Pedofilní incest

15.04.2021 - 14:18
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 5845x
Pedofilní incest
Nejspíš si to ani neuvědomoval. Kdyby je někdo vyfotil, působilo by to víc komicky, než eroticky. To by nejspíš platilo u většiny poprvé.

Byl mrazivý sobotní večer a rodiče Sebastiána a Žanetky se chystali do divadla. Nebyli to žádní pravidelní diváci, zašli tam tak třikrát až čtyřikrát do roka. Děti se doma hlídaly samy, respektive starší Žanetka hlídala Sebastiána.


Nebylo to poprvé. Rodiče si to mohli dovolit. Takto sami spolu občas hospodařili a kromě jedenkrát nevypnuté televize nebyl nikdy žádný problém. Maminka Sebastiánovi nachystala na večeři rohlík se salámem, Žanetce pak rohlík se sýrem, protože držela štíhlou linii, jak dívky drží. Všichni se navzájem rozloučili, rodiče odjeli a děti měly jít během dvou hodin spát.

Za vše zodpovídala Žaneta. Ta byla ráda, že se o bratra v podstatě nemusí starat. Dala mu notebook a on se už zabavil počítačovými hrami. I Žanetka se dokázala zabavit. Střídala Facebook, Instagram, Youtube a do toho zvládala se svými vrstevnicemi řešit kluky a další důležité záležitosti.

Sebastiána ale přestala hra bavit. Jsou sami doma a tak přeci nebudou dělat to samé, co dělají, když jsou s rodiči. To dá rozum. Vypnul hru a taky začal brouzdat po internetu. Nejdříve si pouštěl videa na Youtube. Nešťastnou náhodou nezadával názvy písniček přímo do vyhledávacího okna videoportálu, ale do adresního řádku, což ho vždy přesměrovalo na Google a až z něj zpět na Youtube. Anglicky trochu uměl ze školy. A zvládl se naučit různá anglická slovíčka, která se standardně ve výuce neobjevují.

Jako je třeba bra, což je podprsenka nebo pussy, což je v překladu našeho prezidenta kunda. Když ze zvědavosti, co najde, tohle zadal do adresního řádku prohlížeče, taky se mu zobrazila nějaká videa. Jen jiného rázu. Objevil údajně nejrozsáhlejší obsah internetu, objevil porno. Ne že by nikdy nic takového neviděl, v mobilu ve škole si ukazovali různá videa nebo GIFka. Opravdu, tento poslední zmiňovaný formát ještě nevymřel. Děti začínají stejně, jako kdysi začínali teď už jejich dědové s disketami. Sebastián si pustil jedno z těch videí, nasadil sluchátka a tiše se zadíval.

Jedním dechem shlédl celé dvacetiminutové péčko. Viděl tam vše. Jak vypadá dospělá žena i chlap, kam všude to jde strčit a že je z čeho vybírat. A jak se zakončuje, křečovitým prohnutím a následnou bílou tekutinou. Věděl, že jde o sperma, jen neměl ještě zvládnutou techniku ani teorii.

Během sledování se mu postavil. I to už se párkrát stalo, ale při jiné příležitosti, třeba když ráno vstával. Vytáhl si ho z pod tepláků a slipů a chvíli se na něj díval. Trochu ho i pohonil, ale brzy začal ztrácet sílu. Jak to u chlapců v jeho věku bývá, chtěl to vyzkoušet. To by kluci ve škole čuměli, myslel si. Jediná ženská, spíš holka v domě, se kterou by to šlo, je ségra v protějším pokoji. Zpátky ho schoval do kalhot a vyrazil k Žanetě. Pěkně zaklepal, jak ho to doma učili a když mu Žaneta povolila vstup, vstoupil.

„Co potřebuješ?“ zeptala se ho.

„Nic, jen se nudím,“ odpověděl nesměle.

eropovídka pedofilní incest bezpasaka.cz


Jeho sestře to nebylo moc příjemné, potřebovala řešit všechny ty důležité problémy s kamarádkami, bavit se nad balícími pokusy a sjíždět fotky a videa svých idolů. Jednoduše jí mnohem víc vyhovuje samota, než přítomnost sourozence, který nesdílí ani jednoho jejího hrdinu.

„Tak běž povečeřet a pak se okoupej,“ odbyla do sestra.

„Žany, zkoušela jsi to?“ začal se nesměle vyptávat Sebastián.

„Jako co?“ nechápala Žaneta.

„No to, víš, jak se to dělá a tak,“ upřesnil otázku Sebastián.

Žaneta pochopila, na co naráží, ale dělala hloupou, třeba myslí něco jiného.

„No když chlap a ženská mají spolu sex,“ dostatečně dobře vysvětlil Sebastián.

„Ne. A běž už povečeřet, je dost hodin,“ pokusila se mladšího bratra zbavit.

„Žany, pojď to zkusit,“ dál žadonil bratr.

„Ne, to se nesmí,“ vzdorovala sestra.

„Proč?“ položil otázku Sebastián a Žaneta neznala odpověď.

„Protože se to nesmí,“ rodičovsky odpověděla.

„Podívej,“ upozornil na sebe Sebastián.

Žaneta se otočila na otáčecí židli. Celým tělem. Zády k monitoru. Čelem k sourozenci. A spadla jí brada. Chvíli se na něj mlčky dívala. Nevěděla, co udělat.

Byla rozumná, ale tuhle situaci neznala. Mám mu nadat? Nebo to zkusit? Proč se to vlastně nesmí? Sebastián stál před Žanetou, měl tepláky i slipy u kotníků, rukou si nazvedával tričko, aby sestra bez problému viděla. Ukazoval jí malého pindíka. Nestál mu ani trošku. Roztomile mu kopíroval jeho varlátka. Žaneta ho mlčky pozorovala. Nebylo to poprvé, co spatřila mužský, spíš klučicí úd, jen tohle bylo prostě jiné. Nebylo to jako když spolužáka ve škole násilím svlékli, aby viděli, jak vypadá kluk. Bylo to dobrovolné.

„Tak pusť nějaké to video,“ řekl Sebastián.

Žaneta se na své otáčecí židli otočila zase zpět ke stolu, do lišty schovala všechny dosud otevřené internetové stránky a jako zkušená uličnice otevřela anonymní webové okno. Na rozdíl od Sebastiána nějaké ty stránky znala, takže na ně rovnou zavítala, otevřela náhodné video a posunula ho asi pět minut dopředu.

„To je slabé, pusť mě k tomu,“ říkal Sebastián, zatímco se malými krůčky přibližoval k počítači.

Klikl na šipku zpět a náhodným výběrem otevřel další video. Taky ho posunul o pár minut dopředu a už byl spokojen.

Bylo to nějaké studentské péčko, chlap byl v trenkách a holka jen v kalhotkách. To začalo Sebastiána vzrušovat. Pohled na pevné obsažené prsa mu stačil. Pohled Žanety sjel z obrazovky na ptáčka svého mladšího bratříčka a viděla, že to s ním něco dělá. I Sebastián ho sledoval. Spíš s údivem, než s nějakými známkami nadrženosti. Z reproduktorů počítače bylo slyšet sténání. Holka už byla úplně nahá a kluk ji právě orálně uspokojoval, což pochopila jen Žaneta. Měl prostě hlavu v jejím klíně a ona sténala, nic víc nebylo vidět.

Žaneta se začala pomalu svlékat. Sebastián taky, jen ten to měl jednodušší, většinu oblečení měl u kotníků, takže si více méně sundal jen tričko. Žaneta tričkem začala, podprsenku doma nenosila. Žádná pomalá předehra, žádný náznak striptýzu. O to přeci nešlo. Žaneta směle pokračovala. Vypadalo to, jako by zrovna chtěla jít do vany a v koupelně byla sama. Prostě ona brala bratra jako bratra, nic to s ní nedělalo, jen Sebastián nevěděl, jestli pozorovat monitor nebo sestru. To už byli na křesle i pohozené legíny a šly dolů kalhotky. Stáli naproti sebe nazí. Ona o hlavu vyšší, on s odhodlaným výrazem lovce.

sourozenecká erotika poprvé bezpasaka.cz


Nejspíš si to ani neuvědomoval. Kdyby je někdo vyfotil, působilo by to víc komicky, než eroticky. To by nejspíš platilo u většiny poprvé. Z reproduktorů se ozvalo další sténání a to obě děti zaujalo. Oba ve videu byli nazí, holka ležela na posteli, měla roztažené nohy, chlap stál na kraji postele a klátil ji. Žaneta si intuitivně lehla na postel a zaujala stejnou polohu, jako holka ve videu. Ležela vedle monitoru, takže na něj ztratila výhled. Sebastián začal kopírovat každý pohyb kluka ve videu.

Olízl si dlaň a pohladil si svého ptáka. Pak přistoupil k Žanetě a sebejistě do ní chtěl vjet. To se ale nepovedlo podle jeho představ. Vlastně nenašel tu dírku. Žaneta byla úzká a navíc panna. Tady to byl případ dvou naprostých začátečníků. Dokonce i bez teoretické přípravy. Sebastián střídavě pozoroval video a rozkrok své sestry. Vždyť to dělám dobře, pomyslel si. Chytil svou sestru za nohy a natáhl je ještě víc ke stopu. Potom se zadíval na monitor a vítězoslavně zvolal:

„Už jsem na to přišel.“

Byl tak rád, že objevil nějakou dírku, že mu vůbec nevadilo, že jde o anální otvor. Odhodlaně se do něho pokusil zasunout. Jenže to skončilo opět nezdarem. I zadek měla pořádně úzký, navíc řitní svěrač má větší sílu, než ten vaginální. A ještě k tomu je sušší, takže, jak mnozí víte, je potřeba mazat, zejména poprvé. Žaneta ho sotva cítila, takže ji to nebolelo. Pak zařvala bolestí.

„Co děláš, jsi normální?“ nadala bratrovi. Sebastiánovi bylo divné, že se mu ho tam nepodařilo strčit a tak se chudině Žanetce pokusil narvat do zadku plnou silou svůj suchý prst. Není divu, že se jí to nelíbilo. 

Bohužel ani Žanetě se do svých útrob nepodařilo zasunout prst. Její svěrače byli ještě netknuté, mladé a velmi pevné.

„Zkusím to znovu, pořádně roztáhni nohy,“ přikázal Sebastián a Žaneta poslechla, i když od toho nic nečekala.

Sebastián jí vší silou roztáhl její stehna a uviděl hledanou dírku. Ani se mu nepodařilo do ní pořádně zasunout prst, přesto se pokusil zasunout už o něco méně, než při prvním pokusu, ztopořeného ptáka. Přiložil ho přímo do středu vstupního otvoru a začal tlačit, co to jen šlo. V podstatě hned se dotýkali bříšky, což jen komplikovalo možnost hlubšího zasunutí. Tentokrát i překvapená Žaneta něco v sobě cítila. Se sexem to ještě nemělo nic společného, Sebastián totiž narazil na panenskou blánu, což nevěděl a myslel si, že je na konci.

Pak začal přirážet. Jenom čtyřikrát, pak mu došlo, že není vevnitř, že vyklouzl. A opravdu, už s prvním oddálením zadku od Žanety z ní vyjel, protože v ní ani pořádně nebyl. Sice to mlaskalo hezky, podobně jako ve videu, ale Žaneta pochopila hned a jen ho s udiveným výrazem pozorovala. A ono se není čemu divit, vždyť i kdyby překonal svěrač, prorazit tak pevnou blánu není pro takového chlapce nic jednoduchého, musí pro něj být jako z betonu. A zkuste prorazit beton hřebíkem. To je téměř nemožné.

„Tak to ještě jednou zkusíme“, pobídla ho Žaneta.

Sebastián na to šel s rozumem, snažil se dírku co nejvíce roztáhnout prsty, prvně tam tedy aspoň ty dva prsty narvat, což se mu po chvíli zápolení a překonání Žanetiných bolestech povedlo.

Jenže i když dírku roztáhl, okamžitě se zase stáhla. No nic, za pokus nic nedám. Nastavil ptáka a zamířil si to přímo ke dveřím slasti. Opět ho namířit do její jeskyňky, opět tlačil tak, že se břichem dotýkali a opět se pokusil o soulož, tentokrát s menší vervou, aby mu nevyklouzl. A byl spokojený, silou vůle mu zůstával v jejím otvoru a aspoň pro něj se to dalo nazvat soulož. Žaneta ho s překvapeně vyděšeným pohledem mlčky sledovala, v podstatě nic necítila.

Téměř hned jí došlo, že o nějakém průniku nelze mluvit. Nedostal se ani o milimetr dál, než předtím, ale nechtěla mu to kazit. Myslela, že si to vyzkouší doma a to její opravdové poprvé bude bezbolestné a bez krve. V Sebastiánovi bylo takové množství adrenalinu a testosteronu, že to dlouho nemohl vydržet. Vcelku rychle to ze sebe dostal k sestřině panenské bláně a hned z ní začala vytékat.

anální a orální hrátky bezpasaka.cz


Sebastián šel povečeřet a pak do koupelny, zatímco Žaneta uklízela pokapanou podlahu i sebe. Bylo to její první vytírání se od mrdky. Naštěstí ne hluboké. Oblékla se a naladěná z nedávného zážitku pokračovala ve sjíždění porna. Sebastián se objevil ve dveřích opět nahý, opět mu stál. „Můžeme druhé kolo,“ prohlásil. Žanetě bylo jasné, že to nemá cenu a tak posunula posuvník ve videu na začátek, kde ho žena chlapovi kouřila.

„Nechceš zkusit toto?“ zeptala se ho Žaneta a bylo jí jasné, že bude souhlasit.

Měla pravdu, hrozně jí šlo do krámu, že se právě vykoupal. Posadila ho na stůl a roztáhla mu nohy. Tentokrát už zůstala oblečená. Opatrně mu olízla žalud, na kterém ještě byla předkožka. Stáhla mu ji do poloviny žaludu, pak se začal ošívat, tak nepokračovala.

Snažila se vše zkopírovat z videa. Kroužila jazykem kolem něj a pak ho strčila celého do pusy. Nebyl veliký, to je pravda, jenže to udělala na poprvé až příliš rychle a dostavil se dávicí efekt. Okamžitě ho vytáhla a začala pokašlávat. Sebastián nechápal, než se ale na cokoliv stačil zeptat, už ho tam měla zase, tentokrát pro jistotu jen do půlky.

Obepnula mu ho rty a začala jezdit hlavou nahoru a dolů. Pak zrychlila. Sebastián ji pozoroval, ale nic moc to s ním nedělalo, ani s Žanetou ne. To trvalo dlouhých osm minut, Žaneta už necítila jazyk a Sebastiánovi přestával stát. Začala mu ho honit rukou. To ho trochu nakoplo, avšak nemělo to dlouhého působení, prostě to už nešlo.

Sebastián nakonec sám ukončil veškerou snahu a šel spát. Žaneta ještě chvíli trávila u porna, jednu ruku na myši, druhou v kalhotkách. Dalo by se to nejspíš nazvat objevování sebe sama nebo tak něco, že by se dělala, o tom nebyla ani řeč. I ona to brzy vzdala, povečeřela, šla do sprchy a pak spát.

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek