Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Sběratelka ptáků

21.11.2021 - 09:00
Erotické povídky a vtipy
Autor: Passs
   Přečteno: 3551x
Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Byl jsem rád, že jsem do té místnosti vešel. Ten pohled stál za to. Na velké posteli tam na zádech ležela pěkně prsatá ženská, doširoka roztažené nohy, v rozkroku něčí hlava, a v každé ruce ještě držela pěkného ptáka.


Hezky si to všichni užívali. A nebyl jsem tam jediný, kdo je tak pozoroval. Kromě jejího partnera, který vše sledoval, hlídal, aby jich na ni nebylo moc, a ještě si u toho honil ptáka, tam ještě pár chlapů postávalo. Jeden z nich to pak nevydržel a připojil se. Ne k ní, ale k tomu chlapovi, který ji lízal. Roztáhl mu prsty anál a pak mu tam zasunul ptáka. A hezky zajížděl. Napřed na okraj a pak do hloubky. Byla to dobře vybraná pozice. Užívat si lízání kundy a současně se nechat mrdat zezadu ...

Ta kombinace jedné ženské a několika chlapů v různých rolích a pozicích už vypadala moc pěkně. A když se jeden z chlapů vystříkal na její prsa, uvolnil místo dalšímu, který si ho vedle ní, zatím sám, honil. Ale teď už zase honila ona jeho. A přísun nadržených ptáků měla zaručený.

Ale už jsem se také chtěl nějak zapojit, takže když se uvolnil ten anál přede mnou, rád jsem zasunul ... Byl už pěkně roztažený a bylo vidět, že ten chlap to má opravdu rád. Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Užíval jsem si to, cítil jsem, jak mi ho pěkně svírá, masíruje. Zkušenosti v tom zjevně měl. Mrdal jsem ho a při tom ještě sledoval, jak se v rukách té ženské střídají nadržení chlapi, stříkají na její prsa, tělo, už tam byla pěkná louže, stékala i na postel. A její partner si kromě povzbuzování a připouštění zúčastněných užíval i roztírání mrdky po jejím těle...

Chtěl jsem také přispět, takže když byla příležitost, přepustil jsem ten už pěkně projetý anál chlapovi vedle mne a přesunul se blíže k ní. I kundička se na chvíli uvolnila, takže jsem ji mohl i prstit a nechal ji současně honit mého ptáka. Kunda jí pěkně mlaskala, pohrával jsem si i s jejím análem a jemně jí tam zasouval další prst...

Ještě jsem zvládl si pohrát s jejími bradavkami, rozetřít trochu z té nashromážděné louže mrdky na její prsa, a pak už jsem se udělal i já. A přenechal jsem ji dalšímu čekajícímu v pořadí...


Přečti si další eropovídky:

Rychlovka za běhu

Náhodná čtyřka aneb proč si nevyměnit partnery?

Nečekané pozvání

Obyčejný chlap

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Passs
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky