Partnerské BDSM pro začátečníky

06.06.2022 - 08:26
Rady/Tipy
Autor: Mia K.
   Přečteno: 1985x
Využijte náš podrobný návod pro úplné nováčky, jak sado maso hrátky zakomponovat do běžného sexuálního života.

Chcete vyzkoušet BDSM praktiky, ale vůbec nevíte, jak na to? Využijte náš podrobný návod pro úplné nováčky, jak sado maso hrátky zakomponovat do běžného sexuálního života. Zjistíte, že se vyplatí odhodit zábrany a vyzkoušet něco nového. Taky si uvědomíte, že tyto hrátky nejsou jen a pouze o bičíku, plácání a svazování.


Obsah:
 


Jak na první krok do BDSM světa
jak začít s BDSM bezpasaka.cz

  • Popište své sexuální fantazie 

Vše začíná ještě předtím, než půjdete rovnou do akce. Řekněte vašemu partnerovi, co byste s ním chtěli zažít. Nejdůležitější je v oblasti sexu upřímnost. Nechte upustit uzdu své fantazii. Stud musíte rozhodně hodit za hlavu. Myslete na to, že pokud mu o vašich erotických fantazií nic neřeknete nebo sdělíte jen část, tak se vám nikdy nemají šanci splnit. 

V případě BDSM je také více než jiné věci důležitá důvěra, kterou k partnerovi musíte mít. Musíte být naladěni na stejnou notu. Rozhodně bych se do sado maso hrátek nepouštěla s člověkem, kterého sotva znám. 

  • Jděte na to pomalu

Pokud jste na samém začátku a nemáte s BDSM žádné zkušenosti, asi by pro vás bylo nepřirozené viset na kladce a nechat se bičovat vaším partnerem, nemám pravdu? Možná i v takových aktivitách najdete časem uspokojení, ale na začátku bude bohatě stačit, když na to nepůjdete zhurta.

Nemusíte dokonce ani zbytečně utrácet za roztodivné pomůcky ze sex shopu. Vytáhněte z útrob vaší skříně jen obyčejný
jemný šátek, pomocí kterého svážete ruce nebo si ho obvážete kolem očí. Třeba se u vás taky najdou pouta či škraboška. Odvážnější můžou vyzkoušet svíčky na žhavé hrátky s voskem.

  • Vymezte si hranice 

Při BDSM se může člověk nechat lehce unést a začít dělat věci, které pro toho druhého přestanou být příjemné. Na začátku byste se měli společně domluvit nad nějakým neutrálním gestem (to se bude hodit, když budete mít v puse roubík a nebudete moct mluvit) nebo slovo, který bude znamenat, že je čas na zastavení vašich hrátek.

Osobně doporučuju něco jiného než slova
ne nebo stop, protože tyhle slova můžete zakomponovat do rolových her, které mohou být vašich hrátek součástí. Slovo jako takové nemusí dávat žádný smysl a mělo by to být takové, které normálně nepoužíváte. Takový fun fact: možná si pamatujete, že v jednom díle seriálu Dva a půl chlapa tím slovem bylo křídlovka


  • Fantazii se meze nekladou

Při praktikování BDSM můžete vyzkoušet již zmíněné rolové hry, při kterých si určíte dominantní a submisivní roli. Můžete vyzkoušet například hry s názvem Daddy girl (při hře na holčičku a otce můžete vytáhnout třeba vařečku, pásek), Bitch boss (při hře na šéfa a podřízeného využijete menší důtky, bičík, ukazovátko), Dog play (při hraní na páníčka a jeho psa můžete využít spoustu rekvizit jako vodítko, náhubek, anální kolík s ocáskem) nebo další hry podle vašich preferencí.

Pokud vám rolové hry nic neříkají, jde to samozřejmě i bez nich. Obyčejný sex se rázem stane neobyčejným, když ho proložíte všemi možnými BDSM praktikami od jemnějších po razantnější. Do hrátek zakomponujte třeba svazování, kousání, plácání, fackování, bičování či škrábání. Dělejte vše, co se vám líbí nebo co vám partner dovolí. 

Kam pro inspiraci?
jak začít s BDSM bezpasaka.cz 1

Teorie je jedna věc, ale praxe druhá. V této části se proto podíváme, kde najít inspiraci. Uděláte si tak lepší obrázek o tom, co to vlastně BDSM je. 

Filmy 

Trilogie 50 odstínů 

Kdo by neznal tuto ikonickou filmovou trilogii s BDSM tématikou? Filmy byly natočené podle knižní předlohy autorky E. L. James. Ať už zvolíte 50 odstínů šedi, 50 odstínů temnoty nebo 50 odstínů svobody, musíte si uvědomit, že v nich nejsou sice zrovna nejrealističtěji zpracované sado maso hrátky mezi Annou a Christianem. Na druhou stranu si alespoň nějakou zevrubnou představu o nich uděláte. Navíc je dobré znát film, který přivedl spoustu lidí k vyzkoušení těchto praktik, které nebyly do roku 2015 až tolik rozšířené a tolik se o nich veřejně nemluvilo.


Ta známá Bettie Page 

V našem seznamu samozřejmě nemůže chybět životopisný film, který pojednává o životě Bettie Page. Jako americká modelka fotografických aktů proslavila BDSM díky své zálibě v bondage a fetiši. Bývá také nazývána Královnou pin-upu a je považována za jednu z průkopnic sexuální revoluce.  


Pianistka
 

Pokud hledáte opravdu surové drama, tak jste tu na správné adrese. Při některých scénách se vám rozhodně bude tajit dech a tuhnout krev v žilách, ale nebude chtít přestat film sledovat. Strhující příběh o brilantní učitelce klavíru, která vede trojí život, a do toho se snaží uspokojit své sexuální fantazie, vás rozhodně nenechá chladnými. 


Knihy

Základy BDSM pro začátečníky – Michelle Fegatofi 

Tato příručka vás provede světem BDSM od A do Z. Najdete v ní nejen teorii, ale hlavně tolik vyhledávanou praxi. Kniha je napsaná čtivou a srozumitelnou formou a rozhodně se u ní nebudete nudit. 


Otrok – Sylva Laureová

Precizně zpracovaný erotický příběh a popisné pasáže z oblasti BDSM v sobě snoubí příručku a beletrii zároveň. Některé pasáže jsou sice na hraně, ale ve finále rozhodně stojí kniha za přečtení. 


Diář submisivní ženy – Sophie Morgan

Podle recenze na Amazonu je život Anny a Christiana (z trilogie 50 odstínů) oproti životu Sophie jen klidnou procházkou parkem. Tato knížka je daleko perverznější, explicitnější a realističtější


Tématické BDSM blogy, skupiny, sex shopy, seznamky

Internet je samozřejmě svět neomezených možností. Pokud hledáte inspiraci nebo někoho, kdo má s BDSM více zkušeností, zkuste zabrouzdat do různých internetových diskuzí, přečtěte si blogy na toto téma nebo si podejte žádost do uzamčených skupin na Facebooku či v BDSM seznamkách. Tam zjistíte spoustu zajímavých věcí a reálných zkušeností z praxe. 

Pokud je pro vás BDSM nový pojem, možná si ani nedovedete představit, kolik pomůcek tato technika nabízí. Nejsou to jen bičíky nebo pouta. Podívejte se určitě do sex shopů nebo si projděte jejich online nabídku. Možná si díky tomu budete moci udělat daleko reálnější obrázek toho, co chcete, nebo čemu se naopak budete chtít vyhnout. 


Abyste se vyhnuli stereotypu i v oblasti BDSM, buďte otevřeni novým podnětům. Vyzkoušejte různé techniky, abyste poznali, co se vám líbí, a odhalili tak třeba vaše touhy, o kterých jste dosud neměli ani tušení.


banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz   

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Mia K.

Vždycky jsem obdivovala Carrie Bradshaw. Přála jsem si být jako ona. Tenhle sen se mi pomalu plní, protože jsem spojila lásku k sexu s psaní o něm. Ačkoliv mám bujnou fantazii, nejčastěji (a nejraději) čerpám ze svých vlastních zkušeností. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky