Rychlovka za běhu

14.03.2021 - 13:18
Erotické povídky a vtipy
Autor: Robert
   Přečteno: 3581x
Rychlovka za běhu
Kdo by to neznal. Několik týdnů bez ženský. Stačí letmý pohled na pěknou holku a péro se začne bouřit. Radši si půjdu zaběhat, ať to ze sebe dostanu. 

Kdo by to neznal… několik týdnů bez holky, moje péro...??? Stačil letmý pohled na holku a začne se bouřit. Jasně, honím pravidelně, bez toho by to ani nešlo, ale není nad to si pořádně zašukat.


Mít víc peněz, tak si ujíżdím častěji na privátech nebo eskortu. Mám pár svých favoritek na bezpasakovi. Den byl náročný, hlava plná, pytel taky… Jak se toho zbavit? Ideální bude běh. Není nad mojí oblíbenou trasu do druhé vesnice. Beru svoje běžecký hadry, boty a jdu na to. Budu doufat, že se cestou třeba aspoň podívám na zadečky nebo kozičky. Jo, léto je na tohle super…

Nasadil jsem pohodové tempo, neběžím závod. Běžím, přemýšlím, vybíhám z města na stezku a periferně koukám, běžkyně v mojí úrovni. Chvilku zrychlím, jsem chlap. Nevydržím dlouho a zpomaluju na své pohodové tempo a popadám dech. Běžkyně mě dobíhá, vidím ji vedle sebe. Hmmm, a co vidím? Sportovní postavička, tričko nad pupík, výstřih měla pěkně plný. Kraťoučký kraťásky, pod nimi se luxusně rýsovala kundička. Běžkyně přidává a běží přede mnou. Koukám se na ten zázrak, polykám, a moje péro se začíná bouřit při představě jak bych ji ohnul. Znovu přidávám na tempu, abych ji stačil, péro mi stojí, běží se pěkně na nic

Běžel jsem za ní několik set metrů, pořád jsem jí mlsně čuměl na ten sexy zadeček, co se jí vlnil v rytmu běhu. V klacku mi hučí tak, že to snad musí i slyšet. Ze snění mě vytrhnul její hlas:

„To se ti ten můj zadek tolik líbí, že mi na něj musíš čumět?“

Sakra co teď? Dobíhám za ni a přemýšlím, co jí řeknu. Mozek mi teď moc nefunguje. Jsem u ní, nestihnu říct ani slovo a jenom slyším:

„Přidej, ať se taky podívám“.

Musela si všimnout, jak se mi pod kraťasy rýsuje pěkně tvrdý péro. Beru to jako výzvu. Z posledních sil přidávám a běžím, cítím její pohled na svém těle. Během chvíle běží na mojí úrovni, usmívá se a já cítím její ruku na svým zadku.

„Nejsi úplně marný, ale trénovaný taky ne, co si dát pauzičku, znám tady super místečko,“ mrkla na mě a běžela směrem k lesu.

Utekla mi mezi stromy. Když jsem za ní doběhl, viděl sem ji, jak se protahuje na paloučku.

banner holka na sex bezpasaka.cz


Vidím, jak se protahuje, stojí čelem k lesu, rozkročené nohy, rukama se dotýká země. Tohle nemůžu nechat jen tak, kraťásky má zaříznuté v tom luxusním zadečku. Dojdu k ní, přitisknu se těsně na ni, můj pták, který během povadl, se hned vzpamatoval a krásně pasoval do rýhy mezi půlky. Držím ji za boky, tisknu se k ní, lehce se pohupuje a cítím, jak se pták napíná. Rukama přejíždím na záda. 

„Cítím, že máš zatuhlá záda,“ přejedu rukama ke krku.

V tom se vysmekla, klekla si, a už se dere do mých kraťasů. Nestačím zírat, bere si moje péro zkušeně do pusy. Holka šikovná, nejenom v běhu je trénovaná. Saje moje péro, pomáhá si rukou, mne mi i koule. Hulí mi ho dokonale, jak profesionálka. Ale takhle to dlouho nevydržím, odtáhnu se. Chytám jí za ty dokonale vypadající kozy a během chvilky leží na zemi. Chci je vidět.

Vytahují tričko, podprsenku vytáhnu ke krku a mám je před sebou v celé krásne. Pevné dvojky, krásně padnoucí do ruky. Její tuhé bradavky jsem měl přímo před sebou, neodolal jsem a hned si jednu vzal do pusy. Chtěl jsem víc.

Volnou rukou jsem sjel k těm mini kraťáskům, osahával tu její rýsující se krásku. Začala tiše sténat a kroutit se mi pod rukou. V tu chvíli jsem zajel pod ně. Kalhotky měla durch a z běhu to určitě nebylo. Nejdřív jsem jí začal dráždit na poštěváčku, během chvilky měla jeden a hned potom druhý prst v té nenasytné kundě. Sténala hlasitěji, kroutila se, bylo vidět, že chce víc. Zrychloval jsem pohyby, kousal do těch koz, tekla proudem, sténala a vrtěla se.

Oba chceme víc. Prsty byly málo a bylo jasný že u nich nezůstane. Jedním pohybem strhávám svoje kraťasy, druhým stahuju její kraťásky. Rozhodil jsem ji nohy a už byl mezi nima, můj tvrdý pták do ní zajel a ona jenom vykřikla. Předvedl jsem jí to nej, na co jsem se v tu chvíli zmohl. Několik minut tvrdého mrdání.

Bez rozmyslu jsem vycákal tu její chtivou kundičku. Po chvíli se mi vracela krev do mozku a pozoroval jsem, jak se oblíká, natahuje si kraťásky, nemůžu se nabażit pohledem na to její těličko. Do hlavy se mi vloudila vcelku zásadní otázka:

„Bereš vůbec prášky?“

Bez mrknutí oka odpověděla:

„Neřeš to.“

Otočila ten svůj zadeček a pomalu se rozběhla zpět směrem ke stezce. Z dálky bylo slyšet jenom smích a slova:

„Chtělo by to potrénovat delší tratě, sprint byl fajn“.

Nebudu lhát, když řeknu, že okruh jsem nedoběhl. Zasněný jsem šel zpět domů a přemýšlím, na čem všem mám zapracovat. Následující běh jsem se vydal stejnou trasou s napětím, jestli se třeba zase nesetkáme.
 
© Bezpasaka.cz

odběr bezpasaka.czPřečti si další eropovídky:

Nadržená subinka

Farma zvířat

Poprvé v glory hole

Sex na sněhu

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Robert
Starý mrzout, který si prošel řadou nevěstinců, navštívil mnoho ostravských privátů a řekl si, že o tom bude psát. Jo, to jsem já. Jestli tě zajímá vše, co se týká noření, jsem jako Džin z kouzelné lampy, který ti zázrakem přičaruje články, kde se dozvíš podstatné informace o tom, jak to ve světě prostituce chodí.

Jedná se o zkušenosti z první ruky, tak ber, dokud můžeš.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek

Společná cesta vlakem

26.05.2021 - 06:00

Teď sedím obkročmo na tobě. Chytáš mě za zadeček a jak po něm, jen tak nenápadně přejíždíš, zjišťuješ, že nemám kalhotky.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky