Páteční večer
18.03.2021 - 08:49
Erotické povídky a vtipy
Autor: Verted
   Přečteno: 1162x
Páteční večer
Okamžitě jsem se svlékl a namazal zadek gelem, nasadil smeták a už jsem jel jak fretka.

Byl pátek, byl jsem doma na home office už několikátý týden. Zavřené hospody, zima, žádná zábava, takže člověku už z toho jde hlava kolem. Když jednoho dne dopoledne jsem dostal zprávu na mobil od drahé polovičky z práce, ve které stálo:


„Dneska přijdu domů později, jdu ke kamarádce na pokec. Během dne tě budu instruovat co budeš dělat!"
 
Nevěnoval jsem tomu velkou pozornost, prostě zajde ke kamarádce na víno a přijde později aspoň si od sebe trochu odpočineme. Už to také chvílemi byla ponorka za toho lockdownu. Zrovna jsem si ohříval oběd, když přišla další zpráva.
 
„Svlíkni se do naha, vytáhni vysavač, nastav mobil tak, aby tě mohl natáčet a hadici si přivaž ke koulím a vysaj obývák. Budeš mýt při tom ruce za hlavou. Pak mi to video pošleš! "
 
Koukal jsem na to jako vrána a četl to pořád dokola. Docela mě to překvapilo, i když manželka věděla o mých submisivních sklonech, ale nějak jsme to do hloubky nerozebírali.
 
Občas jsme si pro vzrušení pouštěli nějaká videa, co se nám líbí ale nic zvláštního, trochu 50 odstínů šedi. Marně jsem přemýšlel, kde vzala tenhle nápad. 
 
Po chvilce přemýšlení jsem si uvědomil, že mám péro úplně tvrdé. Bezmyšlenkovitě jsem vytáhl vysavač, připevnil mobil do držáku, svlékl se, připevnil hadici ke koulím, pustil video a jal se luxovat. S rukama za hlavou to není úplně sranda, a tak jsem musel měnit pozici hlavice vysavače nohou.
 
Bylo to docela náročné, také jsem se u toho pěkně zpotil. Ovšem vědomí, že to je úkol od mé paní, mě udržovalo ve stavu vzrušení a také sevření koulí i přes částečnou bolest bylo samo o sobě vzrušující. 
 
Chvílemi jsem se přistihl, že u toho vysávání skoro tancuji, jak jsem kroutil boky ze strany na stranu a zepředu dozadu. Za necelých deset minut bylo hotovo a já byl mokrý od potu a také z mého péra teklo jako z kohoutku. Zpracoval jsem video v apce, aby nebylo tak dlouhé a poslal ho drahé polovičce. 
 
Zatímco jsem uklízel vysavač, uvědomil jsem si, že jsem úplně zapomněl na oběd. Skočil jsem do sprchy a vzrušení trochu pominulo.

Sexy manželka

To největší vzrušení sice opadlo ale myšlenky už se ubírali pouze jedním směrem, takže tok mojí mízy už nešel zastavit. 
 
Když jsem se utíral, tak jsem zaslechl cinknutí další zprávy. Nedočkavě jsem skočil po telefonu. A hltal písmenka:
 
„Nevěděla jsem, že jsi tak šikovná uklízečka, pěkně ti šlo" a následovalo několik slzících smajlíků.
 
„Co děláš teď?" Popsal jsem sprchu a to, že se chystám na oběd.
 
„Oběd no paráda, tak to si pěkně ohřej jídlo a dneska nebudeš potřebovat příbor, neboť to sežereš jako pes a pak pěkně zaštěkáš. A zase nahraješ a pošleš!“
Zmohl jsem se pouze na strohé „ano". Hodil jsem na sebe tričko a trenky a šel ohřívat rajskou.
Knedlíky a plněnou papriku jsem si naporcoval, talíř jsem postavil na zem na noviny, nastavil mobil a už jsem mlaskal.
 
Poté, co byl talíř prázdný, tak jsem do objektivu zaštěkal a musel to být pohled pro bohy, protože jsem cítil, jak mám omáčku i na čele. Došel jsem se umýt a poklidil jsem a následně poslal video. Reakce netrvala dlouho. Ozvalo se cinknutí a vyskočilo na mě:
 
„Zmetku, kdo ti dovolil se obléct, copak psi žerou oblečený? To jsem teda ještě neviděla a ta špinavá huba to mělo bejt, co? Dovedeš si představit psa, když žere, že má takhle špinavou hubu?"
 
Odpověděl jsem, že ne. 
 
„No já taky ne, takže za trest si narveš smeták s dlouhou násadou do prdele a pěkně zameteš celou kuchyň! Malý smetáček si strčíš do huby a pěkně to nameteš na lopatku. Koukej dělat!" a ještě několik zamračených smajlíků. Ani jsem neodpovídal, jak jsem byl konsternován.
 
Okamžitě jsem se svlékl a namazal zadek gelem, nasadil smeták a už jsem jel jak fretka. Proti vysávání to bylo o dost těžší ale ta směs ponížení a vzrušení mě ovládala a já pracoval jako stroj.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Za chvíli byla uprostřed kuchyně malá hromádka smetí, a tak jsem zuby chytil smetáček a během chvíle bylo všechno na lopatce. A už video cestovalo k mojí velitelce. Ještě jsem připojil otázku, jestli se jí to takhle líbí. Odpověď přišla vzápětí:
 
„No snažil ses, vypadá to dobře, zdá se , že jsem ti našla nové využití v domácnosti." a několik smajlíků.
 
„Za chvíli končím, tak teď máš chvíli volno, až budu u kámošky tak se ozvu. Myslím, že dneska bude o zábavu postaráno, až jí ukážu ty videa, hihi. Tipuji to, že dnes budeš mít ještě online výuku!" A zase ty smajlíci.
 
Docela mi zatrnulo, že mě bude takhle poníženého někomu ukazovat, ale vzrušení z toho, co právě proběhlo, bylo takové, že mi to vlastně až tak nevadilo, čím víc jsem nad tím přemýšlel. Vlastně jsem se přistihl, že už se nemůžu dočkat, co mě dneska ještě čeká.
 
Někdy kolem čtvrté cinknul telefon. Hned jsem si četl zprávu:
 
„Kámoška usoudila, že jsi docela vhodný objekt na výcvik, tak uděláme změnu a uděláme si pokec u nás, tak můžeš připravovat občerstvení!"
 
Připravil jsem na stůl nějaké slané pochoutky k vínu, nachystal sklenky a do lednice dal lahve bílého, které manželka pije. Zabralo mi to necelou hodinu a zase se ozvalo cinknutí telefonu.
 
„Už se blížíme a ty budeš čekat nahý v kleče za dveřmi! "
 
Rychle jsem se vysvlékl a klekl před dveře a čekal. Během chvíle se otevřely dveře a obě dámy napochodovaly dovnitř. Trochu jsem se styděl, takže moje vzrušení bylo to tam a vlastně jsem nevěděl co říct, spíše jsem čekal, co bude. 
 
Když za nimi zaklaply dveře, stály přede mnou a já klopil zrak, tak se kamarádka naklonila k manželce a něco jí chvíli šeptala. Pak bylo chvilku ticho a obě na mě hleděli a pak manželka povídá:
 
„Nevíš, co se sluší, když přijdou dámy?"
„Měl bych pozdravit," vyhrkl jsem.
 
Plesk a dostal jsem facku!
 
„To bys měl a to políbením bot, nemehlo."
 
Okamžitě jsem jim oběma začal líbat boty. Než mi rázně jedna noha odstrčila hlavu.
 
„Stačí a teď, nám sundej kabáty." 
 
Vyskočil jsem, sundal kabáty a pověsil. Pak si zuly boty, pohodily je směrem ke mně a jen jsem dostal příkaz k umytí. Zatímco obě dámy napochodovaly do obýváku já se chopil bot a rychle jsem je omyl a otřel do sucha. 
 
„Kde vězíš?", zaslechl jsem známý hlas a rychle se přemístil do obýváku i s botami. Manželka ukázala na místo za stolkem, přímo proti nim a rozkázala:
 
„Kleknout!"
 
Klekl jsem a v tu chvíli začala přednáška. 
 
„Tohle je Naďa a budeš jí dneska poslouchat na slovo stejně jako mě a budeš nám oběma vykat a oslovovat Madam, rozumíš?" 
 
„Ano Madam", co jiného jsem taky měl říct, když to co se dělo byl v podstatě splněný sen a to i přes to, že jsem se ještě pořád tak styděl.
 
Pak už jsem jenom dostal pobídnutí a otevřel jsem láhev vína a naplnil jejich sklenky. Potom začaly klábosit a popíjet. Naďa sdělovala manželce svoje zkušenosti se "suby" a já se začal pomalu dostávat ze sevření svého studu a cítil jsem se víc uvolněně.
 
„Pojď mi namasírovat chodidla," náhle pronesla Naďa.
 
Klekl jsem si tedy přímo před ní a chytil její levou nohu a začal jí masírovat. Ona mi mezitím zajela druhou nohou mezi ty mé a prohlížela si moje péro a koule.
 
„Celkem dobrá výbava, s tím už se dá pracovat," povídá manželce a ta se jen uchychtla a pokývala. 
 
„Měla bys ho zamykat do pásu cudnosti, zvlášť, když je celý dni sám doma, aby nemohl honit. Já je znám tyhle zmetky, na ně musíš tvrdě. Uvidíš, jak se bude snažit jenom, aby mohl vystříknout. Bude z něj poslušnej pejsek.

Sexy domina

„Viď ?" a lehce mě párkrát nártem načutla do koulí až jsem zatajil dech.
 
„Ano, Madam". Samozřejmě to byla pravda a také už jsme o tom doma mluvili!
 
„No už to nosím v hlavě delší dobu, že bych si ho takhle zamykala a když o tom tak přemýšlím, tak vlastně nevím, co tady celý ty dni dělá."
 
Naďa mi nastavila druhou nohu na masáž a zeptala se mě, jestli jsem dneska honil. Po mé zamítavé odpovědi mi dala chodidlem lehkou facku se slovy, nekecej vidím do tebe jak do hubený kozy.
 
A pak mě chytla palcem a ukazovákem na noze za nos a začala mi třást hlavou ze strany na stranu až dostaly obě záchvat smíchu.
 
„Koukám Naďo, že toho zmetka vzrušuješ, nějak rychle se mu postavil."
 
Zareagovala manželka na moje opět po delší době ztopořené péro. Naďa se ke mně naklonila, až jsem jí viděl do výstřihu a začala mě oběma rukama rychle plácat přes tváře a žoviálně mi povídá:
 
„Copak se ti děje čumáčku?" A obě se z toho rozchechtaly.
 
Pak mě Naďa poslala do koupelny pro kyblík s kolíčky a manželce sdělila, že přece mi to nebudou trpět, aby mi jen tak stál pro nic za nic. A obě se svorně ujistily, že musím trochu trpět, aby oni se mohly bavit. Tak jsem si tedy uprostřed místnosti musel nasadit všechny kolíčky.
 
Nejdříve na péro a koule a když už se tam nevešly, tak jsem je umisťoval všude tam, kde držely včetně bradavek. Jenom, co jsem nasadil poslední kolíček, tak přišel pokyn, abych si lehl na zem těsně před pohovku, na které seděly.
 
Lehl jsem tedy před ně na zem a ony rozehrály taneček jejich chodidel na mém těle. Jeden pár se staral o kolíčky na koulích, chvilku si s nimi pohazoval ze strany na stranu. Pak do nich rozpustilé nožky začaly lehce kopat, až se z toho stala prvotřídní masáž péra a koulí a kolíčky začali odletovat na všechny strany.
 
To už jsem syčel bolestí, ale druhý pár nohou se nenechal zahanbit a skoro celé chodidlo jsem měl se smíchem najednou v hubě a druhé začalo odstraňovat kolíčky z bradavek a z ostatních míst, kam se vešly.

Sexy trojka

Bolestivý koncert trval na můj vkus docela dlouho, protože některé kolíčky ne, a ne se pustit. Když to celé skončilo ještě si obě dámy prohlížely se zájmem stopy, co zanechaly kolíčky na mém těle. 
 
„No a najednou ti nestojí co?", prohlásila Naďa a začala mi lehce čutat do koulí. 
 
„Ty jsi nám nějak zčervenal", přidala se manželka:
 
„To bude asi od těch kolíčků", dodala se smíchem.
 
„Koukej to uklidit a fofrem", pobídla mě Naďa a opět přidala líbeznou pobídku nártem do mých koulí, že jsem hodně rychle vyskočil a začal sbírat kolíčky.
 
Odnesl jsem kyblík do koupelny a vrátil se a manželka prohlásila, že ji na zádech odvezu jako koník na záchod. Klekl jsem tedy na všechny čtyři a plácnutím po zadku mě pobídla k vyjetí. Byli jsem tam coby dup, musel jsem se otočit, ona vykonala potřebu.
 
Já poslouchal to zurčení a okamžitě se mi postavil ale ona si toho nevšimla. Pak se utřela oblékla a nasedla na mě a už jsme to pádili zpátky.
 
„Doufám, že si nechala ten jeho jazyk, aby tě očistil?", zeptala se Naďa a manželka překvapeně povídá:
 
„Vidíš to mě nenapadlo, chybí mi ty tvoje zkušenosti", a obě se tomu zasmály.
 
„No bude to ještě dlouhá cesta z tebe vychovat tu správnou Madam", řekla Naďa a ukázala na mě.
 
„Pojď mi udělat podložku pod nohy." Klekl jsem si před ní a ona si natáhla nohy na má záda.
 
„Napadlo mě, že každý sub by měl poznat svoji Madam i poslepu a taky po čichu. Takže uděláme zkoušku a když tě nepozná, tak si pro něj vymyslíš trest a když ano tak odměnu."
 
„Jé to zní dobře a jak to chceš provést?" zeptala se moje Madam Nadi. 
 
„Posadíme ho doprostřed pokoje na židli, ruce mu spoutáme za zády, aby nemohl šátrat. Zavážeme mu oči a zacpeme uši, aby nic neviděl a neslyšel. Zalepíme mu hubu, aby nemohl olizovat a pak ho necháme čichat."
 
„A co bude čichat?“ zeptala se manželka.
 
„Uvidíš nebudeme mu to prozrazovat," zasmála se Naďa.
 
A tak se také stalo, za chvíli už jsem seděl na židli ruce za zády spoutané plastovým páskem jako nějaký zločinec. Vatu v uších a hlavu přelepenou lepící páskou přes oči i uši a taky pusu. Nic, jsem neviděl a ani neslyšel, a tak jsem jenom čekal co bude.
 
Náhle mě někdo chytil za vlasy a táhl mi hlavu do mírného předklonu až jsem nosem narazil na něco měkkého. Chvilku mi trvalo, než jsem si uvědomil, že to jsou kalhotky některé z dam.
 
Ruka mě držela za vlasy a silou mi tahala hlavou nahoru a dolů a já jezdil nosem přes měkké a myslím i trochu mokré kalhotky. Cítil jsem tu vůni vzrušeného dívčího klínu, ale netušil jsem čí je. Celé se to opakovalo a já opět jezdil nosem po kalhotkách mezi nohama a nasával tu vůni. 
 
Péro samozřejmě v pozoru a vzrušením jsem rychle dýchal, což jsem chvílemi nemohl, protože jsem měl nos zatlačený tak hluboko, že to nešlo. A tady mi svitlo, že to bude určitě Naďa do té bych tipoval, že si mě bude víc vychutnávat a trápit.
 
Pak mě ale zase napadlo, že to klidně může být manželka a dělá to prostě jenom vzrušením. No ale zkusil jsem vsadit na tu první možnost. Když mi strhly pásku z očí a uší celkem hrubě, pár vlasů tam určitě zůstalo, tak se mi naskytl boží pohled. 
 
Obě přede mnou stály v kalhotkách a v tričku, hltal jsem je pohledem, ale pořád mi nesundávaly pásku z pusy a ruce také nechaly spoutané.
 
Každá si mi sedla na jedno stehno, Naďa mě chytla za vlasy a zvrátila hlavu dozadu a druhou rukou mi zmáčkla koule vší silou až jsem začal řvát, ale bylo to spíš huhlání přes tu pásku. Manželka se zaujala mými bradavkami a zarývala do nich nehty až jsem se začal kroutit.
 
A náhle mi strhla pásku a vyhrkla na mě:
 
„Poznal jsi mě ty nadrženče?" a sevřela mi vší silou péro a zatáhla.
 
Zasyčel jsem a odpověděl:
 
„Ano, Madam, čichal jsem k vám jako k první".
 
Neudržela se a chytla mi hlavu do dlaní a dala mi pusu na tvář a povídá Nadě:
 
„Vidíš, je šikovnej, pozná svoji paničku." 
 
Uf, to jsem si oddechl ale neřekl jsem, že jsem pouze tipoval, aby si to nerozmysleli s tou odměnou.
 
„Tak to našeho milého subíka budeme muset odměnit", prohlásila Naďa s úsměvem. 
 
Pak mi sundaly konečně ten pásek z rukou a já se mohl konečně trochu uvolnit.
 
Obě dámy mezitím seděli na pohovce, dopíjely víno a šeptaly si, asi o tom, co se mnou. Tak jsem nelenil a došel pro další láhev vína. 
 
Zdály se už docela v náladě a mně se to líbilo, tak jsem nechtěl, aby měly nedostatek vína. Ocenily to a obě hned nastavily sklenky, abych jim dolil. Smály se na mě a bylo na nich vidět, že jsou také vzrušené.
A pak manželka povídá:
 
„Za odměnu, kterou jsi měl slíbenou, budeš moct vylízat 2 kundičky po sobě a když se nám to bude líbit, tak budeš moct jako bonus ještě vystříknout. 
 
„Začneš tady" a ukázala si mezi nohy.
 
Sundal jsem jí kalhotky a přisál se jako vývěva k jejím pyskům a začal jsem jí jazykem obdělávat poštěváček. Jelikož jsem to nedělal poprvé tak jsem věděl jak. Během chvíle se začala vlnit a já si všiml Nadi, že se neudržela a jednou rukou si jezdí mezi nohama a druhou jezdí přes manželky prsa a také vzdychá.
 
Trvalo to pár minut a chňapla mě za hlavu vší silou mi ji přitiskla mezi nohy a sevřela stehny. Nemohl jsem dýchat a cítil hrozný tlak, také jak sebou škube doslova v křeči.
 
Postupně to sláblo, a i její stisk povolil a já se mohl konečně nadechnout, lehce mi odstrčila hlavu a tu svojí zvrátila dozadu a oddychovala.
 
Sotva jsem popadl dech a už mě držela Naďa za vlasy a naváděla si mě mezi nohy. Rychle jsem jí stáhl kalhotky a ona mě chytla oběma rukama za hlavu a začala se mi třít tou mokrou kundou o obličej, jak byla nažhavená. Pak mě pustila a nechala mě abych jí začal lízat poštěvák.
 
Párkrát mi sice dala pohlavek, abych zpomalil, ale také to netrvalo moc dlouho a začala se zmítat a opět jsem měl hlavu jako v lisu mezi stehny a chodidla na zádech. Když odezněla ta největší křeč a sevření povolilo, všiml jsem si, jak nás manželka pozoruje. 
 
Také neodolala a hladila Naďu po prsech přes tričko a bylo znát, jak se jim to líbí a co teprve mě, bylo to úžasné až tak, že jsem myslel, že mi explodují koule a začal jsem nekontrolovaně honit.
 
Plesk plesk, Naďa se najednou probrala a křikla na mě:
 
„Kdo ti dovolil honit zmetku".
 
Okamžitě jsem přestal a ona povídá:
 
„Jen se neboj, my se o tebe postaráme, za chvíli si budeš moct vybrat svůj bonus, když jsi byl dneska takový poslušný.“
 
Dámy ještě chvíli pily víno, každá ruku na stehně té druhé, a ještě vstřebávaly ty své orgasmy. Když dopily další sklenku, tak se Naďa postavila, pořád v tričku ale bez kalhotek pokynula mi, abych si za ní klekl, sevřela mi péro mezi lýtka a přikázala:
 
„Přirážej". 
 
Rukou mi přitiskla obličej mezi půlky a zase přikázala:
 
„Lízej".
 
Manželce řekla, ať nastaví nohy na výstřik. A tak jsem přirážel, co to šlo, lízal její zadek a vzrušení bylo na maximu. Pak už to ze mě začalo létat a já křičel v orgasmické křeči do Nadina análu. Jak to popsat, no bylo to prostě božské, lépe to popsat nejde.
 
Pak mě Naďa ještě omámeného orgasmem chytila za vlasy. Hlavu mi přitáhla k manželčiným nártům, které jsem vydatně postříkal a jenom řekla:
 
„Lízej".
 
Ještě v transu jsem začal spíš chlemtat než lízat, což obě značně pobavilo a Naďa se neudržela a chytla mě za koule, promnula až bolestivě a se smíchem pronesla:
 
„No, máš je nějaké menší."
 
Manželka si nechala slízat všechno semeno z nohou a pak mě začala chodidly hladit po obličeji a já nastavoval jazyk a takhle jsme si chvíli hráli.
 
Potom se šly obě dámy vykoupat a já musel uklidit a připravit jim manželskou postel a mě přidělily gauč, a ještě mi sdělily, že celý víkend jim budu sloužit, protože jsem se dnes tak osvědčil a třeba ze mě jednou bude osobní otrok.Mohlo by tě zajímat:

Výtah

Servírka

Ranní probuzení

Obyčejný chlap

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Verted
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Nové poznání slastí

14.04.2021 - 19:00

Pak pustil porno a začalo to dost bolestivě, domina tam dlouhou jehlicí propichuje ženě prsa skrz bradavky.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 17.díl: Jak se dostat do médií snadno a rychle

13.04.2021 - 08:00

Zajímá vás, jak si udělat promo bez velkých investic tak, aby vám sami novináři volali? Pak si poslechněte příběh Patrika Dudy, zakladatele Naughty Harbor.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek