Partnerské erotické pomůcky. Nový level milování

Sex

Partnerské erotické pomůcky. Nový level milování

Používání erotických hraček v páru je skvělým oživením sexu. Pokud máte dlouholetý vztah, určitě vám tyto pomůcky okoření běžný sexuální rituál a dostanou vás zase o kousek dál. Budete si užívat nové formy vzrušení. V ostatních případech poslouží jako možnost vychutnat si erotické chvíle zase o něco víc. Párovou pomůckou je v podstatě jakákoliv erotická hračka, kterou si společně nebo navzájem užijete. 

Muži jsou často odpůrci vibrací a čehokoliv co by jim mělo na jejich chloubě vrnět. Pohled na vzrušenou partnerku znají, v tom není nic neobvyklého a není nic, co by je přesvědčilo partnerské erotické pomůcky používat. Ale vidět partnerku v naprosté extázi, jako kdyby si právě šlehla dvojitou dávku vzrušení? To je ten hlavní důvod, proč jsou párové erotické pomůcky tak oblíbené. A to především tyto následující.

Obsah:

Erekční kroužky

partnerské erotické pomůcky bezpasaka.cz

Pokud jste naprostými začátečníky v používání erotických pomůcek, vyzkoušejte nejprve vibrační erekční kroužek, který při pohlavním aktu, rytmicky s pohybem vašeho těla, doléhá na klitoris partnerky. Vibrace kroužku můžete využít jako stimulační erotickou pomůcku na klitoris, bradavky, hráz a další erotogenní zóny. Mimo to samozřejmě kroužek zajistí dlouhou a pevnou erekci.

Párové vibrátory

partnerské erotické pomůcky bezpasaka.cz 1

Párový vibrátor je opravdovou senzací v ložnici. Pomůcky ve tvaru podkovičky nebo písmene ,,U“ umí najednou dráždit klitoris, bod G i penis. Dvě ramena pomůcky mají u většiny typů samostatné motorky a velký výběr vibračních módů. Podkovičku zavedete užší částí do vaginy a druhou necháte dráždit klitoris. Vnitřní část je plochá a tvarově vždy přizpůsobená tomu, aby se zároveň pohodlně do vaginy vešel i penis. Prožívejte krásné sexuální zážitky v jakékoliv poloze s přidanou hodnotou. U párových vibrátorů se velmi často stává, že se pár sejde ve slastném orgasmu!

Vibrační vajíčka

partnerské erotické pomůcky bezpasaka.cz 2

Vibrační vajíčko je skvělou pomůckou pro milostné předehry. Nabízí spoustu potěšení a využití na kteroukoli erotogenní zónu. Vajíčko si může žena zavést do vagíny a vibracemi se nechat dráždit na bodu G. Drtivá většina vibračních vajíček má dálkové ovládání, které můžete svěřit svému partnerovi, který leží vedle. Existují i mobilní aplikace pro ovládání hraček, kterými je můžete ovládat odkudkoli na světě! Ovládat vzrušenou ženu, vzdálenou na tisíce kilometrů?Vzrušující!

Vibrační vajíčko lze používat i na dráždění klitorisu, bradavek, varlat, penisu nebo ke dráždění análního otvoru. Je jen na vaší představivosti, jak si vibrace užijete. Každopádně lze vajíčko bez debat nazvat párovou pomůckou.

Pulzátory

partnerské erotické pomůcky bezpasaka.cz 3

Oblíbené pomůcky, která si získaly oblibu u mnoha žen! Tyto pomůcky se tváří jako čistě dámská záležitost, ale nenechte se mýlit. Pulzátor je možné použít i jako skvělou párovou pomůcku. Dráždění klitorisu je s touto hračkou opravdu fantastické. A jaké by to asi bylo v poloze na koníčka? Partner přiráží a na klitorisu pulzuje tato hračka. Z mé zkušenosti můžu říct, že pulzátor při sexu je něco skvělého. Navíc jsem si oblíbila tuto pomůcku na bradavkách a to je opravdu jízda. Použít ji samozřejmě můžete i na partnerovy bradavky nebo hráz.

Anální kolíky

partnerské erotické pomůcky bezpasaka.cz 4

Anální sex je pro mnoho lidí tabu. Dle mého názoru se má vyzkoušet vše. Nabídka análních pomůcek a kolíčků je tak široká, že si určitě vybere každý. Pro začátečníky jsou tu drobné anální ,,prstíky“, které lze pořídit za pár korun. Při sexu je velmi příjemné, s přibývajícím vzrušením obou partnerů, použít třeba anální šperky. Podráždit další erotogenní zóny, jiné než jste zvyklí. Prožít novou formu vzrušení. 

 

Mohlo by vás zajímat:

Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

RECENZE: Nadčasový masturbátor pro muže Cobra libre II od Fun Factory

Ženský orgasmus 3. díl - Vaginální slast. Jak probudit G bod?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Tereza
Jana
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.