Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Posedlá

03.02.2022 - 10:40
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 4437x
Zuzka se prstila ďábelskou rychlostí a začala sténat. Všichni čekali v naději, že se probudí po uspokojení. Začalo se rozléhat Zuzčino čvachtání a sténání, pak měla mohutný výstřik, během kterého postříkala znak na studni. Vyčerpaná Zuzana pokračovala...

Zuzka se prstila ďábelskou rychlostí a začala sténat. Všichni čekali v naději, že se probudí po uspokojení. Začalo se rozléhat Zuzčino čvachtání a sténání, pak měla mohutný výstřik, během kterého postříkala znak na studni. Vyčerpaná Zuzana pokračovala...

 

Světoznámá autorka hororů Zita Grossmannová se rozhodla napsat nový bestseller. Inspirovala ji k tomu tři desítky let stará nevyřešení vražda v jednom z osamocených domů v Jeseníkách. Tenkrát došlo k vraždě manželského páru a jejich dvou synů. Všichni čtyři byli svázáni k sobě a vhozeni do studny, kde se podle všeho utopili. Všichni tři muži byli nalezeni se svými údy uvnitř konečníku toho před ním, na konci řetězce bylo tělo manželky. Jejich nejmladší dcera s nimi nebyla, byla nezvěstná a dodnes se nenašla.

Zita se pro lepší inspiraci rozhodla přestěhovat se s celou svou rodinou, svým mužem a svými třemi dětmi, s dcerami ve věku 22 a 16 let a devatenáctiletým synem do onoho domu. Nabízela ho realitní kancelář za docela směšné peníze. O vše se starala Zita, nic zvláštního na tom však nebylo. Její manžel Alex nebyl moc průbojný muž a dětem, kterým se to sice nezamlouvalo, nic jiného nezbylo. Nejmladší dcera Zuzka nastoupila na střední školu již zde v nové lokalitě, syn Šimon zrovna odmaturoval a tak si zatím hledal práci a nejstarší dcera Šarlota studovala vysokou školu, takže její stěhování bylo více méně formální, většinu času trávila na koleji. Nikdo z rodiny, kromě Zity, neměl ani tušení o tom, co se v domě přihodilo.

Dům byl na samotě v malebné krajince, kde bylo ticho a z okna šlo pozorovat srnky, divočáky a další zvířátka. Elektřina v domě byla, byť stačil sebemenší vítr či bouře a byli potmě. Daleko horší to bylo s vodou. Vodovod přiveden nebyl a jediná studna široko daleko neměla vodu vhodnou k pití. Museli tedy nosit vodu z nedalekého pramene a tu studniční používali jen na praní a koupání. Zita si později objednala vyčištění studny, ani poté však nebyla k pití, protože z nějakého důvodu nebyla použitá chemie dostatečně účinná a stále v ní bylo více bakterií a vegetace, než je zdrávo.

Každé ráno Zita odvezla Zuzku do školy a začala pracovat na knížce. Hledala v místním archivu, v knihovně si půjčila tehdejší noviny a našla tehdejšího souseda, který však moc sdílný nebyl, a brzy po vraždě se odstěhoval. Pokoušela se nahlédnout do policejních spisů, to jí dovoleno nebylo. Policie obecně moc sdílná nebyla. Snad se báli, že objeví další důkazy, najde jejich pochybení či vraždu dokonce objasní. Kriminalisté házeli Zitě klacky pod nohy, odrazovali ji a mezi řečí jí řekli, že to tehdy nesli místní velmi těžce a že by nejraději zapomenuli.

O dva týdny později, když Zita začala váhat, zda si příběh z velké části vymyslet nebo psaní vzdát, ji kontaktoval místní policista Rudolf Gránský. Rudolf byl začínající ambiciózní mladý muž, který se toužil stát velkým kriminalistou a řešit ty nejhorší vraždy a zločiny. Nedostával ale příležitost a tak, jako takový osobní vzdor se rozhodl, že pomůže Zitě a při tom možná něco objeví, případ vyřeší a stane se nejen úspěšným policistou, ale také hrdinou právě psané knihy. Potají tedy v archivu kopíroval hordy spisů a vynášel je Zitě.

Zároveň se nimi sám prohrabával ve svém volném čase a snažil se případ vyřešit. Zita si doma vše spojovala a dělala si obrázek toho, co se tenkrát asi přihodilo. Celá rodina byla bezkonfliktní, žádný záznam, ani bitka v hospodě nebo třeba pytláctví, což v této lokalitě měl skoro každý. Zdálo se, že zde žila slušná a mírumilovná rodinka. Jedné noci, když už všichni spali, chodila Zita ve své pracovně kolem dokola a snažila si všechno dát v hlavě do pořádku, představit si to a vcítit se do mysli vraha, proč vyvraždil chudou rodinu a co udělal s dítětem?

Jak tam neustále chodila, zpozorovala, že parkety v jednom místě vydávají jiný zvuk, než všude jinde. Klekla si a začala na podlahu klepat. Pod určitými parketami byl jakoby dutý zvuk. Snažila se je vypáčit, ale nešlo jí to. Sebrala se a šla do dílny pro nářadí. Vrátila se s páčidlem a několik parket vyrvala ze země. V podlaze byla malá šachta a na jejím dně ležela skříňka. Zita ji vytáhla a prohlížela si ji. Byla to staře vypadající dřevěná truhlička se zvláštními vyřezanými motivy snad nějakých postav, mužské postavy byly s výraznými údy, ženy pak s obřími prsy.

 Velky_penis_bezpasaka.cz

Bedýnka byla uzavřená na petlici, jen zámek chyběl. Zita skříňku opatrně otevřela a nakoukla dovnitř. Celým domem se pronesla rána. Zita se lekla a skříňku zavřela. „Mami! Mami!“ křičela Zuzka. Zita si uvědomila, že rána šla ze Zuzčina pokoje. Utíkala k ní. Podlaha v celém domě byla chladná, na chodbě byla zima. Zitu to muselo na bosých nohách zábnout. Toho si nevšímala a brala schody po dvou. U Zuzaniných dveří už stál Alex a držel kliku. Podíval se na Zitu a otevřel. Oba vstoupili do pokoje.

Zuzka seděla na posteli nahá, pyžamo i peřiny byly hozené v koutě pokoje.

„Co je, miláčku?“ ptá se starostlivě Zita.

Zuzka mlčí a zhluboka dýchá.

„Nic se nestalo, ničeho se neboj,“ začne ji Zita uklidňovat, položí si její hlavu na prsa a hladí ji, dokud se neuklidní.

Alex odejde a vrátí se se sklenicí vody a práškem, který si Zuzka vezme. Oblečou ji, přikryjí a počkají, až usne.

„Myslel jsem, že tu její náměsíčnost už máme za sebou,“ zašeptá Alex, když odchází z jejího pokoje.

„To já taky,“ smutně si posteskne Zita.

„Půjdeš už spát?“ zeptá se Alex a Zita souhlasí.

Zhasne v pracovně a jde do postele.

Druhý den ráno, když Zita odvezla Zuzku do školy, se vrátila do pracovny a uviděla truhličku, na kterou včera zapomněla. Nakoukla do ní. Bylo tam několik obálek. Vzala tu horní. Na ní bylo jen nějaké datum. Obálku otevřela a vysypala její obsah. Na stůl se jí vysypaly staré černobílé fotky. Na první fotce byla nějaká rodinka. Procházela fotky dál a dál. Na fotkách byly vyfocené provazy, na další byla celá rodinka nahá, jak leží nazí na trávě, jak někdo s někým souloží, jak jsou všichni k sobě svázaní, pak ta studna ze zahrady a na poslední fotce byli ve studni.

Zitě přejel mráz po zádech. Vzala složku s policejními spisy a hledala datum vraždy. Byl tam rozptyl, protože tenkrát tu rodinu našli asi po měsíci a datum smrti nešlo jednoznačně určit, přesto datum na obálce bylo v rozptylu dle pitevního lékaře. Vyděšená Zita vysypala truhličku. Na stole jí leželo dalších pět obálek s různými daty. Ty měly rozptyl 17 let. Otevřela jednu z obálek. Na první fotce byla opět nějaká rodina, tentokrát jiná. Na následujících fotkách byla šavle, opět byli všichni nazí a pak byli všichni čtyři probodnuti šavlí v místě ohanbí, jako je jednohubka probodnutá párátkem, a takto leželi v jámě.

Na následujících fotkách byli zalití betonem a na poslední fotce stál dům. Pravděpodobně na nich někdo postavil dům. Rozrušená Zita otevřela i zbylé obálky. Na všech byla nějaká rodina nějakým způsobem zabitá. Vždy se opakoval motiv, že byli nazí v poloze připomínající soulož, vždy mezi fotkami byly i erotické fotky a na konci byli nějakým způsobem zabití. Nejčerstvější vražda byla právě ta utopená rodina ve studni z tohoto domu.

Vyděšená Zita začala pátrat. V případě zabetonované rodiny nalezla pouze zprávy o tom, že jsou oběti nezvěstné, ke zbylým vraždám nalezla nějaké články, ale ani jeden z činů nebyl objasněn. Zitě došlo, že to spolu nejspíš souvisí, ale nikdo si to nespojuje. Děsilo ji to, zároveň myslela na svou knihu, která může být mistrovské dílo. Sedla do auta a vyjela do archivů po celé republice, aby se dozvěděla více. Alexovi jen poslala krátkou SMS zprávu, že se vrátí až v noci. Jemu to nepřišlo nijak divné, protože takové výpady čas od času v zápalu psaní Zita měla a byla schopná jet v noci stovky kilometrů třeba se jen podívat na východ slunce, aby viděla, kde byly jaké stíny či kde byla jaká viditelnost.

Díky známostem z různých policejních oddělení dokázala získat mnohé dokumenty, jako fotky z místa činů, výpovědi svědků i podezřelých a mnoho dalšího materiálu. Až nad ránem se vracela domů s kufrem plných kopií všech těch hrůzných činů. Důležité taky bylo neprozradit spojitosti. Štěstí pro ni bylo, že ani jeden případ neřešila jedna služebna, vždy šlo o případy rozeseté po republice.

Když okolo čtvrté hodiny ranní přijela vyčerpaná a ospalá domů, vchodové dveře byly dokořán, v celém domě tma. Než vystoupila z auta, nedůvěřivě se rozhlížela po okolí, nikde však nikoho neviděla. Vzala mobil, aby zavolala Alexovi, zda je v pořádku a aby jí šel naproti, mobil ale byl vybitý a nešel zapnout. Vystoupila z auta a zamkla ho. Než přišla ke dveřím, světlomety vozidla zhasly a byla tma. Bylo zataženo, nesvítil ani měsíc. Zita se otočila a znovu zmáčkla tlačítko na klíčích od auta. Auto se rozsvítilo a Zitu oslnilo. Přesto viděla, že někdo stojí mezi světly. Snažila se zaostřit, ale světlo bylo silné.

Bylo vidět, že se osoba stojící před autem zhluboka nadechla a začala křičet. Křičela tak děsivě, že tuhnula krev v žilách. I Zita začala ječet. Bylo to děsivé. Ke vchodovým dveřím přiběhl vyděšený Alex s baterkou v ruce, nešla elektřina. Zita zamkla auto a to po chvíli zhaslo. Alex namířil baterku k vozidlu a před ním stála nahá Zuzka. Přestala ječet až ve chvíli, kdy ji ti dva poznali. Zabalili ji do deky a přivedli zpět do domu. Trvalo několik minut, než ji dokázali probudit a Zuzka se s vyděšeným výrazem ve tváři zeptala, co se stalo. Opět jí dali prášky, umyli zabahněné nohy a uložili do postele.

Naha_teenka_bezpasaka


Dalšího dne jela Zita se Zuzkou k lékaři, protože se její potíže zhoršovaly. Zuzka trpěla náměsíčností ještě ve školce, ve škole s tím problémy nebyly. Pediatr nebyl schopný vzhledem k věku a vážnosti napsat účinnější léky a zkusil je odeslat k psychologovi, byť náměsíčnost není psychická ani psychiatrická diagnóza. Zita čekala v čekárně a pan doktor se činil. Po bezmála hodině vyšla sestřička. Zita šla dovnitř, Zuzka si sedla v čekárně.

V ordinaci čekal pan doktor. Byl bílý jako stěna a ruce měl ledové. Pobídl Zitě, aby se posadila a položil před ni papír velikosti A4. Byl otočený prázdnou stranou nahoru.

„Vaše dcera mi řekla, že od doby, co jste se přestěhovali, má někdy zvláštní sny, je v nich nějaká holčička, která se jmenuje Martina, a která jí vypráví různé strašidelné příběhy, o kterých Zuzka nechce mluvit. Tak jsem jí řekl, ať to nakreslí,“ začal mluvit pan doktor.

Zita nechápala, proč se tváří tak vážně, když má Zuzka jen noční můry. Pan doktor otočil papír. Byl vzorně rozdělen na šest okének. V jednom okénku byl nakreslen dům, ve druhém studna, v dalších kanál, auto, bazén a na posledním potopený člun. Vždy tam někde byly zakresleny lidské kostry. Zita zrudla. Podívala se na pana doktora a ten dál vyprávěl, že Zuzka mluvila o relikviích, o rovnováze světa a o pomstění Jidáše.

Zita si v obrázcích našla souvislost s vraždami a přiznala barvu, že píše knížku a že jí Zuzka nejspíš i přes zákaz vstupu do pracovny musela procházet její práci. A teď z toho má noční můry. Pan doktor Zitě velmi vyčinil a předepsal Zuzce nějaké prášky, aby klidně spala. Celou cestu domů Zita Zuzce vyčítala, že porušila její zákaz a hrabala se jí ve věcech, ta vše popírala. Večer snědla Zuzka pod dohledem Zity prášek a šla spát. Zita se zamknula ve své pracovně a procházela přivezené materiály ze včera.Zita se materiálem probírala celou noc. Byla užaslá, jak vše pasovalo do sebe. Vraždy byly svým způsobem podobné, ve skutečnosti ale zcela odlišné. Oběti nespojovalo nic, bydleli různě v zemi, nebyli příbuzní, měli různé množství i pohlaví dětí a finanční poměry byly také rozličné. Na druhou stranu dle fotek byly všechny oběti nahé, svázané k sobě a vždy s erotickým podtextem. Když si Zita procházela fotky z místa činu, zaujal ji opakující se symbol. Byl to kruh, který byl škrtnutý.

Symbol byl vždy na jedné fotce z obálky, například vyškrábaný do laku auta či do fasády domu. Oblékla si župan a běžela ke studni. Ač ji zkoumala velmi obezřetně, po symbolu nebyla ani zmínka. Vrátila se do domu a začala na internetu hledat, co ten symbol vlastně znamená. Neúspěšně. Povšimla si ho i na boku truhličku, co našla pod podlahou. Naskenovala ho tedy a poslala svému strýci Albertovi, profesorovi na Karlově univerzitě, aby to poslal kolegovi, kterého znala jen z doslechu a o kterém věděla, že je odborník na sekty.

Blížila se sedmá hodina, a proto šla Zita probudit Zuzku. Zaklepala a otevřela dveře. Postel byla prázdná. Peřiny i pyžamo leželo v koutě.

„Zuzko?“ začala křičet Zita a běhala po celém domě.

Probudila i Alexe a Šimona, kteří se přidali a začali hledat v okolí domu. Neúspěšně. O pár minut později si Zita povšimla oné značky na studni. Byla si jistá, že tam ještě v noci nebyla. Znak byl nakreslen červenou barvou. Zitu popadl šílený strach a vlastními prsty se snažila studnu otevřít. Alex ji uklidňoval, že tam být nemůže, že je studna zavřená a navíc příšerně těžká, se Zitou však nebyla domluva a tak ji museli otevřít. Posvítili do ní. Jako první se díval Alex.

