Pissing, wetting, bedwetting. Rozhovor s milovníky zlatého deště

Rozhovory

Pissing, wetting, bedwetting. Rozhovor s milovníky zlatého deště

Pissing, wetting, bedwetting = urolagnie. Sexuální praktiky, které se neobejdou bez proudu tepné zlatavé tekutiny - lidské moči. V následujícím rozhovoru se dozvíte vše, na co jste se o vzrušujícím močení báli zeptat. Průvodci nám budou tvůrci největšího blogu o piss hrátkách u nás - Patrik a Leila.

Slovníček pojmů

  • Urolagnie, urofilie, pissing - sexuální technika obsahující vzrušující představy o moči nebo samotné močení
  • Wetting - počůrávání se do spodního prádla nebo oblečení
  • Bedwetting - čůrání v posteli, spaní v mokré louži a mazlení se v ní
  • Pissing drinking - pití moči partnera
  • Omorashi neboli „omo“ - forma fetiš subkultury pocházející z Japonska, kde účastníci zažívají vzrušení z toho, že mají plný močový měchýř, pomočují se nebo někoho takového sledují
  • Urino parafilie - potěšení z konzumace moči nebo koupání se v ní

 

Kdo je Patrik a Leila v běžném životě a kdo jsou při erotických hrách? Liší se?

P: Živím se jako bankovní poradce na jedné z poboček nejmenované banky. V posteli jsem šílenec skoro bez hranic. Rád experimentuji.

L: Pracuji ve výrobě potravinových produktů na pozici team leadera. V posteli jsem dračice a vůdči osobnost, která chce mít perfektní sex.

 

Kdy jste poprvé zjistili, že Vás vzrušuje moč? Povězte nám o tom, jak tahle vášeň ve Vašich životech začala. Objevili jste ji až spolu?

P: Nikoliv. O pissingové hrátky jsem se začal zajímat před 15ti lety s příchodem trošku dostupného internetu. Na mém blogu je poměrně rozsáhlý článek s názvem  Jak to všechno začalo, kde se dá mnohé dočíst. Cesta to byla dlouhá (smích).

L: Já objevovat tyto lascivní taje zlatého deště začala až se současným partnerem. Začátky byly těžké a stud nemalý. Ale jeho oči zářily vzrušením pokaždé, když jsem se odhodlala. Zábrany však trošku pořád mám.

 

pissin, wetting, bedwetting rozhovor bezpasaka.cz

ilustrační foto

 

Co Vás na pissingu vzrušuje nejvíc?

P: Lascivní pocity, obrovská intimita, teplo, mokro, ten pocit bezstarostnosti a vzrušení, zároveň s lechtivými pocity, které tyto hrátky provází.

L: Když si nad partnera kleknu a on mě do sucha vypije a utře jazykem...

 

Někoho vzruší už samotné nutkání na malou, někdo potřebuje vypít pořádnou dávku moči nebo se probudit v mokré posteli. Jak to máte vy? Jaké piss hrátky nejraději a nejčastěji provozujete?

P: Nejraději mám to, když mohu partnerku vypít a často po dobrém víně, chutná úžasně, jako kvalitní šumivé víno, nic odporného se neděje, jak si mnozí mohou myslet. Taky miluji, když to partnerka třeba před spaním nebo nad ránem pustí na mě v posteli, na mé trenky. Probuzení v mokré posteli vedle své lásky je krásné a vzrušující zároveň.

L: No já nerada spím v mokru celou noc, takže se vždy vyčůrám na partnera, na jeho straně lůžka, nebo se nechám vypít, což mě vzrušuje hodně. Nebo když čůrá ve sprše na mojí pipinu, je to úžasně rajcovní.Většinou ho pak osprchuji celého zlatým deštěm (smích).

 

Přizvete k pissingu někdy někoho dalšího? Nebo je to pro Vás čistě intimní záležitost, o které nikdo ve Vašem okolí neví, nemluvíte o tom.

P: Je to přísně tajné a my se jeden o druhého nedělíme. Neláká nás to.

L: To mohu jen potvrdit. Rozhodně nikdo třetí do postele. Nedělíme se. A nikdo to o nás neví.

 

pissin, wetting, bedwetting rozhovor bezpasaka.cz 1

ilustrační foto

 

Máte provozování pissingu a jeho variací spojenou pevně s intimitou a důvěrou ve Vašem vztahu, nebo si dovedete představit ho provozovat s neznámým člověkem někde v klubu?

P: Je to o důvěře a intimitě, o to hlavně vždycky šlo. Takže rozhodně nikde v klubu, natož pak s někým jiným.

L: Partner touží už dlouho, abych se počůrala do jeansů někde v noci na procházce. No zatím pořád říkám, že to zažije, ale pořád se k tomu nemám, což je mi notně vyčítáno (smích). Ale s nikým cizím nepřipadá v úvahu.

 

Založili jste blog o piss a wettingu. Kolik lidí ho měsíčně navštíví a jaký je jeho obsah?

P: Měsíčně je to okolo 2000 až 3000 návštěv spojených s četbou povídek nebo teorie, a současně se číslo zvyšuje či snižuje podle naší aktivity. Nicméně dle statistik jsou nejčastějšími návštěvníky Češi a Američané.

L: K tomu nemám co dodat, přes technickou stránku blogu je tu jen partner, spravuje ho hlavně on. Ale převážným obsahem jsou povídky dle skutečnosti, fotky, videa a spoustu odborné osvěty.

 

Jak vypadá komunita lidí provozující erotické hry s močí v Čechách? Komunikujete s dalšími milovníky těchto praktik, setkáváte se, diskutujete, vyměňujete si fotky?

P: Sami jsme se divili, kolik takových lidí je třeba na Amateri.cz. Nicméně zatím převládají muži, kteří nás oslovují, a to často pod průhlednou rouškou ženského nicku. Žen jsme poznali také pár, ale jen po internetu, a dalo by se říct, že ženy co se týče pissingu jsou mnohem úzkostlivější, co se týče veřejných projevů s touto tématikou. Navíc v ČR obecně dle mých statistik a bádání, není bedwetting moc uznávaný, naproti tomu vzájemné močení na tělo je mezi Čechy obecně velmi populární.

L: My ženy obecně máme s projevy jakékoliv extrémnější formy sexuality větší problémy a menší sdílnost než muži se svou pýchou a domýšlivou nadřazeností samce. Holek, co milují piss, je určitě hodně, jen to nikde nepíšou, nikde to nesdělují.

 

pissin, wetting, bedwetting rozhovor bezpasaka.cz 2             

ilustrační foto                                   

 

Co byste doporučili člověku, kterého piss láká a nemá s kým ho zažívat. Existují u nás vůbec nějaká místa, kluby, kde se dá piss zažít za peníze? Víme, že je i hodně holek na sex, které tuto praktiku nabízejí. Doporučili byste to?

P: Pissing je velmi intimní a choulostivý (i když sterilní) praktika s důrazem na hygienu a důvěru. Rozhodně bych doporučil pomalu na to připravovat partnera či partnerku, a to jen ve vážném delším vztahu. Swingers kluby to nechtějí uklízet, takové akce se jim nevyplatí, a ano, holky na privátu to některé nabízejí, ale já bych do toho s někým cizím nikdy nešel.

L: Nedovedu si představit, že by na mě močil cizí muž či někdo, se kým jsem chvíli. Asi bych s ním vyrazila dveře.

 

Popište nám, jaká urofilní představa je pro Vás každého úplně nejvíc rajcovní.

P: Počůrávání v posteli několikrát za noc. A taky procházka s partnerkou, při které bych ji hladil po mokrém zadečku jejich jeansů.

L: Takovou asi nemám, vždycky se nechám uvrtat do mokrých hrátek s partnerem a potom mě vzrušuje už úplně všecko. Je to úžasný milenec. Dalo by se říct, že jsem ta pasivnější v těchto hrátkách.

 

Je něco, co jste v posteli v rámci sexuálních her ještě nevyzkoušeli a chtěli byste?

P: Já nic. Díky své milující partnerce mám vše, co jsem kdy chtěl mít.

L: Nápodobně. Možná bych si dala říct na fisting, ale nevím nevím, co by na to řekl partner (smích).

 

pissin, wetting, bedwetting rozhovor bezpasaka.cz 3

ilustrační foto

 

Experimentujete i s jinými erotickými praktikami? Co Vy a BDSM nebo jiné fetiše? Je něco, co Vás opravdu neláká?

P: Fekálně koprofilní hrátky, zvracení, bičování do krve a podobně opravdu ne.

L: Rozhodně krvavé hrátky, bičování a mučení. To bych nedala.

 

Díky za rozhovor a přeji hodně mokrého potěšení:)

My také děkujeme. Jsme rádi, že můžeme jít vstříc sexualní osvětě, posunout hranice ostychu a prožít něco nového.

P+L

 

Mohlo by vás zajímat:

Jak se žije na erotickém privátu. Exkluzivní rozhovor z brněnského Staru

Luxusní společnice 21. století - novoroční superrozhovor s Lucií Hříšnou

Rozhovor o polyamorii aneb jaké to je, když milujete více partnerů

Rozhovor o opravdovém partnerském BDSM

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.