Nešťastné příhody s dobrým koncem plným sexu

Erotické povídky a vtipy
Štítky: 

Nešťastné příhody s dobrým koncem plným sexu

Život je jedno velké jeviště a ne vždy se hraje hra, na kterou se chceme dívat. Ne všechny filmy začínají šťastně, ale přesto mají dobrý konec. Jak vypadají příběhy, se kterými se málokdo svěří?

Obsah:

  1. Nešťastný šťastný zájezd. Filip: 28 let
  2. Jak to funguje v reklamní agentuře. Ondřej: 32 let
  3. Přišla si stěžovat, nakonec odešla šťastná. Martin: 40 let

Nešťastný šťastný zájezd. Filip: 28 let

příběhy o sexu ze života bezpasaka.cz

Lidé by tomu nevěřili, ale na dovolené v Chorvatsku lze narazit na takové kuriozity, které člověka doslova překvapí. Na přelomu července a srpna jsem si vzal u svého zaměstnavatele dvoutýdenní dovolenou s tím, že společně s rodiči pojedu na zájezd do Chorvatska. Pro řadu Čechů je to typickým místem, kde tráví dovolenou, ale já tam nikdy nebyl, tak mě zajímalo, co na tom všichni vidí.

Jednalo se o skupinový zájezd a všichni jsme jeli autobusem. Už tehdy jsem si všiml, že kromě několika párů postarších lidí s námi jede i jedna mladší dvojice. Měli jsme namířeno do Rabacu, kde jsme také dostali ubytování ve větším apartmánu. Jenže po příjezdu se vše pos**lo.  Přišla bouře a celá dovolená byla v čudu. Pršelo celé dva týdny, tak jsem si aspoň užil tiché noční vycházky, během kterých kaluže deště hezky odráží světlo všech lamp, reflektorů, neonů a celkově osvětlení. Město tak dostává jiný nádech, který během dne nelze získat. Moře bylo díky dešti také i lépe cítit.

Každopádně nebylo moc co dělat. Na plážích celkem vlhko a chladno. Sem tam do vody jo, ale povětšinou byli všichni ve městě, nebo ve svých pokojích.  Poslední den zájezdu všichni odjeli do příbuzného městečka na prohlídku památek. Aspoň jsem si myslel, že všichni. Opíral jsem se o zábradlí před venkovní chodbou apartmánu a přes menší stromový porost se díval na moře, když se v tu chvíli vedle mě objevila dívka z autobusu, která na zájezd jela v páru se svým přítelem. Byl to ten jediný mladší pár. Po chvíli konverzace bylo jasné, kam vše směřuje. Byla celkem zklamaná. S přítelem plánovali dovolenou, kterou si společně užijí, ale na sex prý ani jednou nedošlo.

Napřed jsem odmítal s tím, že má přítele, ale odolávalo se celkem těžko. Obzvlášť když se se svým plným dekoltem přitiskla na mou hruď, na kterou si také opřela svou hlavu. Mírně poprchávalo a ona měla na sobě takové to tenké bíle tričko, které snadno promokne a přilne se na kůži, což se stalo a odhalilo to už v tu chvíli její tvrdé bradavky prozrazující její vzrušení. Bylo mírně po poledni a zbytek účastníků zájezdu se měl vrátit až večer. Spousta času na cokoliv. Při svém opření o mou hruď mě pomalu začala hladit svou levou rukou, přičemž já ji hladil po vlasech. Posléze začala zajíždět rukou níž, čemuž jsem se neubránil a dostal erekci. Jakmile ucítila mého vojáka v pozoru, chytla mě za ruku a odvedla na svůj pokoj.

Bylo to překrásné. Napřed svlékla vršek mého těla a povalila mně zády na okraj postele. Seděla na mě, ale pomalu sklouzla dolů, až klečela na zemi. Rozepla můj zip riflových kalhot a vytáhla mi ho ven. Napřed ho pomalu honila, ale pak se nebránila orálu a začala ho kouřit. Ach, to bylo dokonalé. Po chvíli vstala a sundala si své kalhoty, čehož jsem využil, vstal a sundal si je také. Opět mě povalila na postel, tentokrát však šla přímo na mě.

Chytla mi ho a nechala zabořit přímo do ní. Začínala pěkně pomalu a během toho si sundala i své promoklé tenké tričko a podprsenku. Pak začala zrychlovat. Pravou rukou jsem si ji k sobě přitlačoval, kdežto levá ruka mačkala její levé prso. Prsty jsem jí projížděl po tvrdé bradavce, což ji očividně vzrušovalo. Začala vzdychat a její blonďaté mokré vlasy pěkně vytvářely linii s jejími rameny. Po několika minutách jsem ji převalil na záda já a začal do ní bušit. Vše bez kondomu, což jsem v tu chvíli neřešil. Svýma nohama mě zamkla ve výši beder a tlačila více k sobě. Pěkně jsme do sebe naráželi a já se do ní udělal. V tu chvíli jsem si řekl, že je to kur*a skvělá dovolená.

