Žhavé první rande

Erotické povídky a vtipy

Žhavé první rande

Napsala Vzteklinka

 

Bylo letní parno a já se nechystala na plovárnu Džbán, nýbrž na sleporande, které mělo být na našem zdejším vesnickém koupališti. Naposledy jsem se prohlídla v zrcadle, popadla kabelku, klíče od auta a vyrazila. Nejela jsem rovnou, jelikož můj pan neznámý na mě čekal na náměstíčku, neznal cestu.

Přijela jsem na náměstí, on už tam na mě čekal u svého auta. Byl fakt k sežrání. Tmavé vlasy, sluneční brýle, skrze které mu nebylo vidět do oči, ale to stejně nebylo třeba, a mírné strniště, které lemovalo našpulené rty. Měl na sobě lehkou letní košili, rozepnutou tak, aby měl decentně odhalený hrudník.

Šla jsem do kolen. Byl mnohem hezčí než na fotkách. (Abych to vysvětlila, psali jsme si pár týdnů po chatu, jeho psaní, výrazy, styl humoru, to všechno ve mně probouzelo naději, že konečně jsem našla inteligentního, romantického a zároveň sexy kluka, se kterým by to mohlo klapat.)

Samozřejmě, chtěla jsem ho ošukat hned na místě, jen jsem nechtěla vypadat jako obyčejná rozhoďnožka, která dá jen tak každýmu. O mých pocitech, co ve mně vyvolával, neměl nejmenší potuchy, pro sichr, abych si ho nevyplašila...

No, po vzájemném představení jsme každý usedli do svého auta a jelo se k vodě. Cesta tam byla nekonečná, ale dorazili jsme. Vystřelila jsem z auta jako kulovej blesk a šla za ním, abychom našli nějaký fajnový místečko. Bylo dost plno, ale pro dva ručníky se ještě plac našel. Sundala jsem si šaty a čekala, že se taky svlékne do plavek. On však vylovil plavky z tašky a šel se převléct na WC. 

OK, brala jsem to tak, že se třeba stydí. Po chvilce byl zpět. Konečně jsem si ho prohlídla. Byl o dost hubenější než já, to mě dost překvapilo, ale co, furt to byl nádhernej sameček. Šli jsme do vody, okamžitě se mi postavily bradavky, voda byla relativně studená a já rozpálená jak uhlí. Všiml si toho. Dohodli jsme se, že si zaplavem a trochu se víc poznáme. Nevím, kolik jsme uplavali, ale cítila jsem, jak mezi námi ve vodě probíjí pomyslná elektřina, strašně moc jsem se mu chtěla pověsit na krk, omotat mu nohy kolem pasu a vpít se do jeho rtů. Jsem sice blázen, ale nehodlala jsem nás utopit, tak jsem přestala fatazírovat a doplavala za ním k okraji.

Tam jsme jen tak šlapali vodu a povídali si. Byl tak úžasnej, nechápala jsem, jak může bejt tak boží kluk single. V Boha nevěřím, ale modlila jsem se, abych to byla já, ta co ho klofne. Debata pokračovala, už ani nevím kam, bylo mi s ním skvěle a byla jsem strašně nadržená. Nejsem si jistá jestli jsem byla při smyslech, nebo to zas byla jen moje představivost, ale mám za to, že to on byl ten, kdo mě první políbil. Naprosto mi vyzkratoval mozek, už jsem nebyla stvoření, co dokáže racionálně myslet.

Lezli jsme z vody. Měla jsem za to,že se rozplácneme na sluníčku a hezky se rozehřejeme. Nu chybička se vloudila. On se začal sušit a šel se převlíct zpět do civilu. Hrklo ve mně. Co jsem pokazila? Řekla jsem něco nevhod? Byl ten jazyk v puse přes čáru? Byla jsem mimo. Když se vrátil, zíral, proč jsem ještě na ručníku a v plavkách, myslel, že už pojedeme.

Strach mě užíral. Dlabala jsem na lidi okolo, nahodila jsem šaty, plavky rychle stáhla dolů ,zabalila věci a mastila za ním. U auta mi oznámil, že by chtěl ject první. Šly na mě mdloby. On mi odjíždí? To ne, to nejde, musím něco udělat. No neudělala jsem nic, byla jsem otřesená. Nechala jsem ho, ať jede první. Asi po 3 minutách jízdy najednou odbočil na lesní cestu. Svitlo mi světýlko naděje. Jela jsem za ním. Zastavil kousek od posedu. Vystoupil z auta a šel se zeptat, jestli jdu taky. Zmátl mě tak dokonale, že jsem jako v transu šla za ním právě k tomu posedu. Moc mi nedocházelo, co má v plánu. Jenže když jsme dorazili pod posed, zjistilo se, že je moc starý a vratký, a že na něj nejde vylézt.

