Pásy cudnosti aneb vzrušení v kleci

17.03.2021 - 09:47
Sex
Autor: Verted
   Přečteno: 1122x
pás cudnosti bezpasaka.cz
Důmyslný postroj pro netradiční vzrušení, který používá stále více mužů.

Pásy cudnosti jsou důmyslný postroj původně navržený proto, aby zabránil masturbaci dívek, někdy i pro ochranu před jejich znásilněním. Pověra, že byl vynalezen kvůli tomu, aby páni ve středověku chránily cudnost svých žen při jejich dlouhých cestách, se nikdy uspokojivě nepodařilo prokázat.


Obsah:


Bolestivá historie cudnosti
pásy cudnosti pro muže i ženy bezpasaka.cz

Nejstarší dochované historické exempláře pocházejí ze začátku 19. století. Většinou jde o kovový pás, který obepíná boky a rozkrok. Avšak tyto kovové exempláře museli způsobovat spíše bolest a utrpení, když si člověk představí jak se kov zarýval do kůže při chůzi. Proto byli kovové okraje různě polstrovány, například kůží, aby se co nejvíce omezil dotek kovu s kůží.

Pásy však nejsou určeny jen ženám. Existují samozřejmě i mužské varianty, které jsou podobné těm ženským, ale postupem času se vyvinuly. Dnes je mužských pasů nepřeberné množství a vypadají spíše jako klec na pohlavní orgány.

Ženské pásy cudnosti
pásy cudnosti pro muže i ženy bezpasaka.cz 1

Pásy cudnosti pro ženy, které obepínají boky a prochází mezi nohama, jsou důmyslné a zabraňují jakémukoliv proniknutí vetřelce do dívčina klína. Z pohledu dlouhodobého nošení se ale už nejeví tak prakticky. 

Nedokážu si představit, jak by v nich žena mohla vykonávat základní hygienické potřeby. Bylo by to spíše mučení, mít takovýto pás nasazený déle než pár hodin. V současné době se tedy ženské pásy využívají především při různých sexuálních hrátkách v rámci BDSM.

sy cudnosti pro muže
pásy cudnosti pro muže i ženy bezpasaka.cz 2

Mužské pásy cudnosti prošli rozhodně pestřejším vývojem. Také se stále používají pásy, které obepínají celé boky, ale daleko větší podíl mají v současnosti takzvané klece. Protože jsou daleko menších rozměrů a dají se pohodlně nosit i pod oblečením. 

Jejich využití je relativně široké. Dají se využívat jako mučící nástroj otroků při sado maso hrách, kdy je muž držen v pásu delší dobu tak, aby nemohl masturbovat a tím se zvyšuje jeho chtíč. 

Některé varianty pásů cudnosti mohou mít i přívod pro elektrody a s nimi spojené bolestivé trestné výboje. Pásy se také dají využívat jako ozdoba. Hojně je využíván muži převlékajícími se za ženy. Takto zamknutý penis jim dodává ten správný pocit ženské role.

Penis do klece!
pásy cudnosti pro muže i ženy bezpasaka.cz 4

Široká nabídka různých modelů klecí na penis svědčí o jejich vzrůstající oblibě. Hygiena u nich narozdíl od pásů je daleko jednodušší, a tak jsou zaznamenány příklady z internetových diskuzí o nošení pásu v rámci měsíců. V takovýchto případech se ale jedná spíše o extrém, který hraničí se sebepoškozováním a na místě je spíše slovo masochismus.

Není to tak dávno, co se objevily i klece na elektronický zámek, který je propojen s aplikací v mobilním telefonu. Přichází doba, kdy se budou partneři na dálku ovládat mobilními telefony.
 

Rizika nošení pásů cudnosti
pásy cudnosti pro muže i ženy bezpasaka.cz 4

Nošení pásů cudnosti s sebou přináší i nečekaná rizika. Třeba taková ztráta klíčů může zaměstnat i přivolané hasiče, pokud není dotyčný zdatný zámečník a nemá doma výkonné pákové nůžky. Jsou případy použití i pilky na železo při snaze zbavit se kovové klícky. Ale už jenom z představy takového úkonu mi naskakuje husí kůže.

Názory na dlouhodobější nošení pásu cudnosti se různí. V současné době je již nedílnou součástí sexuálního odvětví zvaného BDSM. Také vzniká mnoho sexuálně laděných videí, z nichž si lze udělat obrázek o tom, co ve skutečnosti znamená “nosit pás cudnosti”.banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka
Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Verted
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky