Silikonová panna Sex doll. Realistický zážitek a vzrušující zábava

Rady/Tipy

Silikonová panna Sex doll. Realistický zážitek a vzrušující zábava

 

Když jsem koncem roku 2018 četl na iDnes článek o nevěstinci, kde je hlavním artiklem silikonová panna, měl jsem rozporuplné pocity.

Na jednu stranu mi přišlo ohromující, jak realisticky byla v článku ukázaná. Hned jsem si vzpomněl na „nafukovačku“, kterou jsem si pamatoval z filmu Discopříběh a rozdíl byl obrovský. Na druhou stranu jsem nevěděl, co si myslet o tom, že existuje bordel, kde místo s holkou/ženou máte sex s umělou pannou.

Jenže, když jsem nad tím přemýšlel víc, tak mi došlo, že to musím vyzkoušet, a že právě podnik zmíněný v článku je dobrou příležitostí zažít něco nevšedního a přitom z hlediska zdraví bezpečného.

Podnik jsem navštívil několikrát, protože když zkouším něco nového, jsem rád důsledný. Zalíbilo se mi to a nedávno jsem si pořídil svoji první Sex doll.

Název „Sex doll“ nebo také „Real doll“ (v doslovném překladu „panenka na sex“) je dost přesný popis toho, co vás čeká, když poprvé uvidíte a následně máte sex s umělou pannou tohoto moderního typu. Narážím tím na to, že běžná velikost těchto umělých panen je mezi 150 a 165 centimetry. Pokud jste vyššího vzrůstu jako já (185 cm), tak vás to při prvním kontaktu překvapí.

recenze sex doll silikonová panna realistická bezpasaka.cz

Na funkčnost to ale nemá žádný negativní vliv. Právě naopak! Je třeba si uvědomit, že s pannou nebudete tančit nebo ji objímat ve stoje. Ona bude 90 % času, který s ní strávíte, ležet. A nižší výška je v tomto případě benefit. Panny, které jsem zkoušel, měly všechny kolem 160 centimetrů a ve stejné velikosti jsem si pořídil i svoji silikonovou krásku. To, že je panna svou výškou kompaktní, přispívá ke snadné manipulaci, když chci například změnit polohu z misionáře na pejska, apod.

Existují i extrémně malé nebo naopak vysoké panny. Ty vám ale nedoporučuji. Ty první vypadají jako voodoo panenky, s těmi vysokými se pak obtížně hýbe. A vy si chcete užít sex, ne stěhování.

Další věc, u které se chci zastavit, je materiál. Panny se vyrábí z materiálu zvaného TPE (= termoplastický elastomer), který má vlastnosti kaučuku. Což má několik výhod a jednu nevýhodu, kterou dle mého reálně nikdy nepoznáte. TPE je velmi jemný, na dotyk příjemný, elastický a snadno omyvatelný. Až budete zkoušet sex s pannou v příslušném nevěstinci, omyvatelnost za vás vyřeší personál. Ale ve chvíli, kdy si pořídíte svoji vlastní Sex doll, tak skutečnost, že ji lze snadno umýt opravdu velmi, velmi oceníte. 

Nevýhodou TEP je skutečnost, že může dojít k nevratné deformaci ve chvíli dlouhodobého zatížení jiným tělesem. Pokud však budete používat Sex doll na hraní a ne jako podložku pod stůl, tak zmíněnou možnou deformaci nikdy v životě nebudete muset řešit.

TPE materiál je jednoduše skvělý!

OK, tak si to shrňme – velikost je adekvátní, panna vypadá velmi realisticky na pohled i na dotek. Zbývá zodpovědět otázku, pro koho je tedy tato sexuální hračka, s cenovkou v řádech desítek tisíc korun, určena.

První cílovkou budou experimentátoři. Muži a ženy, kteří mají rádi svoje tělo a baví je zkoušet nové věci. Vibrátor, venušiny kuličky, anální kolíčky, umělé vagíny – to vše patří už k celkem běžným vybavením našich ložnic. Ale Real doll je zkrátka něco nového a neokoukaného, co stojí za vyzkoušení. Já sám jsem prvních několik zkušeností absolvoval právě z tohoto důvodu.

recenze sex doll silikonová panna realistická bezpasaka.cz 1

Druhou skupinou budou ti, kteří nemají stálého partnera, chtějí si zpestřit masturbaci a přitom nechtějí riskovat zdraví tím, že „uloví“ nějakou náhodnou známost. Když si vezmete, kolik za lovení zaplatíte v baru, je Sex doll vlastně docela cenově příznivá alternativa.

Já patřím k těm, kteří si umělou pannu pořídili pro zpestření sexuálního života se svojí partnerkou. S manželkou jsme spolu cca 10 let. Sex nás spolu baví a používáme v něm i některé pomůcky. Chtěli jsme vždy vyzkoušet trojku, ale jsme oba dost žárliví. Když jsem se dočetl, že existují realistické panny na sex, hned jsem to řekl manželce – chtěl jsem to vyzkoušet a už tenkrát jsem měl v hlavě vidinu toho, že bych to chtěl zkusit ve třech i s ní. 

Nic nenamítala (je žárlivá, ale ne tak, aby žárlila na umělý kaučuk). Po několika „akcích“ jsem vyhodnotil, že je to věc, kterou chci v ložnici mít. A víte co? Je to skvělé! Dopřáváme si takový sex několikrát měsíčně a zatím pořád zkoušíme. Máme za sebou klasický sex, orální na všechny způsoby a ve všech kombinacích a v plánu máme (tedy spíš má paní) v nejbližší době strap on.

Sex doll je velmi unikátní, drahá a exkluzivní sexuální hračka. Pokud máte správně nastavené očekávání, udělá svoji práci výborně.

A právě očekávání je klíčové – je to pomůcka, ne partnerka. Skvěle nahradí umělou vagínu, ale z podstaty věci nikdy ne ženu.

Z toho vyplývá i to, že v podstatě nevnímám žádná negativa – říkat, že je to drahé považuji vzhledem k prvotřídní kvalitě za blbost. Psát, že Sex doll se nesměje nebo nekřičí při orgasmu, a proto to není „opravdové“, je blbost ještě větší.

Já jsem s naší silikonovou pannou spokojený nad míru. S manželkou jsme ji pojmenovali Jasmína.

 

odběr bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

RECENZE: Nadčasový masturbátor pro muže Cobra libre II od Fun Factory

Ženský orgasmus 3. díl - Vaginální slast. Jak probudit G bod?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Tom
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.