Pořádný sex s Luckou a její první výprask

Erotické povídky a vtipy

Pořádný sex s Luckou a její první výprask

Napsal Tygr

 

Když jsem Lucku viděl poprvé, hned se mi zalíbila. Nejvíc její sexy prdelka, která byla v legínách krásně vidět. Jak bych toužil ji přes ten zadek hned plácnout. Byla to vlastně teď moje nová nevlastní sestřenka. Takhle jsme se poznali. Začátky byly takové různé, asi jako vždy, když se s někým nově seznamujete. Ale časem jsme si na sebe docela zvykli a začali se z nás stávat kamarádi. Našemu přátelskému sblížení dost pomohlo to, že se přistěhovali z větší dálky, tudíž tady Lucka nikoho neznala.

Vždycky se mi líbily na holkách prdelky, prsa jsem nikdy tolik neřešil. Lucka měla prdelku luxusní, ze začátku jsem ji viděl jen v legínách, a když bylo teplo, tak i v sexy kraťáskách, které když jsou dost krátké, tak jsou hezky vidět ta místa, kde se začíná kulatit prdelka. Začínal jsem se jí všímat víc a víc. Ona mě nejspíš tolik ne, těžko soudit. Dlouho trvalo, než jsme se začali bavit o vztazích. Měla kluka, ale vzdálenost je po čase rozdělila.

Poprvé jsem ji spatřil nahou, když se převlékala v pokoji, stála zády ke mně, takže jsem si mohl prohlédnout její krásnou opálenou prdelku v celé kráse. Po čase to s Luckou začalo být nějaký divný. Moc se nebavila, odmlouvala, nechtěla nikam chodit a měla pořád nějaký problém. Nechtěla mi nic říct a docela mě tím začínala štvát. Seděla zamračená na posteli v legínách a tričku, hrála si s telefonem a mě naprosto ignorovala.

„Ty bys potřebovala dostat pořádně na prdel, aby ses probrala!" povídám jí. Taky jsem začínal bejt už docela naštvanej. Podívala se na mě dost zvláštním pohledem, zvedla se z postele a chystala se odejít z pokoje. Neudržel jsem se a plesknul jsem jí jednu přes ten její sexy zadek, který se tak nádherně rýsoval v legínkách. Otočila se na mě a vlepila mi facku. To mě docela rozdráždilo, nevím co to do mě vjelo, ale chytil jsem ji, ohnul přes klín a několikrát jsem jí pořádně plácnul přes zadek.

„Co děláš!" začala se cukat, kopat nohama a dala si ruku na zadek. Ruku jsem jí chytil, přimáčkl k zádům a stáhnul jsem jí legíny. Najednou jsem měl před sebou její krásnej holej zadek, viděl jsem ho pěkně zblízka a to mě maximálně vzrušilo. Začal jsem jí pořádně vyplácet na holou, přidržoval ruku na zádech a pleskal střídavě na každou půlku. Sice trochu ječela a škubala sebou, ale držel jsem ji pevně. Postupně začínala boj vzdávat. Ještě víc jsem si ji přihnul, trochu jí roztáhnul nohy a naskytl se mi pohled na sladkou vystrčenou kundičku.

„Úchyle, seš magor?" 

„Ticho, ty si nic jinýho nezasloužíš, ty děvko!" vyjelo ze mě a pokračoval jsem ve výprasku. Sundal jsem ji ze sebe a ohnul přes postel.

„Vyšpul na mě tu prdel, a pořádně!" plácnul jsem ji. ,„Pořádně ji vystrč!"

To se Lucka už úplně podvolila a hezky, jako poslušná malá holka, na mě vystrčila zadek

tak, že jsem kromě úžasnýho pohledu na její kundičku, viděl i její krásnou sexy dírku do

zadečku. Po několika plácnutích na její vystrčenej zadek, jsem měl pořád pocit, že to nestačí, že pořád ještě nemá dost na to, aby se plně uklidnila. Sebral jsem ze stolu pásek a několikrát ji s ním plácnul na vyšpulenou prdelku.

„Prosím už ne, to fakt bolí!"

„Cože? Bolí?" a znova jsem ji pořádně plácnul.

„Jo, už toho nech prosím..." 

„Budeš už v klidu?" zeptal jsem se a znova ji plácnul.

„Ano, už budu hodná holka, fakt stačí!" 

„Slibuješ?" zeptal jsem se a ještě jednou jsem ji švihnul přes prdel.

„Slibujuuu." 

„Oukej." 

Plácnul jsem ji naposledy a položil jsem pásek. Byl jsem z toho extrémně nadrženej, až se divím, že mi nepraskly boxerky. Lucka zůstala stále ve stejné poloze a jen povzdychávala, měla po výprasku pěkně horkou prdelku. Nemohl jsem ustát mojí šílenou nadrženost a začal jsem ji hladit po kundičce, stehnech a prdelce. Přiblížil jsem se obličejem k její pičce a políbil ji.

Lucka vzdychla. Začal jsem jí lízat, střídavě kundičku a prdelku, strkal jsem špičku jazyka do obou dírek. Lucka jen vzdychala. Lízal jsem tak divoce, že začala vzdychat dost hlasitě a slastí sebou škubat.

„Vymrdám Tě!" vykřikl jsem. 

„Dělej, ty zvíře!" 

Sundal jsem kraťasy a strčil moje nadržený tvrdý péro do její připravený vlhký kundy. Po chvilce tvrdejch přírazů jsem ho vytáhnul, Lucku jsem srovnal tak, že přede mnou klečela.

Chytil jsem ji něžně-tvrdě z boku za krk a dal jsem jí jemnější facku.

„Kuř ho, ty čubko!"

Klečela, koukala na mě očima v sloup, jak poslušná kurvička, a vzala ho do pusy. Chytil jsem ji za hlavu a poplácal po tváři.

„Kuř pořádně! Na co máš ten jazyk?!"

Držel jsem ji za hlavu a přirážel jí péro do pusy. Kouřila ho luxusně, hladila mě po koulích, po stehnu i po zadku. Chytil jsem ji za vlasy a vytáhl ho z její pusy. Přirazil jsem její hlavu ke svýmu stehnu a řekl jí, ať mi líže koule. Cucala je luxusně, koukala na mě. Dal jsem jí další dvě jemnější facky a plivnul do pusy. 

„Hul, děvko!"

Hulila tak dobře a intenzivně, že jsem se jí po chvíli do pusy vystříkal. Samozřejmě to všechno hezky spolkla. Opřel jsem se o postel, Lucka vedle mě, a položila mi hlavu na rameno. Nevím, co se jí v tu chvíli honilo hlavou, ale já jsem tušil, že náš kamarádský vztah právě nabral nový rozměr.

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Svázaná na hotelu

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Tygr
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.