Poslušná realitní makléřka

18.07.2021 - 14:12
Erotické povídky a vtipy
Autor: Dragon_ze
   Přečteno: 1600x
Poslušná realitní makléřka
Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc.

Při koupi nové nemovitosti mne potkal poměrně nevšední, avšak velmi luxusní zážitek. Když spokojená a uspokojená paní makléřka odjížděla, všiml jsem si, že v jejím vozidle ještě někdo sedí. Shodou okolností jsem o několik dní později zjistil, že to byl jeden z mých přátel do nepohody, který měl podobný nápad jako já. Utéct z ruchu velkoměsta.


On ten můj kamarád taky není žádný svatoušek, a jak jsme mluvili o krásné paní makléřce, došlo i na její a naše sexuální choutky a fantazie. Z toho všeho povídání u sklenky dobrého moku a několika vyměněných zprávách s paní Makléřkou, se vyvinul plán. Ona je totiž, jak jsme pak zjistili“ pěkná coura, se kterou chtíč velmi často cloumá, co se nebojí užít si život se vším všudy, a to plnými doušky.

Slovo dalo slovo, a to že chatička ještě nebyla prodaná a já byl poměrně vážný zájemce o koupi, mělo teď velikou výhodu. Zavolal jsem, že bych si přál ještě jednu prohlídku výše zmíněné nemovitosti. Domluvili jsme datum a čas a ve smluvený termín jsme se sešli na místě. Pro začátek pouze já a sexy makléřka. Na ten den se oblékla stylově. Její ňadra se dmula v upnutém roláčku, který zakrýval její štíhlý gazelí krk, ale naprosto rafinovaně odhaloval křivky jejího těla.

Blonďaté vlasy působily rozevlátým dojmem a splývaly ji přes ramena, téměř do poloviny zad. Sukénku pro tento den zvolila těsně nad kolena, asi aby nepůsobila moc vyzývavě, a svůj outfit podtrhla síťovanými punčochami, které končili ve vysokých kozačkách na podpatku. V obličeji dojem úřednice podtrhla velkými okrouhlými brýlemi, za kterými se skrývaly výrazně nalíčené oči, a decentní rtěnka celkový dojem jen umocňovala.

Sexy blondýnka

„Dobrý den“ pozdravili jsme se navzájem a u mne i u ní jen šlehaly plamínky z očí v erotickém napětí z očekávaného.

Při našem prvním setkání mne paní makléřka trochu zaskočila, ale je nutno dodat, že zrovna nepatřím k typům, kteří si nechají něco diktovat. Mám to obráceně a dnes je dohoda jasná. Paní makléřka v roli submisivní čubky a já její pán, který rozhoduje o jejím osudu.

Je to tak rád dávám rozkazy a vyžaduji jejich splnění, a pokud ten kdo je plní je úspěšná podnikatelka, je tato hra ještě o něco více elektrizující. Vím, že se těšila. Že byla nedočkavá… Začala odemykat dveře a vystrkovala na mne tu zadnici tak, abych ji viděl co nejlépe. Její krásný kulatý zadeček. Dvě dokonalé obliny posazené na vypracovaných štíhlých nohách. Špulila jej směrem ke mně se slovy, že pro mne má drobné překvapení, a že doufá, v můj zájem.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

To víte, že už tato slova ve mne vzbudila zájem, co že to má za překvapení, ale nic jsem na sobě nedal znát. Vešli jsme do místnosti chatky, ale dveře zůstaly neuzamčené.

„Klekni si na kolena couro!“

Zaznělo z mých úst a ona beze slova s plamínky v očích poklekla. Můj poklopec byl v tu chvíli na úrovni jejích úst. Rozepnul jsem ho a vytáhl ptáka. Moje chlouba jí čněla před očima a ona už, už chtěla použít jazyk a pusinku.

„Čekej“, zazněl strohý a jasný rozkaz.

V tu chvíli se kolem jejího ladného krku ovinul obojek s vodítkem a na ruce jsem paní podnikatelce nasadil pevná kožená pouta. Její dech se jen zrychloval, žádné protesty, žádné ne, z jejich úst nezaznělo.

„Na čtyři“ zněl další z příkazů.

Poslechla a za vodítko jsem ji dovedl k nedaleké pohovce, na kterou jsem si sedl. Ona hezky jako poslušný pejsek zůstala na čtyřech. Sundal jsem jí brýle a na oči nasadil masku. Tak se mi pro dnešek líbila. Bezmocná a nadržená.

Čekala plná vzrušení a očekávání. Lisknul jsem ji po prdelce a zároveň tahal za vodítko, až byla nucena zvrátit hlavu dozadu. Prohnula se a vyšpulila na mne ty dvě nádherné obliny v sukénce ještě o něco víc. Paní podnikatelka se chovala jako nestydatá coura a prosila o mého ptáka. Ale já s ní měl pro dnešek jiné plány. Vyhrnul jsem ji sukénku, pod kterou nic neměla. Síťované punčochy končily na stehnech. Ta nadržená coura opravdu skrývala překvapení. Její análek ukrýval šperk. Pěkně hluboko zasunutý anální kolíček.

Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc. Kňourala, že už to moc moc chce. Těsný roláček obepínající její tělo ji pomalu posunuji k hlavě a odhaluji pevné kozičky. Lehce ji potahám za bradavky, ale ji už trčí do prostoru jako dva stožáry. Mám pro ni také překvapení. Na její nateklé bradavky putují dva kolíčky spojené řetízkem. Jen zakňučí a její dech se zrychluje ještě víc.

Sexy makléřka

Celé tohle divadlo sleduje ještě jeden pár očí krom mých. Kývnutím dávám pokyn, aby se přidal, a přitom ukazuji, aby mlčel. Poutám své prodejné čubičce ruce za záda a posouvám ji tak, aby dosáhla na moje péro, když budu sedět na pohovce. Rvu ji ho do tlamičky až po koule a ona poctivě kouří. Hlava ji jezdí nahoru a dolů a moje péro mizí v její nenasytné pusince. Najednou lehce vyjekne. To, když se kamarád přidá, a do její už tak mokré kundičky strčí nejdřív jeden a pak několik prstů najednou a nebere si servítky.

Během okamžiku je podlaha pod naší živou hračkou úplně mokrá a její svázané tělo se klepe rozkoší. Nastavuje se a nepřestává kouřit. Chce se otočit, chce vědět kdo je ten další, ale obojek s vodítkem, který držím v ruce, jí to nedovolí. Co ji však dovolím položit jí kundičku na obličej svého kamaráda, který už rejdí jazykem po její mokré šťavnaté lasturce. Během okamžiku má tělo v jedné křeči, a její vzdechy se promění ve zvířecí ryk rozkoše.

Ještě že chaloupka je na samotě a nebližší sousedé jsou pořádně daleko. Jazyk a prsty se mění za péro, a buší do ní takovým způsobem, že málem posune pohovku i se mnou, a to nejsem žádná lehká váha. Stále ji nutím hulit mi ptáka. Když už to na něj jde. Otočím mu svou čubičku obličejem k němu a nechám ho vystříkat se jí na obličej, a ještě mu pěkně očistí jazýčkem ptáka. Ted vypadá, jako malá rozmrdaná bezmocná děvka, a přitom ji to neskutečně vzrušuje.

Sex v práci

Přerývavě dýchá a chce ještě mého ptáka. Mezi tím kamarád pomalu a potichu zmizí, jako by tam nikdy nebyl. Položím ji na pohovku na záda a po pár zásunech a předchozí hře to na mne jde poměrně brzy a už ji svou horkou mrdku stříkám do pusy a na obličej. Pak ji svého mokrýho čuráka ještě strčím do tlamičky, ať všechno pořádně očistí. Beze slova poslechne.

Po chvilce oddechu jí sundávám masku, pouta i obojek. Vidím jak ji oči září štěstím a z jejich úst ještě celých mokrých od mrdky ze dvou čuráků vysouká, že něco takového už dlouho nezažila, a hlavně potřebovala a že se těší na další prohlídku nemovitosti. Že prý jich tu má v okolí hned několik.


Poslechněte si také:

PODCAST Bezpasáka 6.díl: Vladimír Krutina o tantře a somatickém koučování

PODCAST Bezpasáka 7.díl: Pandemie jiným úhlem pohledu

PODCAST Bezpasáka 8.díl: Denis Tureček - Sedm smrtelných hříchů

PODCAST Bezpasáka 9.díl: Jak se dělá marketingový průzkum

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Dragon_ze
blog
Autor: TanMan
Povedené! Čtivé, s nábojem.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Utajené překvapení v sobě

22.09.2021 - 06:00

Říkal jsem si, že ho do mě nemůže dostat, ten žalud je fakt široký, nahnul se zase nade mě, svůj penis přiložil na mojí hodně nadrženou díru, mé nohy jsem měl u své hlavy, které držel a koukal mi vzrušeně do očí.

Zobrazit článek

Trest pro Barboru

15.09.2021 - 06:00

Vzal do ruky můj bič, a i když jsem mu v očích poznal, že se mu nechce, začal vyplácet Barbořinu prdel. Byl jsem vzrušený.

Zobrazit článek

Čokoládové hraní

13.09.2021 - 00:00

Nadsedneš, čůrák vyjede z tvé rozmrdané umazané prdelky, lehce a opatrně se zhoupneš a vklouzne do kundy…

Zobrazit článek

Na lovu

08.09.2021 - 06:00

Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky