Světová rekordmanka v souložení s cizinci

Erotické povídky a vtipy

Světová rekordmanka v souložení s cizinci

Sex jsem měla ráda už odmala. Nebo odmala, od šestnácti, co jsem ho zkusila poprvé. Je velmi příjemný, prožívám při něm pocity, které jsem do té doby nepoznala. A i když se za nymfomanku nepovažuji, asi trošku jsem. Aspoň jednou denně, krom pár dnů, bych to chtěla. Jenže vždy se ze vztahu vytratila ta vášeň a já si dříve či později hledala nového kluka.

Když jsem zrovna byla sama, nabídla mi kamarádka Zita, aby nejela sama, zda bych s ní nejela do Barcelony. Podle všeho pěkné město a tak jsem souhlasila. Kamarádka je na můj vkus trošku ztřeštěnější a tak jsme jely spolujízdou s nějakým chlapem a měly bydlet zadarmo přes, do té doby pro mě neznalou službu, couchsurfing. Couchsurfing je pro podobné blázny, jako Zita, co hodně cestují a nechtějí za to platit. Pokud máte volný rozkládací gauč, můžete ho zadarmo přenechat cestovateli. A vy pak na oplátku můžete zadarmo spát u někoho jiného. U Zity občas někdo přespí, víc spává ona. To jsem ale do té doby nevěděla. Poslala mi odkaz a ať něco vyberu sama.

Jak jsem brouzdala a hledala, uviděla jsem, že nabídky lze filtrovat. Samostatný pokoj, sdílený pokoj, sdílená postel. Co? Sdílená postel? OMG, pomyslela jsem si a zkusila filtr použít. Několik neaktivních profilů, ale našla jsem asi tři uživatele, co mají manželskou postel a spí v ní sami. A tak zadarmo nabídnou někomu, ať spí s nimi. Hrozně mě to pobavilo, taková hloupost. Jak někdo může v jedné posteli spát s cizím člověkem? No nic, vybrala jsem bydlení s pokojem jen pro nás a poslala ho Zitě, která ho zamluvila svým účtem nabitým kladným hodnocením.

sex s cizincem bezpasaka.cz

Barcelona super, řidič super, bydlení skoro super. Jako bylo pěkné, ale neměly jsme vlastní klíče, takže v sedm ráno nás vyhodili na ulici a v sedm večer jsme se dostaly domů. Bydlely jsme s příjemným mladým párem. Pohovka vcelku pohodlná. Jen se dělit o jednu koupelnu s asistentkou nějakého šéfa, která se líčila déle, než já se Zitou dohromady, nebylo vždy snadné. Ale přežily jsme to a zážitků nebylo málo.

Doma jsem ve slabé chvilce zabrousila na porno stránky. Fake agenty jsem znala, ale fake hostel? Ze zvědavosti jsem koukla, co to je. O ubytování několika lidí v jednom pokoji jsem věděla, tuto kategorii porna jsem však ještě neznala. Brunetka si to tam rozdávala s černochem s dobrou výbavou. Představila jsem si sebe. Sice jsem blond, ale jak vedle mě leží černoch v trenkách, v mé posteli. A nic se nestane? Po pár sklenkách vína jsem se pustila do registrace. Bydlím v malé garsonce s dobrou návazností na pražské metro a postel, pravda, mám docela velikou. Nafotila jsem byt, nahrála své fotky, nějaký pokec o sobě, a když mi nikdo do hodiny nenapsal, usnula jsem.

Ráno dvě zprávy. Kanaďan a Syřan. Oba zkušení cestovatelé s dobrými recenzemi. Chlapík z Kanady hledal nocleh už ze zítřka na další den a Syřan taky jednu noc ze soboty na neděli. S opicí jsem se rozhodla dodržet inzerát a oba přijmout. Vyměnili jsme si telefonní čísla, dala jsem jim svou adresu, určila nějaká pravidla a čekala. Během středy jsem poklidila byt a večer čekala na zvonek. Nervózní. Když přišla eSeMeSka, že je ve Vídni a má zpožděný let, přijede okolo jedenácté. Trošku rozhořčeně jsem povečeřela, osprchovala se a dřímala u televize. Bylo léto, někdy spávám i nahá, tak odvážná jsem zase nebyla. Takže jen tenkou poloprůsvitnou košilku, naostro, jak jinak. Probudil mě zvonek. Na hodinách půl dvanácté, v televizi úplně jiný film, než byl předtím. Domovním telefonem jsem řekla česky: „Prosím?“. Anglicky se ozval mužský hlas, že už je tady. Pustila jsem ho a čekala, až přijede výtah a otevřou se dveře, jel mimořádně pomalu.

sexy chvíle s cizincem bezpasaka.cz

Já stála v pootevřených dveřích, jen hlavu venku. Na bosích nohou mě studila dlažba. Výtah se zastavil a otevřely se dveře. Vyšel vysoký chlap s cestovním kufrem s nálepkami z letiště. Přesně jako na fotce. „Hi,“ pozdravil mě hned, jak mě uviděl. Pozdravila jsem ho stejnou frází. Pak se mi představil. Já se překřtila z Moniky na Monu, aby si to zapamatoval. Otevřela jsem dveře a pozvala ho dál. Boty trochu nedůvěřivě nechal na chodbě a omlouval se mi, že přijel pozdě. Zdvořile jsem ho uklidňovala, že to nevadí. Zatímco se sprchoval, zalezla jsem si do postele a dívala se na ten film. Čekala jsem na něj jako manželka na manžela. Vyšel v pyžamu, v ruce měl oblečení, ve kterém přijel. Položil ho na židli a lehl si vedle mě. Vzrušením jsem se úplně chvěla, co bude. Kouknul na mě a jen řekl: „Půjdeme spát?“. Chvilku jsem přemýšlela nad jazykovou bariérou, ale asi jako normálně. Tak jsem to odsouhlasila a zhasla lampičku s televizí. Otočil se na bok a usínal. Chvilku jsem ležela na zádech a když nic, usnula jsem taky.

Ráno se probudil první. Otevřela jsem oči. Už seděl u stolu a pil čaj. Popřál mi dobré ráno, já mu to vrátila. Peřiny zkopané skoro na zemi, košilka vykasaná. Musel ji vidět, ale byl gentleman. Po pár chvílích jsem vstala, potáhla si košilku a namířila si to do koupelny. Nabídl mi kafe nebo čaj. Požádala jsem ho o kafe a běžela čůrat. Trochu jsem se upravila a sedla si k němu ke stolu. Probíhala taková mírně nudná konverzace, jak jsme se vyspali, co má v Praze v plánu a tak. U toho jsem si namazala rohlík máslem a snídala. Jak se včera rychle vybalil, tak se dnes rychle sbalil, dal mi pusu na tvář a odešel. Aha, takže jsem jen bezplatný hotel s čajem zdarma?

Trošku zklamaně jsem převlíkla peřinu, pod kterou spal a čekala na dalšího hosta. Napsal mi kladné hodnocení a přišly další nabídky na přespání.

banner holky na sex bezpasaka.cz

V sobotu okolo šesté dorazil Syřan. Menší tmavý chlapík s horší angličtinou. Ve stejném outfitu, jako Kanaďana, jsem ho ve dveřích přivítala a pustila do bytu. Na rozdíl od kolegy ze mě nespouštěl oči. Lichotilo mi to. Tentokrát jsme základní konverzaci zvládli ještě večer během večeře, kterou udělal. Normálně si přivezl ingredience a udělal nějaké místní, trošku pálivější jídlo. Na pálivé nejsem, ale zakusovala jsem to našim českým rohlíkem a tak jsem byla asi jen mírně červená. Nádobí nechal tak a šel do sprchy. Možná by ho umyl později nebo si mě spletl se služkou. Umyla jsem ho sama, zatímco se sprchoval. Vyšel v trenkách. Na to, že právě utírám nádobí, nereagoval. Lehl si do postele a začal přepínat programy na televizi. Opět s pocitem manželky jsem si šla lehnout za ním.

Ležela jsem jen na peřinách, nezakrytá, bylo horko. „Co to máš za tetování?“ ukázal na mé stehno, kde viděl jen část. „Takový dráček,“ povídám a natočila jsem se na bok, zády k němu a rukou si mírně vyhrnula košilku, aby ho viděl celé. Končí v dolní třetině zadku, takže tam jsem skončila. Chytil mi ruku a povytáhnul ji i s košilkou nad zadek, aby ho celý viděl. Chválil mi ho, že se mu líbí, pak prsty zajel opatrně mezi půlky a sjel až mezi stehna, kde jsem ho nepustila díky nohám u sebe. Potáhla jsem si košilku pod zadek, přetočila se na bok čelem k němu a vyprávěla mu, jak jsem k němu přišla. Zřejmě ho to nezajímalo, skočil mi do řeči a se slovy „Máš ještě někde nějaké tetování?“ mi chytil košilku a vyhrnul ji k pupíku. „Tam ne,“ řekla jsem, chytila ho za ruku a košilku zase potáhla. Natáhla jsem k němu nohu s drobnou vytetovanou jahůdkou nad kotníkem. To mi opět vyhrnulo košilku, a když jsem zjistila, že nehledí na kotník, dala jsem zase nohy do normální pozice. „A ty máš někde něco?“ ptám se ho. „Ne to, co myslíš,“ odpovídá. „A chtěl bys?“ ptám se. Než odpoví, zabořím prst do jeho boku a říkám: „Třeba tady?“. „A co tady, nelíbilo by se ti víc?“ řekl, chytil mi ruku a přesunul ji na své trenýrky.

Vztyčeným prstíkem jsem mu odhalila část kůže skryté trenkami a říkám: „Jako tady?“ Znovu mi chytil ruku, posunul ji tak, že jsem na špičce prstu ucítila jeho přirození a říká: „Třeba tady?“. Potáhnula jsem mu trenky tak, že pták vyskočil jako klaun na pružince a pravím: „A tady se tetuje taky?“ „To nevím, ty to znáš. A tady se tetuje?“ zeptal se a rukou mi zajel pod košilku na holou vlhkou kundičku. „Tam ano,“ tiše jsem špitla a pořádně mu ho chytila ho ruky. Opatrně jsem dala nohy od sebe. Když jsem tam ucítila prst, ztvrdl mu na maximum. Nebyl obrovský, tak akorát do ruky. Stejně jemně, jako si hrál tam dole se mnou, jsem si hrála i já s ním. Odhodil trenky na zem, posadil mě. Dala jsem ruce nad hlavu. Košilku mi svléknul a hodil na zem. Převalil se na mě a políbil mě. To jsem nechtěla, tak jsem trhla hlavou a řekla: „To ne.“ Nechal toho, na posteli se sesunul a dral se mezi nohy.

šukání sizinců bezpasaka.cz

Roztáhla jsem je do stran. Zatímco lízal, natáhla jsem se do nočního stolku pro krabičku kondomů, jeden vytáhla a krabičku vrátila. Lízání nechal, sedl si na turka, kondom mi vzal z ruky a nasadil si ho. Roztáhla jsem nohy, on se rukama zapřel u mé hlavy a vrazil ho do mě. Začal přirážet. Divoce, svižně. Sténala jsem, ale ne dlouho. Udělal se a ztratil o mě zájem. Vytáhnul ho už povadlého, byla jsem ráda, že i s prezervativem. Vyhodil ho do koše, co mám u postele vlastně i pro tyto účely, já mu ho chvilku kouřila a když už to nešlo, nechala jsem toho. Spali jsme nazí ve vzájemném objetí. Ráno jsem se probudila první a zase jsem letěla na záchod. Oblékla se a udělala si snídani. Pak se probudil i on, sbalil se a odešel, bez snídaně, ale rozloučil se, to zase ano. Ono odejít z garsonky bez rozloučení by bylo hodně trapné.

Hned třetí byla návštěvnice. Holka s ne mnoho hodnoceními, ale to já taky nemám, tak jsem ji vzala. Přijela okolo osmé večer. Na jednu noc. Milá blondýna. Němka, zrovna dodělala vysokou. V Praze ještě nebyla, ale lákalo ji to, tak přijela. Přivezla mi Milka čokolády jako dárek. První člověk, co mi dal dárek. Potěšilo mě to. Já to sice nejspíš rozdám, přes to jsem byla ráda. Jídlo měla svoje, cestou to vzala přes KFC. Měla tašku se zeleninovým salátem. Já si udělala taky lehčí večeři, čaj a vyprávěla mi o svých cestovatelských zkušenostech. Docela bohatých. Až člověka zaráží, že byla v Číně, Japonsku i USA, ale v Praze ještě ne.

Nabídla se, že nádobí umyje ona. Konečně někdo. Já šla zatím do sprchy, abych ji pak neblokovala. Vyšla jsem v trošičku méně vyzývavé košilce, přeci jen jsem hetero. Nádobí bylo hotové, seděla na posteli a chystala se do koupelny. Já ležela a koukala na Óčko. Po nějaké době vykoukla z koupelny, jestli nemám fén. „Jo, tady,“ povídám a natáhla jsem se do nočního stolku. Jen tak, jak ji pán Bůh stvořil, si pro něj ke mně přišla. Trošku překvapená jsem to přešla. O chvilku později vyšla v tangách. Do ruky mi dala fén a sedla si na svou půlku postele a telefonovala. Německy neumím, takže jsem jí nerozuměla. Pak si lehla na peřiny, jak jsem ležela já a chvilku koukala na film, kterému nerozuměla. Když se ke mně otočila zády a zakryla se, vypnula jsem televizi a šla spát taky.

Probudily jsme se tak nějak současně. V koupelně mě předběhla, což všichni, co mě znají, ví, že je to pro mě trest. Zvlášť, když je tam delší dobu. Křížila jsem nohy. Nakonec ťukám, jestli už bude. „Klidně pojď, nejsem zamknutá,“ říká s klidem. Opatrně otevírám dveře, stojí u zrcadla a maluje se. Usmála se na mě a jako by nic, normálka. Záchod hned vedle ní. Diskrétně jsem vykonala potřebu a ještě diskrétněji si ji utřela. K umyvadlu mě pustila a šla jsem dělat čaj. Vyšla během chvilky. Stále jen v tangách. Sedla si ke stolu a začala snídat taky nějaký salát. Vylezlo z ní, že je veganka. „Neupleteš mi cop?“ požádala jsem ji. I když nejsou v módě, líbí se mi, jen mi je nemá kdo plést. „Jasně,“ řekla s klidem. Sedla jsem si na postel, ona za mě a pustila se do práce. Za chvíli byla hotová, prý má mladší sestru, tak to dobře umí. „Jaké má být počasí?“ ptá se mě. „Horko,“ řeknu s povzdechem. „Aha, takže žabky a šaty,“ řekne. Jen kývnu hlavou. Vyhodí z kufru na postel troje šaty a přemýšlí. „Ty jsou krásné,“ povzdechnu si nad jedněmi z nich. Bílé s kytičkami, s rozparkem a slzou od výstřihu do půli břicha. „Zkus si je,“ nabídla se a dala mi je do ruky. „Jo, já si jen obleču kalhotky,“ říkám. „Ale prosím tě, to nemusíš, jsou čisté,“ řekla.

Překvapilo mě to, ale asi v nich už jít nechce. Tak jsem hodila košilku na postel a oblékla si je. Byly parádní, seděly mi. Byly sexy, ale odvážila bych se v nich vyjít na ulici. Vyfotila mě v nich a vrátila jsem ji je. Když jsem se natahovala na postel pro košilku, zastavila mě. „Máš krásnou postavu,“ řekla a dala mi za ucho pár nezbedných vlasů. „Díky,“ říkám trošku zaskočeně. Nehtem mi začala sjíždět z ucha přes tvář, krk, rameno, pokračovala vedle prsa a u pupíku skončila. Příjemně mi přešel mráz po zádech. Přišla ke mně blíž a dívala se mi do očí. Já několikrát uhnula, pak jsem se ale na ni taky dívala. Chytila mi ruce a dala si je na boky. Po obou stranách jejího těla jsem nehtem vyjížděla pomalinku nahoru až na tvář. Z ničeho nic mě k sobě přitáhla, objala a opatrně mi políbila dolní ret. Pak znovu a při třetím přiblížení jsem propadla i já, zanořila ruku do jejích vlasů a naše jazyky si vyměnily ústa. Hodila se mnou na postel a pokračovala.

banner na sexy holky bezpasaka.cz

Rukou sjížděla přes má prsa až do mého klína. Kolena jsem dala mírně od sebe a svými gelovými nehty mě škrabkala mezi pupíkem a mušličkou, pak mi kolem ní kroužila. Bylo to velice vzrušující. Až jsem se vlastní šťávičkou naplnila, zajela tím svým nezbedným prstem i do mě. To už jsem si lehla na záda a s nohama od sebe jí nechala dělat si se mnou cokoliv. Na stehnech jsem cítila její vlasy, v sobě pak její jazýček i prsty. Tak jsem nikdy netekla ani s klukem. Rozpálila mě a sápala se po mě zase nahoru. Převalila jsem ji na druhou půlku postele a rukou zajela do jejích kalhotek. Měla mokrou nejen kundičku, ale i samotné kalhotky. Dala jsem je na stranu a prst vrazila do ní. Tiše povzdechla. Znovu jsme se líbaly. Nakonec si kalhotky svlékla a někam je zahodila. Poté jsem se přemístila na druhou část postele a lízla ji. Rukou mi hlavu tlačila do sebe, líbilo se jí to. Dala si můj polštář na hlavu a zařvala do něj. Parádně jí pulzovala. Lehla jsem si na záda, ona si lehla na mě. Pánví třela tu svou o tu mou. Nakonec mě udělala taky. Obě zpocené jsme to zakončily společnou sprchou.

Já už spěchala do práce, ona do města. Oblékla si ty šaty, co jsem si zkoušela. Jen tak, prý, aby mě stále cítila. Sbalila se a spolu jsme odešly. Před domem jsme si ještě daly pusu na rozloučenou. Spíš takový kratší polibek. Když jsem po nás večer uklízela, našla jsem u postele ty její tanga. Nechala mi je schválně nebo omylem? V každém případě je mám schované.

S couchsurfingem samozřejmě pokračuji. Ne s každým hostem něco mám, třeba s každým třetím a s každou pátou. Opakovanou zkušenost mám s Číňany, Němci, Rakušáky, Čechy, Slováky a Poláky, jednotlivé pak s Američanem, Kanaďanem, Nizozemcem, Francouzem, Syřanem, Iráčanem a Uzbekem. Zajímaví jsou Japonci, měla jsem jen dva, ale ten první mě přímo požádal, abych se víc oblékla, a ten druhý se na mě díval tak divně, že jsem se dooblékla sama a spala v pyžamu. Z holek Ruska, Němka, Slovenka a Italka. Ne že bych se řídila pravidlem, že do stejné řeky dvakrát nevkročíš, ale obvykle to mám pokaždé s jinou národností. Těch národností jsem ubytovala víc, ale asi ne každému se líbím. Mimochodem, rekord v počtu mužů najednou existuje, existuje i rekord v počtu přefiknutých cizinců?

 

© Bezpasaka.cz

odběr článků bezpasaka.cz

Přečti si víc:

Ráje sexturistů aneb kde majáky pevně stojí, houkají a naráží do vln

Sex doma nebo v zahraničí? České holky nebo ty z Afriky?

Přírodní afrodiziaka pro lepší sex

Escort. Jak vypadá první objednávka?

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.