Pás cudnosti a vzrušující trojka

Erotické povídky a vtipy

Pás cudnosti a vzrušující trojka

Jana a Standa byli již pár let partneři, pro všechny navenek harmonický pár. Nikdo neměl nejmenší tušení, co se děje za dveřmi jejich ložnice a potažmo i během dne v Standových kalhotech, pod kterými občas skrýval svůj penis uzamčený v pásu cudnosti, ke kterému měla u sebe klíček jen jeho Jana. S touto myšlenkou před lety přišel Standa a Jana se v ní po prvotním překvapení rychle zhlédla a zalíbilo se jí, mít svého muže takto pod kontrolou. To, jak byl po pár dnech pod zámkem a bez orgasmu pozorný, se pro Janu časem stalo neodmyslitelnou součástí jejich vztahu.
Časem došli k myšlence zrealizovat to, co četli v povídkách, nebo viděli ve videích. Přizvat k nim dalšího muže.

Začalo to nevinně, kdy si pouze slovně hráli. Občas třeba přišla Jana z práce domů bez kalhotek, které si sundala v autě před domem, sedla na gauč, roztáhla nohy, aby se nechala lízat a u toho Standovi vyprávěla, jak ji před odchodem z práce vyšukal jeden z kolegů. Případně při služebních cestách, kdy nemohli být spolu, Jana psávala uzamknutému Standovi, že se chystá večer na rande a posílala mu sexy fotky ve spodním prádle a ptala se na radu, které je více sexy. Čím dál více oba chtěli, aby to nebyla pouze fantazie. Po mnoha neúspěšných pokusech najít toho, který rozumí tomu, co hledají to vypadalo, že hledání vzdají. Zájemců na seznamce a chatu byla hromada, ale po čase chtěli buďto chtěli klasickou trojku, nebo Janu jen pro sebe a ve dvou.

Jednoho dne je konečně oslovil muž, který narozdíl od ostatních kultivovaně komunikoval, rozuměl tomu, co hledají a celkově na oba působil sympaticky. Po pár dnech a mnoha vyměněných řádcích textu se dohodli na společném obědě. Standovi bohužel na poslední chvíli pracovní povinnosti překazily plány, Janě bylo blbé setkání rušit a protože to Standovi nevadilo, tak na setkání s Adamem vyrazila sama. Konverzace u oběda příjemně plynula, Jana cítila, že toto bude ten pravý a dávala to Adamovi svými pohledy najevo. Po obědě ještě vyrazili na krátkou procházku, aby mohli mluvit i o věcech, které v restauraci plné lidí řešit nejde. Adam poté doprovodil Janu k autu.

pás cudnosti erotická povídka bezpasaka.cz

Pusa na rozloučenou se proměnila ve vášnivý polibek, při kterém Janě projel tělem párkrát pocit zamrazení. Z domu neznala ten pocit, kdy ji někdo chytne pevně za zadek, nebo zády přitiskne k autu, aby si vzal, co chce a šíleně ji to vzrušovalo. Domů se vracela s mokrou kundičkou a hned po Standově návratu z práce se nechala ukojit pusou a při tom mu vylíčila průběh setkání. Standa byl s dosavadním průběhem také spokojen, kapky tekoucí ven z jeho klícky na zem toho byly jasným důkazem. Jana je nemohla přehlédnout a na závěr je ze země setřela nohou, kterou následně Standovi nechala očistit jazykem.

Po pár týdnech společného dopisování se podařilo v naplněných kalendářích všech tří najít vhodné datum pro další setkání. Standa zajistil přes noc ubytování ve wellness hotelu a Adam měl dorazit jako zpestření večera na první společné setkání. Tentokrát plány vyšly všem a společný večer zahájili v nedaleké restauraci. Standa byl již několikátý den zamknutý a Jana si už z práce zpříjemňovala celý den venušinými kuličkami.

Po večeři se přesunuli na pokoj a napětí začalo stoupat. Adam věděl, že pro Janu se Standou, je to takto poprvé, a proto netlačil nijak na pilu, nechával večeru volný průběh a celkově na první společný večer neplánoval nic velkého. Jana se posadila na postel a Adam se rozhodl pokročit dál. Přisedl si na postel k ní a začal ji líbat a hladit po těle. Její výstřih v sexy červeném topu jej dráždil celý večer. Standa situaci zpočátku pozoroval a rozhodl se nechat jim chvíli prostoru odchodem do sprchy.

Po návratu ze sprchy už jeho královna ležela na zádech pouze v krajkových kalhotkách. Přes červený top se rýsovaly tvrdé bradavky osvobozené ven z podprsenky, které právě Adam postupně jednu po druhé stiskl. Standa si zabalený v ručníku přisedl na postel k Janině hlavě. Ta chvíli poté, co Adam přestal dráždit její bradavky a znovu začala vnímat realitu, řekla Standovi, aby si ten ručník sundal. Takto před jiným mužem ještě nikdy nahý v klícce nebyl a bylo mu to trapné, ale nakonec ručník oddělal a dostal od obou pochvalu.

erotická povídka subinka pás cudnosti bezpasaka.cz

Adam řekl Janě, aby si položila hlavu do Standova klína a dál se věnoval jejímu tělu. Odsunul kalhotky stranou a pomalým popotahováním za šňůrku kuliček vyklouzla ven první kulička. Jana čekala, že je vytáhne celé, Adam však zatlačil opačným směrem a vrátil je zpět. Ten pocit, kdy jejich širší část překonává úzkou část kundičky způsoboval Janě extázi. Takto to Adam několikrát zopakoval a užíval si pohled na vzrušenou Janu, jak mačká Standovi uzamčené koule.

Po vytažení kuliček ven dostala Jana úkol kleknout si na čtyři. Kalhotky šly dolů a přímo Standovi do úst. Ten zůstával sedět na stejné části postele, takže si Jana mohla opět zabořit obličej do jeho klína. Vzala si do pusy jeho uzamčený penis a on tak na něm ucítil její horký dech, který pronikl otvory dovnitř klícky. Pozoroval při tom, jak se na jejím krku houpe klíček pověšený na řetízku. Adam mezitím dlaní hladil Janinu kundičku, párkrát jí přes ní plácl. Byla už nepopsatelně vzrušená a mokrá. Vtom vzrušením vyjekla a pustila z pusy Standovo uzamčené péro. V ten moment totiž Adam pronikl dovnitř dvěma prsty a začal ji prstit a podle Janiných reakcí mu to šlo opravdu výborně.

Na chvíli je vytáhl ven a dal je Janě ochutnat do úst. Ta poté opět sklonila hlavu dolů Standova klína. Ne však na dlouho. Adam pokračoval jednou rukou v dráždění klína, druhou rukou po zádech přejel až k Janině hlavě a zabořil jí prsty do vlasů. Tu po chvíli pustil a nechával si vlasy proklouzávat dlaní. Zhruba v půlce však dlaň sevřel i s vlasy, otočil si je podél ruky a zatáhl za ně tak, že Jana musela zaklonit hlavu dozadu. Nasměroval ji táhnutím za vlasy přesně tak, že její obličej směřoval na Standův a ten tak mohl vidět výraz v jejím obličeji a ve chvíli, kdy měla otevřené oči, se setkal i jejich vzájemný pohled. Standa viděl reakci Jany na její první orgasmus. Celá se třásla a jejím tělem projelo napětí.

klitoris kundička bezpasaka.cz

Adam nezapomněl, že je to pro ně poprvé a chtěl těm dvěma dopřát pauzu, aby si mohli o samotě vyměnit dosavadní pocity a potvrdit si, že jsou oba v této situace OK. Odskočil si tedy do sprchy. Po návratu ze sprchy byl příjemně překvapen pohledem na Janu, která byla stále na čtyřech, nyní však rozkročená nad Standou ležícím na zádech pod ní a nechala se laskat jazykem svého muže, který si vychutnával chuť její broskvičky po orgasmu. Bez váhání odhodil ručník na zem a klekl si za Janu. Standovi se taky naskytl pohled z opravdu těsné blízkosti nato, jak se Adamův žalud dotýká okraje kundičky jeho bohyně. Ta se pokoušela na Adama nabodnout.

Přestože Adam měl sto chutí vrazit jej až po kořen dovnitř, respektoval dřívější společnou dohodu, že toto první setkání bude seznamovací bez šukání, a tak jen dráždil Janu a přiváděl jí k šílenství. Ještě chvíli toto dráždění Jany pokračovalo, až do chvíle, kdy Adam řekl, aby se přetočila obličejem směrem k němu, posadila se Standovi na obličej a na něm se začala vozit. Sám si stoupl před Janu a nabídl jí ke rtům jeho tvrdý klacek. Standa tak měl zespodu výhled nato, jak jazyk jeho ženy laská od kořenu k žaludu jejího milence. Ta se průběžně třela klínem a zadečkem o Standovi ústa a přidržovala si jej za vlasy na správném místě. Druhou rukou si hrála s koulema Adama.

Standův jazyk fungoval skvěle a ve spojení s předchozím drážděním tak brzy Jana prožila další orgasmus a odměnila Standu dávkou svého nektaru přímo do jeho úst. V tu chvíli už nejen jazykem, ale celými ústy zpracovávala Adamovu chloubu. Ten si ji vzápětí chytil rukama za hlavu a začal šukat její pusu a přirážet hlouběji, než na co byla zvyklá z domu. Sliny jí stékaly dolů po bradě. Po nějaké době chytila Adama pevně do ruky a začala jej honit. Bylo cítit, že se blíží jeho orgasmus, mírně oddálila hlavu, pootevřela ústa a po pár dalších tazích rukou ucítila v dlani zaškubání jeho péra, následované několika mohutnými výstřiky.

masturbace vlhká kundička bezpasaka.cz

Část jeho semene skončila přímo v Janiných ústech, velká část na bradě a hrudníku. Pár posledních kapek nyní ještě odkapávalo dolů na Standův obličej, který se snažil dát hlavu bokem. Jana setřela rukou semeno z jeho obličeje a dala mu jej před obličej, aby jej očistil. Standa však odmítal pusu otevřít a dostal od Jany ultimátum, že pokud bude chtít po Adamově odchodu klícku dolů a odměnu, tak bude poslouchat. Tato motivace okamžitě zabrala a Janin prst zmizel v jeho ústech. To ale nebylo vše, stejným způsobem začala prstem nabírat zbytky semene i ze svého těla a postupně jimi Standu nakrmila. Na závěr vše zakončila polibkem a předáním zbytků ze svého obličeje a rtů.

Adam spokojeně celou situaci pozoroval a v tuto chvíli již věděl, že příště budou moct posunout hranice dále a také postřehl, že v Janě se začaly probouzet její skryté submisivní touhy, které v ní v budoucnu plánoval dále uspokojovat. To mu také asi hodinu po jeho odchodu potvrdili společnou zprávou.

Standova odměna následovala chvilku po Adamově odchodu. Položil se na záda, Jana mu odemkla zámek a sundala klícku. Okamžitě se dostavila erekce. Konečně mohla Jana cítit vyplněnou pičku živým ptákem. Po předchozích orgasmech byla stále ještě citlivá. Stejně jako předtím několik dní bez orgasmu uzamčený Standa. Stačilo tak po jeho osedlání pár pohybů a oba se udělali téměř ve stejnou chvíli. Janě se krmení Standy zalíbilo. Znovu se přesunula nad jeho obličej, nechala si vylízat naplněnou kundičku a navodit si tak poslední orgasmus tohoto večera.

 

© Bezpasaka.cz

Přečti si další erotickou povídku:

Nadržená subinka

Farma zvířat

Poprvé v glory hole

Sex na sněhu

 

odběr bezpasaka.cz

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Autor: 
Gorlomi
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.