Zita ho odstrčila a začala studnu důkladně prohlížet. Pak si sedla na zem, opřela se o studnu a začala brečet. Baterku si vzal i Šimon a též se podíval.

„Vidíš, říkal jsem ti, že tam nemůže být,“ uklidňoval Alex zdrcenou Zitu.

Po krátké rodinné poradě o dalším postupu zavolali policii. Přijel Rudolf. Vyslechl si, co se stalo, a s pár dalšími policisty začal prohledávat okolní lesy. Zbytek rodiny seděl doma a měl hlídat, kdyby se náhodou vrátila domů. Zazvonil mobil. Volal Albert. Ačkoliv zprvu nechtěla Zita hovor přijmout, aby neblokovala linku, zvedla ho. Albert jí naléhavým hlasem sdělil, že s ní chce urgentně mluvit profesor Lipanský, odborník na sekty a předal ho.

Zita částečně nevnímala, zatímco se pan profesor snažil získat bližší informace, jak se dostala k tak starému a neznámému symbolu. Zita se vymlouvala a zapírala. Zalhala, že ho našla na nějakém kameni v lese. Od pana profesora se dozvěděla, že jde o znak rituálního obřadu na pomstění Jidáše. Vyznavači věří, že byl neprávem obviněn a pomocí rituálu se snaží očistit jeho jméno zneužitím a vyvražděním osmi rodin, jako osmi svědků Jidášovy vraždy tak, že jeden z té rodiny zradí, jako Jidáš. Vzápětí dodal, že za posledních 50 let nejsou známy případy, kdyby se někdo o tento obřad pokusil nebo v něj věřil, byť se čas od času objeví někde tento znak. Zita zavěsí telefon.

zneuzita_bezpasaka.cz


Krátce po poledni se prokřehlá, nahá a zakrvácená Zuzka najde v sedm kilometrů vzdálené vesnici u starého kříže uprostřed polí. Je převezena do nejbližší nemocnice, tam zamíří s policisty i Alex se Zitou. Případ se začne vyšetřovat jako únos se znásilněním, protože má Zuzana zakrvácené bradavky a přirození. Po důkladné prohlídce několika lékaři se konstatuje, že si vše Zuzka nejspíš udělala sama. Dle gynekologa již panna nebyla delší dobu a ze zbytků své kůže pod svými nehty usoudili, že trpí sebepoškozováním a odeslali ji opět na psychiatrické vyšetření.

Zita se s tím nedokázala smířit, nevěřila. Proto požádala Rudolfa o rozbor barvy na studni. I přes nátlak nadřízených, že zde není již co řešit, Rudolf rozbor zajistil. Z něj vyšlo najevo, že onou barvou je Zuzčina krev, podle mikroskopických šupinek zaschlých v barvě, policie určila, že to Zuzana nakreslila sama prstem. Psychiatr jen předepsal silnější léky a poslal Zuzanu domů. Zita se však bála. Rozhodla se, že noc stráví u Zuzky v pokoji.

V jednu hodinu ráno si Zuzka sedla. Zitu probudilo až zavrzání parket, když vstala z postele.

„Zuzi, kam jdeš? Na záchod?“ ptala se rozespalá Zita.

Zuzka neodpověděla a začala se svlékat.

„Zuzi, vstávej,“ budila ji Zita a stoupla si jí do cesty.

Zuzana začala něco velmi špatně srozumitelně mluvit. Ze začátku jí nešlo porozumět, později to připomínalo dialog, přičemž chyběl druhý hlas. Slyšet byla jen Zuzka, ale odpovídala na otázky a pokládala další. Bylo to strašidelné. Rukou odsunula Zitu a ta spadla do její postele. Začala volat Alexe, Zuzka odešla z pokoje. Mluvila s nějakou Martinou o dost zvláštních věcech. Zuzka například řekla, že už není panna. Po krátké odmlce řekla:

„Tomu nerozumím, jak musíš pracovat s tím, co máš?“

Pak začala scházet dolů ze schodů a Zita už ji neslyšela. Zoufale volala Alexe, který se se Zuzkou srazil na schodech. Ta nevnímala a šla dál. Vyšla před dům. Alex vytočil sanitku, ta však odmítla přijet, protože náměsíčnost se jim nezdála jako dostatečný důvod. Zuzka šla bosa po vlhkém trávníku směrem ke studni. Vypadala, jako by se s někým držela za ruku, jako by ji někdo vedl, při tom si stále tiše povídala. Zita na sebe hodila župan, vzala do ruky baterku a šla za ní.

Alex mezitím volal Rudolfa a čekal na něj doma. Zuzka přišla ke studni. Sedla si do tureckého sedu před symbol onoho rituálu a bez hnutí se na něj dívala. Zita se ji pokoušela odvést, nešlo to, jako by vážila metrák. Nakonec symbol olízla, přejela po něm prstem a začala se prstit. Lehla si do ledové trávy a uspokojovala se. Zita se snažila její počínání přerušit, byla zoufalá, dcera se nedala a přidávala na vášni. Během toho přiběhl i Alex s Rudolfem.

Oba se styděli a odvrátili zrak, na prosby Zity ale Zuzku chytili a zkusili odtáhnout. Byť vážila jen něco málo přes padesát kilo, neodtáhli ji. Zuzka se prstila ďábelskou rychlostí a začala sténat. Všichni čekali v naději, že se probudí po uspokojení. Začalo se rozléhat Zuzčino čvachtání a sténání, pak měla mohutný výstřik, během kterého postříkala znak na studni. Vyčerpaná Zuzana pokračovala. Všichni se snažili jí masturbaci překazit. Bylo na ní vidět, že je vyčerpaná, byla však v nějakém transu.

Po druhém orgasmu přestala. Vytáhla zakrvácené prsty a obnovila nátěr na studni. Vstala a šla dál od domu. V zoufalství si Zita stoupla Zuzce do cesty a začala ji plnou silou fackovat, ta však pokračovala dál. Hodila na ni alespoň deku, později svůj župan, Zuzana se všeho zbavila. Bosá Zita už nebyla schopná pokračovat. Rudolfa napadlo dát Zuzce na ruku pouta a druhý konec připnout ke stromu. Zuzana se zastavila a snažila se ruku vyrvat. Druhou ruku měla nataženou a vypadalo to, jako by jí něco pomáhalo táhnout. Začala zoufale křičet.

Zita klečela na zemi a brečela. Pak najednou Zuzka ztichla a zavřela oči. Když oči znovu otevřela, začala se choulit a krýt si přirození. Zita přes ni oblékla župan a Rudolf ji odpoutal. Všichni se odebrali do domu. Zuzka si nepamatovala, jak se do lesa dostala. Rudolf chtěl přes noc zůstat, ale už bylo nad ránem, tak jel domů a celá rodina zůstala vzhůru.

Brzy ráno volali Alberta a ten sehnal odborníka na hypnózu docenta Suchoně. Hypnóza napadla v noci Rudolfa, že by mohla pomoci. Odvezli tedy Zuzku na univerzitu a pokusili se jí vyvodit hypnózu. Lusknutím prstu usnula. Hypnotizér si zprvu vyzkoušel funkci, a když Zuzana správně reagovala, pokusil se její podvědomí vrátit do noci. Zuzana vyprávěla strašlivé věci o své misi, o všech šesti vraždách, o tom symbolu a o Martině. Všichni byli v šoku, ani hypnotizér o ničem takovém nikdy neslyšel.

Jen odmítla říct, v čem ta její mise spočívá. Zita navrhla, že se odstěhují a všichni přítomní souhlasili, že by to mohlo pomoci. Zita se rozhodla okamžitě odjet a knížku raději nedopsat. Cestou do starého domova odvezla všechny složky se spisy panu docentovi, který si to chtěl nastudovat, fascinovalo ho to. Sbalili to nejnutnější a odjeli do Chrudimi do původního bytu.

Byl páteční večer a tak přijela ze školy i Šarlota. Nikdo nebyl moc sdílný, co se vlastně stalo, a tak Šarlota nic netušila. Děti usnuly a Zitě se rozezvonil mobil. Volal pan docent Suchoň. Hovor típla, nechtěla už mít s tou kauzou nic společného. Mobil zvonil neustále dokola, proto na páté zazvonění hovor přijala. Pan hypnotizér začal Zitu seznamovat s novými zjištěními. Zita se ho snažila několikrát přerušit, byla unavená, pan docent se nedal. Šla tedy do koupelny, dala si mobil na hlasitý odposlech, svlékla se a chtěla se jít osprchovat.

Pan Suchoň řekl, že našel další souvislost obětí, všechny bydlely v domě poslední vraždy a zemřely první noc, co se odstěhovaly. Měl o Zitu strach. Zita položila mobil, vešla do vany a pustila si sprchu. Přišel záblesk od elektrického zkratu a Zita upadla do bezvědomí.Probudilo ji pravidelné rytmické houpání. Otevřela oči. Ležela nahá na posteli na zádech, hlavu otočenou do boku, ruce měla stažené stahovacím páskem. K posteli byla přilepená lepicí páskou. Vedle ní ležel její manžel. Taky byl nahý a svázaný, navíc měl krvavou ránu na hlavě. Zitu někdo klátil. Cítila tvrdého čuráka a drcení bradavek. Nebyla vzrušená. Cítila jeho koule. Dělala mu prachsprostou žíněnku. Přes pásku na ústech nemohla křičet.

Bylo slyšet občasné posunování filmu ve starém filmovém foťáku. Muž přidával na rychlosti. Zitu to stále více tlačilo, bylo jí to čím dál tím víc nepříjemnější. Pak ji po okraj naplnil. Byla ráda, že je konec. Na zemi vedle postele ležela nahá Zuzka i Šarlota, ty ale Zita zprvu neviděla. Muž vstal, Alexe vynechal a šel pokračovat se Šarlotou. Stále ho měl tvrdého, udělal se, ale nepovadnul. Když šel do ní, uviděla Zita obrys postavy.

Byla celá v bílé kápy, jen čurák jí trčel ven. Zita se musela dívat, jak jí fantom znásilňuje dítě. Slzy jí stékaly do polštáře. Fantom jí brutálně ojel a naplnil obě dcery. Pokojem se nesly vzlyky. Bílá postava v masce na obličeji přiložila nůž k Alexovým koulím a donutila ho všechny tři ženy vylízat. Začal Zitou a skončil u Zuzky. Pod pohrůžkou stejné kudly, jen tentokrát u krku, byl nucen análně uspokojovat Zitu. Rval svého ptáka do suchého konečníku své ženy. Bolelo to oba dva.

Při plném zasunutí byl Alex ránou do hlavy omráčen. Záškodník je otočil na záda, Alex ležel dole, na něm Zita s manželovým penisem v sobě. Na ni přemístil Šarlotu a Zuzku. Nožem, kterým ohrožoval Alexovu výbavu, vyřezal ostrou špičku na nohu od židle. Umístil ji pod postel a uvolnil několik šroubů na posteli. Vylezl na ni a skočil. Postel se rozpadla a dřevěný hranol pronikl skrz těla, špička se objevila v Zuzčiné dírce. Všechny tři ženy byly ještě krátce v nepředstavitelných bolestech při vědomí. Postava sundala kapuci i masku. Na čele měla onen symbol. Byl to Šimon. Usmál se.

Ještě tu noc někdo objevil čtyři oběšená svázaná nahá těla probodnutá dřevěným hranolem v městském parku nedaleko rybníčku, což je jen kousek od jejich bytu. Ani tato vražda nebyla nikdy objasněna. Šimon se dodnes pohřešuje. Na stromě je nepatrně vidět symbol škrtnutého kruhu. Duše zesnulých stále chodí parkem a hledají podobně citlivou lidskou bytost, jako byla Zuzka, aby skrz ni mohly promluvit, stejně jako Martina skrz Zuzanu. Ještě zbývá poslední rodina, která se odstěhuje z Chrudimi, zakončí sérii a pomstí Jidáše. Docent Suchoň byl prohlášen za blázna a je uzavřen na psychiatrii. Jeho byt včetně všech důkazů vyhořel.


banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky