Obyčejný chlap

14.03.2021 - 13:48
Erotické povídky a vtipy
   Přečteno: 3261x
Jsem normální českej chlap, kterýho oškubala ženská a odešla za nějakým pracháčem. Však ona přileze, až se mu okouká. No jo, ale můj pták čekat nevydrží...

Jsem normální českej chlap, kterýho oškubala ženská a odešla za nějakým pracháčem. Však ona přileze, až se mu okouká. No jo, ale můj pták čekat nevydrží...


Jako každý víkend jsem se probudil, jak jinak než sám ve své posteli. Teda v naší bývalé manželské posteli. Jasně, že ta moje stará má už někde někoho jinýho. Pracháče, který má luxusní vilu i auto, kde si jí pravidelně dává. No, co nadělám, aspoň že mám fantazii, kterou mi ani ona vzít nemůže. A taky mám ruce a přístup k internetu. Jinak mi vzala všechno i mýho milovanýho kocoura, on byl ten, kdo mi byl po celou dobu věrný.

Neměl bych si zajít pro nějaký prášky? Třeba by pak nebylo všechno tak depresivní. No, ale co když to jsou jenom lákadla na peníze. Všechno se kolem nich točí. Jo, ona je má ráda a já už jich nemám tolik, co dřív…

Skoro každý ráno mi stojí péro. Tak automaticky sahám po mobilu, který mám pod polštářem, abych s tím něco udělal. Tak co si vyberu dneska? Chtělo by to nějakou reálnou krásku, česku ideálně. Takovou poctivou ženskou, velký kozy. Tak hledám velký český kozy. Projíždím stránku za stránkou pořád nic, co by se mi líbilo. Jo, fotek plno, holky sice hezký, ale nic podle představ. Já bych přeci jenom radši video, abych pohonil.

Neztrácím naději a hledám dál, hele bezpasáka, název velmi zajímavej, takovej českej, proč se tam nepodívat. Hele, vypadá to, že sem našel přesně to, co jsem hledal, krásný holky, mají dokonce i český jména. Netrvá dlouho a vidím svoji favoritku. Totální bohyně, krásný velký kozy, na první pohled přírodní, že by trojky? Ty její blond vlasy a úžasný modrý oči, ve kterých bych se hned utopil. Sakra, tu bych chtěl, ta ženská má svoje kouzlo.

Na fotkách neukazuje úplně vše, ale i to co ukazuje, mi stačí k tomu, abych byl těsně před výbuchem. Když si představím, jak ji beru zezadu a ve dlaních mám ty její kozy, stříkám tak silně, jak kdybych nehonil snad týden. Vstávám a jdu si umýt ruce. Divný je to, že i teď, když je po všem, tak tu ženskou nedokážu vyhnat z hlavy, pořád na ní myslím. Jakou má asi kundičku…

Vracím se ještě na chvilku do postele a pořád si ji prohlížím. Projíždím i zbytek webu a dojde mi, že je to vlastně reálná holka! Myslel jsem si, že mám přehled, ale na tenhle web ještě nenarazil, divný… Jo jasně, je to šlápota, má u sebe i telefonní číslo. Tyhle holky jsem už párkrát zkoušel, ale pokaždý to bylo dost děsivé. Blbý řeči: „... honem, dělej, ať už to je…“ nebo taky „nene, tohle sis nezaplatil…“ Snad horší, než když jsem se doprošoval doma. Ne, díky, lepší pěkně v pohodě doma, ruka a video.

Pořád si říkám, že tohle by mohlo být jiný. Pohrávám si s myšlenkou, že jí zavolám. Najednou beru telefon do ruky a nejistě zadávám její číslo. Cítím šílený napětí. Po chvilce někdo zvedá telefon, slyším vychlastanej chraplák:

„Nooooo?“

Ježíši, to je snad chlap, hmm, tak nejspíš omyl. Obrovské zklamání vystřídalo mé počáteční nadšení. No zkusím to, koktavě ze sebe vymáčknu:

„Dobrý den, to je Aneta, číslo mám z webových stránek.“

Z druhé strany slyším:

„Jo, počkej moment.“

Tohle je na dobrý cestě, naděje se mi vrací. Najednou slyším příjemný dámský hlásek:

„Ahoj jsem Aneta, prý mě hledáš?“

Uff, číslo bylo správně, sem rád, že jí nepatří ten hlas, co jsem slyšel předtím. Neváhám a jdu se s ní domluvit:

„Ano, tvoje číslo je netu, máš dneska volno?“

Zase ten příjemný hlásek:

„Ano mám, kdypak máš čas?“

Na dnešek mám jenom pár věcí na zařízení:

„Co třeba podvečer, kolem 17, půjde to?“

„Jo, to budu jenom Tvoje, budu tě čekat.“

Následovaly instrukce, kam se mám dostavit a rozloučení.

Konečně nastal čas vyrazit na danou adresu. Jsem nervózní, jak kdyby mi bylo 15 a čekal jsem na svůj první sex. Nervózní a natěšený zároveň jsem šel rovnou k velkému rodinnému domu. Stojím u branky a roztřesenou rukou zvoním na zvonek. Během chvilky ji vidím, jak stojí mezi dveřmi.

To je ona, to je ta holka z fotky, Aneta. Reálná a stojí přímo přede mnou. Fotky nelhaly, je krásná, kolik jí tak může být? Má na sobě jenom košilku a župan. Sluší jí to, ví, co si oblíknout. Výstřih má dokonalý, ale já se utápím v těch jejich mrdavých očích. Jo, tohle nebude nuda, tohle bude jiná jízda.

Jen se krátce pozdravíme a už jdeme do její ložnice. V pokoji je přítmí, z repráků hraje hudba, kterou moc nevnímám. To, na čem se mi zastaví oči jako první, je obrovská postel uprostřed. Jedny dveře vedou přímo do koupelny, kam jsem byl Anetou odeslán. Rád si ji dám, ledová sprcha mi pomůže s nervozitou. Vracím se ze sprchy, kolem pasu mám jenom ručník. Vidím ji, jak stojí u okna, dojdu k ní a začnu ji svlíkat župan.

Rázem přede mnou stojí jenom v košilce, která jen tak tak zakrývá zadeček. Tisknu se k ní, ruce mi jdou hned na ty její luxusní kozy. Cítím, jak mi tvrdne péro, ona to cítí taky a vede si mě rovnou k posteli. Cestou ztrácím ručník, sedám si na postel, péro mám tvrdý. Aneta si kleká mezi moje nohy. Hbitými prstíky mi nasazuje gumu, a hned si ho bere do pusy. Ach, kouří dokonale, jestli za chvilku nepřestane, tak budu hotovej.

Během chviličky ji říkám:

„Chci tě na koně.“

Lehám si a ona jde hned nahoru, je tak vlhká, že jsem v ní hned až po koule, ona si určuje rychlost. Krásně mi ho svírá. Mačkám ty její kozy, který mám přímo před sebou. Koušu ji na střídačku do bradavek. Zrychluju a přirážím čím dál víc, držím ji za boky. Ona u toho sténá, zarývá mi nehty do zad a vykřikuje:

„To je ono, anoo, ještě šukej mě pořádně!“

Přesně tohle jsem potřeboval, její slova mi dávala víc síly. Připadám si jako v pornu, protože tohle jsem reálně ještě nikdy nenažil. Mít tahle divokou holku, to byl můj sen. Strhnu ji pod sebe, ona leží na bříšku a já mám výhled, jak se mi péro ztrácí v její mokrý kundičce. Držím ji u toho za zadeček, přes který ji občas plesknu. Vím, že tohle už dlouho nevydržím, je to dokonalý.

Ona se pode mnou kroutí a sténá. Zarývá ruce do matrace. To je přesně ten okamžik, kdy z ní vyjedu, otáčím ji na záda. V rychlosti servu gumu a stříkám ji proud horkého semena na ty její dokonalý kozy. Má je celý od mojí mrdky, jo, tohle bylo solidní mrdání. Já to věděl, že s ní to bude stát za to.

Chvíli vedle sebe mlčky ležíme, já se vracím zpět do reality. Chci o ní vědět víc, a tak se jí ptám, a ona mi velice mile povídá o tom, co dělá ráda a že je v našem městě je chvilku. Zvedla se a šla se oblékat, tak jsem jí následoval. Pořád se dívám na to její tělíčko.

Loučí se se mnou u dveří, s úsměvem mi povídá:

„Budu na tebe myslet, tak mi koukej ještě zavolat.“

A zabouchla dveře. Já tam ještě dobu stál, usmíval jsem se, byl se spokojený a věděl, že tohle rozhodně nebyla moje poslední návštěva u paní Anety…pis
Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Večírek pro snoby

19.10.2021 - 07:00

Jsem nadržená a připravená splnit každé tvoje perverzní přání. Jsem čubička, která nemá zábrany. 

Zobrazit článek

Velikonoce

13.10.2021 - 06:00

Opřely se o lokty, stehna doširoka rozevřené a mě naskýtal pohled na jejich rozevřené a voňavé chlupaté kundy.

Zobrazit článek

Praha

13.10.2021 - 00:00

ANO, chci, abys mi do kundy zastrčil tvýho nadrženýho žilnatýho čůráka! Prosím!

Zobrazit článek

Masturbace. Od hříšnosti k přirozenosti a zdraví

05.10.2021 - 00:00

Slovo „onanie“ se poprvé vyskytlo již v Bibli, kde se objevuje postava Ónana.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky