Ordinace MUDr. Zhýralé

Erotické povídky a vtipy

Ordinace MUDr. Zhýralé

Napsal Miroslav

 

Na poslední chvíli vtrhnu do čekárny a zběsile buším na bílé dveře ordinace. „Paní doktorko. Prosím vás, potřebuji zda byste se na mne nemohla podívat, není mi nějak dobře.” S vyděšeným výrazem otevře má doktorka, již pomalu připravena k odchodu domů. Vlasy mírně rozcuchané od toho, jak na sebe nejspíš dávala vlněný svetr, který ji těsně obepíná její krásná a plná prsa.

„Sice už končíme, ale pojďte dál. Takže jaký máte problém, mladíku?” zeptá se a na tváři se jí rozjasní takový šibalský úsměv. Její rty jsou krásně plné a rudé. Podívám se jí upřímně do očí, které jsou krásně lesklé a jiskřivé. Vzrušuje mě její pohled.

„Strašně mne tlačí v podbřišku a už to začíná být nesnesitelné,” odpovím polohlasem se snahou zakrýt vzrušení v hlase. Otočí se ke svému stolu a z krabičky na něm vytáhne bílé latexové rukavice, které si zkušeně natáhne na krásné ruce.

 „Tak se na to podíváme. Stáhněte si prosím kalhoty i prádlo a položte se na lehátko.“ 

Koukám se na doktorku v bílém plášti, který jí sahá těsně pod zadek, jak upravuje hygienickou dečku na lehátku. Nezapomenu se podívat na její krásný nohy a pevný zadek. Je vidět i část kalhotek, jsou černé a pevně sedí. Okamžitě se mi v hlavě rodí myšlenky a představy. Zároveň si stahuji kalhoty, pod kterými již nic není a je hned vidět, že mne její postoj vzrušil.

eropovídka šukání s doktorkou bezpasaka.cz

Doktorka se otočí od stolku k lehátku a nemůže si nevšimnout, že ten muj grázlík se na vyšetření těší víc, než by měl… Dělá, že si toho nevšimla. Přisedne půlkou zadečku do úrovně jeho boku a položí prsty na můj podbřišek. Vytváří tlak na místa možného ložiska bolesti. 

V jednu chvíli do jejího lokte pinkne prokrvující se raketa. Ležím a snažím se nemyslet. Ale sklání se ke mně a já vidím část jejího poprsí. Nejde si nevšimnout. Vrní to ve mně a doteky konečky prstů mě vzrušují čím dál víc. Je nádherná a tak profesionální, říkám si a zároveň se stydím za mé tvrdé, nadržené péro, které se jí při vyšetření dotýká.

Prohmatává mě a já nemohu necítít její pohledy. Po pár zkušenych hmatech a zdánlivě nevinných kontaktech její paže s roztouženým a značkujícím pérem, stanovuje diagnózu. 

„Zdá se, že jste si jen podráždil trávení,” promluví konečně.

„Pokud souhlasíte, vyvolám transformaci pocitu bolesti na pocit slasti. Je to teď novinka, kterou lze řešit lehčí případy. Zavřete si oci a oddejte se tomu, ano?”

eropovídka šukání s doktorkou bezpasaka.cz 1

„Nebojte, vše bude v pořádku,” dodá ještě a povzbudí mě. Ruku položí na neklidného hada v mém klíně.  Ten se okamžitě vymrští vstříc do její dlaně. Horký, tvrdý a plný života.  Jakoby na to čekala celou tu dobu, co k ní chodím. Přesouvá  se k němu a laská ho prsty. Bere ho do jedné i druhé ruky a různě si s ním pohrává, obdivuje jeho krásu a majestátnost.

„Chci ho vysát ze všech zásob,“ procedí mezi zuby, pevně ho sevře a obepne prsty, až z vrcholku steče čůrek čiré tekutiny. Zachytí ji jazykem, lačně se na tu skvostnou tyč vrhne a zasune si ji hluboko do hrdla. Povzbuzená mými vzdechy divoce kouří a saje moje velký péro a nemůže přestat.

Bože, to je nádhera. Kroutím se pod jejími rty a slastně vzdychám. Péro napjaté a pevné jako skála, cítím každičký pohyb jejího jazyka. Její prsty jsou tak hebké, jisté a pevně svírají můj úd. Stejně jako ústa, která polykají tvrdého hada. 

Horké vlhké rty kloužou po žaludu až dolů po celé jeho délce. Nevydržím to a chytnu ji za vlasy. Začnu udávat tempo toho šíleného kouření. Natlačím jí péro hluboko do krku. Cítím, jak sebou škubla. Vím, že to dlouho nevydržím. 

V péru mi začne mocně cukat a proud semene vyplňuje její ústa. Ona ho nechává volně stékat z úst na koule. Konečně jí pouštím hlavu a strašně se stydím. Omlouvám se. Dívá se na mě přísně a prstem si stírá zbytek semene z koutku úst. Bílý plášť má rozhalený, prsa volně trčí a její kunda je mokrá a toužící se napíchnout na znovu tvrdý klacek.

Ušklíbne se na mě, šibalsky se usměje a její modré proměnlivé oči mě sjedou pohledem od hlavy až k čurákovi. Pravou rukou ho pevně sevře a levou si pohladí mokrou kundičku. 

eropovídka šukání s doktorkou bezpasaka.cz 2

„Léčba ještě není u konce milý pane," pronese pevným hlasem a nasedne na mě obkročmo. Její horká kunda spočine na semenem potřísněným péru a začne jezdit sem a tam.

Uuu, to je síla. Rajtuje na mně jak šílená. Každý pohyb umocňuji svým přírazem, abych ji dopřál hluboký zážitek. Sténá a obrací oči v sloup. Drtím jí prsa, ktera se houpou v rytmu milostného tance. 

Vzrušuje ji, jak ji sleduji a toužebně očekávám její orgasmus. Vím, že už to nebude trvat dlouho. Stahuje vnitřek kundy, aby zintenzivněla tření. Mohutná vlna orgasmické energie ji zaplaví a už se nekontroluje. Vykřikne a zaplaví můj klín přívalem své horké šťávy. 

Když se probere z orgasmu, začne se upravovat. Koktejl z našich orgasmů jí stéká po stehnech.  Vymrštím se z pohovky a čapnu ji za zadek. Položím ji na lehátko do předklonu a okamžitě do ní zase zajedu. Vrazím ho zběsile do nateklé ještě pulzující kundy.

Vím, že to nebude dlouho trvat a další orgasmus přijde co nevidět. Její mokrá nenasytná kunda to dává rychle najevo a cítím první křeče. Chytám ji za hlavu a tlačím ji na kolena. Čůráka jí strkám bez okolků až do krku.

S každým přírazem se prorážím hlouběji do jejího hrdla a brzy se spouští další gejzír semene. Dáví se a cuká, aby se v mojí mrdce neutopila. Teče jí koutky úst na dekolt, až k pupíku.

Vrní jako kotě. Je spokojená a uspokojená. Konečně může zase mluvit. „Chcete se objednat na dalsi vyšetření?” říká klidně a pomalinku začne po naší neskutečné jízdě uklízet.

„Ano prosím. Kdy mohu znovu přijít?“ odpovídám už teď nedočkavě. 

 

odběr bezpasaka.cz

Přečti si další erotické povídky:

Kino snů

Les paní Krotitelky

Ghetto

Hra pro tři

 

      banner bezpasaka.cz   

porn banner bezpasaka.cz

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Foto Pornpics.com

Autor: 
Miroslav
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.