Rozkoš na pláži

Erotické povídky a vtipy

Rozkoš na pláži

Napsal Naranjito

 

Ležím na dece na břehu pískárny. Sluneční paprsky spalují moji kůži. Místečko je asi 15 m od cesty, dost daleko od ostatních lidí, schované za hustým křovím. Je tu plácek tak akorát na tu deku a pak už jen krásně písčitý sešup do vody. Prima soukromí pro opalování bez plavek.

Na cestičce vedoucí k tomuto plácku u vody uslyším kroky. Vyloupneš se ze zeleně jako víla. „Ahoj, tak jsem tu,“ zašveholí tvůj hlas.

Posadím se a sjedu tvé tělo obdivným pohledem. Jsi zase nádherná. Obličej orámovaný hustými vlasy, kterými probleskuje slunce. Z očí ti šlehají nezbedné ohníčky a na tváři ti vykvetl šibalský úsměv. Plná ňadra se rýsují pod tričkem. Oblinky zadečku zvýrazněné upnutými šortkami. A krásně modelované nohy. Jsi prostě jako bohyně.

Chvilku na tebe zírám. Přiblble se usmívám a pak ti odpovídám. „Ahoj. Už jsem si říkal, že jestli nepřijdeš do 5 minut, tak si půjdu zaplavat. Jinak bys tu našla jen vysušenou mrtvolu.“

Hodíš tašku na zem, klekneš si na deku, obejmeš mě kolem krku a políbíš mě na přivítanou. Líbáš mě dlouhým a něžným polibkem. Krásně voníš. Jako jarní louka.

Svlékneš si šortky a tričko. Nemáš pod nimi ani spodní prádlo ani plavky „Tak pojď do té vody, taky se potřebuju svlažit.“ Chytneš mě za ruku a oba dovádivě vběhneme do chladivé vody. Začneš na mě cákat vodu. Popadnu tě do náruče a hodím tě hlubší vody. S výkřikem zmizíš pod hladinou. Ještě si stačíš stisknout nos. Vynoříš se a smích ti maluje vrásky kolem koutků úst. Skočím šipku k tobě. Obejmu tě v náručí a políbím. Tisknu k sobě tvé tělo a cítím na své hrudi tvé chladem vztyčené bradavky. Vášnivě se líbáme. Cítím v ústech chuť vody.

Pak se oddělíme a plaveme vedle sebe asi sto metrů od břehu a zase zpátky. Pár metrů od břehu se rozběhneš a běžíš z vody ke břehu. Já zůstal trochu pozadu a koukám na tvé pozadí. Vzrušují mě oblinky tvého zadečku. Doběhneš k dece a lehneš si na záda na ručník. Když přijdu k tobě, ještě námahou oddychuješ. Máš zavřené oči. Obličej, který vystavuješ slunečním paprskům, máš orámovaný mokrými vlasy. Na tváři máš spokojený výraz. Pootevřeš víčka a jednu ruku, kterou jsi měla dosud položenou podél těla, natáhneš ke mně. „Pojď si lehnout ke mně a zahřej mě. Nebo se ti tu nachladím,“ říkáš laškovným, svádivým hlasem.

Lehnu si k tobě, pohladím křivky tvého těla. Cítím, jak se chvěješ. Chladem? Vzrušením? Beru ručník a třením ti stírám kapky, které máš po těle rozesety jako korálky. Třpytí se ve slunečních paprscích.

Nakloním se k tobě, položil ti ruku na zátylek, přitáhnu si tvoji hlavu k sobě a začnu tě líbat. Něžně i žádostivě. Oplácíš mi mé polibky. Tvé prsty rejdí v mých mokrých vlasech. Chytneš moji hlavu oběma rukama a tiskneš své rty k mým. Vzrušením začínáme oba hlasitě dýchat. Líbám tvá víčka, tváře, krk a ty se poddáváš mým žhavým polibkům s hlavou zvrácenou dozadu.

Políbím tě na krk. Moje polibky cejchují kůži tvého dekoltu ozdobeného zlatým řetízkem. Rukou obejmu tvůj melounek a políbím jej. Vsaju do svých úst tvoji chladem i vzrušením vztyčenou bradavku. Vzrušením sykáš a tiskneš si moji hlavu na svá ňadra. Hnětu tvá ňadra a jazykem střídavě olizuji tvé bradavky.

A pak se zase ty svými ústy vrhala na mě. Utkáváme se v milostném souboji. Místo mečů jsme zkřížili své rty a štítem jsou naše srdce. Cítíš, jak z tebe do mě a obráceně proudí energie, která nás nabíjí. Jin a jang.

Z tašky vytáhneš opalovací krém. „Viď, že mě namažeš,“ říkáš žádostivým hlasem, koukáš se mi do očí a pak mě lehce políbíš na rty.

Lehneš si na břicho a oddáš se mým dlaním. Roztírám horký krém po tvých zádech i pažích. Něžně přitom hladím tvoji pokožku. Natírám tvá lýtka a pak stehna. Hnětu oblinky tvého zadečku. Ležíš se zavřenýma očima a vychutnáváš si mé doteky.

Políbím tě na krk. Zavrníš jako kočka a na rtech ti vykvete smyslný úsměv. Otočíš se na záda a stáhneš si mě na sebe. Líbáme se. Lehounce a něžně.

Beru tubu s krémem a vytlačím si do dlaní další dávku. Ležíš na zádech a mé ruce opět něžně kloužou po tvém těle. Jako bych tě zároveň masíroval. Roztírám krém od krku přes tvé paže a pak zpět. Mé dlaně kloužou po pohoří tvých ňader, po plošině tvého bříška. Prsty roztírám krém po vnější straně tvých stehen, po tvých lýtkách až ke kotníkům. Cítila, jak moje ruce hladí všechny ty nádherné křivky a oblinky tvého těla.

Vymačkám si další dávku krému do dlaní a roztírám ti jej opačným směrem. Dlaně kloužou od tvých kotníků přes tvá kolena ke stehnům. Tentokrát mé dlaně kloužou po jejich vnitřní straně. Máš zavřené oči, blaženě se usmíváš a vychutnáváš si mé doteky. Když se konečky mých prstů dotknout pokožky tvého hladce vyholeného klína výraz ve tvém obličeji se mění. Z tvého klína ti do mozku vystřelila dávka slastné rozkoše. Z pootevřených úst se ti vydere sten prozrazující tvé vzrušení.

Roztáhneš do široka své nohy. Tvá ruka si přitiskne moji do svého klína a jemně si jí hladíš svůj klín. „Udělej mi to,“ zašeptáš hlasem zastřeným vzrušením.

Klečím vedle tvého těla a mé prsty kloužou po tvé broskvičce. Mé prsty něžně kloužou po vnější straně tvých závojíčků nahoru a dolů. Mé palce jemně třou jejich dolní okraj, v místech kde je ústí tvé mušličky, zatím co bříška mých ostatních prstů masírují jejich horní část. Druhou rukou pohladím tvoji tvář. Sklouznu na tvé ňadro a jemně jej hnětu a mnu prsty tvoji bradavku.

Vzrušení se rozhořívá ve tvém klíně a vystřeluje další vlny rozkoše do tvého těla. Po každé takové vlně, tvé tělo lehce ztuhne, prohneš se vzrušením a ze rtů se ti vydere slastné zaúpění. Tvé ruce už křečovitě uchopily okraj deky.

