Proč si to se mnou holky, co jsem fotil, rozdaly?

Sex
Štítky: 

Proč si to semnou holky, co jsem fotil, rozdaly?

Fotomodeling je náročná práce, jak pro dívky, tak i pro samotného fotografa. Je to činnost, která vyžaduje odhodlání. Odhodlání nerozepnout poklopec a opakovaně utírat slinu.

Co vše se v článku dozvíš:

  1. Těžké začátky, nečekaný závěr
  2. Nemáš portfolio, nemám zájem
  3. Ateliér jako lóže rozkoše
  4. Ztráta ateliéru a rozchod
  5. Nový plac i zničující vztah
  6. Pomluvy dokáži zničit i toho nejúspěšnějšího

Těžké začátky, nečekaný závěr

Focení modelek je běh na dlouhou trať

Myslíš si, že je focení holek jednoduché? Ne, není. Myslíš si, že ti každá modelka dá? Ne, nedá! Dá ti vůbec nějaká? No, to už záleží… Focení je byznys a jak už to téměř v jakémkoliv odvětví byznysu chodí, vždy se najde někdo, kdo je ochoten za něco zaplatit v naturáliích. Například, když se jeden podívá na film Herkules 3D, je jasné, že umělecká múza v naturáliích platila často.

Já jsem taky zaplatil, ale taky jsem platby přijal. Jak to vlastně začalo? Jak se takový fotograf dostane k sexu s modelkou?

Jako mladý 19letý jsem projevil zájem o focení a nahrávání. Ten pocit, že člověk zachycuje hloubku daného momentu, který většina lidí v životě jen tak stejně spláchne a zapomene na něj, má své vlastní kouzlo. Když se zpětně podívám na fotky a záznamy, co jsem fotil, vždy zde naleznu řadu vrstev a skrytostí jako by mi i po těch 10, 15 letech měl daný záznam či fotografie, co říct. Sdělení daného momentu, toho kým jsem byl (toho jaký svět byl!), je prostě úžasné.

Pokud by snad někdo (někdy vůbec!) chtěl fotit holky nebo obecně věnovat se focení, tak si sakra uvědomte, že vás to může stát víc, než si myslíte. A to nemluvím jen o tloušťce peněženky. Pořídit si fotoaparát není totiž dnes, a nebyla ani v minulosti, žádná prdel. Na svou první Flexaretu jsem musel makat 5 výplat a domluvit se vůbec s nějakýma holkama…..He, he, he, asi ne.

Nemáš portfolio, nemám zájem

Čím více modelek nafotíš, tím vyšší šance máš, že nafotíš další

Pochop, mít talent i aparát tě nutně ke krásným kočkám nezavede. Většina holek si o fotografa bez ukázky jeho práce ani deštník neopře. A to bolí.  Ale hej, na druhou stranu se na focení domluvíš s nějakou holčinou, která taky začíná a jako ty je stejně zoufalá, obzvlášť pokud ji matka příroda neobdařila. Přesně tenhle typ holek je ochotný jít i za hranu a za fotky nabídnout i něco víc. A to byl i můj případ.

Já o sex zájem neměl, teda u jedné jo, ale tam na to došlo až dlouho po tom, co jsem s focením seknul. Vidíš, seknul jsem s tím! A víš proč? Protože dneska každého neprofi fotografa všichni nařknou z toho, že je to sexistické prase, který místo klasického TFPčka jen hledá místo kam zanořit a nechce si ale za to platit. Dle řady modelek neprofi fotograf jen využívá, že holky zoufale potřebují své první portfolio a přes to je vydírá. Strašná blbost.

Jasně i tyhle případy mezi námi existují. Ale mnohem vyšší šance je, že to za tebou přijde samo a ani si o to pořádně nemusíš říct.

Ateliér jako lóže rozkoše

Focení aktů už není jen tak. Ne každá modelka do toho půjde

Jestli nechceš být profesionální fotograf a za provoz ateliéru, včetně pomocných osob, platit 30 a více tisíc měsíčně, musíš se spokojit s málem. U mě to málo byla garáž. Vybavení bylo na takové úrovni, že jsem si musel vystačit se silně nataženým bílým prostěradlem a asi 5ti zářivkami. Fotil jsem převážně v létě, protože zde nebylo topení.

První baba, co jsem fotil, byla má dlouholetá známa. V 15 jsem měl na ni zálusk, po základní škole jsme šli všichni na jiné obory a posléze jsme se viděli asi až po 5 letech. Byla pěkně vyvinutá a já na ni měl zálusk nadále, i přesto, že jsem již měl přítelkyni. Avšak k ničemu nedošlo. Ale díky ní dokážu doporučit, že první focení s holkou, kterou znáš, je mnohem lepší, než s nějakou neznámou enigmou. Atmosféra je zkrátka uvolněnější a všechno klape.

Zvrat přišel ve chvíli, kdy jsem fotil asi dvacátou holčinu. Už ze začátku bylo jasné, že je něco jinak. Neustále se chovala jako by měla nůž na krku. No, nafotili jsme pár fotek a domluvili termín dalšího focení, u které vše vygradovalo jako deficit státního rozpočtu. Produkce fotek prostě nějakou dobu trvá, o to víc, když ji má dělat neprofesionální fotograf, který ke všemu ještě chodí do běžné roboty.

Jenže ona potřebovala ty fotky co nejdřív. Fakt nevím proč. Tipuju, že se asi hlásila na nějaký "důležitý" konkurz. Ale byla ve stresu asi jako já, když jsem viděl pozitivní těhotenský test své nynější ženy na kuchyňském stole. Bylo to tedy vážné. Řekla, že fotky potřebuje do soboty. „Udělám, co bude v mých silách, ale nic nezaručuju,“ řekl jsem. V tu chvíli přitlačila a řekla, že to vážně potřebuje a je ochotná si i připlatit, ale že zrovna nemá peníze.  No a zde je jasné jak to skončilo. Fakt, tuhle pasáž rozepisovat nebudu, i když bych ukojil pár zvědoušů. Jenom zmíním, že akce zahrnovala stůl, židli a pěkný orál.

Ztráta ateliéru a rozchod

I když jsem přišel o prostory, člověk se musí posunout dál

Moje přijetí naturální platby se však neobešlo bez následků. Viděli jste někdo film 2012 konec světa? Film o katastrofě, který ve světě filmu dopadl katastrofálně. Jediné na čem film stojí, je John Cusack a jeho brutální výkon, který jsem se snažil podat i já při své obhajobě. Marně. Přítelkyně na vše přišla, když našla v odpadkovém koši v garáži obal kondomu. Asi nebylo moc složité spojit si 1+1 dohromady.

Jelikož byl vlastně celý dům její a ona si připadala jako super boží matróna všeho existujícího, tak jsem musel svůj ateliér i již bývalou přítelkyni opustit. Cítil jsem se strašně, ale dneska se tomu směju. Protože mě to jenom nevědomky přivedlo k další holce a noření jako takovému.

Nový plac i zničující vztah

Nedoporučuju si s modelkama cokoliv začínat. Noření je lepší.

Ztráta bydlení je na hovno. Ztráta ateliéru bolela víc. Nové bydlení najít problém nebyl, ale prostory pro ateliér už jo. Než abych se zde rozepisoval jako apoštolové, zkrátím to. Ano, nové prostory a za celkem levno jsem si našel ve sklepě jedné bývalé truhlárny. Výhoda byla, že zde všechno vonělo po dřevu jako by člověk byl v lese a holky si to pochvalovaly. V tuhle chvíli jsem fotil asi tak jednu holku za dva měsíce, takže nic velkého.

A opět přišla zajímavá holka a opět já jsem nic neinicioval. Samozřejmě jsem se snažil na holky dobře působit, tak jsem si koupil košili, kalhoty i hodinky na úrovni, začal jsem pečovat o svůj plnovous a mělo to efekt. Přístup nových holek byl prostě lepší.  Navíc já byl i už single, takže zábrany z mé strany vůči čemukoliv byly nulové jako pudy sebezáchovy nynější ČSSD.

Ve výsledku jsem narazil na jednu dvacítku, kterou příroda teda pořádně obdařila, a já si vážně musel utírat hubu pokaždé, co jsem zvedl fotoaparát. Líbil jsem se jí, ona se líbila mně a během jednoho rande jsme skončili u mě na bytě. Každopádně vztah nám neklapnul. Co jsem tehdy ale ještě nevěděl, byl fakt, že to byl i vlastně počátek konce mého focení holek.

Pomluvy dokáži zničit i toho nejúspěšnějšího

Všichni říkají ,jak to mají modelky těžké. Myslím si, že je to naopak.

Vztah nám nevyšel, ale to jsem ještě netušil, že dotyčná o mě šířila a beztak šíří dodnes různé pomluvy o tom, jak jsem sexistické prase, co si to chce rozdat s každou, kterou fotí. Nejhorší je, když se to člověk dozví až od svých známých v klubu a jeho jméno se začne probírat na různých fórech.

Pro mě focení holek nebyla práce, ale čistě jenom zábava, hobby. A proto bylo pro mě složité po této negativní sociální reklamě se vůbec s nějakou holkou na focení domluvit. Jako určitě nad hlavou nemám svatozář, ale tuhle životní etapu beru jako velice dobrou a ve výsledku i pozitivní zkušenost.

Proto každému začínajícímu fotografovi nebo norníkovi dokážu doporučit, že do kalhotek se mnohem snáze dostanete, pokud si sex prostě koupíte. Jakožto zákazník prostě nikde na fórech probíraný nebudete. Ale na druhou stranu všechny holky, které se chtějí nechat fotit, by si taky měly uvědomit, co to chlapa stojí úsilí, aby mu nestál, když je fotí.

Holek, se kterýma jsem si to teda během focení rozdal, nebylo moc, ale dokázal bych říct, že úbytek kvantity dodal zase na kvalitě. Věřím, že kdybych u focení holek zůstal, sexu s nimi bych se nevyhnul. Řada z nich je prostě zoufalých, ale není to pravidlo. Body taky získáš, pokud fakt tvým primárním zájmem nebude jejich zadeček, ale spíše profesionální focení. Hromada holek jsou single a určitě si snimi lze začít a domluvit rande, jenže jak už to bývá, je to kombinování práce s osobním životem a to se může vymstít.

Každopádně doporučuju si ateliér pěkně vybavit. Napříč nízký rozpočet nemusíš zanedbat dekorace. Pár kytek bude vždy působit dobře. Taky pro holky připrav i nějaké možnosti občerstvení a ukaž že jsi chlap. Káva a poživatelné tekutiny ti fakt vylepší renomé, stejně jako když bude tvůj ateliér disponovat zrcadlem a malým pultíkem pro nalíčení. Řada začínajících holek si ze startu myslí, že je trápné, když se májí v ateliéru líčit. Přesvědč je o opaku.

Mnohdy také budeš muset holkám ukázat jak pózovat, neboj se toho. Jeslti to zahraješ šikovně, mužeš si je nafotit v polohách, které se ti "líbí".

A tím bych i tuhle část mého života zde uzavřel. U fotografování jsem zůstal i nyní, ale čistě se soustředím na neživé objekty. S těma se člověk alespoň nemusí na ničem domlouvat a krásná historická mísa z hlíny ho na fórech nepomluví. Všem přeju to nejlepší, jsem rád, že jsem se mohl s vámi podělit o své zkušenosti a noru zdar!

Robert

 

Mohlo by vás zajímat

 

Erotické houpačky pro velké holky (i kluky)

Jak poznat, zda překračuješ zákon?

Exkluzivní rozhovor o opravdovém partnerském BDSM

Já, norník

 

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Robert
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.