Chvíli jsme ještě leželi v posteli a vzájemně se dotýkali a hladili. Naštěstí měla tabletku a tím pádem jsem nic nemusel řešit. Byl to skutečně nečekaný obrat celé dovolené. Dodnes jsem nikomu neřekl, proč jsem měl z celé dovolené radost. Nikdo nedokázal pochopit z čeho, když bylo neustále zataženo a pršelo. Všichni se ptali na památky. Já vždy odpověděl, že mě spíše zajímalo moře.

Jak to funguje v reklamní agentuře. Ondřej: 32 let

erotické příběhy bezpasaka.cz

Jmenuji se Ondra, ale to asi není tak podstatné. Podstatný je příběh, který mě v životě nakopnul. Dlouho byla mým domovem Ostrava, město tvrdé práce a biologické evoluce lidských plic. Byl jsem celkem dlouhou dobu kuřák, takový ten frajer na úrovni, co rád nosil kabát, ale přitom kouřil úplně ty nejlevnější pašované cigarety. Bůh mě, dalo by se říct, neobdařil schopnýma rukama, ale spíše obratným jazykem, takže mi nedělalo problém se vždy ze všeho vykecat.  Jenže jsem byl švorc.

Proto jsem si našel novou práci, a co se nestalo, po dvou měsících jsem dostal padáka. Jelikož se mi to během roku stalo už po čtvrté, tak jsem skutečně nebyl při penězích. Svůj smutek jsem se snažil napřed zapít, posléze jsem zavítal i na privát. Byl to můj první zážitek tohoto typu, ale jelikož jsem byl bez partnerky, nijak zvlášť mi to nevadilo.

Své pocity z návštěvy privátu jsem měl naprosto pozitivní. Jednalo se o mladou slečnu. Na profilu uváděla věk 26 let, ale tipoval bych, že byla tak o 5 let mladší. Prsa takové pěkné trojky. Černé vlasy, výrazná rtěnka a dle všeho se jmenovala Míša. Trošku si ujíždím na orálu. Takové pokouření mi vždy udělá dobře, obzvlášť když holka polyká, což Míša udělala s radostí. Zajímavé je, že na alkohol, cigarety a sex se peníze vždy najdou.

Peněz však ubývalo a já si byl nucen znova najít novou práci. Dostal jsem lukrativní nabídku v reklamní společnosti. Práce mě bavila a šla mi od ruky. Možná právě proto, že zde bylo nutno používat jazyk a hlavu místo rukou. Za Míšou jsem již nezavítal. Avšak po roce v nové práci měla ke mně nastoupit nová kolegyně a já ji měl zaučovat. Byl jsem celkem hodně překvapen, když jsem ve dveřích objevil Míšu. Zprvu jsem ji vůbec nepoznal. Samozřejmě její skutečné jméno byla Veronika, byla mladší, než udávala a také byla blond. Ona mě však nepoznala, ale tomu jsem se nedivil. Celou situaci jsem využil pro oživení pracovní nudy. Veroniku jsem začal postupně zaučovat, ale neodpustil jsem si přitom zpívat potichu písničku „jednou mě vykouřila černovláska, byl to privát, žádná láska.“

Po dvou týdnech to nevydržela a řekla mi, ať s tím přestanu, že neví, kdo jsem a nechápe, o co se jedná. Tak jsem to na ni vybalil všechno. Po menší diskuzi jsme skončili u mě doma na gauči a v hlavě jsem si jen opakoval ten samý, mnou vymyšlený, song.  Nevím, co od toho čekala, ale já jsem si to naprosto užil. Každopádně dnes již každý máme pod sebou své vlastní oddělení a máme své partnery. Ale když to jeden z nás nutně potřebuje, tak si pěkně vyjdeme vstříc, přece jen obratný jazyk mám i já. Někdy i vyhazov z práce nás kopne do těch správných náručí. Ničeho nelituji, v práci se škádlíme a užíváme si to.

Přišla si stěžovat, nakonec odešla šťastná. Martin: 40 let

erotické příběhy plné sexu bezpasaka.cz

V autoservisu již dělám dobrých 20 let. Za tu dobu jsem už narazil na spoustu zákazníků, kteří byli nespokojeni s naší odvedenou prací. Jeden by řekl, že ti lidé už prostě neumí ocenit těžkou ruční práci. Kdysi nám zákazníci pokorně poděkovali a ještě byli i rádi, že se jim na auto vůbec mrkneme. Ale co už, doba se mění.

Jednou jsme takhle v servisu měli trošku staršího Golfa IV, který vypadal, že ten patnáctý rok už poznal. Auto nejelo, i když startovalo a plyn fungoval. Problém tedy nakonec byl v převodovce, respektive v poloose, která při jízdě prostě vypadla ven. Práce jednoduchá, stačilo vyměnit poloosu, avšak klient si přál, ať tam pouze znovu nahodíme šrouby. Posléze jsem zjistil, že to byla klientka.

Jelikož se nejednalo o žádnou náročnější práci, nebylo k tomu potřeba pomoci ostatních chlapů. Tuhle fušku jsem si nechal na závěr dne, kdy ostatní už šli domů. V tu chvíli se zde objevila žena, která tvrdila, že vůz je její. Byla celkem dost naštvaná, že nám to trvá a ona už musí jezdit. Klasický případ, kdy prostě člověk nechápe, že existuje určitý postup práce. Auto nám přivezla včera večer, jenže tím, že kolega Patrik onemocněl, jsme na dílně byli jenom já a Dušan.

Snažil jsem se milé paní vše vysvětlit a uklidnit ji, že jestli si počká těch 30 minut, tak bude hotovo. Byla to žena v mém věku. Tipoval jsem tak 38 – 43 let. Hnědé krátké vlasy na mikádo, celkem ostré rysy v obličeji a oblečená v černém kabátu. Působila dojmem důstojné dámy, která potřebuje kvalitu, výkon a efektivitu, nejlépe v jednom. Věci celkem rychle nabraly spád.

V posledních 10 minutách byla jako urvaná ze řetězu a pořád si stěžovala, že mi to dlouho trvá a na co, že to tam furt čumím. Vždyť to jsou přece jen debilní šrouby, které stačí zavrtat do díry. Tak to už jsem nevydržel, vybuchl jsem a řekl, že jestli jí to čekání tak moc vadí, tak že jí ho tam klidně celého zašroubuju, až se jí oči v sloup otočí. Nikdo tu není, kancl je volný, tak ať si tam jde počkat. Přitom jsem ukázal směrem na dveře.

Prvotně byla v šoku, ale šok vystřídal smíšený pocit hněvu a odhodlání, načež vyrazila směrem, kterým jsem ukázal. Vzápětí mi došlo, jak to vše vyznělo a že se jí musím omluvit. Dodělal jsem si svoje, umyl si ruce a šel do kanceláře oznámit, že je hotovo. V tom jsem uviděl něco, co jsem vůbec nepředpokládal.  Stála tam a její výraz jasně hovořil, že to chce. Chvíli jsme se vzájemně dívali do očí. Následně ze mě vypadlo, co jako od toho čeká. Přitom, jak jsem to řekl, jsem se kousl do jazyka, jaký to jsem blbec. „Nic!“ odvětila, položila prachy na stůl a šla. Ani doklad vystavit nechtěla.

V hlavě mi jenom proběhlo, že takovou ženu jsem vždy chtěl dostat do postele. Odhodlanou, silnou, která má jasně vytyčené hranice a ví, co chce. Nevydržel jsem to a rozběhl se za ní. Zezadu jsem ji popadl, pevně chytil za pas a přehodil přes rameno. Čekal jsem odpor, nadávky, kopání a bolest, ale nic z toho nepřišlo. Do té chvíle jsem nikdy nedokázal ocenit náš široký kancelářský stůl. Celou jsem ji svlékl, že na ní zůstala jen podprsenka a směrem dopředu ji položil na stůl, přičemž měla roztažené nohy. Kalhoty jsem ani nesundával, pouze je shodil dolů a pěkně do ní pronikl.

Byla celá vlhká, vzrušená a jenom v podprdě. Já přitom pouze pozoroval, jak se její velká prsa při každém nárazu houpala. Kůži měla bílou jako stěnu s mnoha znamínky. Štíhlá, ale žádná anorektička, svalstvo zad jí bylo pěkně vidět, když ho měla zatnuté. Nevydávala žádné zvuky, pouze byla červenější a červenější, až pak to nevydržela a jedním silným vzdychem projevila orgasmus, při kterém se jí začala třepat stehna. Po minutě, během které vychladla, se přetočila a seděla na stole, přičemž mě do sebe znova pozvala. Neodmítl jsem. Těsně před vyvrcholením jsem ho vytáhl, její reakce byla okamžitá, ihned jej vzala do ruky a začala honit. Udělal jsem se, jako nikdy předtím. Tolik toho ze mě snad ještě nikdy nevyteklo, všechno na její podbřišek.

Po menší pauze jsme se oba utřeli a omyli. Omluvila se mi za to, že po mě předtím ječela, že je ve stresu, protože má doma 15 letou dceru, kterou sama vychovává, jelikož ji manžel opustil. Navíc prý byla ještě silně nadržená a neměla nikoho, s kým by si užila. Taky jsem se jí omluvil, podepsal doklad o provedení práce s tím, že jsem poukázal na telefonní číslo úplně dole na papíře, že mi může kdykoliv zavolat. Od té doby se jí její stříbrný Golf porouchal už dvakrát, avšak opravu jsem provedl vždy u ní.

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Zažij i Ty sexuální dobrodružství:

Blondýnka Nella z Prahy

Svůdná Jana z Vysokého Mýta

Tmavovláska Ria z Brna

Zkušená Katka z Olomouce

Autor: 
Jakub
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.