Pak položím dolní část své dlaně na vstup do tvé jeskyňky a jemně s ní kroužím. Cítím, jak vlhneš vzrušením. Konečky mých prstů čechrají chloupky vystříhané do úzké čárky nad tvým klínem a přerušovaně tisknou body v těch místech. Snažím se tak dráždit tvůj G bod z vnější strany. Druhou rukou sklouznu z tvého ňadra na tvé bříško a od tvého klína jej vějířovitě hladím. Jako bych rozháněl ten plamen vzrušení, který ti teď tak mocně hoří v nitru tvé lasturky do tvého těla.

Tvůj dech je trhanější, rychlejší a slastné úpění hlasitější. Tvůj klín se tiskne do mé dlaně a dožaduje se silnějšího dráždění.

Kleknu si mezi tvé pokrčené doširoka rozkročené nohy. Svými ukazováčky stisknu k sobě tvé závojíčky a třu jimi tvůj klitoris. Okraje mých palců krouží na ústí tvé jeskyňky. Rozvírají jej a zase zavírají. Roztahují jej a pak něžně pronikají dovnitř. Jen kousíček. S dokonalou rafinovaností stupňuji tvoji rozkoš.

Palcem a ukazováčkem rozhrnu tvé rtíky. Prudce dýcháš a cedíš vzduch přes zuby skousnuté jakoby ve slastné křeči. Bříško mého prstu krouží kolem tvého klitorisu, který se ti vzrušením zvětšuje. Na jeho vrcholku se objeví jeho růžová špička. Palcem a ukazováčkem kloužu jemně po jeho těle nahoru a dolů.

sex na pláži

Když má ruka pustí tvé závojíčky a můj ukazováček se začne jemně nořit do tvé horké zmáčené mušličky, sama si je svými prsty zase roztáhneš. Bříško mého prstu tře její vnitřní stěny. Pak jej vytáhnu a vnořím do tebe svůj palec. Bříškem ukazováčku třu místečko před tvojí zadní dírkou. Dolní částí dlaně druhé ruky dráždím co nejjemněji tvůj klitoris a bříška mých prstu opět vibrují na vnější straně tvého podbřišku. Pak jej začnu jemně třít bříškem palce.

Z tvých úst vychází slastný hlasitý nářek, oči máš pevně zavřené a slast ti ve tváři vyrýsovala grimasu. Už vůbec nevnímáš okolí. Tvá duše opustila tvé tělo a míří do vesmírných dálek v korábu slastných rozkoší.

Ve tvém mozku vybuchují gejzíry rozkoše, vidíš barevná kola. Prolétáš tím svým vesmírem, míjíš různě barevné galaxie, hvězdokupy, bíle obry i červené trpaslíky.

Do tvé lasturky pronikám dvěma lehce ohnutými prsty jedné ruky a jezdím jimi prudce dovnitř a ven. Cítím, jak se její stěny okolo nich stahují. Bříška prstů se třou o všechna ta citlivá místečka v ní. Špičku tvé perličky začínám prudce třít dvěma bříšky prstů druhé ruky zleva doprava a stupňují tak tvoji rozkoš na maximum.

Najednou ti v hlavě vybuchne supernova. Zkroutíš se klubíčka a zmítáš sebou. Tiskneš mé ruce svými stehny ve svém klíně. Nehty tvé ruky se zarývají do mé kůže. I přesto se snažím nepolevit a dráždím tě dál. Další a další exploze orgasmu vybuchují ve tvém vědomí.

A v tom se z vrnivé kočičky stává šelma toužící ukojit svůj hlad. Tvé vědomí je obestřeno závojem chtíče. Vrháš se hladově svými rty na mé tělo, líbáš můj hrudník, svými rty saješ nejdřív jednu, pak druhou bradavku. Tvůj jazyk klouže po mé kůži od prsou, která mi hladíš svými dlaněmi směrem k pupíku.

Líbí se mi tvoje chlípná žádostivost. Moje smysly jsou zjitřené touhou. Jsem vzrušený a chci cítit na své kůži tvé rafinovaně chlípné doteky a něžně laskání. Můj penis se nalil se krví a zvětšil svoji velikost na maximum. Vášnivě jej uchopíš a jemně a pomalu stáhneš předkožku. Labužnicky oblízneš nachově rudou špičku mého žaludu. Párkrát sklouzne tvá ruka po mém kolíku. Druhou rukou hladíš můj šourek.

Pak pomalu obemkneš svými rty můj žalud a dráždíš jej svým jazykem. Cítíš v ústech jeho nahořklou chuť a slyšíš, jak hlasitě jsem zavzdychal. Moje ruka sevřela pevně tvé vlasy. Prsty mé druhé ruky nahmataly tvé ňadro a začaly lehce drtit bradavku. Tvé rty sjíždějí po tom, nyní už tvrdém kůlu až ke kořeni. Polykáš můj penis. Vniká tak hluboko do tvých úst, že cítíš jeho hlavičku skoro až ve svém krku. Znovu pevně obejmeš jeho kořen, tvé rty začnou jezdit po mém penisu nahoru dolů a špička jejího jazyka brnká na jeho uzdičku jako na strunu harfy.

Vzrušení, které s každým pohybem tvé ruky vystřeluje z mého klína do mého mozku, mi působí nádhernou slast. Vzrušením hlasitě vzdychám. Dál se snažím dráždit alespoň tvé bradavky. Na tvoji mušličku nedosáhnu, ale rozkoš mi zastírá vědomí a ruka mi bezvládně klesá podél těla.

Pak jen saješ hrot mého kopí a tvé prsty kloužou po jeho žerdi nahoru a dolů. Po chvíli si vytáhneš si z úst můj penis a dál mi jej dráždila rukou. Druhou rukou nejdřív hladíš vnitřní stranu mých stehen a pak začneš hníst můj pytlík s vajíčky. Svým jazykem olizuješ hladkou kůžičku mého šourku. Pak vsaješ do svých úst jedno varle a něžně do něj cvrnkáš špičkou jazyka. Občas tvá ruka, která mne můj šourek hladivě objede velký kruh od penisu po břichu až k hrudi a druhou stranou se vrací zpět.

Cítím vzrušení, které se mi plnou silou rozlévá do mozku. Hlasitě vzdychám. Vychutnávám si tu rozkoš, kterou ve mně vyvoláváš svými doteky. Jednou rukou pořád čechrám tvé vlasy, které už sluníčko usušilo.

Síla vzrušení mi nedovoluje pasivně si vychutnávat rozkoš. Jako bych měl v sobě zakódovaný lov. Pořád ležím na zádech. Chytnu tě a žádostivě si přitáhnu ke svým rtům tvůj obličej a začnu tě opět líbat. Pevně obejmu tvé křehké tělo a přitisknu si tě k sobě. Mé ruce hladí tvá záda, oblinky tvého zadečku. Žádostivě hnětou tvá ňadra a prsty s dravostí kloužou po tvém bříšku až do tvého klína.

Cítím, jak je tvoje lasturka vzrušením vlhká a horká. Šumění větru ve větvích okolních keřů opět proťal tvůj žádostivý vzdech a já ucítil, jak se mi tvé nehty zaryly do ramene. V ovzduší se začala šířit opojná vůně ambrozie vycházející z tvé růžičky, která se pod doteky mých prstů začala rozvíjet jak květina pod doteky paprsků slunce.

Ucítilas, jak se moje dlaň znovu přitiskla na tvůj klitoris a prsty mé ruky znovu vibrují na vchodu do tvé jeskyňky. Páteří až do mozku ti prošlehl elektrický výboj, který prohnul tvé tělo jako luk. Tvůj klín se žádostivě pevněji přitlačil na moji dlaň.

Divoce, hnán neukojeným chtíčem, tě popadnu do náruče a položím tě na záda. Chlípně vtiskl hlavu do tvého klína a pokrývám vnitřní stranu tvých stehen žhavými polibky. Roztáhnu závojíčky tvojí lasturky a jazykem se vrhám na její bliznu. Ležíš na zádech s široce rozkročenýma nohama a tiskneš si moji hlavu do svého klína. Máš zavřené oči a hlasitě vzdycháš. V tvém klínu se znovu rozhořel oheň slasti plnou silou.

Stačím zahrát jen pár tonů na tomto nástroji, když znovu cítím tvoji nepoddajnost. Miluji tvoji aktivitu. Jsi jak letní bouře. Oba chceme brát i dávat. Donutíš mě znovu se otočit na záda, a když se ocitneš nade mnou, klekneš si nade mne tak, abys mi mohla vtisknout svůj žhavý klín do obličeje. Sama se opět vrháš na můj kůl. Spolkla jsi jeho hlavičku a začala jsi ji zuřivě sát. Tvé ruce opět kloužou po mé tyči, hladí můj šourek a dráždí citlivá místa v okolí zadní dírky.

Mé ruce uchopily tvůj zadeček a můj jazyk se opět rozkmital na blizně tvého poupátka.

Jednou rukou objímáš kořen mého penisu a druhou laskáš hladkou kůžičku mého šourku. Cítíš, jak se v něm varlata svíjejí jak klubko hadů.

Cítíš, jak mé prsty vyťukávají staccato na tvoji čokoládovou dírku. Vnímáš, jak je tvůj klitoris střídavě masírován mým jazykem, nebo jak jej saju svými rty. Občas špička mého jazyka olízne ústí tvé jeskyňky a pronikne dovnitř. Tisíce nervových zakončení, které jsou takto vydrážděny, posílají do tvé hlavy impulsy, z nichž se ve tvém vědomí zrodí velmi příjemné pocity, které jsou stále intenzivnější.

Znovu začínáš vidět bílé jiskřičky a rudá kola. Tvůj dech je stále rychlejší a hlasitěji dáváš najevo, jak se tě zmocňuje opojná rozkoš. Se vzrůstajícím vzrušením ještě intenzivněji saješ můj úd, masíruješ má varlata svými prsty a olizuješ svým jazykem všechna má citlivá místečka.

Cítím, jak ze všech pórů tvého těla sálá rozkoš. Jazykem oblizuji závojíčky tvé jeskyňky a špičkou jazyka pronikal dovnitř co nejhlouběji a co nejrychleji. Střídavě, prsty i jazykem dráždím tvůj klitorisu a tvoji jeskyňku, ze které se řine stále víc nektaru.

Slyšíš mé hlasité vzdychání a o to víc se tvé ruce, ústa i jazyk se věnují mému penisu. Když ucítíš záškuby v mém penisu, které jsou předzvěstí mého blížícího se orgasmu, zvýšíš pohyb svým prstů. Hlasitě vykřiknu a můj penis vybuchne jako sopka a několikrát vyvrhne dávku horkého magmatu.

Těsně předtím než mé vědomí zasáhne barevná prázdnota, zvýším veškeré dráždění tvých genitálií na maximum. Pevně tě držím za zadeček a bříškem palce třu otvůrek tvé čokoládové dírky. Divoce pronikám svými dvěma prsty do tvé mušličky a cítím, že její stahy začínají být silnější a intenzivnější. Saju tvůj klitoris. Slyším, jak křičíš mučena rozkoší a pak se celá rozklepeš orgasmem, který tě opět zasáhne a jako elektrický proud mučí tvé tělo.

Ve tvém mozku znovu explodoval ohňostroj a tvým tělem projel první orgasmus. Přestáváš vnímat svět okolo sebe. Slyšíš svůj křik jakoby zdálky. Dutě. Po první vlně přicházejí další a další. Jako příboj v oceánu, do kterého se pomalu noříš........

 

Přečti si další erotické povídky:

Malá prsatá subinka

Černé zhoupnutí

Anál pod sprchou

Moje máma je domina

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

 

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Naranjito
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.