Nornik obecný 1. díl: Popis a rozbor chování

Sex

Nornik obecný 1. díl: Popis a rozbor chování

Prostituce, sex, miliardy, násilí a nevěra. Většinu problémů světa prostituce vytváří okolní společenské stigma založené na nedostatečné informovanosti. Seriál Nornik obecný přibližuje tuto kontroverzní tématiku pomoci vážného humoru i objektivního pohledu všem čtenářům, kteří jsou odhodláni se podívat světu prostituce přímo do očí.

Co se v tomto díle seriálu dozvíte:

  1. Nornik obecný: Základní informace
  2. Jak se z nenornika stane nornik: Popis transformace

Nornik obecný: Základní informace

Bezpasáka přináší kompletní popis norníka i procesu, při kterém se jim muž stává

Popis

Výška: v průměru 181 cm

Hmotnost: okolo 70 - 80 kg

Typ řeči: česká

Na rozdíl od ostatních, nornik obecný se liší hlavně přístupem k sexualitě jako takové. Kde má většina běžné české populace zábrany a bariéry, nornik je nemá. Na první pohled ho nepoznáte, pro identifikaci je nutná hlubší analýza minimálně ve formě konverzace na téma sex, prostituce a vztahy.

 

Pozor: Neplést si Nornika (muž využívající sexuálních služeb) s Norníkem (zvíře, hraboš).Častá záměna i mezi odborníky českého jazyka.

Rozšíření

Po celém území České republiky.Nejvyšší výskyt zaznamenán v Praze. Z analyzovaných dat vyplývá, že čím menší město, tím menší výskyt.

Základní dělení

Nornik obecný se dělí hned na několik typů, přičemž každý z nich vyhledává rozdílný typ sexuálních služeb, kvality i celkového místa provozu.

V základu rozeznáváme nornika zámožného, vztahového, atypického a sdíleče.

Nornik zámožný

Jedním z typů Nornika, je Nornik zámožný, který vyhledává skutečně luxus, ale je ochoten ho také i řádně zaplatit.

Tento typ nornika zpravidla disponuje většími finančními zdroji i majetkem. Jeho prioritou často bývají eskortní služby, které nabízí pro něj dokonalý poměr zábavy, kvality sexu a společnosti. Většinou jej nalezneme na rozdílných společenských událostech a akcích. Na oko působí velice zdvořile, ale to jen skrývá svou šelmu uvnitř. Většinou vyhledává běžné sexuální služby a plně mu vystačí klasika a orál, avšak potřebuje nadstandardní kvalitu, která je důkazem jeho nadřazenosti.

 

Tento typ nornika je poměrně málo rozšířený a jen tak v hospodě na něj nenarazíme.

Nornik vztahový

Jedná se o typ, který je buď single, nebo ve vztahu, avšak důvodem jeho noření je jeden z nejčastějších vztahových problémů-sexuální frustrace. Tu získává z nedostatku sexuálního uspokojení, které přímo vzniká díky nevhodnému partnerovi nebo nepřímo absencí jakéhokoliv partnera. Z tohoto důvodu využívá sexuální služby čistě jenom pro sexuální či sociální uspokojení.

 

Jedná se o nejrozšířenější typ nornika s částečným překrytím do ostatních skupin.

Nornik atypický

Tento druh je velice zvláštní a specifický. Oproti ostatním vyhledává sexuální služby ze zcela jiného důvodu. Jeho primárním cílem je zkoušení a objevování netradičních způsobů sexu. Často využívá služeb BDSM, erotických masáží, análu, polykání apod. Cokoliv, co není běžné, jej přitahuje.

 

Jedná se o poměrně rozšířený typ, častější je pouze Nornik vztahový.

Nornik sdíleč

Jestli jste se někdy vůbec dozvěděli o noření a Nornicích obecně, své poděkování můžete dát právě nornikům z této kategorie. Členové této skupiny žijí pro to, aby své zážitky sdíleli s ostatními svého druhu. Často se sdružují na různých online fórech jako je nornik.net nebo masher.cz, kde sdílí své zkušenosti a píší recenze na jednotlivé poskytovatelky sexuálních služeb. Jsou to i odvážlivci, kteří často cestují do zahraničí, aby se následně v online prostředí pochlubili vyzkoušením exotiky a získali tak respekt ostatních.

 

Co se výskytu týče, jedná se o relativně méně početnou skupinu, která se však neustále rozrůstá. Překrytí s ostatními typy je zde nejvyšší.

Jak se z nenornika stane nornik: Popis transformace

Změna je proces. Řada mužů si zvolí noření kvli sexuální či sociální frustraci.

Pro lepší pochopení uvažování a mentálního postupu logiky celého procesu, uvedeme scénář na praktickém příkladu Štefana K., který nám dovolil nahlédnout do jeho života a poodhalil tajemný závoj, který před ostatními skrývá. Z důvodu nedostatku technického vybavení a zachování soukromí pana Štefana nabízíme celou reportáž v psané podobě a věříme, že s vaší schopností imaginace se bude jednat o dostatečný materiál pro vysvětlení celého procesu.

 

Je pondělí 11:30, když klepeme na dveře jednoho z pražských bytů. Po chvilce čekání nám otevírá dveře Štefan, který nás nadšeně vítá, ale v jeho očích jde vidět řada obav, zda ho potají nenatáčíme. Vstupujeme dovnitř a asi po 20 minutové 20minutové konverzaci si získáváme Štefanovu důvěru a zjišťujeme, že se jedná o muže, žijícího s manželkou, která je v práci a dvěma dětmi, jež jsou ve škole.

 

Štefan na nás působí jako naprosto normální chlap. Sám se nám svěřuje, že pracuje jako stavební dělník. Aktuálně má volno, díky čemuž se vlastně vůbec setkáváme. Zajímá nás, co pro něj noření znamená. Vysvětluje, že si zkrátka neví rady. Uznává, že je v tomto světě nováčkem a přiznává se, že sexuálních služeb využívá teprve třetí měsíc. Ptáme se ho, dle čeho a jak vlastně si vybírá ženy, které bude kontaktovat. Pozve nás ke svému stolnímu počítači a vysvětluje svou strategii.

 

Na monitoru nám ukazuje stránky, které pravidelně navštěvuje. Jedná se o různá fóra a inzertní weby. „Ze všeho nejdřív si udělám svůj topový výběr. Většinou se jedná o 4 nebo 5 holek, které následně dále ověřuji. Nabídka se často mění, a proto tyhle stránky navštěvuji pravidelně. Jakmile mám vybráno, opisuji si informace o holkách zde do wordpadu a následně ukládám na zaheslovaný server. Druhým krokem je ověření cen a kvality jednotlivých holek na diskuzních fórech. Zde vyřadím až 80 % všech z mého výběru. Buďto je to kvůli špatným recenzím, které si holky vysloužily nebo právě naopak kvůli absenci jakékoliv recenze. Snažím se jít na jistotu a nic neriskovat. Holky, které projdou mým sítem, následně kontaktuju (vytahuje klíč a odemyká jeden z šuplíků, kde se nachází stará Nokie). Používám druhý telefon, o kterém žena neví. Během hovoru si potvrzuji, zda sedí ceny i dostupnost služeb a případně rovnou domlouvám i termín.“

 

Po dokončení vysvětlení zaběhnutého Štefanova systému s kolegou souhlasně přikyvujeme.

 

Běžný Nornik si dnes vyhledává a domlouvá sexuální služby přes internet. Studuje recenze a vyplňuje "objednávky".

Poznámka: Každý nornik má svůj vlastní styl i způsob zajišťování si sexuálních služeb. Nic jako nornická osnova neexistuje, avšak určité vzorce chování, jako je tajení, používání hesel, mazání historie, používání cizích telefonů apod., jsou běžné. Hlavně pro norniky ve vztahu, kteří navíc vedou rodinný život, nebo se pohybují v sociálním kolektivu odsuzující využívání sexuálních služeb.

 

 

Setkání se nese na vlně přátelské energie, když Štefan zjišťuje, že nás skutečně zajímá jeho příběh a nijak jej neodsuzujeme. Ptáme se, co ho k noření přivedlo. Byť pro Štefana osobně se jedná o podstatné body jeho osobního života, obecně jsou jeho důvody pro noření podobné jako má řada ostatních norniků. Štefan se svěřuje, že je sexuálně frustrovaný. Dle něj vše začalo po narození dětí, kdy žena prostě přestala o sexu uvažovat, jelikož jej nepotřebovala.

 

Dle Štefana ze začátku ztratila zájem o nové sexuální praktiky a stále více brala sex jako manželskou povinnost. „Šlo vidět, že si sex neužívá“. Po dvou letech snažení to Štefan nakonec vzdal. Zvolil cestu nejmenšího odporu – využití sexuálních služeb. „Já svou ženu stále miluju, ale vím, že kdyby se to dozvěděla, zničilo by jí to,“ svěřuje se Štefan. Než se muž před námi vůbec odvážil zatelefonovat nějaké holce, trvalo mu to rok zpytování sebe sama. Často se prý odsuzoval, že vůbec inzertní weby navštěvuje. Mnohokrát kvůli tomu i trpěl depresí. Avšak vše pominulo, když bránou do světa sexuálních služeb prošel. „Během posledních 3 měsíců jsem tak šťastný, jako za poslední roky ne. Konečně se opětovně cítím jako chlap. Hlavně, když u toho holka, co platím, pořádně řve (směje se a my také).

 

Po prohození ještě pár slov si následně se Štefanem podáváme ruce, loučíme se a těšíme se na případnou další komunikaci a setkání.

Závěr

Příběh Štefana nám ukazuje, že problém ani není tak samotné noření, jako spíše řada situací, které mu předchází. Pro řadu mužů se noření stává jako tou nejjednodušší cestou řešení celé problematiky jejich sexuálního života. Muž zaplatí peníze a dostane sex. Nemusí ženě kupovat květiny, poslouchat její řeči a celkově nijak zvlášť do ní investovat svou pozornost. Svět sexuálních služeb nabízí jednoduché a rychlé řešení, avšak má i svou stinnou stránku. O té si však promluvíme v příštím díle našeho dokumentárního seriálu, vycházejícího pravidelně každý měsíc.

 

Mohlo by vás zajímat

Autor: 
Jakub
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.