Otočka a šli jsme zpět k autům. Než jsem stihla mrknout, byla jsem opřená o jeho auto, líbal a hladil mě. Jo! Vážně se to děje? Boží! Chtěla jsem ho. Otevřel zadní dveře auta a sedl si tam. Já auto měla obejít a taky si sednout. Rozklepaná nadšením jsem šla. Okamžitě se mi znovu přisál ke rtům. Chtěla jsem ho začít svlíkat, chtěla jsem se dotýkat jeho kůže, cítila jsem se jako chtíčem hnaná zvěř. Přeci jen nebyli jsme v žádným velkým prostoru, ale jen v autě, takže se nakonec každý z nás svlíknul sám.

Už nic, žádná zbytečná látka nebránila tomu, abych se ho dotýkala a poznávala každý centimetr jeho kůže. Opustil moje rty a začal se věnovat mým prsům. Chtěla jsem mu to nějak oplácet, aby nenabyl dojmu, že jsem nějaká leklá ryba. Sáhla jsem mu tedy do rozkroku a začala mu jej jemně masírovat. Laskal mi prsa a přitom vzdychal.

Chytil mě za boky a naznačil mi, že si mám na něj nasednout. Ale s radostí pane Úžasný, pomyslela jsem si, a v cuku letu jsem se nasunula na jeho chloubu. Neuvěřitelný, pasoval do mě naprosto perfektně. Cítila jsem se nádherně naplněná. Chtěla jsem se začít pohybovat, ale zadržel mě a chvilku jsme sečkávali bez hnutí. Prudce oddychoval. Bylo mi jasný, že to měl jen tak tak, aby se neudělal.

Když se vydejchal, začala jsem se konečně pohupovat v bocích, krásně ve mně klouzal, pevně mě objímal a já jsem byla jako v ráji. Bylo to skvělý. Začala jsem zrychlovat, najednou začal vzdychat. Můj bože, to pro mě bylo jako jasná červená pro býka. Není slastnějšího zvuku, než když chlap u sexu vzdychá. A nastal problém, šlo to na mě. Kundička mi začala pulzovat a já už začínala ztrácet nad sebou kontrolu. Z rauše rozkoše mě vytrhlo, že mě chytil a zastavil. Otevřela jsem oči, byl na tom samém pokraji jako já a hned napoprvé, to nemohla být náhoda.

Pomaličku jsem z něj slezla a začala mu ho kouřit. Zaklonil hlavu a užíval si klidné vyklusávání po tom šíleným sprintu. Hladil mě po vlasech, najednou mi zvedl hlavu a chtěl abych si lehnula, jenže auto bylo dost malý, takže jsem se zaklonila z auta ven. Věděla jsem co bude. Pomalu ho do mě začal zasouvat a pak prudce přirazil. Přesně to jsem chtěla.

Párkrát to zopakoval a pak nabral přesně to spravný tempo. Visela jsem zakloněná z auta, krev se mi hrnula do hlavy, přála jsem si, aby to nikdy neskončilo, byla to slast. Začala jsem sama stahovat kundičku, jako bych ho chtěla spolknout. Snažila jsem se, aby ty stahy byly dost silný a aby je opravdu cítil. Snažila jsem se ho doslova vyždímat. Zastavil, chybělo mu tak málo. Taky chtěl, aby to neskončilo tak brzy. Ja však nepřestávala pumpovat. Nazval mě malou mrškou a začal zuřivě přirážet.

Vzdychala jsem do lesa, chtěla jsem, aby mě vystříkal, chtěla jsem tu teplou tekutinu v sobě, všecku, aby žádná kapka nepřišla nazmar. Začal taky vzdychat, už zase mě začal připravovat o rozum. A bylo to tu, nešlo to zastavit, rozklepala jsem se, před očima tma a kundička pumpovala jako o život, byla hladová. On stále nepřestával, zrovinka když vlna mého orgasmu odeznívala, zaplavilo mě nádherné teploučko, které se do mě se skvostným pulsováním hrnulo.

Musela jsem zvednout hlavu a podívat se na něj. Byl tak nádhernej, uvolněnej a se zavřenýma očima. Bylo to super. Natáhl se pro kapesníčky, abychom se mohli otřít. Ani jeden z nás nepromluvil. Pomalu jsme se oblíknuli a já se mlčky vydala k autu. Nevím co mě to napadlo, ale byla jsem strašně ráda, když za mnou došel a začal mě znovu vášnivě líbat. Bylo jasno, chci ho vidět znovu, velmi velmi brzo. Dohodli jsme se, že si napíšeme a že se chceme znovu vidět. Já pak prohlásila něco ve stylu, že jsme to měli vzít v pačným pořadí, napřed si to rozdat a pak až jet na koupaliště. A nasedla jsem do auta.

On dodal, že mě chtěl už v tý vodě…Teď už jsem neměla strach nechat ho jet přede mnou. Vyjeli jsme z lesa a pokračovali každý sám domů. Měla jsem z toho rande skvělý pocit, zamilovala jsem se, o to víc jsem se bála, že nenapíše a ani nezavolá.

Zavolal. A né jednou.

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Svázaná na hotelu

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Vzteklinka
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.