Právnička

Erotické povídky a vtipy

Právnička

Podal jsem si na jednom inzertním portále inzerát, že hledám dívku na cokoliv, na co přistoupí, tedy od mazlení až po sex. Samozřejmě za odměnu ve výši přiměřené tomu, co mi dovolí. Uběhl týden a přišla jedna odpověď. Vyměnili jsme si pár e-mailů. Dodnes nevím, jak se jmenovala. Bylo jí 19, mně 17, ale zalhal jsem, že už jsem plnoletý. Ten jeden rok navíc, to je už jedno. Já měl v pátek krátkou školu, končili jsme před dvanáctou. I ona mívala pátky volnější. Navíc to bylo potřeba naplánovat tak, aby nebyli rodiče doma. Z práce chodí něco před třetí hodinou. Začal jsem vymýšlet, jak vše rozvrhnout.

Našel jsem jí vlak a vymyslel přestup na autobus. Tím autobusem jsem ze školy jezdil i já, takže se potkáme už v něm a přivedu si ji domů a pomazlíme se. Na sex nechtěla přistoupit. Já byl tenkrát panic a už jen vidět nahou mladou holku a moct si na ni sáhnout mi stačilo. Domluvili jsme se na třech tisících. Já vím, za ty peníze bych měl i dvě prostitutky na hodinu, tenkrát jsem asi neznal obvyklý ceník. A je pravdou, že nebydlím v krajském městě a výběr je tady velice malý, ne-li žádný. Neskutečně jsem se na ni těšil.

Byla středa a paní učitelka, shodou okolností má třídní, nám sdělila, že potřebuje, aby nám odpadla páteční hodina příští týden, takže si ji vezmeme tento týden v pátek, tedy budeme tu déle. Tím mě samozřejmě naštvala. Ona dvouhodinovka angličtiny je špatná zpráva i normálně. Neznámé dívce jsem se tedy musel omluvit, že mi do toho něco tento týden vlezlo a že to o týden odložíme. Naštěstí nic nenamítala.

sex s právničkou erotická povídka bezpasaka.cz

Dřívější vlak jí bohužel nejel, přesněji trávit tady hodinu času navíc nechtěla. Takže jsem jí napsal podrobné instrukce, na jaké zastávce vystoupit, že ji tam počkám, že nenastoupím cestou. Ze školy jsem šel přímo domů. Pro onu zkušenost jsem vybral ložnici rodičů, kde je postel pro dva. Jejich peřiny jsem z postele oddělal. Jejich ložnice vypadá víc reprezentativněji, než můj pokoj. Rozdíl jedné vyučovací hodiny není zase tak veliký, aby mi to dalo kdoví kolik času. Přiblížil se čas jejího příjezdu a já ji šel vyzvednout na autobusovou zastávku. Cestou k zastávce kolem mě projel onen autobus. Měl jsem zpoždění. Vyťukával jsem jí SMS zprávu, že mám asi dvě minutky zpoždění.

Než jsem zprávu stihl dopsat, už jsem byl na zastávce. Už tam stála. Chudinka se musela cítit hrozně, když jsem tam nebyl. Ta nejistota, že si z ní někdo udělal srandu a ona kvůli němu stráví téměř dvě hodiny na cestě by naštvala asi každého. Nemusel jsem nic říct, poznala mě. A to, pokud si dobře vzpomínám, jsme si ani nevyměnili fotky. Omluvil jsem se jí za zpoždění. Ona na to, že se nic nestalo a vyrazili jsme k mému domovu. Byla to pěkná hnědovláska, normální postava, výška asi 170 cm. Cestou jsem se jí ptal, zda si takto přivydělává běžně. Prý ne, prý je to poprvé. Mluvil jsem hlavně já. „Ale ty nejsi z Olomouce, že?“ zeptal jsem se, když mi prozradila, že tam studuje prvním rokem práva. „Ne, nejsem. To jde na mě tak poznat?“ zeptala se smíchem. Popravdě po hlase nerozpoznám ani Pražáka od Brňáka, pokud zrovna ten druhý jmenovaný neřekne tramvaji „šalina“. Cestou jsme potkali sestru mého spolužáka. Pyšně jsem onu dívku chytil za ruku a pozdravil se s Verčou, tou sestrou. Zatímco mi vyprávěla, jak je to těžká škola, přišli jsme k domu.

Odemknul jsem, boty jsme nechali v předsíni a šli do patra do ložnice. V ložnici si položila kabelu, a že musí jít na záchod. Ukázal jsem jí, kde to je a čekal. Za chvilku byla zpět. Sedla si vedle mě na postel a podívali jsme se na sebe. „Tak můžeme?“ zeptal jsem se. „Jo,“ řekla. „A co tedy můžu dělat?“ chtěl jsem si domluvit nějaké pravidla. „Cokoliv, ale jen ne to,“ řekla opatrně. „Jen ne sex, jo?“ zahodil jsem stud a řekl to slovíčko před holkou. „Jo,“ řekla. Ale jak začít? Přisedl jsem blíž k ní a rukou ji objal. Dala ke mně hlavu o něco blíže. Myslím, že mě tenkrát ani nenapadlo, že bychom mohli, nebo spíše měli začít líbáním. Byla zkušenější, což rozhodně nebylo na škodu. Nikdy jsem se s holkou nelíbal, jen jsem si s jednou spolužačkou dal pusu. Takovou tu, jako když někomu gratulujete k narozeninám a na konci mu dáte pusu, jen tenkrát to bylo z lásky. Naše rty se dotkly a už nevzdálily. Dala mi do pusy svůj jazyk. Teď se tomu směji, ale tenkrát mě ani nenapadlo, že se jde takto líbat.

sex s právničkou erotická povídka bezpasaka.cz 1

Asi jsem to věděl, jen si to neuvědomil. Pohladil jsem ji po vlasech. Několik desítek vteřin jsem se nechal unášet jen její aktivitou. Cítil jsem, jak mi v ústech vrtěla svým jazýčkem. Bylo to kouzelné a začal jsem jí to vracet. Spíše opakovat to, co dělala ona. Během toho jsme se, jak jsem to znal z porna a z filmů, začali postupně svlékat. Tenkrát byl asi podzim, možná začátek zimy. Venku vyloženě nesněžilo, ale na krátký rukáv to už nebylo. Proto jsem začal u jejího svetříku, který měla na sobě. I ona mi sundala mikinu a pokračovali jsme v líbání. Přes tričko a podprsenku jsem jí zmáčknul prso, potěžkal jsem si ho. Nedlouho na to šla i trička dolů. Hladil jsem ji po holé kůži, rukou jsem zajel i pod podprsenku. Svým břichem jsem cítil teplo toho jejího. Otočila se ke mně zády. Trochu jsem znervózněl. Rozepnout podprsenku je něco jako chlapská vysoká škola. Nebo jsem si to tenkrát myslel. Rozepnutá byla na první nebo druhý pokus. Sundala si ji a hodila na zem k ostatnímu oblečení. Měla je malé.

Nevadilo mi to, dodnes mám raději menší ňadra, možná i díky ní. Olizoval jsem jí bradavky a líbal prsa. Po každé akci jsme se znovu líbali, líbilo se mi to. Rukou jsem ji hladil po břiše a po prsou. Přes rifle jsem zabrousil i mezi její nohy. Chtěl jsem i pod nimi, ale ruku jsem tam nedostal. Proto jsem rozepnul knoflíček a sjel se zipem. Nahnula se trochu dozadu a já jí ji pohladil přes kalhotky. Okamžitě na to jsem zajel pod ně. To bylo neuvěřitelné, ještě dnes se při vzpomínce na to celý roztřesu. Teplá, vlhká, dokonalá. Prstíčky jsem si v ní smočil. Byl jsem na vrcholu blaha. Vstala a rychle si svlékla. Z kalhotek jsem jí pomohl, ponožky si sundala sama. Měla červeně nalakované nehty. Už bylo chladno, naboso nikde chodit nemůže, tak proč si je lakuje? Nad touto otázkou jsem přemýšlel jen velmi krátce. Vrhla se na můj opasek a i mé kalhoty šly dolů. O slipy a ponožky jsem se postaral sám. Ona si mezitím upravila vlasy a lehla na postel. Pěkně mi stál. Roztáhnul jsem jí nohy a zblízka si prohlížel nefalšovanou dívčí dírku.

sex s právničkou erotická povídka bezpasaka.cz 2

Líbal jsem jí po okolí, dva prstíčky do ní vrazil a odvažoval se ji olíznout. Měl jsem trošku odpor, přeci jen byla před chvílí na záchodě, a že by mě nějak vzrušovalo lízat moč, to ne. Ale lížou všichni, musím i já, řekl jsem a prsty roztáhnutou dírku olíznul. Bylo to skvělé. Voněla mi, chutnala, bavilo mě to. Lízal jsem ji dlouho. Později jsem se snažil jazykem zajet co nejhlouběji. Ona klidně ležela a většinu času měla zavřené oči. Chtěl jsem, aby si lehla na břicho. Upozornila mě: „Dobře, ale mám na zádech jizvu, ta se nelekni,“ řekla a otočila se. „Operace?“ zeptal jsem se. „Jo,“ řekla. Víc jsem se neptal. Jizva tam sice byla, ale nijak mi nevadila a při sundávání podprsenky jsem si jí ani nevšimnul. Hrál jsem si s ní i nadále. Opatrně jsem jí začal ukazováček zasouvat do análku. Bez lubrikantu, bez plivnutí. Držela, ani nemukla. Pak jsem se znovu hrál s pičkou. Protože jsem už nevěděl, co s ní, začal jsem střídat všechno možné s různými polohami.

porno banner bezpasaka.cz

Ležel jsem já na ní, ona na mně, znovu jsme se líbali, znovu jsem si hrál s jejími kozičkami a znovu jsem ji lízal nebo prstil. Naše schůzka nebyla časově limitovaná, tedy ne z její strany, tak jsem si to náležitě užíval. Vyzkoušel jsem i polohu 69, já na zádech, ona mi ji přidržovala nad obličejem a lízal jsem. Když jsem chtěl jít do polohy blíženci, řekla udiveně: „Ale vždyť jsme říkali bez sexu.“ „Neboj, nezajede do tebe,“ uklidnil jsem ji a zaujali jsme onu polohu. Jen jsme se líbali. Můj nástroj nebyl v ní, drtili jsme ho našimi těly. Chtěl jsem ho mít co nejblíže její dírce. Když už jsem nevěděl, co dělat dál, položil jsem ji na záda a roztáhnul jí nohy. Začal jsem si hrát s jejím klitorisem. Ani nevím, jak mě to napadlo, snad intuice. Jen jsem tam měl prsty a začal s nimi co nejrychleji jezdit ze strany na stranu. Dělal jsem to docela dlouho, začala dýchat o něco víc zhluboka. Nešlo si toho nevšimnout a tak jsem pokračoval. Stupňovala to.

Ruku jsem už skoro necítil, ale polevit jsem nechtěl. Hruď tlačila ke stropu, udělala krásný oblouk. Do toho čím dál hlasitěji sténala. Znervózňovalo mě to, aby ji někdo neuslyšel. Zároveň mě to strašně vzrušovalo. Čekal jsem squirt, proto jsem si přesedl tak, aby to šlo na mě. Sílilo to. Každou vteřinou jsem očekával výstřik. Nakonec mi chytila ruku a odsunula ji, abych přestal. Chvilku jsem čekal a díval se na ni, jak se zpotila, zrudla a jak hluboce dýchá. Zkusil jsem pokračovat. „Ne, chvilku počkej, točí se mi hlava,“ řekla a já se na ni jen tak díval. Cítil jsem se jako největší chlapák, že jsem ji udělal. Vlastně dodnes nevím, jestli to na mě třeba jen nehrála, ale věřím a vlastně si i myslím, zároveň i doufám, že jsem ji udělal.

sex s právničkou erotická povídka bezpasaka.cz 3

Trvalo to pár minut, než jsme se na sebe usmáli a řekla: „Už je to dobré.“ Chtěl jsem pokračovat. Zastavila mě a říká: „Nestačilo by to už?“ „Dobře. A vyhoníš mi ho?“ zeptal jsem se. „Na tom jsme se ale nedomlouvali,“ řekla a já si uvědomil, že mi na něj vlastně ani jednou vědomě nesáhla, jen jednu o něj rukou zavadila. Je pravda, že jsme se na tom nedomlouvali, bral jsem to tak nějak automaticky. „Tak já ti tři stovky přidám, jo?“ zkusil jsem si službičku dokoupit. Souhlasila. Posunula se blíž ke mně a já ho nastavil na její obličej. „Nevadilo by ti kdyby ses udělal na prsa? Abych se pak nemusela znovu malovat,“ řekla. „Tak dobře,“ souhlasil jsem a nasměroval ho na prsa. Schovala si vlasy, abych jí je nepostříkal, pohodlně si lehla a chytla mi ho. Přetáhla předkožku a začala zprvu pozvolna, pak o něco intenzivněji honit. Poprvé mi ho honila holka. Když se na to dívám zpětně, vydržel jsem docela dlouho, než jsem ji postříkal prsa. Ještě chvilku po výstřiku si s ním hrála. Nakonec jsem se natáhnul pro nachystané kuchyňské papírové utěrky do nočního stolku a většinu jí dal. Poděkovala a oba jsme se poutírali. A tím to v podstatě skončilo.

Stále nazí jsme šli do vedlejšího pokoje se podívat, kdy jí jede vlak. Měli jsme času tak akorát. Začali jsme se oblékat a já jí dal slíbené peníze. „Docela to lepí, nemohla bych se osprchovat?“ zeptala se mě. Zadíval jsem se na hodiny. „Neboj, já jsem rychlá,“ dodala. „Tak jo, když to stihneš,“ řekl jsem a začala se zase svlékat. Já šel mezitím do koupelny, ona nahá za mnou. Nahá okolo velikých balkónových dveří, kolem kterých se já nahý chodit bojím, protože do nich jde dobře vidět z několika okolních zahrad. Ona se normálně podívala ven a nijak ji to netrápilo. Dal jsem ji svou osušku a nechal o samotě. Mezitím jsem dal do původního stavu ložnici, aby rodiče nic nepoznali. Osuška byla, tedy krom vzpomínek, taková poslední památka na ni, když si ji do ní otřela.

sex s právničkou erotická povídka bezpasaka.cz 4

Vzpomněl jsem si na ni večer, když jsem se s ní utíral taky. Velmi rychle byla zpět a oblékla se. „Neviděl jsi čelenku?“ zeptala se mě a pátrala v ložnici. Popravdě jsem si ani nevšiml, že nějakou měla. „Taková černá. Jako když ji nenajdeme, tak nevadí,“ řekla. Výdělek její hodnotu mnohonásobně překročil. Mně to už trochu vadilo, přeci jen kdyby mamka našla cizí čelenku v ložnici, mohl by být docela průšvih. Po chvíli jsem ji za postelí našel. Doprovodil jsem ji na autobusovou zastávku a vysvětlil jí, kde přesednout na vlak. Pak jsem pokračoval na brigádu, co jsem měl při škole.

Když se mě někdo zeptá, kdy jsem to dělal poprvé, vždy si vzpomenu na toto odpoledne, i když k průniku nedošlo. O panictví jsem přišel asi o rok později s jinou. Samozřejmě si na to vzpomínám, ale tak hezkou holku, jako byla ona, jsem už nikdy v posteli a troufnu si tvrdit, že ani v reálu nahou neviděl, natož si s ní pohrál. Po asi pěti letech jsem jí napsal SMS zprávu, zda to nezopakujeme. Neodpověděla. Už jsem jí nikdy nepsal. Nechci tvrdit, že jsme se nikdy nepotkali, nepoznal bych ji. Přes to všechno mám do dnešního dne v mobilu uložené její číslo pod jménem „Pravnicka“. Právník se vždy může hodit, ne?

odběr bezpasaka.cz

© Bezpasaka.cz

 

Foto: Pornpics.com

Přečti si další erotické povídky:

Učitelka na holčičky

Z červeného salónu

Sex v sauně

Kurýr

 

 porno web bezpasaka           silikonove panny bezpasaka

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.