Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Sbírání erotických bobříků na dětském táboře

09.08.2022 - 07:06
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 7511x
Pohled na třicet souložících puberťáků byl svým způsobem velmi vzrušující. Na táboře nebyla dívka, co by ho ten den neměla v zadečku. A to tam přijely i takové, co ho do začátku tábora v sobě neměly ještě nikdy.

V letošním roce jsme udělali dětský, spíš pubertální tábor 15+. Nechtěli jsme nijak diskriminovat mladší děti, zároveň jsme ale chtěli, aby si to ti puberťáci užili. Plánovali jsme jim vymyslet zábavu vhodnou jejich věku a nenutit je pomáhat mladším dětem, čehož mají mnozí dost z domu.


Kdoví jak veliký zájem nebyl, přihlásilo se nám jen 30 mladistvých. Jsme zvyklí na zaplněnost i okolo stovky. Bylo zřejmé, že mnohým přijde starání se o mladší součást tábora, mnoho z těch starších, kteří šli do tábora pro děti od školky tam měli sourozence. My se však domluvili, že ta naše skupina na to nezapomene.

Byli jsme jen dva vedoucí, Michal a já, Iveta. Krásně nám to vyšlo a co do poměru kluků a holek to bylo přesně na půl. Já si tedy vzala na starost kluky a Michal holky. Bylo sobotní odpoledne a začali přijíždět rodiče s dětmi. Někteří účastníci se dopravili sami. Rodiče zmizeli a my si je rozdělili dle dohodnutého klíče. Část se tvářila, že jsou na nejhorším místě na planetě. Ta druhá byla nadšená a čekala dobrodružství, na které nezapomenou. Ten den jsme to už nehrotili a krom toho, že jsme je seznámili s pravidly, nechali jsme volný program.

Část kluků šla hrát fotbal a většina holek tlachala. Zbytek šel k vodě. Večer jsme museli řádně hlídat, aby se vzájemně nešmírovali ve sprchách. Byli jsme však benevolentní a brali to s humorem. Například jsme ani nic nenamítali, že jedna z koupajících, ta, co vypadala jako největší koketa, dala sušit horní díl plavek a šla na večeři nahoře bez. První noc byla divoká, to je ale standart. 

Druhý den ráno, když všichni posnídali, měla jsem proslov:

„Dobré ráno přátelé, dnes budeme lovit bobříky.“

Přišlo několik očí v sloup a náznaků, že jde o trapnou hru. Pokračovala jsem:

„A protože už nejsme malé děti, bobříky mlčení a odvahy necháme v lese. My budeme plnit bobříky kouření, lízání, honění, prstění, studu, prcání, análu, šmírování, bobříka exhibicionisty a grupáčového bobříka.“

Zpočátku všem spadla brada. Začala jsem vysvětlovat pravidla.

Většinu splněných bobříků si jednoduše zapíší do tabulky, kterou jsem jim dala. Samozřejmě se údaje musí objevit v tabulkách obou, v případě grupáče v tabulce celé skupiny. Vše musí být dobrovolné, není možné se na někoho vrhnout a násilím ho k něčemu nutit.

Bobřík šmírování spočívá v tom, že se vám podaří vyfotit někoho zcela nahého a večer to onou fotkou dokázat. Michal dodal, že za vedoucí je 10 bodů. Pro získání bobříka studu bylo nutné, aby dotyčný zcela nahý a bez krytí jakýchkoliv partií přišel na parkoviště vzdálené asi 300 metrů a zase se vrátil.

Na zemi jsme křídou vyznačili prostor, kam musí dojít. A potřebuje k tomu svědka, nejlíp někoho z vedoucích. Exhibicionistický bobřík šel získat, pokud byl účastník 24 hodin zcela nahý. Bobříci měli i pravidla pro vzájemnou kombinaci. Pokud jste například získali bobříka prcání, nezískali jste bobříka šmírování, byť jste si dotyčnou či dotyčného před sexem vyfotili.

Naopak ale při kombinaci análního a vaginálního sexu lze získat oba bobříky, ale za samotný análech, prcání nezískáte. Bobříka honění a prstění nešlo získat za sebe uspokojování, jen za někoho jiného. Lízání šlo získat za vylízání zadečku i mušličky, kouření jen za vykouření ptáka.

Lízání koulí jsme nepovolili, aby nešlo jednoduše získat oba bobříky. Grupáč nešel kombinovat s ničím. Každý večer vyhlásíme honibrka dne, kaňoura dne, řiťopicha dne a tak dále. Dále vyhlásíme sexouna dne. Podobné tituly vyhlásíme i na konci tábora, jen jako součet.

