Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

Rady/Tipy

Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

Když se chystám na vášnivou noc mimo domov, ráda si s sebou sbalím nějakou tu erotickou hračku. Můj milenec je vždy mile překvapený, na takové noci se jen tak nezapomíná. Satisfyer Pro Traveler je malý a lehce přenosný, vypadá to, že na takové noci je jako stvořený...

Na obalu je vidět znak německého ocenění za design. Není se čemu divit, hračka je navržena opravdu skvěle. Malá a nenápadná krabička, nikdo by nikdy neuhodl, co se pod elegantním víkem skrývá. Můžeš si ji hodit do kabelky a užívat si kdykoliv a kdekoliv. Stimulátor je uzavíratelný. Díky víku se o hračku lépe stará, je vždy čistá a nepoškozená.

cestovni satisfayer pro traveller recenze bezpasaka.cz

Samotná stimulující hlavice je tvořena ze silikonu. Na dotek je hladký a jemný. Krom hlavice se zde nacházejí tlačítka plus a mínus. Tyto tlačítka ovládají pulzační programy a jejich intenzitu, jsou podsvícená, uvidíš na ně dobře i ve tmě (nebo tvůj milenec). Na výběr máš z 11 programů (!!!). Od nejméně intenzivních po více intenzivní či přerušované. Vzhledem k velikosti je motor opravdu výkonný.

cestovni satisfayer pro traveller recenze bezpasaka.cz 2

Najde se zde však drobnost, kterou bych hračce vytkla, a to je velikost stimulující hlavice. Mám ráda, když mi obejme celý klitoris a zahltí jej vibracemi a podtlakem. V tomto případě je třeba spíše mířit a musíš se na klitoris „trefit”. Až v tu chvíli ucítíš to vzrušující potěšení.

Zkoušela jsem se hračkou dráždit při sexu, bohužel to nebylo tak snadné. Při náročnějších a akčnějších pozicích se mi nedařilo zamířit, hlavici jsem na první pokus nepřiložila správně. Byla to tedy taková menší ztráta času, po správném přiložení ovšem stimulátor účel splnil a vyvrcholení bylo okamžité a intenzivní.

cestovni satisfayer pro traveller recenze bezpasaka.cz 3

Pokud hledáš něco malého, nenápadného a výkonného, Satisfyer Pro Traveler je ideální. Je jen třeba smířit se s tím, že s malou hračkou je spojena i malá stimulující hlavice. Stačí ale jen správně zamířit a zažiješ několikanásobná vyvrcholení. Chce to jen trochu cviku a nesmírně příjemného experimentování. Prostě další povedená hračka z pestrých erotických pomůcek od značky Satisfyer.

Já bez něj na cesty už nikdy nejezdím. Neoblíbila jsem si ho jen já, ale i můj milenec, který se nemůže nabažit toho, jak snadno a rychle mě přivede na slastný vrchol. A to několikrát za sebou.

 

Vaše, erotické pomůcky milující, Laura

odběr bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Skutečný příběh luxusní společnice aneb tajný život Lucie Hříšné

RECENZE: Nadčasový masturbátor pro muže Cobra libre II od Fun Factory

Sexy seriály 8x jinak. Vzrušení zaručeno!

Od prostitutek k seriózní vědě aneb první revoluční studie o sexu

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Laura Panská
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.