řemeslníček ano. A ten jeho nefalšovaný obdiv k jejím nohám, to musí každé ženě dělat dobře.

eropovídka fetiš nohy milfka bezpasaka.cz 3


„Davide?“ pronesla tiše. David se otočil a pohlédl na ni. „Líbí se ti?“ ukázala na akty po stěnách.

„Ano, moc se mi líbí,“ odpověděl vážně David, „nejen proto, že jsi na nich všude ty, ale mají

úžasný náboj, kdo je dělal?“

„Jedna moje známá. Který se ti líbí nejvíc?“

„Tenhle,“ řekl David a přistoupil k jednomu aktu, kde uprostřed květin stála žena v průhledném závoji s pokrčenou nohou opřenou o nízkou zídku a zálibně sledovala motýla, který se jí usadil na nártu.

„A líbím se ti víc na fotkách nebo ve skutečnosti?“

David se otočil zpátky na ženu, poklekl na jedno koleno, dal si ruku na srdce a zarecitoval:

„Tam mezi písky, zrníčko třpytné, hřeje se v paprscích slunečních vln, sotva jej spatřím, hned mě to chytne a k pobřeží zamíří bílý můj člun. Vyskočím na břeh a slova mi chybí, v houpavém kroku přicházím blíž, oči mi září, jak moc se mi líbí, k nohám jí položím své srdce a kříž."

„Ty se mi líbíš nejvíc,“ pokračoval rovnou dál, než stačila jakkoliv reagovat, „jsi nejen krásná, ale i velmi osobitá, vedle tebe se zase po dlouhé době cítím, jako muž.

Toužím po tvých nohách, za těch čtrnáct dní na ně myslím asi tak co tři minuty… ale když tě teď tak vidím stát opřenou ve dveřích s jednou rukou ve vlasech a tady kolem ty akty, toužím po tobě ještě víc, a nejen po nohách. A…najednou si nepřipadám ani starý, ani tlustý, ani ošklivý… já vím, že nejsem, ale ani si tak nepřijdu, naopak, připadám si jako Bond, James Bond, nebo aspoň jako Belmondo… a jsem ti za tento pocit neskonale vděčný.“ 

David se odmlčel, vstal a napřímil se, zrak mu plál jako mladému hřebci, z kapsy vylovil několik květů koniklece jarního a podbělu, které vyrval během svého trysku k autu, přistoupil k ženě, opět poklekl a beze slova jí květy podal.

„Ty jsi fakt děsný romantik,“ řekla s úsměvem žena.

„Toužíš po mě tak mocně, že procházíš skrz zdi a oblíkáš se naruby… tak si mě tedy vem. Nebudu ti nic určovat, ukaž mi, jak se miluje James Bond nebo Jean Paul Belmondo vtělený do medvídka s brašničkou!“ 

Žena shodila své matiné, odhalila přenádherné sexy prádlo a dokonalou postavu, natočila mírně hlavu na stranu a zadívala se Davidovi vyzývavě do očí. Ten vyskočil a zhluboka se nadechl. V paměti horečně sbíral všechny možné zdroje informací z filmů a knih, jak se asi mohli milovat Bond s Belmondem, ale pak se rozhodl, že se nechá vést svou intuicí a fantazií. Vycenil zuby a pomalu vyrazil k ženě jako hladový tygr.

Žena a Muž. Kalich a Hrot, dva zcela odlišné principy, dva zcela odlišné tvary. Přesto uzpůsobené k tomu, aby dokázali vytvořit harmonickou jednotu. Někdy jen na několik sekund, někdy třeba na desítky let. Příroda je k tomu vybavila nejrůznějšími prostředky, z nichž jeden z nejdůležitějších je přitažlivost na bazální úrovni. Ta je na rozdíl od získané přitažlivosti postavená čistě na biochemických základech, nezná logiku a neuznává rozum. Je to čistá esence elementárního živočišného pudu.

David přistoupil k ženě, zajel rukou pod její bohatou hřívu barvy lesního medu a položil ji ruku na zátylek. Upřeně se jí zadíval do očí. Jeho srdce mohutně pumpovalo okysličenou krev do těla v očekávání akce. Probuzené feromony bombardovaly ženiny receptory, takže ta, dosud jen pobaveně zvědavá, pocítila příliv vzrušení, její pochva se začala plnit krví a vytvářet ideální prostředí pro kohabitaci čili soulož. Zároveň se ženě rozšířily zorničky a i její srdce zvýšilo svůj běh. 

Sexualita mezi nimi byla nyní téměř hmatatelná. David s prvním vdechnutím zaznamenal její vzrušený pach a jeho Sysifos (říkám mu Sysifos, protože se chudák pořád taky tak snaží…), teď už naběhlý na maximální velikost, dost připomínal někoho, kdo trpí těžkou klaustrofobií a nutně se potřebuje dostat hned ven. David položil druhou ruku na její ladný bok, pevně k sobě ženu přitiskl, políbil ji a plynule vklouznul jazykem mezi její do ruda rozpálené rty. 

Žena zavrněla a vpustila ho dovnitř. Její klín zaznamenal Sisyfa a přitiskla se ještě víc. V sevření a v horkém líbání pomalu couvali z obýváku do ložnice a vůbec nechápali, že se po chvilce zase ocitli v obýváku. Časoprostor se nejspíš nějak zakřivil. David občas vyklouzl z její pusy, aby vášnivými polibky pokryl její šíji a ramena. Žena ho hladila po vlasech a sem tam mu zakroutila ucho. 

eropovídka fetiš nohy milfka bezpasaka.cz 5


Po hmatu našla pásek a rozepla ho, stejně tak knoflíky. Kalhoty však zůstaly držet na Sisyfovi a odmítaly se hnout. Žena se trochu odtáhla a pomohla mu kalhoty sundat. David je šupem shodil a vzal to i s ponožkami pamětliv dávno vyřčené moudrosti, že nahý chlap v ponožkách je opravdu směšný. Tričko si zatím nechal, objal ženu, nadzvedl ji a poponesl k pohovce. Cestou si rozbil o stolek i druhou holeň, ale vůbec to nevnímal. Posadil ji na pohovku a svezl se k jejím nohám. 

Žena si chtěla přitáhnout jeho hlavu do klína, ale David se vzepřel, položil si jednu její nohu na rameno a líbal vnitřní stranu jejího lýtka a kotníku. Druhou její nohu si přitiskl zespoda na Sisyfa a sevřel ji svými stehny. Oběma rukama pak pevně hladil obě její nohy, kam až dosáhl. Žena se zvrátila na záda a v naprosto perfektním souzněním mu svýma nohama vycházela vstříc. Jednu si nechala líbat od lýtka přes chodidlo až po prsty a druhou pumpovala Sisyfa až Davidovi lezly oči z důlků.

Po nějaké době vstal, nasměroval ženu, aby si klekla na pohovku, hlavu opřela o opěradlo, a rozevřela nohy daleko od sebe. Vyšpulený zadeček skýtal tak fantastický pohled, že se David málem pobryndal. Ale vydržel. Hladil ženu po těle, prsty projížděl rýhu mezi půlkami, přes černou průsvitnou krajku nahmatal vlhké continuo a začal jej také hladit. Žena zavzdychala a zakroutila zadečkem, hlavou se opřela o ruku a skryla svůj obličej pod ní. 

David obkružoval krajkoví a přidával na tlaku v místech, kterému básníci říkají mons veneris, tedy Venušin pahorek. Vůně vzrušení, která z ženy pronikala do celého vesmíru, ho přiváděla do extáze. Zase si klekl a začal jí vroucně líbat zadeček i klín, líbal a pusinkoval a mazlil se s jejím zadečkem, až mu zčervenaly tváře. Objal její stehna zespoda a zvyšoval důraz polibků. Narážel při líbání nosem do jejích dírek a jen tenká vrstva rajcovní tkaniny bránila tomu, aby pronikl dovnitř. 

Žena se několikrát pokusila si kalhotky sundat, ale David jí to nedovolil, jednak se mu ta kombinace hebké kůže a krajek líbila a jednak nechtěl nic uspěchat. Když pocítil, že žena začne zrychlovat dech a tvrději přirážet svůj zadeček na jeho obličej, přestal líbat a zvedl se. Jeho boxerky, zvící menšího cirkusového stanu, nyní opravdu připomínaly cirkusový stan. Stiskl Sisyfa pod krkem, ale hned přestal. Byl dokonale připraven a nebylo třeba mu pomáhat.

Jemnými pokyny donutil ženu, aby se otočila na záda a natáhla nohy, opatrně si na ni obkročmo sedl a začal jí prsty přejíždět po tváři a krku. Když dospěl k prsům, mazlil se s podprsenkou a zkušeným hmatem nezkušeného milovníka vklouzl za její záda a podprsenku rozepnul. Jeho očím zalahodil tvar prsou. Hladil je, masíroval bradavky a potichu recitoval:

„Hlavu máš střapatou, medový vlas, rty plné červené a smyslný hlas, oči jsou kulaté, nádherný stín, nos trošku nahoru, ale já vím, co s tím, sladkou máš bradičku, pusinku drzou, rozkošnou tvářičku, něžnou i hrdou, jsi prostě krásná, jako růžový květ, jak snadné je vykouzlit, těchto několik vět, prozkoumám krk a sunu se níž, tam k nebeským peřinkám kouknu se blíž, jak ty jsou čarovné, i když mají váhu svou, není to nádherné, že k sobě mě zvou? Nádherné oblinky, až přechází zrak, splývám teď k nim, jako dešťový mrak, když drtím Tvé rozinky přikryté nocí, co zvonů hlas slyším tvé srdce tlouci.“

Žena chtěla něco říci, ale David jí položil prst na ústa, a když po něm chňapla, nechal ji, aby mu ho sála a olizovala. Začal se jemně pohybovat dopředu i dozadu, jako by napodoboval kopulační pohyby a třel si Sisyfa ještě pořád schovaného v boxerkách o její klín a bříško. Pak se na ni zvolna položil a sevřel její tělo do dlaní. Zanořil obličej vedle jejího krku a líbal její šíji, krk, bradu, tváře a nakonec znovu vplul do jejích úst. 

Líbali se a David opět dráždil její klín rukou, tentokrát ale několikrát zajel i pod látku kalhotek a jako by omylem pronikal do nitra bytí. Žena se začala zvolna vzpínat a vycházet naproti jeho laskající ruce. Uplynula sotva nekonečnost, když vyklouznul z jejích úst a přesunul se k jejímu klínu. Nádherně voněl vzrušením, promáčené kalhotky fantasticky zvyšovaly smyslnost okamžiku. Hrál si s nimi a pomalinku je centimetr po centimetru stahoval dolů, pomáhal si i zuby, nadšený sladkou mízou, kterou byly prosycené. 

Když je stáhl, vrátil se ke klínu s výrazem labužníka stojícího nad do křupava vypečenou pečínkou a vrhl se do díla. Jen stěží se ovládal. Podložil ruce pod její zadeček a lízal jako pominutý, vzrušený až k prasknutí… nejen, že byl tak dlouho bez sexu, ale díky vzájemné vyvážené chemii zažíval pocit skutečně nebeský. Lízal a dráždil nejen poštěváček a naběhlé okvětí, ale i labužnicky vychutnával její zadeček. 

eropovídka fetiš nohy milfka bezpasaka.cz 2


Žena ho svírala stehny a zase povolovala, rukama mu držela hlavu a občas ji prudce přirazila k sobě. Házela klínem, jako píst parní lokomotivy, a hlasitě sténala. Společně tak vydávali ony nezaměnitelné zvuky, které tolik štvou méně šťastné sousedy.  Přišel čas vyzkoušet Sisyfa, teď už doslova rudého vzteky, nalitého k nesnesení. Ale David chtěl víc.

Shodil boxerky a lehl si k ženě v opačném gardu, neměl sice tušení, jestli žena jeho výzvu uposlechne, ale nezklamal se. Ta na něj nalehla, přitiskla mu klín na tvář a zabořila svůj obličej k Sisyfovi. 

David pevně sevřel její zadeček a pokračoval v lízání obou dírek. Jazyk mu už trochu dřevěněl, ale silou vůle ho použil jako beranidlo, s nímž dobýval tak dlouho odpíraný svět. Žena se s gustem pustila do Sisyfa a zkušené laskání, které předvedla, málem Davida zabilo. Teď už doopravdy kňučel a křečovitě zarýval ženě nehty do kůže. Do očí mu vyhrkly slzy rozkoše a nohama třepotal jako lodivod praporky. 

Mocné přívaly jeho dračí plazmy, které bouřily uvnitř jeho těla, by už dávno vytryskly mohutným proudem, kdyby ho chudáka včera tolik nevyšťavil při sledování svých oblíbených videí na Freepornvideo.cz. Ale i tak se bránil výtrysku do poslední chvíle. Když už to nemohl vydržet, naposledy mohutně zlíbal ženin klín a naznačil jí, aby se otočila a nasedla na něj. 

Žena uposlechla, sama na pokraji orgasmu netoužila po ničem jiném. Nasedla na Sisyfa, opřela se rukama Davidovi o hruď, přičemž mu vyhrnula tričko až pod bradu, chytla mezi prsty jeho bradavky a stiskla je, až mu zaštípalo v uších. Pravidelně nepravidelný pohyb, teplo jejího klína, proudy nektaru stékajícího po jeho stehnech, mlaskavé plácání jejího zadečku a drcené bradavky, přivedly Davida do zběsilého stavu šíleného poltergeista. 

Vydával pravěké zvířecí zvuky, ke kterým se připojila i žena a společně se otřásali a řvali, až se žena svezla na bok, načež iniciativu plynule převzal David, chytil správný rytmus a zrychlil tempo ještě víc. Svíral ženu v pevném objetí a naslouchal jejím niterným výkřikům, až se narodil vulkán a svět přestal na několik sekund existovat. David si nevšimnul, kdy přesně z něho žena sklouzla, ale svíjela se vedle něho stejně bezmocná jako on.

Leželi vedle sebe a zvolna oddychovali. David si prohlížel akty, na které viděl a něžně si pohrával s jejími vlasy. Nehodnotil, jen tiše zažíval štěstí, které se na něj tak nečekaně usmálo, když se před čtrnácti dny vracel z jednoho melouchu a zabočil na odpočívadlo, protože se mu chtělo strašně čůrat. Ano, řekla ta žena tenkrát, nečekané věci často přinášejí mnohem více radosti než ty pečlivě plánované. 

eropovídka fetiš nohy milfka bezpasaka.cz 1


Tak krásnou a elegantní ženu by si sotva kdy dovolil jen tak oslovit na ulici, v baru nebo v divadle. Ona bezesporu naplňovala veškeré možné představy o krásné ženě, ale on sotva. Sice sympatický, možná i hezký, ale rozhodně ne žádný plájboj, či jak se to říká. Necítil se tehdy na víc než jen na pokus, který považoval předem za ztracený, totiž požádat tuto ženu, aby mu dovolila políbit jí nohy za odměnu, že jí spravil auto. Nohy byly jeho životní vášní a docela spokojeně se tenkrát válel v prachu, když mu to skutečně dovolila. 

Ovšem ta žena mu dala víc. Ohromně mu zvedla sebevědomí, tak důležité pro testosterony. Byl jí za to nekonečně vděčný. I žena přemýšlela o něčem podobném, protože se po chvíli otočila na Davida, přehodila mu nohu přes tělo, což vyčerpaný Sysifos přijal s povděkem a ihned zapomněl, že je vyčerpaný, a řekla:

„Nebylo to zlé Davide, opravdu ani trošku ne. Je na tobě znát, jaký je tvůj postoj k ženám. Líbilo se mi to. Tvoje výbava sice není z největších, ale plně si to nahradil svým jazykem. Musím přiznat, že to byla skutečná paráda. Nevadí ti, že ti to říkám, že ne?“

„Ale kdepak, jistěže ne, nejsem přece debil, abych si myslel, že jsem nejlepší hřebec na západ od Wilth-Ahwa. Já jsem naopak absolutně spokojený, ne, to se nedá ani tak říct… vlastně ani nechci nic říkat, protože na to nejsou žádná slova, mám v hlavě úplně prázdno a skoro se mi chce brečet, jak jsem šťastný. Nepovažuji sex za nejdůležitější součást života, ale když ono je to tak nádherné! Tak krásné, tak úžasně vysilující. Nemohu ti dokonce ani poděkovat, protože nic z toho, co bych mohl říci, nevystihne skutečný stav věci. Ale, ty to ani nepotřebuješ slyšet, protože to vidíš a cítíš. Víš, něco ti řeknu, prošel jsem si peklem, ale jestli se z tebe vyklube stejná potvora, jako jsi úžasná, pak mě to největší peklo teprve čeká.“

„Ty jsi budulínek Davídku,“ zasmála se žena, „bože, jak ty dovedeš být roztomilý… .“ 

David se zatvářil mimořádně roztomile, a i když si nebyl jistý, jestli si z něho nedělá legraci, cítil se jako úžasný machr. Obrátil se na ženu a řekl:

„Mám nápad… .“

„Já taky,“ přerušila ho žena, položila mu nohu na Sisyfa a začala mu ho nohou třít. Sisyfos se důležitě nafoukl, David zavzdychal a vrhnul se ženě do náruče… .

odběr bezpasaka.cz

© Bezpasaka.czMohlo by tě zajímat:

Pozitivní vliv sexu na lidské zdraví

Suplementy. Jak naturálně zlepšit sexuální život?

Lepší erekce a větší potěšení ze sexu? Řešení existují

Cvič těchto 5 partií a buď středem pozornosti žen!

 

 porno web bezpasaka           silikonove panny bezpasaka

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Mezi fantazií a realitou je velmi tenká hranice, pokud vůbec. Tedy aspoň pro mozek. Sny totiž mozek prožívá úplně stejně, jako realitu. Jediný rozdíl je v tom, že realita má své hranice, zatímco fantazie nikoliv. Ve světě fantazie si říkám lord David Welldone z rodu Nožkomilů a velmi rád vás svým světem fantazie provedu. Budeme společně snít o kráse žen, o jejich vášni a smyslnosti, moudrosti i velikosti, neboť žena je sám život věčný... a v realitě pěkně drahý.

David Welldone
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek

Společná cesta vlakem

26.05.2021 - 06:00

Teď sedím obkročmo na tobě. Chytáš mě za zadeček a jak po něm, jen tak nenápadně přejíždíš, zjišťuješ, že nemám kalhotky.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky