Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Pissing aneb jak "moč" mě miluješ

24.06.2022 - 09:25
Rady/Tipy
Autor: Ing. Fist
   Přečteno: 1402x
Pissing neboli záliba v moči a močení, je poměrně rozšířenou sexuální praktikou.

Pissing neboli záliba v moči a močení, je poměrně rozšířenou sexuální praktikou. Ne, neděláme si čurinu. Někteří puritáni asi doufají, že močení je záležitostí jen těch největších úchylů, takže při nejhorším jednoho člověka z milionu, ale jistý australský průzkum zjistil následující tvrdá data: k vodním sportům má sympatie 4 % mužů a až 3,5 % žen. Ano, ti všichni sní o tom, že se vymočí na tvář partnera nebo obráceně, samozřejmě v rámci erotických her.


Obsah:


Co dělal Donald Trump v hotelu v Rusku

A můžeme zmínit i příklady některých celebrit, i když je pravda, že k pissingu se ve veřejném prostoru přihlásí jen ti největší odvážlivci. Zdá se, že praktiku aktivně provozují americká zpěvačka Ke$ha, zpěvák R Kelly nebo Evangeline Lilly, herečka ze seriálu Lost. K pissingu má velmi dobrý vztah také chlapeček, který stojí v centru Bruselu. Samozřejmě mluvím o té slavné bronzové soše.

Ale zpět k reálným osobnostem. V nepříjemné situaci se ocitl Donald Trump. V roce 2017 se stala virální tajná videonahrávka, v níž americký prezident vypráví, že si jednou objednal prostitutky, aby na hotelu v Rusku před ním předvedli „golden shower“. Pro méně chápavé doplníme, že golden shower je poetický výraz právě pro pissing.

Zajímavým způsobem si spoustu nových fanoušků zajistila kapela Brass Against. Zpěvačka Sophia Urista (už to jméno!) z této málo známé americké formace se během vystoupení na floridském festivalu vymočila na diváka. A to přímo na pódiu. Fanoušek si ochotně lehl pod umělkyni a užil si osvěžující potůček moči přímo na svoji hlavu. Sophia Urista se vyprázdnila během písničky 'Wake Up'. Přiléhavý název… Jestli se dotyčný cítil ospalý, tohle ho určitě probudilo.

Různé způsoby provedení pissingu
moč a pissing bezpasaka.cz

Někdo se spokojí s krátkým ulevením si během společné sprchy. Jiného vzrušuje, když se partnerka pomočí v oblečení, třeba na veřejnosti, a on pak může prohmatávat její vlhký zadeček v kalhotách nebo v sukni. Jiní lidé jdou ještě dále. Vyžívají se ve spaní v promočené posteli. V mokré louži se doslova vyrochní.

Já sám patřím do kategorie zdrženlivých experimentátorů. Vyzkoušeli jsme to s partnerkou ve sprše – jeden den si klekla ona, poté zase já. Ani bych to nenazval předehrou k sexu, spíše jsme to vzali jako takovou challenge. 

Jediní dva, kteří se mi svěřili, že se pissingu s velkou radostí věnují, jsou moje bývalá partnerka a bývalá kolegyně z práce. Expřítelkyně si nový koníček našla s přítelem, s nímž se dala dohromady krátce po našem rozchodu. Druhá jmenovaná zase o zlatých sprchách zasvěceně mluvila na silvestrovské oslavě, samozřejmě už notně posilněná alkoholem, asi půl hodiny předtím, než odpadla vyčerpáním. Zajímavé – obě dvě dámy bych charakterizoval jako velmi dominantní, cílevědomé, hodně zaměřené na budování kariéry. Jejich partneři jsou naopak dost submisivní. V obou případech tedy mám představu, kdo z těch dvou bude ten močící a kdo ten pomočený.

Co lidi na moči tak fascinuje? 

K pissingu tíhnou ti, kteří:
  • Milují pohled na partnera z nějž vytrysknou tělesné tekutiny. To má ráda asi většina. Mužům se líbí pohled na ženu při squirtingu, ženy zase rajcuje ejakulující muž. Jenže v obou případech je z toho relativně málo tekutin po krátkou dobu. Vizuální efekt tedy není tak uspokojující. Moči je tolik, že tím partnera pokropíte od hlavy až k patě. To je ten rajcovní aspekt. Svou roli hraje i výrazná zlatavá barva.
  • Mají rádi prvek vyjádření nadřazenosti. Na jedné straně partner močící, dominující, na straně druhé partner v roli zcela podřazené až ponížené. Kleknout si a nechat toho druhého, aby vás pokropil svou močí… sotva si lze představit něco více pokořujícího. Pro někoho maximálně vzrušující záležitost.
  • Mají rádi, když se v sexu pracuje s vůněmi. Moč voní jako tělo, má také teplotu těla. 
  • Jsou vzrušeni, když se u sexu udělá pořádný nepořádek
  • Milují prvek tabu. Močení je velmi intimní záležitost. A jakkoli byla skoro všechna tabu v sexu už překonána, pissing coby sexuální praktika v realistickém provedení asi ještě dlouho nebude zachycena v mainstreamovém filmu.

Jak na to?
moč a pissing bezpasaka.cz 1

Ani ti největší milovníci pissingu do toho nepůjdou s partnerem, jehož dobře neznají. Nejde jen o to, že je třeba se nejdřív ujistit, že váš sexuální partner s pissingem souhlasí. Když si přivedete domů one night stand, zapálíte svíčky a za jejich mihotavého svitu ji začnete vášnivě líbat, svlékat, a poté si rozepnete poklopec a začnete to na ni stříkat, tak se asi pochvaly nedočkáte.

Pissing má status velmi intimní záležitosti s důrazem na důvěru. Příznivci pissingu jsou zpravidla partneři s dlouhodobým harmonickým vztahem. Málokdo je ochoten k sexu spojeným s močením přizvat ještě někoho třetího (kdo však přece jen touží něco takového vidět, ten najde na Pornhubu nebo na Xvideos videa s pissing gangbangem).

Důležité je také dát si pozor na zdravotní rizika. Moč je odpadní látkou těla, obsahuje tedy velké množství bakterií. Hrozí riziko infekčního onemocnění.

Z tohoto důvodu zkušení močomilci doporučují před samotným aktem vypít hodně a hodně vody. Má to ještě jeden pozitivní důsledek – moč poté není tolik cítit. Skoro nikdo totiž neprovozuje pissing pro samotnou chuť moči. Jde hlavně o pohled na to, jak stříká, jde o její teplotu a o ten pocit, kdy stéká po těle: to je to, co přináší ono nevšední vzrušení.

TIP: Přečtěte si rozhovor s českými propagátory pissingu nebo-li zlatého deště.banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz   
porn banner bezpasaka.cz
© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Ing. Fist

Jsem inženýr Kornelius Fist. Vystudoval jsem stavební inženýrství, avšak vždy mě to táhlo do světa vášně a neřestí. Mám rád ženy, které mají podobné koníčky a které se nebojí přiložit ruku k dílu. Nebojím se i náročných projektů, na jedničku zvládám všechno: přípravu, provoz i realizaci. Nejlépe mi jdou dokončovací práce. Suchá výstavba, to mi nic neříká. Při realizaci svých projektů zásadně využívám mokré procesy. Nerad se držím při zemi, preferuji výškové budovy. Partnerku, která se se mnou pustí do realizace projektu, dostanu až na vrchol.

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky