Pekelná profesorka

17.03.2021 - 11:34
Zdraví
Autor: Draubor4
   Přečteno: 1556x
Pekelná profesorka
Zasmála se pořádně nahlas. V jejích očích jsem viděl záblesk pekelných ohňů, které spalují lidské tělo neskutečnou touhou. Byl to čistý chtíč, který byl v její duši.

Ten její pohled. A ty oči. Nekompromisní přísně stažené rty, natřené podbízivě červenou rtěnkou zvýrazňující její ženskost. Rusovlasá královna, s plným hrudníkem a odzbrojujícím dekoltážem.


Zdánlivě nepřístupná, ale v očích jí plane oheň vášně. Skrývá se za nimi erotický podtext? Ten pohled, který na mě právě vrhla, je to snad znak její náklonnosti nebo se tak dívá na každého.

Takové věci se mi vždy honí hlavou, když usedám do lavice a ona vejde do třídy, aby dalších pětačtyřicet minut vyučovala. Ve škole jsem premiantem, učitelé i ostatní žáci mne považují za velmi inteligentního mladíka. Nicméně u ní propadám. Nedokážu se soustředit. Pokaždé před hodinou si říkám, nebudu se na ni dívat, budu se jen soustředit na učení a nenechám se vyprovokovat vlastní sexuální fantazií. Jak už to tak bývá, nezbytným předpokladem inteligence je imaginace, a ta se někdy může obrátit proti svému nositeli.

Stačí aby vešla do třídy, sedla si, nahnula se lehce dopředu a upřela svůj zrak mezi nás. Její oči působí jako magnet a já nevím kam se dřív dívat, jestli do nich nebo na božský dekolt. Začíná pětačtyřicet minut trápení, ve kterém ve fantaziích prožiji stovky orgasmů spolu s ní, ve skutečnosti mi však pouze působí bolest při tlaku penisu o džíny. Po hodině většinou mířím rovnou na záchod, abych napětí uvolnil.

V létě, kdy chodí oblečená vyzývavě, to musím doma ještě zopakovat, abych mohl myslet normálně. Má nádhernou vůni, ale nechodí mezi lavicemi a já jsem se v rámci obrany posadil do poslední lavice. Ne že by to pomáhalo.

erotická povídka sex s učitelkou bezpasaka.cz


Byla to však její vůně, která ve mě nakonec začala probouzet šílenství. Skončilo pololetí a já měl u ní jako v jediném předmětu čtyřku, všude jinde maximálně dvojky. A to ke mě byla shovívavá. Zvláštní, říkám si, známky mám na pětku, ale dala mi čtyřku. Přitom mne celou dobu ignoruje. Po předání vysvědčení se najednou, poprvé za celý rok, vydala mezi lavice a zastavila se u mě.

„Stav se u mě v kabinetu po výuce. Potřebuju s tebou něco probrat."

Nahnula se nade mě a její vůně byla dechberoucí. Po hodině jsem do jejího kabinetu vystřelil v očekávání, co se bude dít a v nadějích, že přece jenom jí můžu být něčím sympatický.

To, co jsem viděl po otevření dveří do jejího kabinetu, mne zasáhlo hluboko. Byla tam ona, v sukni, bez trička a jen v červené krajkové podprsence. Podívala se na mne pohledem měsíční divošky, usmála se tím nejdémoničtějším úsměvem, lehce si špičkou jazyka přejela horní ret a řekla:

„Jé pardon. Já si zrovna převlékala tričko. Hned se obleču."

Nemohl jsem mluvit, ani myslet. Začala mi říkat, že jsem inteligentní hoch a nikdo na škole nechápe, proč v jejích hodinách nedávám pozor a nejsem schopen soustředěného výkonu. Já jen přikyvoval, ale v hlavě jsem neměl nic než myšlenku na to, co jsem právě viděl. Když mě propustila, vyhonil jsem ho si hned na záchodě. A pak ještě dvakrát doma. Stejně jsem to z hlavy nemohl dostat.

Té noci se mi o ní zdálo. Koukala na mě, v oblečení, jako když jsem otevřel dveře kabinetu. Nával nadrženosti mne probudil. A musel jsem si znovu sáhnout do kalhot. Podobné sny se mi vracely častěji, zejména za úplňku. Měly jen jedno společné, když se to mělo stát, probudil jsem se. Měl jsem pocit, že mi plení duši. Prospěch v jejích hodinách se mi samozřejmě zhoršil. Čím víc se navíc blížilo jaro a léto, bylo to horší. S každým odhaleným kusem jejího těla šly dolů i moje šance projít jejím předmětem.

erotická povídka sex s učitelkou bezpasaka.cz 3


Měsíc před uzavřením známek náhle řekla:

„Zítra nás čeká poslední velký test, co jste se za půl roku naučili. Některým jde o setrvání v této třídě. Byla by škoda, kdybych některé z vás v příštím roce už nepotkávala."

Významně se přitom podívala na mě. Riziko, že bych k ní nemohl chodit do třídy další rok mne probralo. Celé odpoledne a noc jsem strávil učením, až sem při testu málem padal na lavici únavou. Bojoval jsem se svou fantazií a zvládl na některé otázky odpovědět. Bude to stačit?

Usnul jsem hned po návratu domů a měl sen, ve kterém nás učila stará paní, asexuální. Probudil jsem se šokem a začal bláznit. Co mám dělat? Co když jsem to nezvládl? Ihned jsem se oblékl a šel do školy, vloupal se zadním vchodem a pak i do jejího kabinetu, abych si prohlédl písemky. Musel jsem to vědět hned a napravit případné chyby. Listuji písemkami, nacházím své jméno a vidím známku. 4 mínus. Co to znamená?

„Čekala jsem, že přijdeš."

Ozve se za mnou. Buší mi srdce a nejsem schopen slova. Stojí tam ona, v dlouhém plášti, rozpuštěných vlasech, nalíčená jako kurtizána, s přísným výrazem jako vždy.

„Myslíš, že u mě můžeš podvádět?"

Nevěděl jsem co říct, přistižen při činu. Vysoukal jsem jen ze sebe:

„Co znamená čtyři mínus".

Poprvé se na mě usmála, od ucha k uchu, a já šel do kolen:

„Že si test z rozmnožovací soustavy savců budeš muset zopakovat, tentokrát však praktickou zkouškou."

Byla to totiž učitelka biologie.

banner porno bezpasaka.cz


Sundala si plášť. Pod ním měla červené krajkové spodní prádlo a podvazkový pás, za kterým měla šlehačku, tělový gel a pouta. Nasadila mi je na ruce a začala  mě odvádět to tajné komůrky, o jejíž existenci nikdo neměl ani tušení. Každým krokem, který udělala vstříc mě, mi povolila jedna přezka na kalhotech. Když stála přede mnou, s pohledem upřeným do mých očí, mé kalhoty ležely pode mnou a úd byl překrvený, až se mi chtělo omdlévat.

Přidělala mne pouty k posteli, abych se nemohl bránit. Pak vytáhla gel a začala ho roztírat po mém těle. Dělala to postupně a dlouho. Roztírala to po celém těle, kromě mého penisu a koulí. Hrála si se mnou snad hodinu, slízávala ze mne šlehačku, škrábala na citlivých místech, na vnitřní straně stehen, ale penis nechávala na pokoji. Moje vzrušení stoupalo tak neuvěřitelným způsobem, až jsem vybouchl a pouta zlomil. Lehnul jsem si na ni, chytil ji za krk a zuřivě spustil, pohlížeje jí do očí.

„Co to má znamenat. Proč mi to děláte, copak to trápení nikdy neskončí? To mi děláte schválně, abych se zbláznil."

erotická povídka sex s učitelkou bezpasaka.cz 2


Zasmála se pořádně nahlas. V jejích očích jsem viděl záblesk pekelných ohňů, které spalují lidské tělo neskutečnou touhou. Byl to čistý chtíč, který byl v její duši.

„Konečně jsi pochopil můj koncept. Nejsem zlá, právě naopak. Chci ti zprostředkovat zážitek tvého života. Já jsem od začátku poznala, že ty jsi jiný. Že tvoje sexuální fantazie je výjimečná. Mít sex umí každý, ale nalézt hranice vlastní sexuality se podaří málokomu. Sváděla jsem tě celý rok, dávala ti impulzy, abych ti ovládla tvou duši a stupňovala tlak. Čekala jsem, kdy narazíš na svou hranici a budeš schopen prožít něco, co se vymyká pozemskému zážitku slasti. Nejsem totiž obyčejná, vyvrhli mne z pekla, protože jsem byla na ně příliš zvrácená. Oheň čisté touhy je pořád ve mně a já ti ho právě hodlám předat."

Její slova mne uzemnila, padl jsem na záda a viděl, jak se na mne začíná sápat. Cítil jsem žár jejího těl, když se po mně plazila. Pak se mi podívala do očí a nic neřekla. Ten pohled byl všeříkající. Nikdy v životě jsem se necítil tak nadržený. Viděl jsem až do její hlavy a viděl obrazy slastí, které si na mne přichystala. Svezla se po mém těle a zastavila se hlavou u penisu. Vzepřel jsem se na loktech a čekal. Pořád se mi dívala do očí a já se snažil ten pohled vydržet. Pak vystrčila jazyk a přejela ho od koulí až po špičku. Padl jsem na záda a zasténal.

Cítil jsem, jak po něm špičkou šátrá a čeká na mé reakce. Netrvalo jí ani pět minut, aby odhalila má slabá místa. Její taktika pak byla taková, že čekala, až se vzepřu na loktech a budu se jí dívat do očí. Pak začala olizovat můj penis a schválně se těm slabým místům vyhýbala. Když chtěla, zacílila na ně a já padl na záda. Nedělala to příliš často, abych se zbytečně brzo nevystříkal, ale zároveň ne tak málo, abych neřval v jednom kuse slastí. Věděla,co dělá. A bavilo ji natahovat mou nadrženost dál a dál. Když jsem byl moc nadržený a těsně před výstřikem, namazala mne gelem, který měl z nějakého důvodu tlumící účinky.

Po hodině takového trápení řekla: „Přišel čas. Něco, na co jsi čekal celý rok."

Vzala mi ho celého do pusy, jazykem šimrala uzdičku a prstíky přejížděla pod koulema. Vystříkal jsem se jako ještě nikdy v životě. Měl jsem pocit, že mé koule jsou naprosto prázdné a už se mi nikdy nepostaví. Usmála se a přitiskla ucho na mé koule.

„Ještě tam toho zbývá mnoho. A já dneska neodejdu, dokud tě pořádně nevydojím."

Luskla prsty a on už zase stál. Jako zázrakem. Neuvěřitelná žena.

erotická povídka sex s učitelkou bezpasaka.cz 1


Nasedla si na mě a opět přitiskla tvář k mé. Podívala se mi do očí a řekla:

„U mě nikdy nevíš, jestli si s tebou hraju nebo se ti mstím. Když jednou upadneš do mých spárů, už nepovolím."

A poprvé pohla pánví. Celým tělem se mi rozlila taková nádherná rozkoš, cítil jsem, jak žár jejího těla přestupuje do mého. Vytáhla zpoza postele kamasutru. Když jsme skončili, už svítalo. Popáté jsem jí pocákal, nicméně tentokrát to bylo už méně než poprvé. Přitiskla ucho k mým koulím a s úsměvem dala prsty k sobě, jako by chtěla zase lusknout. Ale pak se usmála:

„Už tam nic není. Musíme počkat, než se zase naplní. Ode dneška už nebudeš mít problém se soustředením v mých hodinách. Postarám se o to, abys v nich měl vždy prázdné koule a mohl se soustředit na výuku."

Hodiny jsem nedokázal dát nohy k sobě. Vzala do ruky písemku a umazala na ní znaménko mínus. Pak přistoupila ke Kamasutře a založila ji na stránce 68, dál jsme nedošli. „Příště začínáme zajímavým číslem," řekla s úsměvem. Zvednul jsem lehce hlavu a zeptal jsem se:

„Proč zrovna já?"

Zasmála se na celé kolo. „Prozradím ti o sobě poslední tajemství. Ďábel věděl, že mě nedokáže zkrotit a za můj hříšný život pro mne vymyslel trest. Postel kilometr do všech stran širokou, jednoho náhodně vybraného mladíka a tabletku na nekonečnou erekci. Věřil, že se mě tím zbaví. Ale já nejsem z těch, které rády čekají. Rozhodla jsem se vzít vše do svých rukou.

Do kritérií výběru jsem nastavila velký penis, rozvinutá sexuální fantazie a mladická krása. A vyjel jsi ty. A nyní jsi odsouzen k věčné rozkoši se mnou. Dokud budeme tady na zemi, tak se budeme sexuálně poznávat, abychom mohli na věčnosti rozvíjet naši vnitřní slast do nekonečna. Stav se tady zítra před hodinou. Poznávání teprve začalo."

 

odběr bezpasaka.cz

© Bezpasaka.cz

 

Fotos: Pornpics.comPřečti si další eropovídky:

Učitelka na holčičky

Z červeného salónu

Sex v sauně

Kurýr

 

 porno web bezpasaka           silikonove panny bezpasaka

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Draubor4

l'imagination au pouvoir!

Jsem lehce přidrzlej, rád píšu ;) Zbožňuju starší ženy.

Občas jsem nezbedný a zlobím :)

Víc informací o mně najdeš ZDE 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky