Ráje sexturistů aneb kde majáky pevně stojí, houkají a naráží do vln
22.03.2021 - 14:03
Prostituce
Autor: Jakub
   Přečteno: 3269x
Ráje sexturistů aneb kde majáky pevně stojí, houkají a naráží do vln
Ráje sexturistů aneb kde majáky pevně stojí, houkají a naráží do vln Sexuální turistika je stará jako lidstvo samo. Dnes je díky globálnímu cestování na úplně jiné úrovni. Jak zjistíte, že jste v duchu sexuálním turistou a kam zamířit za sexem, ehm, na pracovní cestu?

Ráje sexturistů aneb kde majáky pevně stojí, houkají a naráží do vln Sexuální turistika je stará jako lidstvo samo. Dnes je díky globálnímu cestování na úplně jiné úrovni. Jak zjistíte, že jste v duchu sexuálním turistou a kam zamířit za sexem, ehm, na pracovní cestu?


Obsah:


Miláčku, je to čistě pracovní, dlouho se tam nezdržím

ráje sexturismu bezpasaka.cz

Aneb jiné lži, podle kterých poznáte sexuálního turistu, který je v klasickém partnerském vztahu. Ne že by existovala rovnice sexuální turista rovná se lhář, to vůbec ne. Jenom jedním z mála rysů sexuálního turisty je jeho super schopnost vyhnout se přímé otázce:  „Že ty tam jedeš za kur…., teda děvčaty!?“ 

Není nad pomyšlení nad šťavnatými prdelkami thajské říše či pořádnou prsatou Norkou ze severu, do které by to jeden nejraději složil. Těch destinací je tolik, těch žen je tolik a cestování je tak snadné! Nelze se divit, že postarší páni z Japonska rádi navštěvují Prahu, přičemž jejich první otázka na průvodce zní: ,,kde je bordel?" U mužů s přibývajícím věkem klesá motivace vymetat pavučiny svých žen, proto se skutečně nelze divit, že jedním z hlavních rysů sexuálního turisty je vyšší věk.


Ó Babylone, Babylone, proč už neexistuješ?

 kam vyrazit za sexem bezpasaka.cz

Jak už bylo zmíněno, historie sexuálního turismu je stará jako lidstvo samo. V dřívějších dobách Babylonské říše stačilo být otrhaným křupanem bez peněz i čehokoliv, avšak pokud jste byl cizinec, sex byla tutovka. Zákony staré Babylonské říše hovořily jasně. Jestliže cizinec navštíví váš dům, musí mu být nabídnut pokrm i žena. Sice přesně nevíme, zda takové návštěvy manžílkové po psychické stránce vždy ustáli, ale návštěvníci určitě ano. Samozřejmě, pokud žena nebyla nějaká posvátná super nymfa s apetitem Mii Khalify.

Tehdy se věřilo, že bozi se převtělují do lidské podoby a jako cizinci kráčí krajinou. Každá žena tak tajně doufala, že bude ona matkou toho slavného božího rodu a v mnoha případech ani nechtěla nic na oplátku. Samozřejmě dnes víme, že to byla strašná blbost.

Docházelo k přenosu pohlavních chorob a vzniku neplánovaných dětí.  Ale pro cizince to byla příležitost, jak si zašpacírovat na výletě, obzvlášť pokud jste byl obchodník a měl jste tu svou „obchodní cestu“. 

A takový byl milé děti starověký Babylon, skutečný ráj. 


Bůh to žádá!

 erotické destinace bezpasaka.cz

Jestli jste se dívali na film Království nebeské z roku 2005 a měli jste tu možnost se na něj dívat bez partnerky, která by byla celá vlhká při pohledu na mlaďoučkého a krásňoučkého Orlanda Blooma v křižácké zbroji, tak jste se určitě naučili i něco málo z historie středověku.

Klasický sexuální turista ve středověku se totiž definoval svým mečem v jedné ruce, štítem v druhé a láskou k bohu ve svém srdci. Tedy klasický křižák. Během těchto válečných výprav totiž platilo jednoduché pravidlo, že výherce bitvy, jenž vyhrál dané území, mohl volně nakládat s tamními ženami dle libosti. Což mi připomíná, že ve filmu Orlando v roli Baliana v Jeruzalémě nakonec taky zasunul do tamní princezny, ale to už byl sexturista na úplně jiné úrovni.

Dle Jana Chmelíka (Mravnost, pornografie a mravnostní kriminalita), se skutečně sexuální turistika odehrávala převážně v tehdejších středověkých velkoměstech, jakým byl právě Jeruzalém. Ta totiž nabízela velké množství lidí, tedy i žen, měla dobré zásobování a hlavně v nich byznys, včetně sexbyznysu, jenom vzkvétal. Pff, zapomeňte na svou manželku doma, vezměte do ruky meč a vyrazte na svou pracovní, teď již křížovou, výpravu. Stačilo pouze vyhrát bitvu, přitom nezemřít a jackpot byl váš. 

Samozřejmě bych zde mohl hovořit dál o historii sexuálního turismu, ale v polovině byste usnuli, jelikož je to pořád dokola. Jednou je to anglická okupace Indie, podruhé světové války, ale princip je v zásadě stejný. Zlatý Babylon, kdy vše bylo zadarmo a bez rizika (tedy kromě těch chorob). Otázkou je, jak vypadá sexuální turistika dnes.  Ve kterých destinacích náš kolega dole zkrátka nedojde klidu?


Erotické destinace, kde se určitě zdržíte déle, než plánujete

kam za sexem a exotikou bezpasaka.cz

Řada lidí by tomu nevěřila, ale sexuální turistika představuje v některých zemích jeden z největších příjmu zisku do státního rozpočtu. Které země má cenu navštívit a kterým je naopak dobré se vyhnout?

Jestli nevíte, jaké všechny druhy sexuálních služeb existují, nic nepokazíte, když si přečtete článek - Sexuální služby. Jak a kde si vybrat pro maximální spokojenost?


1. Thajsko (Asie)

thajsko sex levně bezpasaka.cz

Tropická země plná pláží, slunce, exotické přírody i exotických dívek. Pokud je někdo postarší pán s vyšším krevním tlakem a problémy se srdcem, tak rozhodně nedoporučujeme, aby navštívil Bangkok s jeho věhlasnou červenou uličkou Soi Cowboy, tedy pokud nechcete zemřít v naprosté extázi. Ono celkově lze celé Thajsko v převedeném slova smyslu považovat za jakousi červenou uličku celé Asie. Jedná se totiž o tu nejnavštěvovanější erotickou destinaci na světě vůbec. Což je velice zajímavý paradox, když vezmeme v potaz, že sexuální služby jsou zde nelegální. Můžeme se domnívat, že zde existuje úzká spolupráce mezi vládou, policií a tamními erotickými podniky.

V roce 2016 činil příjem Thajska z turismu přes 17 % HDP. Pro srovnání, v Německu to je pouze 4.4 %, v Egyptě 14 %. Kvalita sexuálních služeb v Thajsku se různí, od dívky z ulice přes kvalitní thajské masáže po specializované kluby a dokonce i erotické zájezdy se speciálním apartmánem. Ceny dívek jsou zde levnější než v České republice, tedy okolo 1.500 Kč za noc s dívkou. Počítejte také s vyšší mírou drobné kriminality, jako jsou krádeže. Bangkok je ale výjimkou, zde je taková kriminalita minimální, ovšem nečekejte, že zapomenutou peněženku získáte zpátky.

Thajské dívky jsou skutečně překrásné, žádné černozubky jak ve filmu Ong Bak 2: pomsta. A jestli se chcete cítit jako Orlando v roli Bailiena, tak řada thajských dívek vás ráda přesvědčí, že právě ony jsou ty vaše princezny, obzvlášť pokud vám to v kapse cinká. Pokud sem někdy zavítáte, rychle zjistíte, že vlhké není jenom podnebí.

Jak říká staré japonské přísloví - Jednou vidět je lepší, než o tom stokrát slyšet.


2. Kuba (Střední a Jižní Amerika)

 na Kubu za sexem bezpasaka.cz

Kuba je ve svém přístupu k sexuálním službám podobná starému Babylonu (no, hurá aspoň někdo!!). Při návštěvě tohoto ostrovního státu vás z počátku budou přemáhat pocity déjà vu, že jste zde snad už někdy v minulosti byli. Možná začnete přemýšlet nad existencí karmy a minulých životů, abyste si rázem vzpomněli, že zde se vlastně odehrává celá dějová linka všech Pirátů z Karibiku. Bohužel, minulé životy budete muset hledat jinde. Avšak to, co zde na Kubě lze nalézt, je skutečně bohatá země s krásnými děvčaty. Přece jen herečky jako je Ana de Armas (Blade Runner 2049) nebo Maria Conchita Alonso (V pasti) jsou velice krásné a hlavně s kubánským původem.

Jestli jste získali slinu, tak vás nejspíš potěším, že podobně jako ve starém Babylonu, je i zde dívka k sehnání velice snadná. Většinou celý akt probíhá v jejím obydlí a rodina jí ještě pomáhá s propagací. Další velice potěšující zprávou je, že kriminalita na Kubě je nejnižší z celého regionu Střední a Jižní Ameriky. I přes celkem tvrdý režim mohou návštěvníci velice snadno získat to pravé potěšení z masa a tím se nemyslí konzumace zdejších ryb.

Erotické služby jsou k dostání v každém velkém městě, ať už se jedná o Havanu, Santiago de Cuba, Cienfuegos či letovisko Varadero s četnou návštěvností. Běžná cena Jinatery neboli mladé prostitutky se pohybuje řádově okolo 2.300 korun za styk a celovečerní zábavu.

Asi už vím, kam pojedu o prázdninách na dovolenou, nebo pokud šéf dá, tak na pracovku.


3. Nizozemsko (Evropa)

V Nizozemsku jako v jedné z mála zemí Evropy je nabízení sexuálních služeb naprosto legální. Když ještě zůstaneme u Evropy, co se týče severských skandinávských zemí, tak i zde může turista najít tu správnou vnadnou slečnu, která vypadá, že by mohla kojit slony, avšak kvůli represím ze strany státu jde o poměrně složitou záležitost, která vám navíc leze hluboko do kapsy. Nizozemsko má oproti severským zemím v tomto směru vybudovanou zažitou tradici, proto se nelze divit, že zde legální příjem ze sex byznysu tvoří 0.5% HDP.

V Nizozemsku, podobně jako i v Německu, lze nalézt dívky všeho druhu, velikostí i rasové příslušnosti, avšak oproti levnějším východním sousedům si zde člověk trošku připlatí. Když říkám připlatí, mám tím na mysli, že cena běžné dívky se zde pohybuje okolo 2.500 korun. Nejvíce vyhlášená je zde červená ulička v Amsterdamu, kde zkrátka jako správný sexturista můžete podpořit zdejší ekonomiku a odškrtnout si fajfku splněného úkolu mezinárodní pomoci.

Jelikož stát sexuální služby reguluje, dochází zde k vysoké míře jejich zkvalitnění. Stát v tomto ohledu myslí jak na pracovnice, tak i zákazníky, proto zde očekávejte, že dostanete skutečně vše, o čem sníte v naprosto kvalitním balíčku.


Na co myslet, když vaše cesty vede biologický kompas

 nejlepší sexuální destinace bezpasaka.cz

Že cena určuje nejen kvalitu, ale také i míru bezpečnosti a zdraví. Pokud toužíte po syfilidu či HIV, tak není problém odcestovat do afrických států a zde si hodit kostkou (proto je v článku ani nezmiňuji). Avšak správný sexturista dbá na své bezpečí a na to navazuje i dodržování zákonů a používání ochrany. V Norsku, Švédsku, Irsku, Francii a na Islandě není nelegální sexuální služby nabízet, ale odebírat. Na Ukrajině, v Rusku,  Bělorusku, Litvě i v Bosně a Hercegovině a okolí je jakýkoliv sex za peníze naprosto protizákonný a je tvrdě stíhán. Podobně je to i ve Spojených státech (kromě státu Nevada) a v řadě afrických zemí. Každopádně jak se říká, kdo se bojí, nesmí do lesa, ale v tomto případě spíše do houští.

Zcela určitě je povinnost dbát na správnou výbavu v podobě balíčku prezervativů a hlavně jej nezapomenout doma! To by bylo velice podezřelé a při návratu z vašeho turisťáku by vás mohlo čekat nemile překvapení v podobě rozvodu. No, holt sexturista je vždy jednou nohou na bitevním poli a je jedno, zda zpracovává situaci doma či se chrání proti kriminálu v zahraničí. V obou případech musí být značně ukecaný a hlavně informovaný nejen o cenách letenek a dívek.

Jestli jste tento článek dočetli až sem, gratuluji! Pravděpodobnost, že při svých cestách letem světem zabodujete v náručí vaší vysněné princezny, nenakazíte se, nerozvedete se, neskončíte v kriminálu a třeba i něco ušetříte, právě vzrostla. 

PS: Dle portálu sex-tourism.org patří Česká republika na 15. místo nejnavštěvovanějších erotických destinací na světě. Tak když ráno nasednete na rychlík směr Praha, do oběda jste zpátky a doma nikdo nemusí nic poznat. Noru zdar!

 

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...Vyber si sexuální profesionálku z České republiky:

Blondýnka Nella z Prahy

Svůdná Jana z Vysokého Mýta

Tmavovláska Ria z Brna

Zkušená Katka z Olomouce

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Jakub
Miluji sport. Bavíme mě překonávání vlastních hranic a vybíjení se při fyzických aktivitách. Sex je pro mě další fyzickou aktivitou, která si zaslouží své místo slávy v mém copywriterském portfoliu.

Ať už se jedná o rady a tipy, erotiku s humorem, legislativu v oblasti prostituce nebo podrobný návod, jak být lepší verzí sebe sama, vždy se snažím vám čtenářům přinést to nejlepší. Vážím si vás a jsem rád, že se mohu společně s ostatními redaktory podílet na tvorbě bezpasáka, nejlepšího blogu o erotice v ČR.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek

Výlet za dokonalou fotkou

31.03.2021 - 06:00

Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky.

Zobrazit článek

Pokojská a černoch

25.03.2021 - 06:00

Otočil se na bok a vcucnul stojící bradavky. Přitom se s ním dotknul mého stehna. Projel mi mráz po zádech.

Zobrazit článek