Denní výherci získají krabičku ochucených kondomů dle jejich výběru, sexoun dne získá navíc ochucený lubrikační gel dle výběru. A celotáboroví vítězové získají za jednotlivé kategorie brýle na virtuální realitu, do kterých se vkládá mobil a tři prémiová porno videa do nich. Absolutní vítěz získá luxusní realistickou masturbační vagínu nebo krásný vibrátor a možnost souložit s jedním z vedoucích. 

Někteří byli úplně nadšení, jiní trochu v rozpacích. Bylo tam i dost paniců a panen. V jídelně byl velký košík kondomů a lubrikačních gelů, přeci jen jsme nechtěli žádné těhotné. Do oběda měli všichni volno, aby mohli sbírat bobříky. Bylo vtipné je pozorovat.

Někteří se snažili namontovat skryté kamery ve sprchách. Museli obětovat mobil, protože s tím nikdo z nich nepočítal. Monika, nejvíce provokativní holka ze všech šla okamžitě do naha a přihlásila se na exhibicionistického bobříka. Hned na to splnila i bobříka studu a šla se ukázat na parkoviště, za doprovodu většiny kluků. A okamžitě po návratu přeblafla tři ptáky.

U sociálek postávaly číhající skupinky na nějakou tu nevinnou oběť. Obyčejná návštěva toalety však nesplňovala kritéria na bobříka šmírování a do sprchy nikdo v tuto dobu nechodil. První odvážlivci si to rozdali přímo uprostřed táborové vesničky. I já se šla kouknout.

Lukáš s Nikčou byli první, co si skutečně vrzli. Oba měli své poprvé za sebou. Pro Nikču ale byla jedna novinka a to análek, který nikdy nevyzkoušela. Lukáš to do ní rval za sucha. Zastavila jsem je, Nikče promazala zadeček a pak si to užili oba. Kam jste se koukli, tam někdo plnil. Všichni se bavili. I ti stydlivější se postupem času odvázali.

Celý tábor nebyl jen o sexu, byl i naučný. Neučili jsme je uzly, rozdělávání ohně bez sirek a podobné nesmysly, které nikdy nevyužijí. První odpoledne jsem je měla na starost já a proběhla ochutnávka ochucených lubrikantů spojených s anketou o nejlepší příchuť. Anketu vyhrála jahoda, pak čokoláda, kola a bramborovou medaili obsadila máta. Ta mi třeba nechutnala vůbec. Holky si jahodový vyžádaly a vykouřily snad všechny hochy. 

Večer proběhlo první vyhlášení vítězů. Monika zvítězila hned v několika kategoriích a získala prvenství v bobřících za kouření, anální sex a prcání. Na exhibicionistického si musí počkat do zítra, zda vydrží. U bobříka studu bylo víc kluků a děvčat, co to absolvovali, tedy remíza. Exhibicionistického začalo držet více dětí, jen přišla první zrada, chladné večery a noci. Museli to vydržet. S blížící se večerkou se i šmíráci nabažili a fotili jako diví. Pravdou je, že mnozí se nestyděli a ulehčovali jim to. Celou noc se šoustalo.

Druhý den to všechno bylo nanovo. Monika vydržela nahá celých 24 hodin, ostatním ještě něco zbývalo. Vyhlásili jsme návštěvu veřejného rybníka. Povinná. Chtěli jsme vědět, kolik z nich poruší exhibicionistická pravidla. Většina holek to nedala, kluci byli statečnější. Odpoledne jsme měli téma péče o sebe sama. Michal názorně klukům ukazoval, jak si ho dohladka a bez škrábnutí oholit, já ukazovala holení mušličky.

Museli jsme to udělat nadvakrát, protože kluky zajímalo, jak se holím já a holky, jak na koule. Vysvětlili jsme, že to může dělat i druhý z partnerů třeba jako předehru. Témat k ukázce bylo mnoho a tak jsme se vrhli i na správnou techniku nasazování kondomu. Ukazovala jsem to na Michalově údu, holky si to později zkoušely samy buď taky na Míšovi, nebo na ostatních klucích. Zbytek dne sbírali bobříky, večer opět zvítězila Monika.

Na následující den jsme si připravili ukázku orálního sexu. Vysvětlovala jsem holkám, že mají kluci rádi, když během celé doby udržíte oční kontakt. Dále jsem mluvila, že si to musí užít oba. Nesmí se stát, aby ho do ní kluk vrážel až po koule, když to nebude chtít. Opět jsem vše ukazovala na Michalovi. I Michal dával dobré rady, jako že je vhodné si ho před stykem umýt, že hygiena je základ.

Padaly hordy dotazů. Holky třeba zajímalo, zda můžou mírně kousat. Kluky zase, jak je to s nákazou pohlavní nemoci. Děvčata s různou intenzitou kousala Míšu do ptáka a on jim individuálně vysvětloval, co je ještě v normě a co už ne.

Nakonec jsem ho dokouřila a polkla. Přehodili jsme si role, společně jsme učili, jak správně prstit a lízat. To kluky velmi zajímalo. Většina dotazů padala na otázku vyvrcholení a ženského výstřiku. Bylo velmi vzrušující nechat se uspokojovat před tolika lidmi. Postupně se přidávali a vzájemně si to zkoušeli. I zde jsme kladli na srdce hygienu, není vhodné prstit dívku špinavýma rukama nebo do ní foukat. Ten den byl udělen nespočet honících a lízacích bobříků. 

Čím dál víc děcek plnilo buď bobříky exhibicionismu, nebo prostě jen dny trávily bez oblečení, zalíbilo se jim to. Původně jsem se nechtěla do aktivit motat, ale nahou mě už viděli všichni a tak jsem se odvážila a chodila jen ve spodním dílu plavek či třeba šortkách.

Kluky jsem vzrušovala a holky tu měly Michala, který tričko odkládal od samého začátku. Dnes jsme je chtěli naučit píchat. Rozprostřela jsem deku a začali se s Michalem zprvu jen mazlit. Vysvětlovali jsme důraz na předehru. Následovalo malé opáčko kouření a hned poté jsme se na to vrhli. Střídali jsme polohy a vysvětlovali jejich výhody a nevýhody.

Nějaká je vhodnější pro vyvrcholení, jiná je zase třeba vhodná při těhotenství. Opět jsme kladli důraz na prevenci před nechtěným otěhotněním a nákazami. Kluci si během výkladu začali honit. Ani dívky nebyly pozadu a prstily se. Za vzrušujícího sténání ze všech stran mě Michal přivedl k vrcholu.

Nevystříkala jsem se, mně se to nedaří, to ale vůbec nevadilo. Michal chtěl zkusit i anální orgasmus. Nejsem fanynka této praktiky, ale proč to nezkusit. Alespoň jsem mohla vysvětlit důležitost experimentování ve vztahu. Šla jsem na čtyři. Michal si mě pěkně připravoval. Stálo to hodně gelu a mnoho zajetí prstu, než se odvážil vstoupit i svým ptákem.

Šel na to pomalu. První zasunutí bylo sotva špičkou žaludu. Až na několikátý průnik zajel hlouběji. Pak začal přirážet. Docela to bolelo, nejednou jsem ho zastavila nebo měnila polohu. Holky s napětím čekaly, jak to dopadne, kluci průběžně stříkali. Já hlasitě křičela. Anální orgasmus jsem nezažila, Michal se udělat a zvadnul mu.

Anál se po mém uvolnění stal docela příjemným a zajímavým zpestřením mého intimního života. Stále vzrušení hoši se pustili do akce. Chodili jsme kolem nich a pomáhali. Hlavně holkám, protože kluci byli dost hrr a vráželi to do dívek hlava nehlava. Zlepšila se i výdrž většiny chlapců. První den se někteří udělali už po nasazení kondomu, po pár dnech byli schopni souložit všichni.

Pohled na třicet souložících puberťáků byl svým způsobem velmi vzrušující. Na táboře nebyla dívka, co by ho ten den neměla v zadečku. A to tam přijely i takové, co ho do začátku tábora v sobě neměly ještě nikdy. Narazili jsme na nekvalitu prezervativů. Měli jsme pořízené speciální pro tento způsob styku, kluci mazali, co to jen šlo, dva z nich ho však protrhli a jeden takto vystříkal holce konečník. Tu to dobře vyděsilo. Tu noc všichni spali jako nemluvňata.

Pomalu ale jistě se blížil konec. My jsme měli ještě spoustu témat, proto tento den proběhlo školení už od rána. Zabývali jsme se BDSM praktikami. Já si oblékla latexový obleček a Michal hrál submisivního. Podvazovala jsem mu ptáka, různě po těle ho mlátila a jinak týrala. Myslím, že v táboře žádný příznivec těchto praktik nebyl, proto jsem ho dlouho netrápila a pokračovala zase trošku v teorii. Sex už měli v malíčku a tak jsem spustila o homosexualitě, bisexualitě, transexualitě a volně přešla na různé úchylky.

Dlouze jsem vysvětlovala, že na tom nic špatného není a přiznat si to není žádná ostuda a nic, za co by se měli stydět. Možná byli všichni hetero, možná se jen styděli. Jedna z nich se styděla a až v poledne mi sdělila, že je možná bisexuální. Proto jsem se po obědě vrátila k tématu sebepoznávání a experimentování.

S Katkou, tou holčinou, jsme se domluvily, že se pomazlíme. Já se za bisexuálku nepovažuji, ale ráda experimentuji a nijak se tomu nebráním. Michal žádného takového klučinu nenašel. Já jsem Katku vyzvala a sedla si vedle mě. Něžně jsem ji hladila po vlasech, styděla se. Šla jsem na to trochu zhurta a zajela jí pod tričko.

Klukům ztvrdnul a z úst jim stékaly sliny. Některým dívkám se to nelíbilo a odešly. Tyto přednášky povinné nebyly. Sundala jsem Katce tričko, podprsenku, stejně jako většina holek tady neměla.

„Teď ty,“ šeptla jsem jí. 

I ona si se mnou chvilinku pohrávala pod tričkem a pak mě ho zbavila. Začala jsem Katku líbat. Bylo vidět, že jsem moc rychlá, proto jsem zpomalila. Postupně si lehla na záda a já ležela na ní. Hrála jsem si s jejími dvojkami, začala jsem je lízat. Postupně jsem klesala k pupíku. Stáhla jsem jí sukni. Hned nato šly její kalhotky na stranu a olízla jsem ji. Položila hlavu na zem a zhluboka se nadechla. Lízala jsem ji přesně tak, jak jsme to učili.

O mnoho chvilek později jsem se posadila na paty a čekala, zda bude pokračovat. Vyměnily jsme si pohledy. Katka si sedla a pomačkala mi prsa. Lízala mi bradavky, byla šikovná. Lehla jsem si na záda a čekala. Sundala mi kraťásky. Zůstala koukat. Sama jsem si svlékla i kalhotky a roztáhla nohy. Vypadalo to, že se jí do toho nechce. Chtěla jsem to tedy ukončit. Katka jen nabírala odvahu. Po prvním olíznutí šikovně pokračovala.

Nevěřila jsem, že to dělá poprvé. V závěru jsme se vyměnily, já jí sundala brazilky a vylízala až k jejímu vyvrcholení. Já se neudělala, což nevadilo, jako ukázka to bylo dostatečné. Kluci ani nemukali. Katka se oblékla, já zůstala nahá a sedla si do tureckého sedu. Očekávala jsem dotazy, žádné nepřišly. Sebrala jsem oblečení a odešla k sobě. Ten den jsme dali prvního bobříka za grupáč. Katka šla do trojky s další holkou a jedním klukem. Později mi však přiznala, že je asi jen heteračka.

Nastal předposlední den tábora. Další den už byl jen odjezd. Bobříky šly plnit jen dopoledne. Mnoho účastníků taktizovalo u bobříkové tabule, jak vyhrát. Dobíhaly poslední bobříky pro exhibicionisty. Kluci si je honili navzájem, holky zkoušeli hrátky mezi sebou. Všichni ztratili stud, nikdo se při mazlení neschovával, nikomu nevadili diváci. S obědem jsme bobříky ukončili a po jídle vyhodnotili. Celkovou vítězkou byla Monika. Zvítězila i v dalších třech bobřících.

Díky mé fotce ze sprchy vyhrál Lukáš za šmíráckého bobříka. Rozdali jsme ceny a Monča si vybrala výhru, Michala. Myslím, že byl rád.

Tak jako u všech předchozích ukázek, i nyní se utvořil kruh, ve kterém jsem tentokrát seděla i já. Michal s Mončou šli doprostřed a za skandování ostatních se vrhli do akce. Michal byl vášnivý, vrhnul se na zaskočenou Moniku jako by to dva týdny nedělal. Ta se nenechala zahanbit a oplatila mu to divokou počáteční kuřbou. Rozvášněný Michal z ní nemusel nic strhávat, byla nahá. V zápalu boje ho do ní vsunul. Vjel tam jako nůž do másla.

Musela být hodně mokrá a nadržená. Michal si lehnul a ona na něm hopsala jako zajíček. Vyvrcholila jako první. Všem ukázala svůj mokrý orgasmus. Krásný, až jsem sama zvlhla. Všichni začali masturbovat. Anál nezkoušeli. Michal se jí udělal do pusy, ona moc ráda polykala. Užili jsme si to všichni. 

Ještě v noci bylo z některých chatek slyšet vzdychání. Jen ať si užijí, říkala jsem si. Poslední den už museli být všichni oblečení, rodiče nemusí vše vědět. Krátce po deváté hodině přijeli první z nich a děti si začali odvážet. Jsem přesvědčená, že na tento tábor nikdo nezapomeneme. A doufám, že příští rok bude větší účast.

 Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Svázaná na hotelu

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky