Fotograf Petter Hegre. Vzrušující umění erotického aktu
22.03.2021 - 14:42
Sex
Autor: LuPo
   Přečteno: 1108x
petter hegre bezpasaka.cz
Dechberoucí ženské akty. Zcela nový pohled na lidskou krásu. Hegreho erotické akty si zamilujete na první pohled.

Milovníkům přirozené krásy, dechberoucího ženského aktu a té nejsmyslnější a nejdráždivější erotiky nemusíme jméno světoznámého norského fotografa dlouze představovat. Jeho web Hegre.com patří k nejnavštěvovanějším stránkám s erotickou tématikou na světě, a pokud jste ji dosud nenavštívili, jistě nám po své první návštěvě dáte za pravdu, že zcela oprávněně.  Již od roku 2002 Petter Hegre společně se svojí manželkou a týmem spolupracovníků buduje portál, který je oslavou ženské krásy a vzrušující erotiky ve své nejčistší podobě. Jeho práci nelze nazvat jinak než uměním. Uměním aktu.

 
 

Obsah:


Kdo je Petter Hegre?
fotograf erotických aktů petter hegre bezpasaka.cz

Norský fotograf, průkopník a inovátor v oblasti erotické fotografie a ženského aktu, se narodil 8. září 1969 v Stavangeru. 

V mládí jako vášnivý amatérský fotograf vytvořil cyklus fotografií prostitutek a stárnoucích striptérek a své fotky rozeslal na americké umělecké školy. Jeho práce zaujala a Petter se stěhoval za svým osudem do USA, kde studoval na renomované a prestižní americké umělecké fotografické škole Brooks Institute of Photography v kalifornské Santa Barbaře.

Počátkem 90. let působil v New Yorku jako asistent u legendárního amerického fotografa Richarda Avedona, což pro něho byla ta nejlepší škola a inspirace pro další tvorbu. Poté se vrátil zpět do Evropy, kde si ve svém rodném městě Stavanger v roce 1992 otevřel ateliér a zde nadále neustále vylepšoval svůj jedinečný a osobitý styl. 

V roce 2000 vydal svou první knihu „My Wife“ s cílem představit publiku „New Nude“, tedy „Nový akt“, dle jeho vlastních slov vzácnou a vzrušující kombinaci erotiky a čestnosti. Roku 2001 získal Petter za svoji práci ocenění Fotograf roku 2001 na osmém Annual Erotic Prizes neboli tzv. Erotických Oscarech. 

O rok později, v lednu 2002, založil portál hegre-art.com (nyní Hegre.com), který se postupně vypracoval ve světovou jedničku v oblasti té nejkvalitnější erotické fotografie a videa s více než milionem návštěv denně!

V osobním životě je Petter Hegre ženatý od roku 2003 se světoznámou ukrajinskou modelkou Lubou Shumeyko.

Ideální modelka očima uznávaného fotografa
fotograf erotických aktů petter hegre bezpasaka.cz 1

Krásné a mladé modelky, to je jasný základ erotické říše Pettera Hegreho. Při výběru modelek klade důraz zejména na přirozenou krásu, mládí a sex-appeal. Jeho modelky musí mít pěkné tělo – pleť, oči, boky, prsa, zadek, klín, vše musí být naprosto dokonalé.

Musí z nich vyzařovat mládí, krása a hravost. Své modelky nejčastěji hledá na internetu a pro osobní setkání neváhá cestovat po celém světě. Jeho přístup k modelkám je profesionální a zcela otevřený, postavený na bázi oboustranné důvěry.

Díky té pak vznikají zcela unikátní snímky těch nejkrásnějších topmodelek světa, které se neváhají svléknout před Petterovým fotoaparátem a pózovat i v těch nejintimnějších pozicích. Často pak své pozitivní zkušenosti s focením předávají svým kamarádkám, které sami Pettera oslovují s žádostí o pózování a focení. 

Petter fotografoval stovky modelek z celého světa, různých národností i barvy pleti, prakticky po celé zeměkouli. Přesto na dotaz, kde jsou dle jeho názoru nejkrásnější dívky na světě, jednoznačně jmenoval východní Evropu a to zejména Kyjev a Oděsu na Ukrajině.

Tato města považuje za plná dokonalých dívek s dlouhýma nohama a pohybem bohyní. Vysoké, štíhlé, s nádhernou ženskou postavou, štíhlými pažemi a ladnými, smyslnými pohyby, které jsou schopny výsledné fotografie rozvibrovat k naprosté dokonalosti.

Focení na nejkrásnějších místech planety
fotograf erotických aktů petter hegre bezpasaka.cz 2

Nejen modelky ale činí Petterovi fotografie tak unikátními a přitažlivými. Petter jednak využívá ke své práci tu nejdokonalejší techniku, a tak jeho web je plný fotografií v extrémně vysokém rozlišení, kdy si máte možnost prohlédnou vše do nejmenších detailů. I toto je jeden z důvodů, který jeho stránky odlišuje od konkurenčních projektů. 

Dalším, neméně podstatným, je focení v nejatraktivnějších lokacích celého světa. Samozřejmostí je obrovské množství perfektních ateliérových fotek, ale Petter se každoročně vydává do několika desítek často velmi exotických lokací pro získání těch nejatraktivnějších snímků nejkrásnějších modelek světa.

Když byl v jednom z rozhovorů dotázán, co je na jeho práci nejnebezpečnější, odpověděl, že se jedná o starty a přistání na nejzapadlejších letištích v zemích, jejichž jména nedokáže ani vyslovit. Výsledek nákladné produkce však stojí určitě za to! 

Vstupte do světa té nejkvalitnější erotické fotografie a videa. Pozor! Je návykový
fotograf erotických aktů petter hegre bezpasaka.cz 3

Co vás čeká, pokud se rozhodnete pro jedno z prémiových členství těchto exkluzivních stránek? Více než 800 unikátních videí a přes 300.000 exkluzivních fotek v té nejvyšší kvalitě. Vzhledem k tomuto množství a kvalitě snímků i kráse modelek jsou ceny více než přijatelné a liší se samozřejmě od délky zaplaceného členství. Máte možnost si jej zaplatit již od pouhého měsíce až po neomezené doživotní členství. Pokud využijete velmi časté akční nabídky na nákup členství za 50% ceny, dostanete se na následující částky: 
  • 1 měsíc - 19,95 $
  • 6 měsíců - 49,95 $
  • 1 rok - 75 $
  • Neomezené (doživotní) - 399 $
Takže např. v případě ročního členství platíte 0,21 $ denně. Samozřejmostí je úhrada prostřednictvím platební karty nebo prostřednictvím platebního systému PayPal.

Členství zaplaceno, hurá do prozkoumání obsahu! Při první návštěvě vás asi překvapí kromě zcela neobvyklé kvality i obsáhlost webu – necelých 20 položek hlavního menu je na první pohled trochu nepřehledných (ani na skutečně velkém monitoru nelze všechny zobrazit najednou), je to ale dáno skutečně již velkým rozsahem různých druhů obsahu, které byly postupně během let vývoje přidávány.

Home page (stejně jako první položka menu Explore) vám nabízí kompletní přehled bohatého obsahu s možností nastavení filtrů dle roku přidání (od roku 2002 do letošního 2021) či různých tematických štítků. 

K základu patří více než 300.000 fotografií té nejvyšší kvality - až 10.000 px (záložka Photos), dále pak více než 800 videí (Films), u novějších vč. rozlišení 4K. 

Speciální sekcí je záložka Massage věnovaná milovníkům erotických masáží. Tato videa jsou často neoprávněně publikována na různých porno serverech a zejména starší snímky věnované tantrické masáži patří k tomu nejlepšímu, co lze na internetu nalézt. 

V sekci Models jsou prezentovány jednotlivé modelky, které s Petterem fotily nebo natáčely. Každá zde má svoji stránku se svou prezentací vč. kompletní tvorby pro hegre.com (galerie, filmy, masáže atd.).

Fenomén live chatu dorazil i sem, pod odkazem Live cams se ukrývá bohatá prezentace krásek (nebo i párů), které se neváhají svléknout před svou webovou kamerou a odhalit svou krásu všem, kdo jsou za to ochotni zaplatit.

Cílem tohoto webu je ovšem také vzdělávat v oblasti sexuality a to ve formě článků či vzdělávacích videí. K těmto účelům slouží sekce Sexed, v podstatě jakýsi sexuologický blog a vlog v jednom. 

V sekci Collections si máte možnost buď vytvářet své vlastní sbírky vybraného obsahu, případně prohlížet sbírky vytvořené ostatními členy.

Pod záložkou Tantra najdete samostatné podstránky věnované umění tantrické masáže a to konkrétně od tantrické terapeutky Charlotte, kdy si máte možnost zarezervovat její tantrickou masáž – nutno podotknout, že je nutné se vydat do Španělska, protože chrám této tantrické bohyně se nachází kousek od Barcelony. Pokud však i s ohledem na nemožnost vycestovat zůstanete pouze v online prostředí, v této části se o tantře dozvíte skutečně vše podstatné.

Sekce News vás provede tím, co je na webu nového, Casting je naopak určen mladým, krásným modelkám, které mají odvahu se odhalit před fotoaparátem či kamerou Pettera a stát se tak jednou z jeho hvězd. Stejně tak pokud má budoucí modelka zájem o práci před webkamerou, je tato sekce určena i pro ni. Jste-li pracovité, přirozené a vyzařuje z vás nepopiratelná smyslnost, je to skvělá příležitost k vysokým výdělkům a zářné kariéře.

Pokud máte podobné erotické touhy, ale z různých důvodů si přejete zachovat svou identitu v naprostém utajení, i pro vás má Petter řešení. Jeden z jeho nejnovějších konceptů najdete pod záložkou Hidden a jedná se o takovou formu publikace erotických snímků, kdy nelze modelku nikterak identifikovat. Vždy nafoceno či v postprodukci upraveno tak, aby vás nikdo neměl šanci poznat. Myslíte-li si, že vaše tělo odpovídá standardům Petterových modelek, je vám mezi 18 až 28 lety a nikdy předtím jste veřejně nepublikovala akty třeba právě z důvody obav z reakcí okolí, i vy máte možnost se podílet na obsahu tohoto unikátního webu.

Za 18 let činnosti se z členů vytvořila komunita lidí, které spojuje jedno: vášeň pro kvalitní erotiku. Hegre jim v sekci Home made nabízí možnost vlastní domácí produkce, kterou při splnění určitých kvalitativních předpokladů odměňuje poměrně slušnými částkami.

Na závěr jsme si nechali něco extra, i v případě, že si nebudete chtít zaplatit členství, máte k dispozici pouze po zadání a potvrzení mailové adresy stažení erotického road movie Go west young girl a vychutnat si tak ukázku Petterovi tvorby a krásy jeho modelek. Zvýrazněná položka menu Free giveaway je přístupná úplně všem!

Žádný text a popis nemůže a nedokáže nahradit vizuální zážitek z návštěvy těchto stránek. Proto jsme se dnes omezili jen na stručný popis a doporučujeme všem milovníkům smyslné erotiky návštěvu Hegre.com a to ideálně s uhrazeným členstvím umožňujícím plný přístup. Rozhodně nebudete litovat!

TIP* Pokud vás Petterova tvorba osloví, můžete její ukázky sledovat i prostřednictvím sociálních sítí. Staňte se jeho fanoušky na Facebooku či Instagramu a mějte neustálý přehled o jeho aktuální tvorbě. banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© BezpasákaZaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: LuPo

Rád sportuji. Rád chodím do divadla. Mám rád dobré jídlo a pití. Rád píšu. Mám rád erotiku a sex. Rád píšu na tento blog...

Celý život pracuji v reklamě, v poslední době zejména v oblasti on-line, podílím se na tvorbě webů, píši pro své klienty texty.

Kousek od Prahy pronajímám relaxační apartmány vč. privátního wellness - www.relax-u-prahy.cz

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 17.díl: Jak se dostat do médií snadno a rychle

13.04.2021 - 08:00

Zajímá vás, jak si udělat promo bez velkých investic tak, aby vám sami novináři volali? Pak si poslechněte příběh Patrika Dudy, zakladatele Naughty Harbor.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek

Výlet za dokonalou fotkou

31.03.2021 - 06:00

Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky.

Zobrazit článek