Ranní probuzení

13.03.2021 - 19:53
Erotické povídky a vtipy
Autor: NotEvenYou
   Přečteno: 1079x
Rukou ti mezi tím zajedu k trenýrkám a pohladím tě přes ně. Tvůj penis se mnou krásně spolupracuje a zvedá se proti mé ruce. Zavírám oči a vnímám, jak mě hladíš po prsou a ztuhlých bradavkách.

Rukou ti mezi tím zajedu k trenýrkám a pohladím tě přes ně. Tvůj penis se mnou krásně spolupracuje a zvedá se proti mé ruce. Zavírám oči a vnímám, jak mě hladíš po prsou a ztuhlých bradavkách.

 

Jsem děsná, jako by sex byl najednou středem mého vesmíru. Strašně se na tebe těším a ještě víc jsem nervózní. Na rande jsem nebyla už roky. V desetiletém manželství prostě už moc poprvé není. Navíc rande, na kterém jsme se domluvili, má mít vlastně jen jeden program. Doteď to bylo strašně přirozené, spousta prostoru kdykoli vycouvat a ten teď nebude nebo jen s pořádným trapasem. Jenže ta domluva dělá situaci o dost bezpečnější. Nechci problémy, nehledám vztah, chci si jen trochu užít. Pravděpodobně jednou a nikdy víc, tak snad se ti to se mnou bude líbit.

To ráno minule bylo hodně slibné. Ještě teď se při té vzpomínce zachvěji. Ani v tom nebyl úmysl, jen jsem tě trochu pohladila po rameni a po ruce, abych tě vzbudila. Věděla jsem, že budeme muset brzy odejít. Slunce už dávno svítilo přes barevné závěsy do oken. Ani po deseti minutách se ti nechce vstávat. Ležíš na boku tváří ode mě a jen letmo se na mě rozespale podíváš.

Směji se a vysvětluji ti, že vážně musíš vstávat, že už tě tu nemůžu déle nechat spát. Ptám se, jestli si dáš kávu nebo čaj na probrání. Zamžouráš trochu očima, ale jinak nereaguješ. Rezignovaně si lehám za tebe, opřu se o ruku a opatrně se k tobě malinko přitulím. Chvíli vedle sebe jen tak ležíme. Jenže jak cítím tvoji vůni, tak mi to nedá a začnu tě jemně hladit po nahých zádech.

Užívám si ten dotyk ruky na kůži, opatrné zkoumání, pohled na neznámé tělo. Trochu se zavrtíš, jako bys chtěl jít mému doteku naproti. Pak ale najednou potichu zamručíš, cukneš sebou a odtáhneš se. Leknu se, sednu si na posteli a posunu se trochu dál od tebe. Jsem zmatená, cítím se hloupě. Po chvíli přemýšlení se k tobě s mírně provinilým úsměvem otočím:

„Promiň, já se vlastně asi jen snažím přebít kocovinu.“

Zasměješ se, posadíš se na posteli a říkáš, že by sis dal čaj. Ptám se jaký, zvedám se a jdu ti ho připravit. Mám na sobě jen krátké černé tričko a černé brazilky s decentní krajkou na zadečku. Nedošlo mi to, když jsem se zvedala z postele a teď cítím tvůj pohled v zádech, jak si mě bez ostychu prohlížíš. Znervózňuje mě to. Sednu si zpět na postel vedle tebe, pijeme čaj a povídáme si o včerejším večeru, co se vlastně stalo a kdy odešla Anička.

Moc se na tebe nedívám, raději hledím před sebe. Trochu se stydím, lesbické sklony jsi ode mě asi nečekal a jako pokus o trojku to bylo dost zoufalé. Anička to nedala. S její povahou a zkušenostmi jsme to nečekali ani jeden. Ve výsledkuto byl spíš trapas než zajímavý zážitek. Přemýšlím, jestli jsem tu situaci neměla ukončit ještě o trochu dřív, o trochu důstojněji.
Lehce mě chytneš za zády kolem ramen, asi tušíš, nad čím přemýšlím a cítíš moji nervozitu. Snažíš se mě natočit trochu víc směrem k sobě. Chápu to gesto, ale ignoruji ho a zarytě dál hledím na protější zeď. Jemně mě políbíš ze strany na krku. Cítíš, jak se zachvěji a trochu se pousměješ. Líbáš mě na krku, na spáncích, na tváři.

Po pár minutách to vzdávám. Zavírám oči a nechávám všechny myšlenky plavat. Otáčím se směrem k tobě. Líbáme se, hladím tě po zádech a ve vlasech. Jsi překvapivě něžný, nikam nespěcháš, i když víš, že nemáme čas. Svlékáš mi tričko. Položíš mě na záda, lehneš si vedle, opřeš se o ruku a nakloníš se trochu víc nade mne. Líbáš mě, hraješ si se špičkou mého jazyka a občas mě jemně kousneš do spodního rtu.

Trochu to bolí, jsem překvapená. Není to styl líbání, na který bych byla zvyklá, ale nechávám tě je vidět, jak moc tě to baví. Rukou mi přejíždíš po břiše, po bocích a pomalu se přibližuješ k mým prsům. Zdá se mi, že trochu váháš, a tak se mírně prohýbám v zádech, abych tě povzbudila a poskytla ti ještě o něco lepší výhled na můj hrudník. Podívám se ti do očí, trochu se usměješ, vypadáš spokojeně.

Rukou ti mezi tím zajedu k trenýrkám a pohladím tě přes ně. Tvůj penis se mnou krásně spolupracuje a zvedá se proti mé ruce. Zavírám oči a vnímám, jak mě hladíš po prsou a ztuhlých bradavkách. Občas je vezmeš do dlaně a trochu promneš. Pomalu ti ho honím. Nevydržíš to, přesuneš svou ruku do mého klína a jemně vsuneš jeden prstík. S první vlnou vzrušení, která mi projede tělem, se ztrácím. Jediné, co teď vnímám je vlastní vzrušení, dech a tiché sténání, které se vědomě snažím tlumit.

Když se malinko proberu, rozhodnu se pootevřít oči a mrknout se na tebe. Váhám, není to úplně můj styl, ale nemůžu odolat. Je to jen sekunda, ale ten obraz mi zůstane v paměti ještě dlouho. Klečíš mezi mými stehny s pohledem sklopeným mírně dolů, máš zavřené oči a soustředěný, nepřítomný výraz plný touhy. Jednou rukou si pomalu honíš a prstíky druhé máš vsunuté hluboko v mé kundičce.


banner naughty harbor bezpasaka.cz


Mám zvednutou pánev a jemně ti přirážím. Vypadáš neuvěřitelně sexy. Okamžitě zavírám oči a vychutnávám si další silnou vlnu vzrušení, která prochází mým tělem. Cítím pohyb tvých prstů, pomalý ale důrazný a snad každý sval ve své kundičce. Chci tě cítit ještě víc, a tak stáhnu svaly a ještě párkrát opatrně přirazím. Následné vzrušení, reakce mého těla a hloubka vnímání celé situace mě trochu zaskočí, a tak klesnu svou pánví zpět na postel a nechám tvé prsty vyklouznout.

Usmíváme se na sebe a chvíli si hledíme do očí. Letmo se podíváš do mého klína, zdá se, že zvažuješ orální sex, ale nezdá se, že by ses rozhoupal. Nevadí, vím, že bys mě stejně neudělal, napoprvé mi to dost trvá, a navíc bych sama ráda ochutnala. Kousnu se trochu do spodního rtu a s šibalským výrazem se přesouvám blíž k tobě. Beru si do ruky tvůj penis, zvědavě si ho prohlížím a s patřičným zaujetím ho jemně hladím. Skláním hlavu, olíznu něžně špičku a chvilku ti ho pomalu kouřím. Párkrát zkusím i hlubší zásun, ale vlastně se ani moc nesnažím. Chci tě jen přiměřeně poškádlit. Vím, že musíme končit.

Zvedám hlavu a s omluvným výrazem říkám:

„Promiň, bylo to fajn, ale už vážně musíme odejít.“

Hledám oblečení a naše věci po místnosti a ty si mě zase drze prohlížíš.

Oblečeme se, dopijeme čaj a chvíli si ještě povídáme. Opřeš mě o stůl, obejmeš mě a políbíš na rozloučenou.

„Škoda, že jsem nevzal kondomy,“ konstatuješ.

Dobře víš, že bych bez nich nešla.

Trochu se pousměji, zčervenám a provokativně se tě ptám:

„A vážně si myslíš, že je tu nemám? To, co nám chybí, nejsou kondomy, ale čas.“

Odcházíme a ještě chvíli tiše pokračujeme společně ulicemi. Přemýšlím o dnešním ránu, nic moc se vlastně nestalo. Žádný orgasmus, žádné prasečinky, žádný sex, ale bylo to silné. Nejistě se tě ptám, jestli se mám ozvat, až budu mít opět služební cestu ve městě. S úsměvem odpovídáš, že určitě a odcházíš vlastní cestou.
 Mohlo by tě zajímat:

Femdom fenomén. Historie, současnost, dominy, praktiky

Pozitivní vliv sexu na lidské zdraví

Incest. Fakta a mýty

Exkluzivní rozhovor o opravdovém partnerském BDSM

 

sex dolls eshop bezpasaka.cz

 

banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka.cz

 

porn banner bezpasaka.cz

 

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: NotEvenYou
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Večírek pro snoby

19.10.2021 - 07:00

Jsem nadržená a připravená splnit každé tvoje perverzní přání. Jsem čubička, která nemá zábrany. 

Zobrazit článek

Velikonoce

13.10.2021 - 06:00

Opřely se o lokty, stehna doširoka rozevřené a mě naskýtal pohled na jejich rozevřené a voňavé chlupaté kundy.

Zobrazit článek

Praha

13.10.2021 - 00:00

ANO, chci, abys mi do kundy zastrčil tvýho nadrženýho žilnatýho čůráka! Prosím!

Zobrazit článek

Masturbace. Od hříšnosti k přirozenosti a zdraví

05.10.2021 - 00:00

Slovo „onanie“ se poprvé vyskytlo již v Bibli, kde se objevuje postava Ónana.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky